Головна » 2016 » Квітень » 11 » Міста і райони. 3-10 квітня
11:57
Міста і райони. 3-10 квітня

БОГОРОДЧАНИ
Чемпіонат. 1 тур

Саджава - Глибоке - 2:1 (В. Надрага, 45, С. Михайлів, 90+2 - Т. Мельник 35)
Богородчани - Старуня - 1:0 (М. Рудницький, 27-авт.). Гра припинена на 46 хв.)
Підгір'я - Космач - 1:2 (Д. Балаш, 63-п. - Н. Герин, 33, І. Паливода, 90+4-п.)
Монастирчани - Грабовець - 5:1 (М. Крицький, 5, 48, М. Суслик, 20, 42, М. Микитюк, 75 - Р. Попович, 70)
Дзвиняч - Старі Богородчани - 2:2 (П. Максимів, 32, М. Волочій, 70-авт., М. Семенишин, 82 - Н. Челепіс, 16)
Глибівка - Росільна - 1:1 (Н. Ковтун, 26-п. - Н. Куртяк, 84). Вилучення: М. Бирилюк (Р).
Іваниківка - вільна

Детальніше - Богородчанська РФФ

ГАЛИЦЬКИЙ Р-Н
Кубок. 1/16 фіналу
Жалибори - Дубівці - 8:0
Вигівка - Мартинів - 1:1, по пен. - 1:1
Слобода - Куропатники - 2:0
Блюдники - Придністров'я - 4:1
Крилос - Сокіл - 3:2
Демянів - Курів - 0:2
Яблунів - Кінашів - 1:3
Більшівці - Нараївка - 1:0
Маріямпіль - Межигірці - 1:3
Медуха - Кінчаки - 5:0

Детальніше - Галицька РФФ

КОЛОМИЯ
2 ліга. 1 тур

Велика Кам`янка - Лісна Слобідка - 1:3
Мишин - Підгайчики - 3:5
Спас - Семаківці - 2:0
Торговиця - Королівка-Корнич - 1:4
Джурків - Ценява - 1:0
Старий Гвіздець - Голосків - 4:1
Шепарівці - вільні

Детальніше - ФОСК "Прикарпаття"

НАДВІРНА
Кубок. Попередній етап

Лоєва - Гвізд - 2:0 (перший матч - 4:1)
Красна - Стримба - 1:2 (3:2)
«Торнадо» в/ч Делятин - Парище - 1:1 (1:5)
Молодків - Пнів - 1:0 (0:2)
Добротів  - Середній Майдан - 4:1 (4:2)
Лісна Тарновиця - Зелена - 7:2 (3:0)

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 1 тур
Група А 

Підлісся - Радча - 3:1 (С. Себедин, 20, Т. Парипа, 31, В. Коровайчук, 56 - І. Якубів, 70)
Старий Лисець - Черніїв - 0:1 (Крутий, 25-авт.)
Братківці - Загвіздя - 1:0 (П. Варишко, 29). Нереалізований пенальті: М. Іванишин, 79 (З)
Група Б
Лисець - Клубівці - 1:1 (В. Бриндзей, 47 - Ю. Проценко, 85)
Чорнолізці - Драгомирчани - 6:0 (Н. Гринюк, 8, Р. Галка, 11, В. Коверник, 20, О. Федорюк, 39, 67, М. Костриця, 50)
Липівка - Підлужжя - 1:5 (П. Микитин, 88 - А. Гринчак, 9, 85, С. Челяк, 12, Ю. Онищук, 16, Ю. Івасишин, 90+2)

1 ліга. 1 тур
Група А

Березівка - Пшеничники - 1:0 (П. Вара, 67)
Вільшаниця - Старі Кривотули - 1:3 (А. Семанюк, 52 - Д. Грабовецький, 45, Д. Гавадзин, 47, Б. Кочай, 70)
Милування - Майдан - 3:1 (Н. Легун, 15, 22, 70 - Н. Гарасимів, 71)
Стриганці-Довге - вільні
Група Б
Тязів - ФК "Угринів" - 0:2 (Н. Самочко, 9, О. Рущак, 16)
Марківці - Чукалівка - 1:0 (А. Лапчак, 70)
"Сокіл" Угринів - Нові Кривотули - 1:1 (Р. Ільніцький, 45 - І. Брезіцький, 22)
Єзупіль - вільний

БРАМКИ

Переглядів: 459 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: