Головна » 2015 » Червень » 25 » У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21 червня
10:54
У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21 червня

Пропонуємо переглянути технічні дані недільних матчів чемпіонату і першості Тисменицького району.

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
9 тур. 21 червня
(неділя)
"Дружба" Драгомирчани - "Колос" Пшеничники - 7:1 (В. Трушко, 17, 84, І. Палюга, 29, 72, Кравців, 55, 77, Л. Приймак, 63-авт. - Приходько, 81)
"Енергія" Лисець - "Ураган" Черніїв - 2:3 (Шпіляревич, 75, Ю. Білогубка, 87 - М. Ткачук, 26, 40, Ільницький, 59). Вилучення: Кадайський, 50 (Е, 2 ж. к.), Герзун, 76 (Е. 2 ж. к.), Поліскевич, 90+3 (Е, 2 ж. к.)
"Авангард" Загвіздя - "Сокіл" Чукалівка - 7:0 (М. Іванишин, 9-п., 58, 62, Середюк, 13, М. Воробйов, 35-авт., О. Кудла, 37, 51)
"Козацький Острів" Чорнолізці - ФК "Клубівці" - 2:0 (М. Лаврук, 27, Ревуцький, 82) 
"Стримба" Липівка - "Сокіл" Павлівка - 1:1 (Н. Паньків, 20 - Підвисоцький, 32)
ФК "Радча" - "Сокіл" Підлісся - 2:1 (С. Биков, 2, Ів. Борин, 85 - Н. Іванків, 67)
"Бистриця" Старий Лисець - "Інтербур" Єзупіль - 1:2 (Бабінчук, 61 - Чіпка, 5, Сеньга, 12)

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      9  7  2  0  20-4  23
Загвіздя         9  6  1  2  25-8  19
Павлівка         9  5  2  2  19-7  17
Єзупіль           9  5  1  3  15-13  16
Лисець           9  5  0  4  18-11  15
Черніїв            8  4  3  1  21-12  15
​Драгомирчани 9  2  5  2  14-10  11
Клубівці          8  3  2  3  11-14  11
Підлісся          9  3  1  5  14-13  10
Ст. Лисець      9  2  4  3  15-17  10
Липівка           9  2  4  3  11-19  10
Чукалівка        8  1  2  5  7-23  5
Радча             9  1  1  7  7-29  4
Пшеничники    8  1  0  7  7-24  3

Бомбардири: М. Іванишин ("Авангард") - 9, М. Лаврук ("Козацький острів") - 8, Білогубка і Віт. Бриндзей ("Енергія"), Кравців ("Дружба"), Семанюк і М. Ткачук ("Ураган") - по 6 голів. 

10 тур. 28 червня (неділя)
"Ураган" - "Інтербур"
"Сокіл" Підлісся - "Бистриця" Ст. Лисець
"Сокіл" Павлівка - ФК "Радча" 
ФК "Клубівці" - "Стримба"
"Колос" Пшеничники - "Козацький Острів"
"Сокіл" Чукалівка - "Дружба"
"Енергія" - "Авангард" 

Першість Тисмениччини. 1 ліга
8 тур. 21 червня
 (неділя)
ФК "Тязів" - "Прикарпаття" Підлужжя - 1:1 (І. Григорчук, 67 - Обшира, 78)
ФК "Марківці" - "Бистриця" Стебник - 1:7 (Адамчук, 30 - Себедин, 2, І. Волосянко, 6, Романишак, 8, Д. Шевчук, 22, Д. Волосянко, 24, 63, Цап, 34) 
"Оболонь" Милування - ФК "Стриганці" - 5:4 (Думісь, 25, 40, Б. Гладиш, 71, 80, 90 - Баранецький, 20, 47, 55, 80)
"Сокіл" Угринів - ФК "Старі Кривотули" - 2:1 (Макогоняк, 2, М. Слободян, 67 - В. Назарук, 66)
"Дністер" Довге - ФК "Одаї" - 8:2 (Сабецький, 5, 76, Можджак, 10, 32, 71, 75, Бурдиляк, 67, М. Левицький, 70 - Солом'яний, 65, 87)
"Фортуна" Березівка -  ФК "Угринів" - 2:1 (?)

Становище команд
                       І  В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули  7  5  0  2  20-10  15
Стебник           7  4  3  0  23-13  15
Березівка        8  4  2  2  20-15  14
Милування      7  4  1  2  15-12  13
Тязів               7  3  3  1  13-5  12
"Сокіл" У         7  4  0  3  15-18  12
Підлужжя        7  3  2  2  26-16  11
Довге              8  3  2  3  21-11  11
ФК "Угринів"   8  3  1  4  13-15  10
Одаї               6  2  0  4  18-25  6
Марківці          8  1  0  7  16-35  3
Стриганці        7  1  0  6  13-36  3

Бомбардири: Макогоняк ("Сокіл" У) - 10, Гринчак ("Прикарпаття") - по 9, Баранецький (ФК "Стриганці"), Солом'яний (ФК "Одаї") і Можджак ("Дністер") - по 8, Обшира ("Прикарпаття") - 7, Романишак ("Бистриця" Стебник) - 6 голів.

8 тур. 21 червня (неділя)
ФК "Угринів" - ФК "Тязів" 
ФК "Одаї" - "Фортуна"
ФК "Старі Кривотули" - "Дністер"
ФК "Стриганці" - "Сокіл" Угринів
"Бистриця" Стебник - "Оболонь"
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Марківці"

Кубок Тисмениччини
1/2 фіналу. 25 червня і 2 липня
"Авангард" Загвіздя - "Дністер" Довге - 3:1
"Ураган" Черніїв - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:2 

БРАМКИ, за допомоги Романа Дмитріва

Фото - ФК "Милування"

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 11-14 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 31 травня - 7 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21-24 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 17-21 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 8-10 травня

Чемпіонат і першість Тисмениччини. 26 квітня - 3 травня

Переглядів: 434 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Загвiздя-Довге 3:1
Чернiiв-Чорнолiзцi 1:2

Ім`я *:
Email *:
Код *: