Головна » 2015 » Червень » 10 » У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 31 травня - 7 червня
14:03
У фокусі. Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 31 травня - 7 червня

Епізод кубкової зустрічі "Сокіл" Павлівка - "Ураган" Черніїв. Фото ФК "Сокіл"

Після тижневої перерви знову тримаємо "у фокусі" турніри під егідою Тисменицької РФФ. Тут відбулися чергові матчі чемпіонату,першості і перші поєдинки 1/4 фіналу розіграшу кубка району.

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
6 тур. 31 травня
(неділя)
"Ураган" Черніїв - ФК "Радча" - 0:0 
"Бистриця" Старий Лисець - "Стримба" Липівка - 1:1 (Р. Дмитрів, 63 - В. Дутчак, 22)
"Інтербур" Єзупіль - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:5 (В. Петрик, 40 - Ревуцький, 10, Фучинський, 19, М. Лаврук, 30, 76, Р. Третяк, 78)
"Сокіл" Підлісся - "Дружба" Драгомирчани - 4:0 (Галагуз, 21, 29, О. Кобза, 42-п., Т. Парипа, 65)
"Сокіл" Павлівка - "Авангард" Загвіздя - 2:0 (Т. Іваночко, 21, Куфедчук, 58)
ФК "Клубівці" - "Енергія" Лисець - 2:1 (Майданчук, 36, Р. Федорук, 64 - Шпіляревич, 86)
"Колос" Пшеничники - "Сокіл" Чукалівка - 1:2 (Н. Стефанюк, 60 - В. Бойчук, 15, Скавронський, 25)

7 тур. 7 червня (неділя)
"Сокіл" Чукалівка - "Ураган" Черніїв - 1:3 (М. Воробйов, 33 - М. Гринечко, 17, Семанюк, 52, Р. Василюк, 76-п.))
"Енергія" Лисець - "Колос" Пшеничники - 4:1 (Ю. Білогубка, 1, 60, В. Бриндзей, 70, 80 - Приходько, 50)
"Авангард "Загвіздя - ФК "Клубівці" - 2:1 (Дудій, 62, М. Іванишин, 74 - Полюхович, 12)
"Дружба" Драгомирчани - "Сокіл" Павлівка - 1:1 (Палюга, 10 - В. Іваночко, 40)
"Козацький Острів" Чорнолізці - "Сокіл" Підлісся - 1:0 (М. Лаврук, 30). Вилучення: Н. Стасюк, 80 (С).
"Стримба" Липівка - "Інтербур" Єзупіль - 2:0 (Сисак, 25, Дунда, 31)
ФК "Радча" - "Бистриця" Старий Лисець - 1:3 (Якубів, 76 - В. Білогубка, 13, Любенько, 28, Р. Бабінчук, 74). Вилучення: Куріш, 79 (Б).

Бомбардири: М. Лаврук ("Козацький острів") - 7, Віт. Бриндзей ("Енергія") і Семанюк ("Ураган") - по 6, Грабовський і Турчанський ("Сокіл" Павлівка), М. Іванишин ("Авангард") - по 5, Кравців ("Дружба"), Галагуз ("Сокіл" Підлісся), Ю. Білогубка ("Енергія") і Р. Бабінчук ("Бистриця" СЛ) - по 4 голи. 

8 тур. 14 червня (неділя)
"Ураган" - "Бистриця" СЛ
"Інтербур" - ФК "Радча" 
"Сокіл" Підлісся - "Стримба"
"Сокіл" Павлівка - "Козацький Острів"
ФК "Клубівці" - "Дружба"
"Колос" - "Авангард"
"Сокіл" Чукалівка - "Енергія"

Першість Тисмениччини. 1 ліга
5 тур. 31 травня
 (неділя)
"Дністер" Довге" - ФК "Тязів" - 0:0 
"Фортуна" Березівка - "Сокіл" Угринів - 5:3
(Б. Стасюк, 24, Вара, 29, Д. Стасюк, 35, А. Савка, 42, В. Федоронько, 79 - М. Ларін, 21, Макогоняк, 26, 74)
ФК "Угринів" - "Оболонь" Милування - 1:2 (Базилєв, 50 - Протас, 55, Думісь, 58). Вилучення: Н. Кіцула, 75 (О, 2 ж. к.)
ФК "Одаї" - ФК "Марківці" - 6:4 (П. Григорчак, 17, Цьолик, 30, А. Сапа, 34, Фрейнак, 38, В. Фицик, 74, Солом'яний, 79 - Островський, 4, В. Адамчук, 12, С. Притуляк, 60, 74) 
ФК "Старі Кривотули" - "Прикарпаття" Підлужжя - 3:2 (Д. Грабовецький, 18, Романець, 32, Заник, 40 - В. Челяк, 36, Обшира, 89)
ФК "Стриганці" - "Бистриця" Стебник - 2:3 (Баранецький, 5, 37 - О. Романишак, 75, 80, М. Пилипів, 85)

6 тур. 7 червня (неділя)
ФК "Тязів" - "Бистриця" Стебник - перенесено
"Прикарпаття" Підлужжя - ФК "Стриганці" - 10:1
(Гринчак, 20, 29, 54, 80, Мокляк, 47, 53, В. Челяк, 60, З. Вовк, 70, Стойко, 84, Ю. Івасишин, 90 - Баранецький, 20) 
ФК "Марківці" - ФК "Старі Кривотули" - 1:4 (В. Адамчук, 1 - Романець, 39, Д. Грабовецький, 58, А. Назарук, 77, Заник, 90) 
"Оболонь" Милування - ФК "Одаї" - 3:1 (Б. Гавриш, 32, 86, І. Чабан, 65 - Солом'яний, 65) 
"Сокіл" Угринів - ФК "Угринів" - 2:1 (Макогоняк, 19, Р. Ільніцький, 61 - Шишов, 24) 
"Дністер" Довге - "Фортуна" Березівка - 1:3 (Совтус, 18 - В. Федоронько, 8, М. Федоронько, 42, 80)

Бомбардири: Макогоняк ("Сокіл" У) - 8, Гринчак ("Прикарпаття") - 7, Обшира ("Прикарпаття") і Притуляк (ФК "Марківці") - по 5 голів.

7 тур. 14 червня (неділя)
"Фортуна" - ФК "Тязів" 
ФК "Угринів" - "Дністер"
ФК "Одаї" - "Сокіл" Угринів
ФК "Старі Кривотули" - "Оболонь"
ФК "Стриганці" - ФК "Марківці" 
"Бистриця" С - "Прикарпаття"

Кубок Тисмениччини
1/4 фіналу. Перші матчі. 4 червня
 (четвер)
"Козацький Острів" Чорнолізці - ФК "Старі Кривотули" - 7:0 (Ревуцький, 4, 61, Р. Третяк, 18, 66, І. Заник, 40-авт., Фучинський, 47, М. Лаврук, 82). Вилучення: Цюпер, 35 (СК).
"Дністер" Довге (Д-2) - ФК "Тязів" (Д-2) - 4:2 (Сабецький, 34, 35, 41, Р. Кузенко, 50 - Л. Царук, 11, П. Дутчак, 90+1). Вилучення: Сабецький, 78 (Д, 2 ж. к.)
"Авангард" Загвіздя - "Прикарпаття" Підлужжя (Д-2) 4:0 (О. Кудла, 48, 76, 83, М. Іванишин, 54). 
"Сокіл" Павлівка - "Ураган" Черніїв - 5:3 (Ю. Поліщук, 26, Турчанський, 31, 51, Кубрак, 48, Т. Іваночко, 65 - Лящовський, 11, Свистяк, 32, М. Ткачук, 63). Нереалізовані пенальті: М. Ткачук, 75 (У), Лящовський, 85 (У). Вилучення: Ільницький, 86 (У, 2 ж. к.)

Матчі-відповіді - 11 червня

 

БРАМКИ, за допомоги Романа Дмитріва

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 21-24 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 17-21 травня

Чемпіонат, першість і кубок Тисмениччини. 8-10 травня

Чемпіонат і першість Тисмениччини. 26 квітня - 3 травня

Переглядів: 504 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
2  
Тязів - "Бистриця" Стебник не перенесено, рахунок матчу 2 - 0

1  
Прикарпаття - Авангард 3 : 4
Ураган - Сокiл 7:0

Ім`я *:
Email *:
Код *: