Головна » 2016 » Квітень » 18 » Міста і райони. 17 квітня
09:32
Міста і райони. 17 квітня

БОГОРОДЧАНИ
Чемпіонат. 2 тур

Старі Богородчани - Глибівка - 6:3 (Н. Челепіс, 7, 68-п., В. Байгерич, 10, 90, В. Момот, 42, В. Паливода, 60 - Н. Ковтун, 15, 38-п., Р. Руснак, 74) 
Грабовець - Дзвиняч - 3:2 (С. Грабовецький, 37, 79, І. Балацко, 84 - М. Ерназаров, 4, І. Гуменюк, 80). Вилучення: М. Ерназаров (Д) 
Космач - Монастирчани - 1:3 (І. Косович 31 - М. Микитюк 13, 23, С. Урсу 21)  
Старуня - Підгір'я - 4:3 (А. Глодан, 3, І. Чередніченко, 80, М. Лукач, 85, М. Біловусяк, 90 - Д. Балаш, 12, 40, В. Барган, 55) 
Глибоке - Богородчани - 0:1 (Ю. Сенич 34). Вилучення: С. Василевський (Г)
Іваниківка - Саджава - 1:0 (П. Симкович, 34-п.) 
Росільна - вільна

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Монастирчани 2 2 0 0 8-2 6
2 Богородчани 2 2 0 0 2-0 6
3 Старі Богородчани 2 1 1 0 8-5 4
4 Іваниківка 1 1 0 0 1-0 3
5 Старуня 2 1 0 1 4-4 3
6 Саджава 2 1 0 1 2-2 3
7 Космач 2 1 0 1 3-4 3
8 Грабовець 2 1 0 1 4-7 3
9 Росільна 1 0 1 0 1-1 1
10 Дзвиняч 2 0 1 1 4-5 1
11 Глибівка 2 0 1 1 4-7 1
12 Підгір'я 2 0 0 2 4-6 0
13 Глибоке 2 0 0 2 1-3 0

Бомбардири: Д. Балаш (Підгір'я), Н. Ковтун (Глибівка) і Н. Челепіс (Ст. Богородчани) - по 3 голи.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ГАЛИЧ
Кубок. 1/8 фіналу
Вигівка - Жалибори - 0:2
Комарів - Слобода - 3:1
Височанка - Блюдники - 2:4
Крилос - Мединя - 2:5
Дубівці - Кінашів - 1:1, по пен. - 3:4
Більшівці - Межигірці - 7:0
Медуха - Залуква - 5:2
Курів - Вікторів - 2:7

Детальніше - Галицька РФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 1 тур
Рашків - Чернятин - 3:2
Колінки - Стрільче - 1:1
Воронів - Тишківці - 1:2
Чортовець - Семенівка - 1:2
Сороки - Торговиця - 1:1
Ясенів-Пільний - Олієво-Королівка - 1:0
Семаківці - Глушків - 0:2

КАЛУШ
Старт чемпіонату перенесено на 24 квітня 

КОЛОМИЯ
1 ліга. 1 тур

Черемхів - Жукотин - 0:0
Струпків - Воскресинці - 9:1
Лісний Хлібичин - Угорники - 0:3
Коршів - Іванівці - 2:0
Сопів - Матеївці - 1:4
Печеніжин - Дебеславці - 0:5

2 ліга. 2 тур
Лісна Слобідка - Мишин - 3:2 (16/04)
Ценява - Старий Гвіздець - 2:1
Королівка-Корнич - Джурків - 2:0
Семаківці - Торговиця - 2:0
Підгайчики - Спас - 1:0
Шепарівці - Велика Кам'янка - 6:0
Голосків - вільний

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Королівка-Корнич 2 2 0 0 6-1 6
2 Підгайчики 2 2 0 0 6-3 6
  Лісна Слобідка 2 2 0 0 6-3 6
4 Ценява 2 2 0 0 3-1 6
5 Шепарівці 1 1 0 0 6-0 3
6 Старий Гвіздець 2 1 0 1 5-3 3
7 Спас 2 1 0 1 2-1 3
8 Семаківці 2 1 0 1 2-2 3
9 Мишин 2 0 0 2 5-8 0
10 Голосків 1 0 0 1 1-4 0
11 Джурків 2 0 0 2 0-3 0
12 Торговиця 2 0 0 2 1-6 0
13 Велика Кам'янка 2 0 0 2 1-9 0

Детальніше - ФОСК "Прикарпаття"

НАДВІРНА
Кубок. 1/8 фіналу. Перші матчі

Перерісль - Добротів - 5:0
Пасічна - Ланчин - 0:3
Гаврилівка - Волосів - 3:1
Назавизів - Тисменичани - 1:0
Красна" - Пнів - 2:1
Камінне - Лісна Тарновиця - 0:3
Саджавка - Парище - 2:3
"Нафтовик" Битків - Лоєва - 2:0

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 1 тур

Конюшки – Загір'я - 1:1
Воскресинці – Липівка - 1:5
Козарі – Кліщівна - перенесено
Букачівці – Нижня Липиця - 1:0
Бабухів – Верхня Липиця - 0:3
Добринів – Лучинці - 1:1

1 ліга. 1 тур
Зона Північ

Фрага – Руда - 0:1
Яглуш – Заланів - 2:1
Беньківці – Підкамінь - 3:3
Черче – Потік - 4:1
Долиняни – вільні
Зона Південь
Явче – Пуків - 0:3
Залужжя – Вербилівці - 2:0
Путятинці – Юнашків - 2:2
Колоколин – Жовчів - 1:1

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 2 тур
Група А 

Радча - Загвіздя - 1:2 (М. Струк - С. Середюк, 32, М. Іванишин, 45)
Черніїв - Братківці - 1:1 (В. Салига, 8-авт. - В. Гап'як, 56-п.)
Підлісся - Старий Лисець - 2:2 (І. Галагуз, 11, В. Яцишин, 87 - М. Пилипів, 51, Т. Балан, 68)

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Підлісся 2 1 1 0 5-3 4
2 Братківці 2 1 1 0 2-1 4
3 Черніїв 2 1 1 0 2-1 4
4 Загвіздя 2 1 0 1 2-2 3
5 Старий Лисець 2 0 1 1 2-3 1
6 Радча 2 0 0 2 2-5 0

Бомбардири: всі - по 1 голу.

Група Б
Лисець - Липівка - 4:0 (В. Бриндзей, 47, 87, Царук, 59, Ю. Білогубка, 89)
Підлужжя -  Чорнолізці - 2:3 (А. Обшира, 19, А. Гринчак, 44 - О. Федорюк, 7, 38, Т. Гаврон, 66)
Клубівці - Драгомирчани - 2:1 (Р. Майданчук, 57, О. Пентелюк, 61 - Б. Олексин, 60). Вилучення: Р. Майданчук, 89 - О. Макогон, 89

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Чорнолізці 2 2 0 0 9-2 6
2 Лисець 2 1 1 0 5-1 4
3 Клубівці  2 1 1 0 3-2 4
4 Підлужжя 2 1 0 1 7-4 3
5 Драгомирчани 2 0 0 2 1-8 0
6 Липівка 2 0 0 2 1-9 0

Бомбардири: О. Федорюк (Чорнолізці) - 4, В. Бриндзей (Лисець) і А. Гринчак (Підлужжя) - по 3 голи.

1 ліга. 2 тур
Група А

Стриганці-Довге - Милування - 1:0 (Б. Баранецький, 66)
Майдан - Вільшаниця - 0:4 (С. Овчар, 1, В. Герман, 54, В. Ющишин, 73, А. Семанюк, 83)
Старі Кривотули - Березівка - 4:1 (В. Бризіцький, 3, Д. Грабовецький, 5, 24, І. Назарук, 41 - А. Савка, 70)
Пшеничники - вільні

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Старі Кривотули 2 2 0 0 7-2 6
2 Вільшаниця 2 1 0 1 5-3 3
3 Милування 2 1 0 1 3-2 3
4 Стриганці-Довге 1 1 0 0 1-0 3
5 Березівка 2 1 0 1 2-4 3
6 Пшеничники 1 0 0 1 0-1 0
7 Майдан 2 0 0 2 1-7 0

Бомбардири: Н. Легун (Милування), Д. Грабовецький (Старі Кривотули) - по 3, А. Семанюк (Вільшаниця) - 2 голи.

Група Б
Єзупіль - "Сокіл" Угринів - 0:5 (С. Заріцький, 3, Р. Ільніцький, 11-п., С. Назаровець, 43, І. Шайбан, 61, 89-п.)
Нові Кривотули - Марківці - 0:2 (В. Адамчук, 60, 88)
Чукалівка - Тязів - 2:3 (С. Скавронський, 48, Ю. Шиптур, 60 - Л. Царук, 56, 90, В. Ковальчук, 77)
ФК "Угринів" - вільний

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Марківці 2 2 0 0 3-0 6
2 "Сокіл" Угринів 2 1 1 0 6-1 4
3 ФК "Угринів" 1 1 0 0 2-0 3
4 Тязів 2 1 0 1 3-4 3
5 Нові Кривотули 2 0 1 1 1-3 1
6 Чукалівка 2 0 0 2 2-4 0
7 "Єзупіль 1 0 0 1 0-5 0

Бомбардири: Р. Ільніцький і І. Шайбан ("Сокіл" У), В. Адамчук (Марківці), Л. Царук (Тязів) - по 2 голи.

ТЛУМАЧ
1 ліга. 1 тур
Живачів - Братишів - 5:1
Грушка - Хотимир - 5:0
Остриня - Ісаків - 4:1
Прибилів - Королівка - 3:2
Нижнів - Колінці - 3:0
Буківна - Надорожна - 2:2

БРАМКИ

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 360 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: