Головна » 2015 » Травень » 29 » У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21-24 травня
13:41
У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21-24 травня

Продовжуємо тримати у фокусі турніри під егідою Тисменицької РФФ. Минулого тижня відбулися чергові матчі чемпіонату,першості і 1/8 фіналу розіграшу кубка району.

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
5 тур. 24 травня
(неділя)
"Стримба" Липівка - ФК "Радча" - 4:2 (В. Дутчак, 41, 71, Оркуш, 65, Паньків, 89 - В. Романишин, 44, Якубів, 76). Вилучення: Равлюк, 75 - Биков, 75
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Бистриця" Старий Лисець - 3:1 (М. Лаврук, 7, 16, Р. Третяк, 38 - Любенько, 49) 
"Дружба" Драгомирчани - "Інтербур" Єзупіль - 0:1 (Смикавчук, 43). Вилучення: Бідочко, 89 (І)
"Авангард" Загвіздя - "Сокіл" Підлісся - 3:0 (Середюк, 36, 89, Кудла, 75) 
"Енергія" Лисець - "Сокіл" Павлівка 0:1 (Турчанський, 75) 
"Сокіл" Чукалівка - ФК "Клубівці" - перенесено
ФК "Клубівці" - "Ураган" Черніїв - перенесено

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Павлівка         5  4  0  1  14-3  12
Чорнолізці       5  3  2  0  10-2  11
Загвіздя         5  3  1  1  13-4  10
Єзупіль           5  3  1  1  6-5  10
Лисець           5  3  0  2  9-4  9
Клубівці          4  2  1  1  6-7  7
Драгомирчани 5  1  3  1  4-2  6
Ст. Лисець      5  1  3  1  8-8  6
Підлісся         5  2  0  3  7-8  6
Черніїв            4  1  2  1  10-7  5
Липівка           5  1  1  3  5-15  4
Пшеничники    4  1  0  3  3-8  3
Чукалівка        4  0  2  2  3-10  2
Радча             5  0  0  5  4-19  0

Бомбардири: Грабовський і Турчанський ("Сокіл" Павлівка), Семанюк ("Ураган") - по 5, М. Іванишин ("Авангард"), Віт. Бриндзей ("Енергія") і М. Лаврук ("Козацький острів") - по 4, Кравців ("Дружба"), Середюк і Кудла ("Авангард"), Ю. Балагурак ("Козацький острів") - по 3 голи. 

6 тур. 31 травня (неділя)
"Ураган" - ФК "Радча"        
"Бистриця" СЛ - "Стримба"        
"Інтербур" - "Козацький острів"        
"Сокіл" Підлісся - "Дружба"        
"Сокіл" Павлівка - "Авангард"        
ФК "Клубівці" - "Енергія"        
"Колос" П - "Сокіл" Ч

Першість Тисмениччини. 1 ліга
4 тур. 24 травня
 (неділя)
ФК "Тязів" - ФК "Стриганці" - 7:1 (Ю. Зеленчук, 5, П. Дутчак, 17, 32, Л. Царук, 22, І. Григорчук, 44, 80, 82 - Баранецький, 12). Вилучення: Дячук, 85 (С)
"Оболонь" Милування - "Фортуна" Березівка - 2:1 (Гнип, 58, В. Гавриш, 84 - Вара, 28)
ФК "Марківці" - ФК "Угринів" - 4:2 (Буртик, 15, 44, В. Адамчук, 83, 86 - Стуй, 82, Шишов, 89
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Одаї" - перенесено
"Бистриця" Стебник - ФК "Старі Кривотули" - 3:1 (М. Пилипів, 28, І. Волосянко, 40, Себедин, 71 - І. Назарук, 7)
"Сокіл" Угринів - "Дністер" Довге - 1:4 (Макогоняк, 80 - А. Кукурудз, 18, Р. Кузенко, 27, Осташ, 78, Можджак, 90+3)

Бомбардири: Макогоняк ("Сокіл" У) - 5, Буртик (ФК "Марківці") і Обшира ("Прикарпаття") - по 4 голи.

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Стебник          4  2  2  0  9-6   8
Довге              4  2  1  1  12-5  7
ФК "Угринів"   4  2  1  1  9-9  7
Ст. Кривотули 3  2  0  1  10-4  6
Тязів               3  2  0  1  9-3  6
Підлужжя        3  2  0  1  9-7  6
"Сокіл" У         3  2  0  1  6-7  6
Березівка        4  1  1  2  9-9  4
Милування      3  1  1  1  4-4  4
Марківці          4  1  0  3  9-16  3
Одаї                2  0  0  2  5-8  0
Стриганці         3  0  0  3  4-17  0

5 тур. 31 травня (неділя)
"Дністер" - ФК "Тязів"        
"Фортуна" - "Сокіл" Березівка        
ФК "Угринів" - "Оболонь"        
ФК "Одаї" - ФК "Марківці"        
ФК "Старі Кривотули" - "Прикарпаття"        
ФК "Стриганці" - "Бистриця" Стебник

Кубок Тисмениччини
1/8 фіналу. 21 травня
 (четвер)
"Сокіл" Павлівка - "Енергія" Лисець - 1:1 (Городько, 50 - Шпіляревич, 55), по пен. - 5:3
ФК "Тязів" (Д-2) - ФК "Радча" - 1:1 (І. Салига, 86-п. - Майко, 48-п.), по пенальті - 5:3
"Оболонь" Милування (Д-2) - "Авангард" Загвіздя - -:+
"Дністер" Довге (Д-2) - "Сокіл" Чукалівка - 4:1 (М. Кабан, 2, Можджак, 12, 48, 88 - В. Бойчук, 58)
"Сокіл" Підлісся - "Ураган" Черніїв - 3:3 (І. Яцишин, 19, Кобза, 22-п., В. Яцишин, 81 - Лящовський, 1, М. Ткачук, 63, 78), по пен. - 2:3
"Інтербур" Єзупіль - "Козацький Острів" Чорнолізці - 0:1 (М. Лаврук, 65)
"Прикарпаття" Підлужжя (Д-2) - "Стримба" Липівка - 0:0, по пен. - 4:3 
ФК "Старі Кривотули" (Д-2) - ФК "Клубівці" - +:- (неявка гостей)

1/4 фіналу. 4 і 11 червня (четвер)
"Козацький Острів" Чорнолізці - ФК "Старі Кривотули"
"Дністер" Довге (Д-2) - ФК "Тязів" (Д-2)
"Прикарпаття" Підлужжя (Д-2) - "Авангард" Загвіздя
"Сокіл" Павлівка - "Ураган" Черніїв

БРАМКИ, за допомоги Романа Дмитріва

Фото - "Прикарпаття" Підлужжя  

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 17-21 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 8-10 травня

Чемпіонат і першість Тисмениччини. 26 квітня - 3 травня

Переглядів: 462 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: