Головна » 2016 » Квітень » 25 » Міста і райони. 24 квітня
09:40
Міста і райони. 24 квітня

БОГОРОДЧАНИ
Чемпіонат. 3 тур

Богородчани – Іваниківка - 0:0
Глибоке – Підгір’я - 3:3
(Т. Завадський, 16, А. Татарський, 19-авт., Д. Харик, 52 – І. Бойко, 31, А. Дутчин, 51, І. Роспопа, 80) 
Монастирчани – Старуня - 3:0 (М. Суслик, 21, 68, Р. Тимчишин, 32)
Дзвиняч – Космач - 2:0 (В. Семків, 12, І. Гуменяк, 51)
Глибівка – Грабовець - 1:0 (А.Стецьків, 35)
Росільна – Старі Богородчани - 1:2 (В. Волочій, 14 - В. Момот, 5, М.Мискоглід, 74)
Саджава – вільна від гри

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Монастирчани 3 3 0 0 11-2 9
2 Старі Богородчани 3 2 1 0 10-6 7
3 Богородчани 2 1 1 0 8-5 4
4 Дзвиняч 3 1 1 1 8-5 4
5 Іваниківка 2 1 1 0 1-0 4
6 Глибівка 3 1 1 1 5-7 4
7 Саджава 2 1 0 1 2-2 3
8 Старуня 3 1 0 2 4-7 3
9 Космач 3 1 0 2 3-6 3
10 Грабовець 3 1 0 2 4-8 3
9 Росільна 2 0 1 1 2-3 1
12 Підгір'я 3 0 1 2 7-9 1
13 Глибоке 3 0 1 2 4-6 1

Бомбардири: М. Суслик (Монастирчани) - 4, Д. Балаш (Підгір'я), Н. Ковтун (Глибівка) і Н. Челепіс (Ст. Богородчани) - по 3 голи.

Детальніше - Богородчанська РФФ

ГАЛИЧ
Кубок. 1/4 фіналу
Мединя - Блюдники - 6:0
Комарів - Жалибори - 3:1
Вікторів - Кінашів - 2:0
Більшівці - Медуха - 1:1, по пен. - 4:3

Детальніше - Галицька РФФ

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 2 тур
Семенівка - Воронів - 7:3
Торговиця - Чортовець - 2:2
Глушків - Чернятин - 1:4
Стрільче - Рашків - 0:0
Тишківці - Колінки - 2:0
Олієво-Королівка - Сороки - 1:3
Семаківці - Ясенів-Пільний - 0:4

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Ясенів-Пільний 2 2 0 0 5-0 6
2 Семенівка 2 2 0 0 9-5 6
3 Тишківці 2 2 0 0 4-1 6
4 Сороки 2 1 1 0 3-1 4
5 Рашків 2 1 1 0 3-2 4
6 Чернятин 2 1 0 1 6-4 3
7 Глушків 2 1 0 1 3-4 3
8 Торговиця 2 0 2 0 3-3 2
9 Стрільче 2 0 2 0 1-1 2
10 Чортовець 2 0 1 1 3-4 1
11 Колінки 2 0 1 1 0-2 1
12 Олієво-Королівка 2 0 0 2 1-4 0
13 Воронів 2 0 0 2 4-9 0
14 Семаківці 2 0 0 2 0-6 0

ДОЛИНА
1 ліга. 2 тур

Вигода - Белеїв - 3:1 
Гошів - Велика Тур'я - 2:2
Міжріччя - Солуків - 2:1
Гузіїв - Яворів - 3:3
Тисів - Розточки - 5:1
Тяпче - вільне 

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ
1 ліга. 1 тур
Вістова - Тужилів - 1:2
Голинь - Гуменів - 3:0
Довге-Калуське - Довгий Войнилів - 3:2
Сівка-Калуська - Старий Угринів - 0:0
Студінка - Перекоси - 1:2
Перевозець - Станькова - 0:0

2 ліга. 1 тур
Група А

Підгірки - Підмихайля - 5:0
Боднарів - Бабин-Зарічний - 5:0
Пійло - Грабівка - 2:0
Новиця - Середній Бабин - 4:2
Група Б
Верхня - Копанки - 2:2
Довжка - Войнилів - 0:7
Довпотів - Збора - 2:2
Кропивник - Негівці - 1:2
Томашівці - вільні від гри  

Детальніше - Калущина футбольна

КОЛОМИЯ
1 ліга. 2 тур

Жукотин - Дебеславці - 0:1 (23/04)
Черемхів - Струпків - 0:1
Матеївці - Печеніжин - 4:0
Воскресинці - Лісний Хлібичин - 0:2
Іванівці - Сопів - 2:2
Угорники - Коршів - 8:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Угорники 2 2 0 0 11-0 6
2 Струпків 2 2 0 0 10-1 6
3 Матеївці 2 2 0 0 8-1 6
4 Дебеславці 2 2 0 0 6-0 6
5 Лісний Хлібичин 2 1 0 1 2-3 3
6 Коршів 2 1 0 1 2-8 3
7 Жукотин 2 0 1 1 0-1 1
8 Черемхів 2 0 1 1 0-1 1
9 Іванівці 2 0 1 1 2-4 1
10 Сопів 2 0 1 1 3-6 1
11 Печеніжин 2 0 0 2 0-9 0
12 Воскресинці 2 0 0 2 1-11 0

2 ліга. 3 тур
Мишин - Шепарівці - 0:1
Спас - Лісна Слобідка - 3:1
Торговиця - Підгайчики - 3:0
Джурків - Семаківці - 1:1
Старий Гвіздець - Королівка-Корнич - 3:1
Голосків - Ценява - 1:0
Велика Кам'янка - вільна

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Шепарівці 2 2 0 0 7-0 6
2 Старий Гвіздець 3 2 0 1 8-4 6
3 Королівка-Корнич 3 2 0 1 7-4 6
  Лісна Слобідка 3 2 0 1 7-4 6
5 Спас 3 2 0 1 5-2 6
6 Ценява 3 2 0 1 3-2 6
7 Підгайчики 3 2 0 1 6-6 6
8 Семаківці 3 1 1 1 3-3 4
9 Торговиця 3 1 0 2 4-6 3
10 Голосків 2 1 0 1 2-4 3
11 Джурків 3 0 1 2 1-4 1
12 Мишин 3 0 0 3 5-9 0
13 Велика Кам'янка 2 0 0 2 1-9 0

Детальніше - ФОСК "Прикарпаття"

НАДВІРНА
Кубок. 1/8 фіналу. Матчі-відповіді

Добротів - Перерісль - 2:3 (перша гра - 0:5)
Ланчин - Пасічна - 3:1 (3:0)
Волосів - Гаврилівка - ? (1:3)
Тисменичани - Назавизів - 0:2 (0:1)
Пнів - Красна - 1:1 (1:2)
Лісна Тарновиця - Камінне - ? (3:0)
Парище - Саджавка - 3:1 (3:2)
Лоєва - "Нафтовик" Битків - ? (0:2)

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 2 тур

Загір’я - Лучинці - 0:1
Верхня Липиця - Добринів - 1:0
Нижня Липиця - Бабухів - 1:1
Кліщівна - Букачівці - 2:1
Липівка - Козарі - 2:2
Конюшки - Воскресинці - 5:2

  Становище лідерів   І  В  Н  П  М  О
1 Верхня Липиця 2 2 0 0 4-0 6
2 Липівка 2 1 1 0 7-3 4
3 Конюшки 2 1 1 0 6-3 4
4 Лучинці 2 1 1 0 2-1 4
5 Кліщівна 1 1 0 0 2-1 3
6 Букачівці 2 1 0 1 2-2 3

1 ліга. 2 тур
Зона Північ

Підкамінь - Черче - 3:2
Заланів - Беньківці - 2:4
Руда - Яглуш - 3:1
Долиняни - Фрага - 3:2
Зона Південь
Помонята - Явче - 2:0
Пуків - Залужжя - 1:2
Вербилівці - Путятинці - 0:0
Юнашків - Колоколин - 1:2

Детальніше - Футбол Рогатинщини

СНЯТИН
1 ліга. 1 тур

Джурів - Видинів - 0:4
Белелуя - Вовчківці - 0:7
Залуччя - Задубрівці - 1:3
Прутівка - Потічок - 2:2
Борщів - Стецева - 4:4
Балинці - Підвисоке - 2:2
Будилів - вільний 

2 ліга. 1 тур
"Кулачин" Снятин - Ганьківці - 0:1
Рудники - Завалля - 4:0
"Стара Сеньйора" Заболотів - Олешків - 2:2
Русів - Любківці - 5:1
Попельники - Іллінці - 4:0
Новоселиця - Потічок - 3:0

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 3 тур
Група А 

Старий Лисець - Радча - 4:1
Братківці - Підлісся - 4:0
Загвіздя - Черніїв - 1:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Братківці 3 2 1 0 6-1 7
2 Черніїв 3 1 2 0 3-2 5
3 Старий Лисець 3 1 1 1 6-4 4
4 Загвіздя 3 1 1 1 3-3 4
5 Підлісся 3 1 1 1 5-7 4
6 Радча 3 0 0 3 3-9 0

Бомбардири: ?.

Група Б
Драгомирчани - Підлужжя - +:- (не завершено)
Чорнолізці - Лисець - 3:3
Липівка - Клубівці - 3:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Чорнолізці 3 2 1 0 12-5 7
2 Лисець 3 1 2 0 8-4 5
3 Клубівці  3 1 1 1 3-5 4
4 Підлужжя 3 1 0 2 7-4 3
5 Липівка 3 1 0 2 4-9 3
6 Драгомирчани 3 1 0 2 1-8 3

Бомбардири (після 2-го туру): О. Федорюк (Чорнолізці) - 4, В. Бриндзей (Лисець) і А. Гринчак (Підлужжя) - по 3 голи.

1 ліга. 3 тур
Група А

Пшеничники - Старі Кривотули - 1:2
Березівка - Майдан - 3:0
Вільшаниця - Стриганці-Довге - 2:2
Милування - вільне

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Старі Кривотули 3 3 0 0 9-3 9
2 Березівка 3 2 0 1 5-4 6
3 Вільшаниця 3 1 1 1 7-4 4
4 Стриганці-Довге 2 1 1 0 3-2 4
5 Милування 2 1 0 1 3-2 3
6 Пшеничники 2 0 0 2 1-3 0
7 Майдан 3 0 0 3 1-10 0

Бомбардири (після 2-го туру): Н. Легун (Милування), Д. Грабовецький (Старі Кривотули) - по 3, А. Семанюк (Вільшаниця) - 2 голи.

Група Б
ФК "Угринів" - Чукалівка - 6:1
Тязів - Нові Кривотули - 0:0
Марківці - Єзупіль - 5:1
"Сокіл" Угринів - вільний 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Марківці 3 3 0 0 8-1 9
2 ФК "Угринів" 2 2 0 0 8-1 6
3 "Сокіл" Угринів 2 1 1 0 6-1 4
4 Тязів 3 1 1 1 3-4 4
5 Нові Кривотули 3 0 2 1 1-3 2
6 Чукалівка 3 0 0 3 3-10 0
7 Єзупіль 2 0 0 2 1-10 0

Бомбардири (після 2-го туру): Р. Ільніцький і І. Шайбан ("Сокіл" У), В. Адамчук (Марківці), Л. Царук (Тязів) - по 2 голи.

ТЛУМАЧ
1 ліга. 2 тур
Братишів - Надорожна - 2:1
Колінці - Буківна - 2:1
Королівка - Нижнів - 0:0
Ісаків - Прибилів - 1:5
Хотимир - Остриня - 4:3
Живачів - Грушка - 4:2

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Живачів 2 2 0 0 9-3 6
2 Прибилів 2 2 0 0 8-3 6
3 Нижнів 2 1 1 0 3-0 4
4 Грушка 2 1 0 1 7-4 3
5 Остриня 2 1 0 1 7-5 3
6 Колінці 2 1 0 1 2-4 3
7 Братишів 2 1 0 1 3-6 3
8 Хотимир 2 1 0 1 4-8 3
9 Буківна 2 0 1 1 3-4 1
  Надорожна 2 0 1 1 3-4 1
11 Королівка 2 0 1 1 2-3 1
12 Ісаків 2 0 0 2 2-9 0

БРАМКИ

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 431 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: