Головна » 2015 » Липень » 3 » У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 25-28 червня
07:40
У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 25-28 червня


"Колос" Пшеничники - "Козацький острів" Чорнолізці. Фото ФК "Козацький острів"

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
10 тур. 28 червня
(неділя)
"Ураган" Черніїв - "Інтербур" Єзупіль - 4:1 (Р. Василюк, 37-п., 70-п., Семанюк, 42, М. Ткачук, 90+1 - Кудринський, 48)
"Сокіл" Підлісся - "Бистриця" Ст. Лисець - 2:1 (В. Яцишин, 46, Парипа, 75 - Р. Бабінчук, 40)
"Сокіл" Павлівка - ФК "Радча" - 4:3 (Турчанський, 6, 70, Копачук, 23, Куфедчук, 44 - Якубів, 18, Кінюк, 30, Борин, 67)   
ФК "Клубівці" - "Стримба" Липівка - 2:1 (А. Павлюк, 76, Р. Федорук, 84 - Матківський, 89)
"Колос" Пшеничники - "Козацький Острів" Чорнолізці - 0:5 (Костриця, 12, Ревуцький, 35, 57, 82, М. Лаврук, 88)
"Сокіл" Чукалівка - "Дружба" Драгомирчани - 1:2 (Скавронський, 86 - Брегін, 19, Кравців, 90+2)
"Енергія" Лисець - "Авангард" Загвіздя - 0:0

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      10  8  2  0  25-4  26
Загвіздя         10  6  2  2  25-8  20
Павлівка         10  6  2  2  23-10  20
Черніїв            9  5  3  1  25-13  18
Лисець           10  5  1  4  18-11  16
Єзупіль           10  5  1  4  16-17  16
​Драгомирчани 10  3  5  2  16-11  14
Клубівці          9  4  2  3  13-15  14
Підлісся          10  4  1  5  16-14  13
Ст. Лисець      10  2  4  4  16-19  10
Липівка           10  2  4  4  12-21  10
Чукалівка        9  1  2  6  8-25  5
Радча             10  1  1  8  10-33  4
Пшеничники    9  1  0  8  7-29  3

Бомбардири: М. Іванишин ("Авангард") і М. Лаврук ("Козацький острів") - по 9, Р. Бабінчук ("Бистриця"), Семанюк і М. Ткачук ("Ураган"), Турчанський ("Сокіл" П.) - по 7,  Білогубка і Віт. Бриндзей ("Енергія"), Кравців ("Дружба"), - по 6 голів. 

11 тур. 5 липня (неділя)
"Авангард" - "Ураган"
"Дружба" - "Енергія"
"Козацький Острів" - "Сокіл" Чукалівка
"Стримба" - "Колос"
ФК "Радча" - ФК "Клубівці" 
"Бистриця" - "Сокіл" Павлівка
"Інтербур" - "Сокіл" Підлісся

Першість Тисмениччини. 1 ліга
9 тур. 28 червня
 (неділя)
ФК "Угринів" - ФК "Тязів" - 2:2 (Стуй, 45+1, Череватий, 90+2 - П. Дутчак, 21, Ю. Зеленчук, 56) 
ФК "Одаї" - "Фортуна" Березівка - 0:4 (Д. Стасюк, 7, 25, Р. Римик, 64, 80)
ФК "Старі Кривотули" - "Дністер" Довге - 4:1 (Романець, 12, І. Назарук, 20, Бризіцький, 70, Грабовецький, 88 - ?). Вилучення: Заник, 30 (2 ж. к.) - Сабецький, 45 (2 ж. к.)  
ФК "Стриганці" - "Сокіл" Угринів - 3:5 (Н. Кузенко, 34, Баранецький, 40, 52 - Недільський, 6, 90, М. Слободян, 9, 67, А. Дідійчук, 58)
"Бистриця" Стебник - "Оболонь" Милування - 5:1 (І. Волосянко, 15, Себедин, 30, Романишак, 54, 68, М. Пилипів, 72 - Кіцула, 63)
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Марківці" - 6:1 (Мокляк, 7, 78, Гринчак, 11, 56, І. Лаврук, 75-авт., автогол), В. Челяк, 88 - В. Адамчук, 87)

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  8  6  0  2  24-11  18
Стебник           8  5  3  0  28-14  18
Березівка        9  5  2  2  24-15  17
"Сокіл" У         8  5  0  3  20-21  15
Підлужжя        8  4  2  2  32-17  14
Милування      8  4  1  3  16-17  13
Тязів               8  3  4  1  15-7  13
Довге              9  3  2  4  22-15  11
ФК "Угринів"   9  3  2  4  15-17  11
Одаї               7  2  0  5  18-29  6
Марківці          9  1  0  8  17-41  3
Стриганці        8  1  0  7  16-41  3

Бомбардири: Гринчак ("Прикарпаття") - 11, Макогоняк ("Сокіл" У) і Баранецький (ФК "Стриганці") - по 10, Солом'яний (ФК "Одаї"), Можджак ("Дністер") і Романишак ("Бистриця" Стебник) - по 8, Обшира ("Прикарпаття") - 7, В. Адамчук (ФК "Марківці") і М. Пилипів ("Бистриця" Стебник) - по 6 голів.

10 тур. 5 липня (неділя)
ФК "Тязів" - ФК "Марківці" 
"Оболонь" - "Прикарпаття"
"Сокіл" Угринів - "Бистриця" Стебник
"Дністер" - ФК "Стриганці" 
"Фортуна" - ФК "Старі Кривотули" 
ФК "Угринів" - ФК "Одаї"

Кубок Тисмениччини
1/2 фіналу. 25 червня і 2 липня
"Авангард" Загвіздя - "Дністер" Довге - 3:1 (О. Кудла, 33, 57, М. Іванишин, 74 - Сабецький, 1) і 1:1 (Можджак, 71 - М. Іванишин, 88)
"Ураган" Черніїв - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:2 (?) і 1:1 (Терлецький, 72 - Семанюк, 78)

БРАМКИ, за допомоги Романа Дмитріва

Фото - ФК "Милування"

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 11-14 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 31 травня - 7 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21-24 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 17-21 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 8-10 травня

Чемпіонат і першість Тисмениччини. 26 квітня - 3 травня

Переглядів: 433 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: