Головна » 2015 » Червень » 19 » У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 11-14 червня
07:47
У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 11-14 червня

Зіграно чергові матчі в чемпіонаті і першості Тисмениччини. Також відбулися чвертьфінальні матчі-відповіді кубкового розіграшу.

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
8 тур. 14 червня
(неділя)
"Ураган" Черніїв - "Бистриця" Старий Лисець - 5:2 (В. Павлів, 15, М. Ткачук, 38, 50, 85, Ільницький, 68 - Дрекало, 7, Р. Бабінчук, 13)
"Інтербур" Єзупіль - ФК "Радча" - 6:0 (Сеньга, 5, Смикавчук, 8, 27, 53, 56, В. Кудла, 65)
"Сокіл" Підлісся - "Стримба" Липівка - 2:2 (Кучера, 70, Скорик, 74 - Дунда, 32, В. Дутчак, 51)
"Сокіл" Павлівка - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:2 (Т. Іваночко, 12 - Б. Ольшанецький, 10, Р. Третяк, 67). Вилучення: Довгань, 72 (Ч) 
ФК "Клубівці" - "Дружба" Драгомирчани - 2:2 (Майданчук, 44-п., 73 - С. Хороб, 61-п., І. Палюга, 79)
"Колос" Пшеничники - "Авангард" Загвіздя - 1:3 (Н. Приходько, 84 - М. Іванишин, 36, І. Гоголь, 38, 78)
"Сокіл" Чукалівка - "Енергія" Лисець - 1:2 (В. Бойчук, 26 - Осипів, 45, Білогубка, 47)

Становище команд
                      І  В  Н  П    М   О
Чорнолізці      8  6  2  0  18-4  20
Павлівка         8  5  1  2  18-6  16
Загвіздя         8  5  1  2  18-8  16
Лисець           8  5  0  3  16-8  15
Єзупіль           8  4  1  3  13-12  13
Черніїв            7  3  3  1  18-10  12
Клубівці          7  3  2  2  11-12  11
Підлісся          8  3  1  4  13-11  10
Ст. Лисець      8  2  4  2  14-15  10
Липівка           8  2  3  3  10-18  9
​Драгомирчани 8  1  5  2  7-9  8
Чукалівка        7  1  2  4  7-16  5
Пшеничники    7  1  0  6  6-17  3
Радча             8  0  1  7  5-28  1

Бомбардири: М. Лаврук ("Козацький острів") - 7, Віт. Бриндзей ("Енергія"), М. Іванишин ("Авангард") і Семанюк ("Ураган") - по 6, Грабовський і Турчанський ("Сокіл" Павлівка), Майданчук (ФК "Клубівці"), Ю. Білогубка ("Енергія"), Смикавчук ("Інтербур") і Р. Бабінчук ("Бистриця" СЛ) - по 5 голів. 

9 тур. 21 червня (неділя)
"Енергія" - "Ураган"
"Авангард" - "Сокіл" Чукалівка
"Дружба" - "Колос" Пшеничники
"Козацький Острів"  - ФК "Клубівці" 
"Стримба" - "Сокіл" Павлівка
ФК "Радча" - "Сокіл" Підлісся
"Бистриця" Старий Лисець - "Інтербур"

Першість Тисмениччини. 1 ліга
7 тур. 14 червня
 (неділя)
"Фортуна" Березівка - ФК "Тязів" - 1:1 (Ю. Зеленчук, 24 - Н. Гавриляк, 58)
ФК "Угринів" - "Дністер" Довге - 1:0 (Стуй, 67)
ФК "Одаї" - "Сокіл" Угринів - 4:2 (Солом'яний, 25, 47, Фицик, 39, Присяжнюк, 70 - Дідійчук, 15, Макогоняк, 86)
ФК "Старі Кривотули" - "Оболонь" Милування - 2:1 (В. Назарук, 64, 72 - В. Гавриш, 78)
ФК "Стриганці" - ФК "Марківці" - 2:1 (?) 
"Бистриця" Стебник - "Прикарпаття" Підлужжя - 4:4 (Романишак, 9, 25, М. Пилипів, 12, Д. Волосянко, 70 - А. Гринчак, 43, 85, Обшира, 46, Хамуляк, 88)

Становище команд
                       І  В  Н  П    М   О
Ст. Кривотули  6  5  0  1  19-8  15
Стебник           6  3  3  0  16-12  12
Тязів               6  3  2  1  12-4  11
Березівка        7  3  2  2  18-14  11
Підлужжя        6  3  1  2  25-15  10
Милування      6  3  1  2  10-8  10
ФК "Угринів"   7  3  1  3  12-13  10
"Сокіл" У         6  3  0  3  13-17  9
Довге              7  2  2  3  13-9   8
Одаї               5  2  0  3  16-17  6
Марківці          7  1  0  6  15-28  3
Стриганці        6  1  0  5  9-31  3

Бомбардири: Макогоняк ("Сокіл" У) і Гринчак ("Прикарпаття") - по 9, Солом'яний (ФК "Одаї") і Обшира ("Прикарпаття") - по 6, Притуляк (ФК "Марківці"), М. Пилипів і Романишак ("Бистриця" Стебник) - по 5 голів.

8 тур. 21 червня (неділя)
ФК "Угринів" - ФК "Тязів" 
ФК "Одаї" - "Фортуна"
ФК "Старі Кривотули" - "Дністер"
ФК "Стриганці" - "Сокіл" Угринів
"Бистриця" Стебник - "Оболонь"
"Прикарпаття" - ФК "Марківці"

Кубок Тисмениччини
1/4 фіналу. Матчі-відповіді. 11 червня
 (четвер)
ФК "Старі Кривотули" - "Козацький Острів" Чорнолізці - 0:2 (І. Лаврук, 46, А. Луцький, 50). Перший матч - 0:7.
ФК "Тязів" (Д-2) - "Дністер" Довге (Д-2) 2:2 (І. Григорчук, 10, Совтус, 71-авт. - Сабецький, 56, Бурдиляк, 68). Нереалізований пенальті: Коштрубій, 90+3 (Т). Перший матч - 2:4. 
"Прикарпаття" Підлужжя (Д-2) - "Авангард" Загвіздя - 3:4 (С. Челяк, 29, З. Вовк, 60-п., Ю. Онищук, 80 - М. Іванишин, 17, О. Юрчишин, 25, 33, Волосінчук, 41). Нереалізований пенальті: О. Кудла, 44 (А), Перший матч - 0:4
"Ураган" Черніїв - "Сокіл" Павлівка - 7:0 (М. Ткачук, 24, Лящовський, 26, 60, 88, Семанюк, 44, 50, 82). Перша гра - 3:5

1/2 фіналу. 25 червня і 2 липня
"Авангард" Загвіздя - "Дністер" Довге
"Ураган" Черніїв - "Козацький Острів" Чорнолізці 

БРАМКИ, за допомоги Романа Дмитріва

Фото - "Колос" Пшеничники

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 31 травня - 7 червня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21-24 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 17-21 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 8-10 травня

Чемпіонат і першість Тисмениччини. 26 квітня - 3 травня

Переглядів: 362 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: