Головна » 2015 » Липень » 10

Востаннє велику таблицю бомбардирів чемпіонату Івано-Франківщини "Брамки" подавали взимку. У ній були наведені статистичні дані голеадорів за період з 2012 по 2014 рік. Зараз ми додали до неї не тільки забиті м'ячі першого кола сезону-2015, але й голи чемпіонату-2001. Відтак маємо показники за останні 15 літ.

Лідер бомбардирського рейтингу не змінився. Його очолює Любомир Корнута, доробок якого з урахуванням 2001 року сягнув позначки 161 гол. Нині 33-річний ветеран продовжує виступи за коломийські "Карпати" і ... Читати далі »

Переглядів: 779 | Додав: bramki | Дата: 10.07.2015 | Коментарі (2)

Іван Луканюк (з м'ячем) перейшов у "Сконто" і дебютував у Лізі Європи. Фото - vk.com

Матчами єврокубків розпочався футбольний сезон 2015-16 рр. Вчора ми розмістили великий матеріал про Романа Григорчука, який очолює азербайджанську "Габалу". Його підопічні, хоч і з великими потугами, обіграли за сумою двох матчів тбіліське "Динамо". Після гостьової поразки (1:2) вчора "Габала" у матчі-відповіді зуміла реваншуватися - 2:0, провівши переможні голи на 88 і 90+3 хвилинах. В наступному раунді Ліги Європи "Габала" зустрінеться з сербським клубом "Чукарічкі". Однак, як з'ясувалося, Роман Григорчук не єдиний прикарпатець у Лізі Європи...

В складі віце-чемпіона Латвії - ризького "Сконто" ... Читати далі »

Переглядів: 915 | Додав: bramki | Дата: 10.07.2015 | Коментарі (0)