Головна » 2016 » Травень » 10 » Міста і райони. 5-8 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна
09:44
Міста і райони. 5-8 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

БОГОРОДЧАНИ
Чемпіонат. 4 тур

Грабовець - Росільна - 1:3 (І. Мельничук, 90 - В. Хмельовський, 8, 16, Н. Куртяк, 66)
Космач - Глибівка - 1:5 (І. Косович, 28 - А. Стецьків, 2, 76, 85, Р. Руснак, 60, Н. Ковтун, 75)
Старуня - Дзвиняч - 0:0
Глибоке - Монастирчани - 1:4
 (І. Куртяк, 56 - І. Крицький, 62, 70, С. Урсу, 32, М. Крицький, 82) 
Іваниківка - Підгір'я - 1:2 (В. Слободян, 25 - І. Курилюк, 57, М. Парфан, 82)
Саджава - Богородчани - 3:2 (С. Криховський, 22, 85, В. Жирик, 63 - О. Фафлей, 45, І. Савчук, 70)
Старі Богородчани - вільні

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Монастирчани 4 4 0 0 15-3 12
2 Старі Богородчани 3 2 1 0 10-6 7
3 Глибівка 4 2 1 1 10-8 7
4 Богородчани 4 2 1 1 4-3 7
5 Саджава 3 2 0 1 5-4 6
6 Дзвиняч 4 1 2 1 6-5 5
7 Росільна 3 1 1 1 5-4 4
8 Іваниківка 3 1 1 1 2-2 4
9 Підгір'я 4 1 1 2 9-10 4
10 Старуня 4 1 1 2 4-7 4
11 Грабовець 4 1 0 3 5-11 3
12 Космач 4 1 0 3 4-11 3
13 Глибоке 4 0 1 3 5-11 1

Бомбардири: Н. Ковтун і А. Стецьків (Глибівка), М. Суслик (Монастирчани) - по 4 голи, Н. Челепіс (Старі Богородчани), М. Микитюк (Монастирчани), Д. Балаш (Підгір'я) - по 3 голи. .

Детальніше - Богородчанська РФФ

ДОЛИНА

1 ліга. 2 тур  
Велика Тур'я - Вигода - 1:2
Белеїв - Гузіїв - 2:1
Тяпче - Гошів - 2:0 
Яворів - Тисів - 2:2 
Розточки - Міжріччя - 2:1 
Солуків - вільний 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Вигода 2 2 0 0 5-2 6
2 Тисів 2 1 1 0 7-3 4
3 Тяпче 1 1 0 0 2-0 3
4 Міжріччя 2 1 0 1 3-3 3
5 Белеїв 2 1 0 1 3-4 3
6 Розточки 2 1 0 1 3-6 3
7 Яворів 2 0 2 0 5-5 2
8 Гузіїв 2 0 1 1 4-5 1
9 Велика Тур'я 2 0 1 1 3-4 1
10 Гошів 2 0 1 1 2-4 1
11 Солуків 1 0 0 1 1-2 0

2 ліга. 1 тур
Кропивник - Княжолука - 4:0 
Надіїв - Шевченкове - 1:2 
Станківці - Раків - 6:2 
Витвиця - Новошин - 2:3

Детальніше - Футбол Долинщини

КАЛУШ
1 ліга. 2 тур
Тужилів - Перевозець - 4:1
Станькова - Довге-Калуське - 2:1
Перекоси - Вістова - 2:0
Старий Угринів - Студінка - 2:2
Гуменів - Сівка-Калуська - 2:1
Довгий Войнилів - Голинь - 0:10

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Голинь 2 2 0 0 13-0 6
2 Тужилів 2 2 0 0 6-2 6
3 Перекоси 2 2 0 0 4-1 6
4 Станькова 2 1 1 0 2-1 4
5 Довге-Калуське 2 1 0 1 4-4 3
6 Гуменів 2 1 0 1 2-4 3
7 Старий Угринів 2 0 2 0 2-2 2
8 Студінка 2 0 1 1 3-4 1
9 Сівка-Калуська 2 0 1 1 1-2 1
10 Перевозець 2 0 1 1 1-4 1
11 Вістова 2 0 0 2 1-4 0
12 Довгий Войнилів 2 0 0 2 2-13 0

2 тур
Група А

Середній Бабин - Підмихайля - 2:0
Грабівка - Боднарів - 4:2
Бабин-Зарічний - Підгірки - 1:8
Новиця - Пійло - 2:3

Група Б
Томашівці - Довжка - 1:0
Негівці    - Довпотів - 1:1
Збора - Верхня - 3:1
Войнилів - Кропивник - 1:1
Копанки - вільні

Детальніше - Калущина футбольна

 

НАДВІРНА
1 ліга. 1 тур

Назавизів – Гаврилівка - 2:0
Камінне – Ланчин - 2:1
Тисменичани – Фитьків - 5:0
Волосів - Лісна Тарновиця - 2:2
Перерісль - «Нафтовик» Битків - 3:0

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

 

РОЖНЯТІВ
1 ліга. 1 тур 

Лоп'янка - Рожнятів - 2:2
Перегінське - Небилів - 4:2
Берлоги - Суходіл - 0:2
Нижній Струтин - Креховичі - 3:3
Закерничне - Брошнів 6:3

2 ліга. 1 тур
Кропивник - Княжолука - 4:0 
Надіїв - Шевченкове - 1:2 
Станківці - Раків - 6:2 
Витвиця - Новошин - 2:3

Детальніше - Рожнятівщина футбольна


БРАМКИ

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 244 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: