Головна » 2016 » Травень » 16 » Міста і райони. 15 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин. Всі результати і таблиці
12:46
Міста і райони. 15 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин. Всі результати і таблиці

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 
2 тур

"Легіон" - "Благо" - 1:1
Крихівці - Микитинці - 3:0
Вовчинець - КіК - 3:3
"Металіст" - Хриплин - перенесено

  1 ліга   І  В  Н  П  М  О
1 Вовчинець 2 1 1 0 4-3 4
2 Крихівці 1 1 0 0 3-0 3
3 Хриплин 1 1 0 0 5-3 3
4 "Благо" 1 0 1 0 1-1 1
  "Легіон" 1 0 1 0 1-1 1
6 КіК 2 0 1 1 4-8 1
7 "Металіст" - - - - - -
8 Микитинці 2 0 0 2 0-4 0

 

ГАЛИЧ
1 ліга. 2 тур    
 
Більшівці - Залуква - 0:2
Крилос - Височанка - 6:1
Блюдники - Жалибори - 0:2
Комарів - Дубівці - 4:1
Вікторів - Мединя - 2:0

      І  В  Н  П  М  О
1 Жалибори 2 2 0 0 9-1 6
2 Залуква 2 2 0 0 6-2 6
3 Вікторів 2 2 0 0 4-0 6
4 Комарів 2 1 1 0 4-1 4
5 Крилос 2 1 0 1 7-8 3
6 Блюдники 2 0 1 1 2-4 1
7 Мединя 2 0 1 1 0-2 1
8 Дубівці 2 0 1 1 3-6 1
9 Більшівці 2 0 0 2 0-4 0
10 Височанка 2 0 0 2 3-10 0

2 ліга. 2 тур
Курів - Маріямпіль - 3:2
Слобода - Дем'янів - 0:1
Хохонів - Медуха - 1:7
Кінашів - Ст. Мартинів - 0:0
Нараївка - Яблунів - 3:1

      І  В  Н  П  М  О
1 Нараївка 2 2 0 0 5-2 6
2 Дем'янів 2 2 0 0 4-1 6
3 Медуха 2 1 1 0 8-2 4
4 Старий Мартинів 2 1 1 0 3-0 4
5 Кінашів 2 1 1 0 2-0 4
6 Курів 2 1 0 1 4-4 3
7 Слобода 2 0 1 1 1-2 1
8 Маріямпіль 2 0 0 2 3-6 0
9 Яблунів 2 0 0 2 1-5 0
10 Хохонів 2 0 0 2 1-10 0

3 ліга. 2 тур
Скоморохи - Задністрянськ - 0:5
Дубівці - Придністров'я - 2:3
Тустань - Межигірці - 3:2
Вигівка - Кінчаки - 5:1
Сокіл - Куропатники - 2:0

      І  В  Н  П  М  О
1 Вигівка 2 2 0 0 12-2 6
2 Сокіл 2 2 0 0 5-1 6
3 Придністров'я 2 2 0 0 4-2 6
4 Тустань 2 1 1 0 5-4 4
5 Задністрянське 2 1 0 1 5-1 3
6 Межигірці 2 1 0 1 4-4 3
7 Кінчаки 2 0 1 1 3-7 1
8 Дубівці 2 0 0 2 3-5 0
9 Скоморохи 2 0 0 2 1-8 0
10 Куропатники 2 0 0 2 1-9 0

Детальніше - ГРФФ

РОГАТИН
Суперліга. 3 тур

Воскресинці - Загір’я - 3:4
Козарі - Конюшки - 0:0
Букачівці - Липівка - 1:2
Бабухів - Кліщівна - 0:2
Добринів - Нижня Липиця - 5:1
Лучинці - Верхня Липиця - 1:1

  Суперліга   І  В  Н  П  М  О
1 Липівка 3 2 1 0 9-4 7
2 Верхня Липиця 3 2 1 0 5-1 7
3 Кліщівна 2 2 0 0 4-1 6
4 Конюшки 3 1 2 0 6-3 5
5 Лучинці 3 1 2 0 3-2 5
6 Добринів 3 1 1 1 6-3 4
7 Загір'я 3 1 1 1 5-5 4
8 Букачівці 3 1 0 2 3-4 3
9 Козарі 2 0 2 0 2-2 2
10 Нижня Липиця 3 0 1 2 2-7 1
11 Бабухів 3 0 1 2 1-6 1
12 Воскресинці 3 0 0 3 6-14 0

1 ліга. 4 тур
Зона Північ

Заланів - Потік - 1:2
Руда - Черче - 1:1
Долиняни - Беньківці - 4:0
Фрага - Яглуш - 0:3
Підкамінь - вільний

      І  В  Н  П  М  О
1 Руда 4 3 1 0 11-4 10
2 Яглуш 4 3 0 1 10-3 9
3 Черче 4 2 1 1 10-5 7
4 Долиняни 3 2 0 1 7-5 6
5 Підкамінь 3 1 2 0 6-5 5
6 Потік 3 1 1 1 3-5 4
7 Беньківці 4 1 1 2 9-14 4
8 Фрага 3 0 0 3 2-9 0
9 Заланів 4 0 0 4 4-12 0

Зона Південь
Явче - Залужжя - 1:6
Помонята - Путятинці - 1:1
Пуків - Колоколин - 2:2
Вербилівці - Жовчів - 1:4
Юнашків - вільний

      І  В  Н  П  М  О
1 Залужжя 4 3 0 1 11-4 9
2 Пуків 4 2 1 1 7-4 7
3 Жовчів 3 1 2 0 7-4 5
4 Колоколин 4 1 2 1 5-7 5
5 Вербилівці 4 1 1 2 4-6 4
6 Помонята 3 1 1 1 3-5 4
7 Путятинці 4 0 3 1 3-4 3
8 Явче 3 1 0 2 4-9 3
9 Юнашків 3 0 2 1 5-6 2

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 4 тур
Група А 

Братківці - Радча - 1:0
Черніїв - Підлісся - 2:1
Загвіздя - Старий Лисець - 1:2

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Братківці 5 3 2 0 7-1 11
2 Черніїв 5 3 2 0 7-3 11
3 Старий Лисець 5 2 2 1 8-5 8
4 Загвіздя 5 1 2 2 4-5 5
5 Підлісся 5 1 2 2 6-9 5
6 Радча 5 0 0 5 3-12 0

Група Б
Підлужжя - Лисець - 1:6
Драгомирчани - Липівка - 4:2
Чорнолізці - Клубівці - 6:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Чорнолізці 5 4 1 0 21-5 13
2 Лисець 5 3 2 0 15-5 11
3 Драгомирчани 5 2 0 3 5-11 6
4 Клубівці  5 1 2 2 4-12 5
5 Підлужжя 5 1 1 3 9-11 4
6 Липівка 5 1 0 4 6-16 3

1 ліга
Група А. 6 тур
Милування - Пшеничники - 2:1
Вільшаниця - Березівка - 3:4
Стриганці-Довге - Старі Кривотули - 4:1
Майдан - вільний

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Стриганці-Довге 5 4 1 0 13-5 13
2 Старі Кривотули 5 4 0 1 16-7 12
3 Березівка 6 4 0 2 12-12 12
4 Милування 5 3 0 2 9-6 9
5 Вільшаниця 5 1 1 3 11-12 4
6 Майдан 5 1 0 4 5-17 3
7 Пшеничники 5 0 0 5 4-11 0

Група Б. 6 тур
Сокіл" Угринів - ФК "Угринів" - 3:3
Марківці - Тязів - 2:2
Єзупіль - Чукалівка - 2:2
Нові Кривотули - вільні 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 ФК "Угринів" 5 4 1 0 19-8 13
2 Тязів 6 3 2 1 9-8 11
3 Марківці 5 3 1 1 14-8 10
4 "Сокіл" Угринів 5 2 2 1 16-10 8
5 Чукалівка 5 1 1 3 7-12 4
6 Нові Кривотули 5 0 2 3 3-10 2
7 Єзупіль 5 0 1 4 5-17 1

 

ТЛУМАЧ
1 ліга. 4 тур
Братишів - Колінці - 2:3
Королівка - Надорожна - 1:0
Ісаків - Буківна - 1:3
Хотимир - Нижнів - 2:4
Живачів - Прибилів - 1:2
Грушка - Остриня - 4:2

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Прибилів 4 4 0 0 13-4 12
2 Нижнів 4 3 1 0 12-2 10
3 Грушка 4 3 0 1 20-6 9
4 Живачів 4 3 0 1 14-5 9
5 Колінці 4 3 0 1 6-6 9
6 Буківна 4 2 1 1 11-6 7
7 Королівка 4 1 1 2 4-8 4
8 Остриня 4 1 0 3 9-13 3
9 Хотимир 4 1 0 3 6-15 3
10 Братишів 4 1 0 3 5-18 3
11 Надорожна 4 0 1 3 3-6 1
12 Ісаків 4 0 0 4 3-17 0

2 ліга
Група А

2 тур
Вікняни - Палагичі - 1:0
Кутище - Олешів - 1:1
Гринівці - Антонівка - 1:3
Петрилів - "Єдність" Грушка - 1:0
3 тур
Антонівка - Петрилів - 4:3
Олешів - Гринівці - 2:4
Палагичі - Кутище - 7:1
Локітка - Вікняни - 2:3

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Вікняни 3 3 0 0 9-2 9
2 Антонівка 3 2 1 0 9-6 7
3 Гринівці 3 2 0 1 14-7 6
4 Палагичі 3 1 1 1 10-5 4
5 Петрилів 2 1 0 1 4-4 3
6 Кутище 3 0 2 1 4-10 2
7 Локітка 2 0 1 1 5-6 1
8 Олешів 3 0 1 2 3-10 1
9 Грушка 2 0 0 2 2-10 0

Група Б
2 тур
Пужники - Олеша - 2:1
Живачів-2 - Петрів - 2:1
Озеряни    - Гарасимів - 0:0
Бортники - Підвербці - 1:0
Яківка - Гончарів - 2:1
3 тур
Гончарів - Пужники - 4:3
Підвербці - Яківка - 1:2
Гарасимів - Бортники - 1:3
Петрів - Озеряни - 2:3
Олеша - Живачів-2 - 6:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Бортники 3 3 0 0 10-3 9
2 Яківка 3 3 0 0 6-3 9
3 Озеряни 3 2 1 0 5-3 7
4 Олеша 3 2 0 1 11-5 6
5 Гарасимів 3 1 1 1 3-3 4
6 Пужники 3 1 0 2 6-7 3
7 Гончарів 3 1 0 2 7-11 3
8 Живачів-2 3 1 0 2 3-9 3
9 Підвербці 3 0 0 3 2-5 0
10 Петрів 3 0 0 3 5-9 0

БРАМКИ

Міста і райони. 3-8 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 314 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: