ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Матч 1-го туру
"Легіон" - "Металіст" - 4:1
3 тур
Микитинці - "Легіон" - 5:2
Хриплин - Вовчинець - 1:1
КіК - Крихівці - 25 травня
"Благо" - "Металіст" - перенесено
|
|
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Вовчинець |
3 |
1 |
2 |
0 |
5-4 |
5 |
2 |
Хриплин |
2 |
1 |
1 |
0 |
6-4 |
4 |
3 |
"Легіон" |
3 |
1 |
1 |
1 |
7-7 |
4 |
4 |
Крихівці |
1 |
1 |
0 |
0 |
3-0 |
3 |
5 |
Микитинці |
3 |
1 |
0 |
2 |
5-6 |
3 |
6 |
"Благо" |
1 |
0 |
1 |
0 |
1-1 |
1 |
7 |
КіК |
2 |
0 |
1 |
1 |
4-8 |
1 |
8 |
"Металіст" |
1 |
0 |
0 |
1 |
1-4 |
0 |
ГАЛИЧ
1 ліга. 3 тур
Мединя - Більшівці - 1:3
Дубівці - Вікторів - 1:6
Жалибори - Комарів - 3:2
Височанка - Блюдники - 3:3
Залуква - Крилос - 1:0
|
|
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Жалибори |
3 |
3 |
0 |
0 |
12-3 |
9 |
2 |
Вікторів |
3 |
3 |
0 |
0 |
10-1 |
9 |
3 |
Залуква |
3 |
3 |
0 |
0 |
7-2 |
9 |
4 |
Комарів |
3 |
1 |
1 |
1 |
6-4 |
4 |
5 |
Крилос |
3 |
1 |
0 |
2 |
7-9 |
3 |
6 |
Більшівці |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-5 |
3 |
7 |
Блюдники |
3 |
0 |
2 |
1 |
5-7 |
2 |
8 |
Мединя |
3 |
0 |
1 |
2 |
1-5 |
1 |
9 |
Височанка |
3 |
0 |
1 |
2 |
6-13 |
1 |
10 |
Дубівці |
3 |
0 |
1 |
2 |
4-12 |
1 |
2 ліга. 3 тур
Яблунів - Курів - 2:1
Старий Мартинів - Нараївка - 0:1
Медуха - Кінашів - 3:0
Дем'янів - Хохонів - 9:1
Маріямпіль - Слобода - 1:3
|
|
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Дем'янів |
3 |
3 |
0 |
0 |
13-2 |
9 |
2 |
Нараївка |
3 |
3 |
0 |
0 |
6-2 |
9 |
3 |
Медуха |
3 |
2 |
1 |
0 |
11-2 |
7 |
4 |
Старий Мартинів |
3 |
1 |
1 |
1 |
3-1 |
4 |
5 |
Слобода |
3 |
1 |
1 |
1 |
4-3 |
4 |
6 |
Кінашів |
3 |
1 |
1 |
1 |
2-3 |
4 |
7 |
Курів |
3 |
1 |
0 |
2 |
5-6 |
3 |
8 |
Яблунів |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-6 |
3 |
9 |
Маріямпіль |
3 |
0 |
0 |
3 |
4-9 |
0 |
10 |
Хохонів |
3 |
0 |
0 |
3 |
2-19 |
0 |
3 ліга. 3 тур
Куропатники - Скоморохи - 7:1
Кінчаки - Сокіл - 3:1
Межигірці - Вигівка - 3:0
Придністров'я - Тустань - 4:0
Задністрянське - Дубівці - 5:1
|
|
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Придністров'я |
3 |
3 |
0 |
0 |
8-2 |
9 |
2 |
Задністрянське |
3 |
2 |
0 |
1 |
10-2 |
6 |
3 |
Вигівка |
3 |
2 |
0 |
1 |
12-5 |
6 |
4 |
Межигірці |
3 |
2 |
0 |
1 |
7-4 |
6 |
5 |
Сокіл |
3 |
2 |
0 |
1 |
6-4 |
6 |
6 |
Кінчаки |
3 |
1 |
1 |
1 |
6-8 |
4 |
7 |
Тустань |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-8 |
4 |
8 |
Куропатники |
3 |
1 |
0 |
2 |
8-10 |
3 |
9 |
Дубівці |
3 |
0 |
0 |
3 |
4-10 |
0 |
10 |
Скоморохи |
3 |
0 |
0 |
3 |
2-15 |
0 |
Детальніше - ГРФФ
РОГАТИН
Кубоку. 1/8 фіналу
с. Лучинці:
Верхня Липиця - Пуків - 7:1
Фрага - Черче - 0:5
с. Конюшки:
Потік - Лучинці - 0:2
Вербилівці - Букачівці - 1:1, пен. - 2:4
с. Путятинці:
Кліщівна - Залужжя - 0:1
Липівка - Добринів - 1:1, пен. - 6:5
с. Бабухів:
Нижня Липиця - Козарі - 1:1, пен. - 2:4
Колоколин - Жовчів - 1:0
|
Суперліга |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Липівка |
3 |
2 |
1 |
0 |
9-4 |
7 |
2 |
Верхня Липиця |
3 |
2 |
1 |
0 |
5-1 |
7 |
3 |
Кліщівна |
2 |
2 |
0 |
0 |
4-1 |
6 |
4 |
Конюшки |
3 |
1 |
2 |
0 |
6-3 |
5 |
5 |
Лучинці |
3 |
1 |
2 |
0 |
3-2 |
5 |
6 |
Добринів |
3 |
1 |
1 |
1 |
6-3 |
4 |
7 |
Загір'я |
3 |
1 |
1 |
1 |
5-5 |
4 |
8 |
Букачівці |
3 |
1 |
0 |
2 |
3-4 |
3 |
9 |
Козарі |
2 |
0 |
2 |
0 |
2-2 |
2 |
10 |
Нижня Липиця |
3 |
0 |
1 |
2 |
2-7 |
1 |
11 |
Бабухів |
3 |
0 |
1 |
2 |
1-6 |
1 |
12 |
Воскресинці |
3 |
0 |
0 |
3 |
6-14 |
0 |
1 ліга
|
Північ |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Руда |
4 |
3 |
1 |
0 |
11-4 |
10 |
2 |
Яглуш |
4 |
3 |
0 |
1 |
10-3 |
9 |
3 |
Черче |
4 |
2 |
1 |
1 |
10-5 |
7 |
4 |
Долиняни |
3 |
2 |
0 |
1 |
7-5 |
6 |
5 |
Підкамінь |
3 |
1 |
2 |
0 |
6-5 |
5 |
6 |
Потік |
3 |
1 |
1 |
1 |
3-5 |
4 |
7 |
Беньківці |
4 |
1 |
1 |
2 |
9-14 |
4 |
8 |
Фрага |
3 |
0 |
0 |
3 |
2-9 |
0 |
9 |
Заланів |
4 |
0 |
0 |
4 |
4-12 |
0 |
|
Південь |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Залужжя |
4 |
3 |
0 |
1 |
11-4 |
9 |
2 |
Пуків |
4 |
2 |
1 |
1 |
7-4 |
7 |
3 |
Жовчів |
3 |
1 |
2 |
0 |
7-4 |
5 |
4 |
Колоколин |
4 |
1 |
2 |
1 |
5-7 |
5 |
5 |
Вербилівці |
4 |
1 |
1 |
2 |
4-6 |
4 |
6 |
Помонята |
3 |
1 |
1 |
1 |
3-5 |
4 |
7 |
Путятинці |
4 |
0 |
3 |
1 |
3-4 |
3 |
8 |
Явче |
3 |
1 |
0 |
2 |
4-9 |
3 |
9 |
Юнашків |
3 |
0 |
2 |
1 |
5-6 |
2 |
Детальніше - Футбол Рогатинщини
ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 6 тур
Група А
Загвіздя - Братківці - 0:1
Радча - Підлісся - 1:5
Черніїв - Старий Лисець - 3:0
|
Становище команд |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Черніїв |
6 |
4 |
2 |
0 |
10-3 |
14 |
2 |
Братківці |
6 |
4 |
2 |
0 |
8-1 |
14 |
3 |
Підлісся |
6 |
2 |
2 |
2 |
11-10 |
8 |
3 |
Старий Лисець |
6 |
2 |
2 |
2 |
8-8 |
8 |
4 |
Загвіздя |
6 |
1 |
2 |
3 |
4-6 |
5 |
6 |
Радча |
6 |
0 |
0 |
6 |
4-17 |
0 |
Група Б
Драгомирчани - Чорнолізці - 0:2
Підлужжя - Липівка - 0:2
Клубівці - Лисець - 3:5
|
Становище команд |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Чорнолізці |
6 |
5 |
1 |
0 |
23-5 |
16 |
2 |
Лисець |
6 |
4 |
2 |
0 |
20-8 |
14 |
3 |
Липівка |
6 |
2 |
0 |
4 |
8-16 |
6 |
4 |
Драгомирчани |
6 |
2 |
0 |
4 |
5-13 |
6 |
5 |
Клубівці |
6 |
1 |
2 |
3 |
7-17 |
5 |
6 |
Підлужжя |
6 |
1 |
1 |
4 |
9-13 |
4 |
1 ліга. 8 тур
Група А
Пшеничники - Березівка - 0:0
Старі Кривотули - Вільшаниця - 4:1
Майдан - Милування - 0:4
Стриганці-Довге - вільні
|
|
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Старі Кривотули |
7 |
6 |
0 |
1 |
23-9 |
18 |
2 |
Стриганці-Довге |
6 |
5 |
1 |
0 |
15-6 |
16 |
3 |
Березівка |
7 |
4 |
1 |
2 |
12-12 |
13 |
4 |
Милування |
7 |
4 |
0 |
3 |
14-9 |
12 |
5 |
Пшеничники |
7 |
1 |
1 |
5 |
7-11 |
4 |
6 |
Вільшаниця |
7 |
1 |
1 |
5 |
12-19 |
4 |
7 |
Майдан |
7 |
1 |
0 |
6 |
6-23 |
3 |
Група Б
Чукалівка - Марківці - 3:1
Нові Кривотули - "Сокіл" Угринів - 1:1
ФК "Угринів" - Тязів - 5:1
Єзупіль - вільний
|
|
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
ФК "Угринів" |
7 |
6 |
1 |
0 |
28-10 |
19 |
2 |
"Сокіл" Угринів |
7 |
3 |
3 |
1 |
21-12 |
12 |
2 |
Тязів |
7 |
3 |
2 |
2 |
10-13 |
11 |
3 |
Марківці |
7 |
3 |
1 |
3 |
16-15 |
10 |
5 |
Чукалівка |
7 |
2 |
1 |
4 |
11-17 |
7 |
6 |
Нові Кривотули |
7 |
0 |
4 |
3 |
7-14 |
6 |
7 |
Єзупіль |
6 |
0 |
2 |
4 |
8-20 |
2 |
ТЛУМАЧ
1 ліга. 5 тур
Остриня - Братишів - 5:0
Прибилів - ФК "Грушка" - 4:1
Нижнів - Живачів - 2:4
Буківна - Хотимир - 2:1
Надорожна - Ісаків - 3:0
Колінці - Королівка - 4:0
|
Становище команд |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Прибилів |
5 |
5 |
0 |
0 |
17-5 |
15 |
2 |
Живачів |
5 |
4 |
0 |
1 |
18-7 |
12 |
3 |
Колінці |
5 |
4 |
0 |
1 |
10-6 |
12 |
4 |
Нижнів |
5 |
3 |
1 |
1 |
14-6 |
10 |
5 |
Буківна |
5 |
3 |
1 |
1 |
13-7 |
10 |
6 |
Грушка |
5 |
3 |
0 |
2 |
21-10 |
9 |
7 |
Остриня |
5 |
2 |
0 |
3 |
14-13 |
6 |
8 |
Надорожна |
5 |
1 |
1 |
3 |
6-6 |
4 |
9 |
Королівка |
5 |
1 |
1 |
3 |
4-12 |
4 |
10 |
Хотимир |
5 |
1 |
0 |
4 |
7-17 |
3 |
11 |
Братишів |
5 |
1 |
0 |
4 |
5-23 |
3 |
12 |
Ісаків |
5 |
0 |
0 |
5 |
3-20 |
0 |
2 ліга. 4 тур
Група А
Кутище - Локітка - 2:3
Гринівці - Палагичі - 3:0
Петрилів - Олешів - 3:0
"Єдність" Грушка - Антонівка - 0:3
Вікняни - вільні
|
Становище команд |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Антонівка |
4 |
3 |
1 |
0 |
12-6 |
10 |
2 |
Вікняни |
3 |
3 |
0 |
0 |
9-2 |
9 |
3 |
Гринівці |
4 |
3 |
0 |
1 |
17-7 |
9 |
4 |
Петрилів |
3 |
2 |
0 |
1 |
7-4 |
6 |
5 |
Палагичі |
4 |
1 |
1 |
3 |
10-8 |
4 |
6 |
Локітка |
3 |
1 |
1 |
1 |
8-8 |
4 |
7 |
Кутище |
4 |
0 |
2 |
2 |
6-13 |
2 |
8 |
Олешів |
4 |
0 |
1 |
3 |
3-13 |
1 |
9 |
Грушка |
3 |
0 |
0 |
3 |
2-13 |
0 |
Група Б
4 тур
Яківка - Гарасимів - не завершено
Пужники - Живачів-2 - 3:1
Озеряни - Олеша - 1:3
Бортники - Петрів - 4:0
Гончарів - Підвербці - 1:0
|
Становище команд |
І |
В |
Н |
П |
М |
О |
1 |
Бортники |
4 |
4 |
0 |
0 |
14-3 |
12 |
2 |
Олеша |
4 |
3 |
0 |
1 |
14-6 |
9 |
3 |
Яківка |
3 |
3 |
0 |
0 |
6-3 |
9 |
4 |
Озеряни |
4 |
2 |
1 |
1 |
6-6 |
7 |
5 |
Пужники |
4 |
2 |
0 |
2 |
9-8 |
6 |
6 |
Гончарів |
4 |
2 |
0 |
2 |
8-11 |
6 |
7 |
Гарасимів |
3 |
1 |
1 |
1 |
3-3 |
4 |
8 |
Живачів-2 |
4 |
1 |
0 |
3 |
4-12 |
3 |
9 |
Підвербці |
4 |
0 |
0 |
4 |
2-6 |
0 |
10 |
Петрів |
4 |
0 |
0 |
4 |
5-13 |
0 |
БРАМКИ
Міста і райони. 15 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин. Всі результати і таблиці
Міста і райони. 3-8 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин
Міста і райони. 24 квітня
Міста і райони. 17 квітня
Міста і райони. 3-10 квітня
|