Головна » 2016 » Травень » 16 » Міста і райони. 15 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна
16:02
Міста і райони. 15 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

БОГОРОДЧАНИ
Чемпіонат. 5 тур

Підгір'я - Саджава - 3:6 (А. Дутчин, 30, І. Бойко, 48, В. Барган, 56 - С. Криховський, 14, 72, Я. Середюк, 24, В. Жирик, 40, 65, 84)
Монастирчани - Іваниківка - 1:1 (М. Микитюк, 7 - О. Яковів, 37)
Дзвиняч - Глибоке - 3:1 (М. Ерназаров, 39, 45, В. Семків, 75-п. - І. Куртяк, 70) 
Глибівка - Старуня - 2:1 (В. Кавінський, 56, А. Стецьків, 59 - Є. Фафлей, 16). На 60 хв. гру припинено у зв'язку з відмовою ФК Старуня продовжувати матч. 
Росільна - Космач - 2:3 (В. Канюк, 51, Р. Паливода, 83-п. - В. Херманюк, 1-п., І. Третяк, 46, В. Ярич, 70) 
Старі Богородчани - Грабовець - 3:2 (В. Паливода, 45, Н. Челепіс, 47, М. Мискоглід, 60 - Д. Мельник, 39, С. Грабовецький, 82). Вилучення: Р. Попович (Г)
Богородчани - вільні

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Монастирчани 5 4 1 0 16-4 13
2 Старі Богородчани 4 3 1 0 13-8 10
3 Саджава 4 3 0 1 11-7 9
4 Дзвиняч 5 2 2 1 9-6 8
5 Глибівка 4 2 1 1 10-8 7
6 Богородчани 4 2 1 1 4-3 7
7 Космач 5 2 0 3 7-13 6
8 Іваниківка 4 1 2 1 3-3 5
9 Росільна 4 1 1 2 7-7 4
10 Старуня 4 1 1 2 4-7 4
11 Підгір'я 5 1 1 3 12-16 4
12 Грабовець 5 1 0 4 7-14 3
13 Глибоке 5 0 1 4 6-14 1

Бомбардири (після 4-х турів): Н. Ковтун і А. Стецьків (Глибівка), М. Суслик (Монастирчани) - по 4 голи, Н. Челепіс (Старі Богородчани), М. Микитюк (Монастирчани), Д. Балаш (Підгір'я) - по 3 голи. .

Детальніше - Богородчанська РФФ

 

ДОЛИНА  
1 ліга. 3 тур  
Вигода - Тяпче - 0:1
Гузіїв - Велика Тур`я - 1:0
Тисів - Белеїв - 5:1
Міжріччя - Яворів - 3:2
Солуків - Розточки - 1:0
Гошів - вихідний

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Тисів 3 2 1 0 12-4 7
2 Тяпче 2 2 0 0 3-0 6
3 Вигода 3 2 0 1 5-3 6
4 Міжріччя 3 2 0 1 6-5 6
5 Гузіїв 3 1 1 1 5-5 4
6 Солуків 2 1 0 1 2-2 3
7 Розточки 3 1 0 2 3-7 3
8 Белеїв 3 1 0 2 4-9 3
9 Яворів 3 0 2 1 7-8 2
10 Велика Тур'я 3 0 1 2 3-5 1
11 Гошів 2 0 1 1 2-4 1

2 ліга. 2 тур
Новошин - Станківці - 0:2
Шевченкове - Витвиця - 3:1
Княжолука - Надіїв - 3:3
Тростянець - Кропивник - 1:0
Раків - вихідний

      І  В  Н  П  М  О
1 Станківці 2 2 0 0 8-2 6
2 Шевченкове 2 2 0 0 5-2 6
3 Кропивник 2 1 0 1 4-1 3
4 Тростянець 1 1 0 0 1-0 3
5 Новошин 2 1 0 1 3-4 3
6 Надіїв 2 0 1 1 4-5 1
7 Княжолука 2 0 1 1 3-7 1
8 Витвиця 2 0 0 2 3-6 0
9 Раків 1 0 0 1 2-6 0

Детальніше - Футбол Долинщини

 

КАЛУШ
Кубок. 1/16 фіналу
Середній Бабин - Перекоси - 0:2
Верхня - Довгий Войнилів - 4:1
Бабин-Зарічний - Перевозець - 0:2
Новиця - Негівці - 0:0
Довпотів - Гуменів - 0:3
Довжка - Тужилів - 0:6
Підмихайля - Студінка - 3:3
Збора - Вістова - 0:3
Боднарів - Старий Угринів - 1:2
Войнилів - Підгірки - 3:2
Пійло - Сівка-Калуська - 0:2
Кропивник - Грабівка - 5:3
Томашівці - Копанки - 0:3

  1 ліга   І  В  Н  П  М  О
1 Голинь 2 2 0 0 13-0 6
2 Тужилів 2 2 0 0 6-2 6
3 Перекоси 2 2 0 0 4-1 6
4 Станькова 2 1 1 0 2-1 4
5 Довге-Калуське 2 1 0 1 4-4 3
6 Гуменів 2 1 0 1 2-4 3
7 Старий Угринів 2 0 2 0 2-2 2
8 Студінка 2 0 1 1 3-4 1
9 Сівка-Калуська 2 0 1 1 1-2 1
10 Перевозець 2 0 1 1 1-4 1
11 Вістова 2 0 0 2 1-4 0
12 Довгий Войнилів 2 0 0 2 2-13 0

1

  2 ліга. Група А   І  В  Н  П  М  О
1 Підгірки 2 2 0 0 13-1 6
2 Пійло 2 2 0 0 5-2 6
3 Новиця 2 1 0 1 6-5 3
4 Грабівка 2 1 0 1 4-4 3
5 Боднарів 2 1 0 1 7-4 3
6 Бабин-Середній 2 1 0 1 4-4 3
7 Підмихайля 2 0 0 2 0-7 0
8 Бабин-Зарічний 2 0 0 2 1-13 0

 

  2 ліга. Група Б   І  В  Н  П  М  О
1 Войнилів 2 1 1 0 8-1 4
2 Збора 2 1 1 0 5-3 4
3 Негівці 2 1 1 0 3-2 4
4 Томашівці 1 1 0 0 1-0 3
5 Довпотів 2 0 2 0 3-3 2
6 Копанки 1 0 1 0 2-2 1
7 Кропивник 2 0 1 1 2-3 1
8 Верхня 2 0 1 1 3-5 1
9 Довжка 2 0 0 2 0-8 0

Детальніше - Калущина футбольна

 

НАДВІРНА
1 ліга. 2 тур

Фитьків - Гаврилівка - 0:4
Ланчин - Назавизів - 1:0
«Нафтовик» Битків - Камінне - 1:0 (на розгляді КДК)
Лісна Тарновиця - Перерісль - 1:1
Тисменичани - Волосів - 3:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Тисменичани 2 2 0 0 8-1 6
2 Перерісль 2 1 1 0 4-1 4
3 Гаврилівка 2 1 0 1 4-2 3
4 Назавизів 2 1 0 1 2-1 3
5 Камінне 2 1 0 1 2-2 3
  Ланчин 2 1 0 1 2-2 3
7 "Нафтовик" Битків 2 1 0 1 1-3 3
8 Лісна Тарновиця 2 0 2 0 3-3 2
9 Волосів 2 0 1 1 3-5 1
10 Фитьків 2 0 0 2 0-9 0

2 ліга. 1 тур
1 група

Пасічна – Пнів-Білозорина - 2:0
Стримба – Пнів - 2:2
Лоєва - Гвізд - 4:0
Зелена - вільна
2 група
Красна - Молодків - 1:2
Середній Майдан - «Торнадо» Делятин - 2:1
Добротів - Парище - 2:3
Саджавка - вільна

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

 

РОЖНЯТІВ
1 ліга. 2 тур 

"Горгани" Рожнятів - Брошнів - 0:3
Креховичі - Закерничне - 2:2
Суходіл - Нижній Струтин - 1:4
Небилів - Берлоги - 2:1
Лоп'янка - "Лімниця" Перeгінське - 4:2

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Закерничне 2 1 1 0 8-5 4
2 Нижній Струтин 2 1 1 0 7-4 4
3 Лоп'янка 2 1 1 0 6-4 4
4 Брошнів 2 1 0 1 6-6 3
  Перегінське 2 1 0 1 6-6 3
6 Небилів 2 1 0 1 4-5 3
7 Суходіл 2 1 0 1 3-4 3
8 Креховичі 2 0 2 0 5-5 2
9 "Горгани" Рожнятів 2 0 1 2 2-5 1
10 Берлоги 2 0 0 2 1-4 0

2 ліга. 2 тур
Вербівка - ФК Сливки - 3:3 
Грабів - Іванівка/Ясеновець - 3:1
Верхній Струтин - "Прикарпаття" Рожнятів - 3:0
Ясень - Камінь/Рівня - 2:1
Спас - Дуба - 3:2 

Детальніше - Рожнятівщина футбольна


БРАМКИ

Міста і райони. 5-8 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 215 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: