Головна » 2016 » Травень » 31 » Міста і райони. 29 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна
07:45
Міста і райони. 29 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

БОГОРОДЧАНИ
7 тур
Монастирчани - Богородчани - 2:1
(О. Суслик, 28, 46 - М. Савчук, 90)
Дзвиняч - Саджава - 5:1 (В. Карабінович, 34, І. Гуменюк, 37, 55, В. Семків, 39, 90 - С. Криховський, 88-п.)
Глибівка - Іваниківка - 2:0 (В. Кавінський, 60, А. Стецьків, 88)
Росільна - Глибоке - +:-
Старі Богородчани - Старуня - 2:1 (В. Момот, 34, В. Байгерич, 40 - А. Грицюк, 16)
Грабовець - Космач - 2:2 (І. Гутник, 38, 43-п. - В. Ярич, 36, В. Херманюк, 60)
Підгір'я - вихідний 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Монастирчани 7 5 1 1 19-8 16
2 Старі Богородчани 6 4 2 0 19-13 14
3 Глибівка 6 4 1 1 16-8 13
4 Саджава 6 4 0 2 15-13 12
5 Дзвиняч 7 3 3 1 16-9 12
6 Богородчани 6 3 1 2 8-5 10
7 Космач 7 2 2 3 13-19 8
8 Росільна 6 2 1 3 8-9 7
9 Старуня 6 2 1 3 7-10 7
10 Іваниківка 6 1 3 2 5-7 6
11 Підгір'я 6 1 1 4 12-19 4
12 Грабовець 6 1 1 4 9-16 4
13 Глибоке 7 0 1 6 6-18 1

Детальніше - Богородчанська РФФ

 

ДОЛИНА  
1 ліга. 5 тур  
Гузіїв - Гошів - 1:0
Солуків - Белеїв - 1:1
Тисів - Тяпче - 3:3
Міжріччя - Велика Тур`я - 3:1
Розточки - Яворів - 3:1
Вигода - вихідна

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Міжріччя 5 4 0 1 13-6 12
2 Гузіїв 5 3 1 1 9-7 10
3 Вигода 4 3 0 1 9-5 9
4 Тисів 5 2 3 0 16-8 9
5 Тяпче 4 2 1 1 8-6 7
6 Солуків 4 2 1 1 7-5 7
7 Розточки 4 2 0 2 6-8 6
8 Белеїв 5 1 1 3 5-14 4
9 Велика Тур'я 5 0 2 3 5-9 2
10 Яворів 5 0 2 3 10-15 2
11 Гошів 4 0 1 3 4-9 1

2 ліга. 4 тур
Шевченкове - Раків - 6:1
Княжолука - Станківці - 2:4
Тростянець - Витвиця - 2:0
Кропивник - Надіїв - 4:1
Новошин - вихідний

      І  В  Н  П  М  О
1 Станківці 4 3 1 0 13-5 10
2 Шевченкове 4 3 1 0 12-4 10
3 Тростянець 3 2 1 0 5-2 7
4 Кропивник 3 2 0 1 8-2 6
5 Новошин 3 2 0 1 7-5 6
6 Княжолука 4 1 1 2 9-12 4
7 Надіїв 4 0 2 2 7-11 2
8 Витвиця 4 0 0 4 4-12 0
9 Раків 3 0 0 3 4-16 0

Детальніше - Футбол Долинщини

 

КАЛУШ
1 ліга. 4 тур
Гуменів - Вістова - 2:0
Довгий Войнилів - Студінка - 1:2
Старий Угринів - Тужилів - 1:0
Станькова - Сівка-Калуська - 2:1
Перекоси - Перевозець - 1:1
Довге-Калуське - Голинь - 3:2

  1 ліга   І  В  Н  П  М  О
1 Голинь 4 3 0 1 18-5 9
2 Тужилів 4 3 0 1 7-3 9
3 Старий Угринів 4 2 2 0 4-2 8
4 Перекоси 4 2 1 1 5-3 7
5 Довге-Калуське 4 2 1 1 7-6 7
6 Станькова 4 2 1 1 6-5 7
7 Гуменів 3 2 0 1 4-4 6
8 Студінка 3 1 1 1 5-5 4
9 Довгий Войнилів 4 1 0 3 5-16 3
10 Перевозець 4 0 3 1 2-5 3
11 Сівка-Калуська 4 0 1 3 3-6 1
11 Вістова 4 0 0 4 1-7 0

2 ліга. 3 тур
Група А

Бабин-Середній - Бабин-Зарічний - 4:1
Пійло - Боднарів - 2:0
Грабівка - Підмихайля - 1:3
Новиця - Підгірки - 0:0

      І  В  Н  П  М  О
1 Пійло 4 4 0 0 11-2 12
2 Підгірки 4 2 2 0 15-3 8
3 Боднарів 4 2 0 2 8-6 6
4 Бабин-Середній 4 2 0 2 8-8 6
5 Підмихайля 4 2 0 2 4-8 6
6 Новиця 4 1 1 2 6-6 4
7 Грабівка 4 1 1 2 7-9 4
8 Бабин-Зарічний 4 0 0 4 2-18 0

Група Б
Войнилів - Верхня - 1:0
Томашівці - Довпотів - 0:5
Негівці - Копанки - 1:0
Довжка - Кропивник - 0:6
Збора - вільна

      І  В  Н  П  М  О
1 Войнилів 4 3 1 0 13-1 10
2 Негівці 4 3 1 0 6-3 10
3 Кропивник 4 2 1 1 11-4 7
4 Довпотів 4 1 2 1 8-7 5
5 Копанки 3 1 1 1 7-5 4
6 Збора 3 1 1 1 7-8 4
7 Томашівці 3 1 0 2 2-8 3
8 Верхня 4 0 1 3 4-8 1
9 Довжка 3 0 0 3 0-14 0

Детальніше - Калущина футбольна

 

НАДВІРНА
1 ліга. 4 тур

Фитьків - Ланчин - 0:4
«Нафтовик» Битків - Гаврилівка - 1:0
Лісна Тарновиця - Назавизів - 3:2
Тисменичани - Камінне - 2:3
Волосів - Перерісль - 1:1

 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Тисменичани 4 3 0 1 12-5 9
2 Лісна Тарновиця 4 2 2 0 11-8 8
3 Ланчин 4 2 0 2 6-3 6
4 Гаврилівка 4 2 0 2 5-3 6
5 Назавизів 4 2 0 2 5-4 6
6 Камінне 4 2 0 2 8-9 6
7 "Нафтовик" Битків 4 2 0 2 2-4 6
8 Волосів 4 1 2 1 9-6 5
9 Перерісль 4 1 2 1 6-4 5
10 Фитьків 4 0 0 4 0-18 0

2 ліга. 3 тур
1 група
Пнів - Зелена - 2:1
Лоєва - Пнів-Білозорина - 3:2
Гвізд - Стримба - 4:4
Бистриця - Пасічна - 0:13
2 група
Середній Майдан - Саджавка - 1:1
Добротів - Молодків - 3:1
Парище - "Торнадо" Делятин - 8:2
Красне - вільне

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

 

РОЖНЯТІВ
1 ліга. 4 тур 

"Горгани" Рожнятів – Креховичі – 5:0
Суходіл – Брошнів – 0:5
Небилів – Закерничне – 1:4
Лоп’янка – Нижній Струтин – 1:0
«Лімниця» Перегінське – Берлоги – 5:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Закерничне 4 3 1 0 17-6 10
2 Лоп'янка 4 3 1 0 9-5 10
3 Брошнів 4 3 0 1 16-6 9
4 Перегінське 4 3 0 1 14-8 9
5 Нижній Струтин 4 2 1 1 10-5 7
6 Рожнятів 4 1 1 2 9-8 4
7 Небилів 4 1 0 3 5-12 3
8 Суходіл 4 1 0 3 3-14 3
9 Креховичі 4 0 2 2 5-15 2
10 Берлоги 4 0 0 4 2-11 0

2 ліга. 4 тур
Грабів – Петранка – 0:4
Верхній Струтин – ФК Сливки – 2:0
Ясень – Іванівка/Ясеновець – 5:4
Спас – «Прикарпаття» Рожнятів – 0:1
Дуба – Камінь/Рівня – 2:3

Детальніше - Рожнятівщина футбольна


БРАМКИ

Міста і райони. 18-22 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 15 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 5-8 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 244 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: