Головна » 2016 » Травень » 23 » Міста і райони. 18-22 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна
15:52
Міста і райони. 18-22 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

БОГОРОДЧАНИ
Кубок. Попередній етап 

Монастирчани - Іваниківка - +:-
Дзвиняч - Саджава - 2:3 
Старуня - Глибоке - 7:2
Підгір'я - Космач - 0:4
Грабовець - Росільна - 4:0

Чемпіонат. 6 тур
Космач - Старі Богородчани - 4:4
(І. Паливода, 47-п., 75-п., С. Сало, 60, І. Косович, 87 - В. Паливода, 4, 65, Н. Челепіс, 80, 82-п.)
Старуня - Росільна - 2:1 (В. Шимонівський, 75, В. Стефурин, 50-авт. - Р. Паливода, 25) 
Глибоке - Глибівка - 0:4 (А. Стецьків, 3, 15, 18, І. Гоголь, 9). Гру зупинено на 28 хв.: у ФК "Глибоке" на полі залишилося менше семи гравців
Іваниківка - Дзвиняч - 2:2 (І. Ганчак, 2, О. Яковів, 12 - О. Максимів, 21, В. Карабінович, 90) 
Саджава - Монастирчани - 3:1 (В. Жирик, 60, С. Криховський, 74, 80 - Я. Середюк, 34-авт.) 
Богородчани - Підгір'я - 3:0 (С. Гладковський, 34-п., Ю. Сенич, 74, 90). Вилучення: А. Матлюк (П)
Грабовець - вихідний 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Монастирчани 6 4 1 1 17-7 13
2 Саджава 5 4 0 1 14-8 12
3 Старі Богородчани 5 3 2 0 17-12 11
4 Глибівка 5 3 1 1 14-8 10
5 Богородчани 5 3 1 1 7-3 10
6 Дзвиняч 6 2 3 1 11-8 9
7 Старуня 5 2 1 2 6-8 7
8 Космач 6 2 1 3 11-17 7
9 Іваниківка 5 1 3 1 5-5 6
10 Росільна 5 1 1 3 8-9 4
11 Підгір'я 6 1 1 4 12-19 4
12 Грабовець 5 1 0 4 7-14 3
13 Глибоке 6 0 1 5 6-18 1

Бомбардири (після 4-х турів): Н. Ковтун і А. Стецьків (Глибівка), М. Суслик (Монастирчани) - по 4 голи, Н. Челепіс (Старі Богородчани), М. Микитюк (Монастирчани), Д. Балаш (Підгір'я) - по 3 голи. .

Детальніше - Богородчанська РФФ

 

ДОЛИНА  
1 ліга. 4 тур  
Яворів - Солуків - 2:4
Белеїв - Міжріччя - 0:4
Велика Тур`я - Тисів - 1:1
Тяпче - Гузіїв - 2:3
Гошів - Вигода - 2:4
Розточки - вільні

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Міжріччя 4 3 0 1 10-5 9
2 Вигода 4 3 0 1 9-5 9
3 Тисів 4 2 2 0 13-5 8
4 Гузіїв 4 2 1 1 8-7 7
5 Солуків 3 2 0 1 6-4 6
6 Тяпче 3 2 0 1 5-3 6
7 Розточки 3 1 0 2 3-7 3
8 Белеїв 4 1 0 3 4-13 3
9 Велика Тур'я 4 0 2 2 4-6 2
10 Яворів 4 0 2 2 9-12 2
11 Гошів 3 0 1 2 4-8 1

2 ліга. 3 тур
Надіїв - Тростянець - 2:2
Витвиця - Княжолука - 1:4
Станківці - Шевченкове - 1:1
Раків - Новошин - 1:4
Кропивник - вільний

      І  В  Н  П  М  О
1 Станківці 3 2 1 0 9-3 7
2 Шевченкове 3 2 1 0 6-3 7
3 Новошин 3 2 0 1 7-5 6
4 Тростянець 2 1 1 0 3-2 4
5 Княжолука 3 1 1 1 7-8 4
6 Кропивник 2 1 0 1 4-1 3
7 Надіїв 3 0 2 1 6-7 2
8 Витвиця 3 0 0 3 4-10 0
9 Раків 2 0 0 2 3-10 0

Детальніше - Футбол Долинщини

 

КАЛУШ
1 ліга. 3 тур
Голинь - Станькова - 3:2
Перевозець - Довге-Калуське - 0:0
Вістова - Старий Угринів - 0:1
Тужилів - Перекоси - 1:0
Сівка-Калуська - Довгий Войнилів - 1:2
Студінка - Гуменів - перенесено

  1 ліга   І  В  Н  П  М  О
1 Голинь 3 3 0 0 16-2 9
2 Тужилів 3 3 0 0 7-2 9
3 Перекоси 3 2 0 1 4-2 6
4 Старий Угринів 3 1 2 0 3-2 5
5 Станькова 3 1 1 1 4-4 4
6 Довге-Калуське 3 1 1 1 4-4 4
7 Гуменів 2 1 0 1 2-4 3
8 Довгий Войнилів 3 1 0 2 4-14 3
9 Перевозець 3 0 2 1 1-4 2
10 Студінка 2 0 1 1 3-4 1
11 Сівка-Калуська 3 0 1 2 2-4 1
11 Вістова 3 0 0 3 1-5 0

2 ліга. 3 тур
Група А

Підмихайля - Бабин-Зарічний - 1:0
Боднарів - Новиця - 1:0
Підгірки - Грабівка - 2:2
Пійло - Середній Бабин - 4:0

      І  В  Н  П  М  О
1 Пійло 3 3 0 0 9-2 9
2 Підгірки 3 2 1 0 15-3 7
3 Боднарів 3 2 0 1 8-4 6
3 Грабівка 3 1 1 1 6-6 4
4 Новиця 3 1 0 2 6-6 3
6 Бабин-Середній 3 1 0 2 4-8 3
7 Підмихайля 3 1 0 2 1-7 3
8 Бабин-Зарічний 3 0 0 3 1-14 0

Група Б
Копанки - Збора - 5:2
Кропивник - Томашівці - 3:1
Верхня - Негівці - 1:2
Довпотів - Войнилів - 0:4
Довжка - вільна

      І  В  Н  П  М  О
1 Войнилів 3 2 1 0 12-1 7
2 Негівці 3 2 1 0 5-3 7
3 Копанки 2 1 1 0 7-4 4
4 Кропивник 3 1 1 1 5-4 4
5 Збора 3 1 1 1 7-8 4
6 Томашівці 2 1 0 1 2-3 3
7 Довпотів 3 0 2 1 3-7 2
8 Верхня 3 0 1 2 4-7 1
9 Довжка 2 0 0 2 0-8 0

Детальніше - Калущина футбольна

 

НАДВІРНА
1 ліга. 3 тур

Волосів - Фитьків - 5:0
Перерісль - Тисменичани - 1:2
Камінне - Лісна Тарновиця - 3:5
Назавизів - «Нафтовик» Битків - 1:0
Гаврилівка - Ланчин - 1:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Тисменичани 3 3 0 0 10-2 9
2 Гаврилівка 3 2 0 1 5-2 6
3 Назавизів 3 2 0 1 3-1 6
4 Лісна Тарновиця 3 1 2 0 8-6 5
5 Волосів 3 1 1 1 8-5 4
6 Перерісль 3 1 1 1 5-3 4
7 Ланчин 3 1 0 2 2-3 3
8 Камінне 3 1 0 2 5-7 3
9 "Нафтовик" Битків 3 1 0 2 1-4 3
10 Фитьків 3 0 0 3 0-14 0

2 ліга. 2 тур
1 група
Стримба – Лоєва - 4:2
Пнів-Білозорина – Пнів - 1:4
Зелена - Пасічна - 4:3
Гвізд – Бистриця - 9:0
2 група
«Торнадо» Делятин - Добротів - 1:2
Молодків – Середній Майдан - 3:3
Саджавка - Красна - 1:2
Парище - вільне

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

 

РОЖНЯТІВ
1 ліга. 3 тур 

Перегінське - "Горгани" Рожнятів - 3:2
Берлоги - Лоп'янка - 1:2
Нижній Струтин - Небилів - 3:0
Закерничне - Суходіл - 5:0
Брошнів - Креховичі - 5:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Закерничне 3 2 1 0 13-5 7
2 Нижній Струтин 3 2 1 0 10-4 7
3 Лоп'янка 3 2 1 0 8-5 7
4 Брошнів 3 2 0 1 11-6 6
5 Перегінське 3 2 0 1 9-8 6
6 Небилів 3 1 0 2 4-8 3
7 Суходіл 3 1 0 2 3-9 3
8 Креховичі 3 0 2 1 5-10 2
9 Рожнятів 3 0 1 3 4-8 1
10 Берлоги 3 0 0 3 2-6 0

2 ліга. 2 тур
Камінь/Рівня - Спас - 9:2
"Прикарпаття" Рожнятів - Ясень - 6:1
Іванівка/Ясеновець - Верхній Струтин - 3:7
Сливки - Грабів - 3:0
Петранка - Вербівка - 2:1

Детальніше - Рожнятівщина футбольна


БРАМКИ

Міста і райони. 15 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 5-8 травня. Калуш, Долина, Рожнятів, Богородчани, Надвірна

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 216 | Додав: bramki | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: