Головна » 2016 » Травень » 9 » Міста і райони. 3-8 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин
19:15
Міста і райони. 3-8 травня. Івано-Франківськ, Тисмениця, Тлумач, Галич, Рогатин

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 
Кубок. Фінал

Крихівці - "Благо" - 3:0

1 тур. 8 травня
Микитинці - Вовчинці - 0:1
КіК - Хриплин - 3:5
"Благо" - Крихівці - перенесено
"Легіон" - вільний

ГАЛИЧ
1 ліга. 1 тур   
       
Вікторів - Більшівці - 2:0
Мединя - Комарів - 0:0
Дубівці - Блюдники - 2:2
Жалибори - Крилос - 7:1
Височанка - Залуква - 2:4
2 ліга. 1 тур
Нараївка - Курів - 2:1
Яблунів - Кінашів - 0:2
Старий Мартинів - Хохонів - 3:0
Медуха - Слобода - 1:1
Дем'янів - Маріямпіль - 3:1
3 ліга. 1 тур
Сокіл - Скоморохи - 3:1
Куропатники - Вигівка - 1:7
Кінчаки - Тустань - 2:2
Межигірці - Дубівці - 2:1
Придністров'я - Задністрянськ - 1:0

Детальніше - ГРФФ

РОГАТИН
Кубок. 1/16 фіналу

Лучинці:
Липівка - Явче - 5:1
Підкамінь - Колоколин - 0:7
Путятинці - Потік - 2:5
Путятинці:
Добринів - Конюшки - 2:0
Яглуш - Кліщівна - 1:5
Лучинці- Воскресинці - 2:1
Потік:
Вербилівці - Помонята - 0:0, пен. - 4:2
Пуків - Долиняни - 2:1
Фрага - Беньківці - 1:0
Пуків:
Черче - Заланів - 1:1, пен. - 4:2
Руда - Верхня Липиця - 1:3
Нижня Липиця - Бабухів - 3:0
Конюшки:
Букачівці - Юнашків - 2:0
Загір'я - Козарі - 2:3

  Суперліга. Лідери   І  В  Н  П  М  О
1 Верхня Липиця 2 2 0 0 4-0 6
2 Липівка 2 1 1 0 7-3 4
3 Конюшки 2 1 1 0 6-3 4
4 Лучинці 2 1 1 0 2-1 4
5 Кліщівна 1 1 0 0 2-1 3
6 Букачівці 2 1 0 1 2-2 3

1 ліга. 3 тур
Зона Північ

Яглуш - Долиняни - 3:0
Беньківці - Руда - 2:4
Черче - Заланів - 3:0
Потік - Підкамінь - 0:0
Фрага - вільна
Зона Південь
Жовчів - Юнашків - 2:2
Колоколин - Вербилівці - 0:3
Путятинці - Пуків - 0:1
Залужжя - Помонята - 1:2
Явче - вільне

Детальніше - Футбол Рогатинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 4 тур
Група А 

Підлісся - Загвіздя - 0:0
Радча - Черніїв - 0:2
Старий Лисець - Братківці - 0:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Братківці 4 2 2 0 6-1 8
2 Черніїв 4 2 2 0 5-2 8
3 Старий Лисець 4 1 2 1 6-4 5
4 Загвіздя 4 1 2 1 3-3 5
5 Підлісся 4 1 2 1 5-7 5
6 Радча 4 0 0 4 3-11 0

Група Б
Клубівці - Підлужжя - 1:1
Липівка - Чорнолізці - 0:3
Лисець - Драгомирчани - 1:0

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Чорнолізці 4 3 1 0 15-5 10
2 Лисець 4 2 2 0 9-4 8
3 Клубівці  4 1 2 1 4-6 5
4 Підлужжя 4 1 1 2 8-5 4
5 Липівка 4 1 0 3 4-12 3
6 Драгомирчани 4 1 0 3 1-9 3

1 ліга
Група А. 4 тур
Милування - Вільшаниця - 3:1
Стриганці-Довге - Березівка - 4:1
Майдан - Пшеничники - 4:1
Старі Кривотули - вільні
5 тур
Старі Кривотули - Майдан
Пшеничники - Стриганці-Довге - 1:2
Березівка - Милування - 2:1
Вільшаниця - вільна

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Стриганці-Довге 4 3 1 0 9-4 10
2 Старі Кривотули 3 3 0 0 9-3 9
3 Березівка 5 3 0 2 8-9 9
4 Милування 4 2 0 2 7-5 6
5 Вільшаниця 4 1 1 2 8-7 4
6 Майдан 4 1 0 3 5-11 3
7 Пшеничники 4 0 0 4 3-9 0

Група Б. 4 тур
Сокіл" Угринів - Марківці - 5:3
Нові Кривотули - ФК "Угринів" - 2:5
Єзупіль - Тязів - 0:1
Чукалівка - вільна
5 тур
Чукалівка - Нові Кривотули - 2:0
ФК "Угринів" - Єзупіль - 3:2
Тязів - "Сокіл" Угринів - 3:2
Марківці - вільні 

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 ФК "Угринів" 4 4 0 0 16-5 12
2 Тязів 5 3 1 1 7-6 10
3 Марківці 4 3 0 1 12-6 9
4 "Сокіл" Угринів 4 2 1 1 13-7 7
5 Чукалівка 4 1 0 3 5-10 3
6 Нові Кривотули 5 0 2 3 3-10 2
7 Єзупіль 4 0 0 4 3-15 0

 

ТЛУМАЧ
1 ліга. 3 тур
Грушка - Братишів - 9:0
Остриня - Живачів - 0:4
Прибилів - Хотимир - 3:0
Нижнів - Ісаків - 5:0
Буківна - Королівка - 5:1
Надорожна - Колінці - 0:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Живачів 3 3 0 0 13-3 9
2 Прибилів 3 3 0 0 11-3 9
3 Нижнів 3 2 1 0 8-0 7
4 Грушка 3 2 0 1 16-4 6
5 Колінці 3 2 0 1 3-4 6
6 Буківна 3 1 1 1 8-5 4
7 Остриня 3 1 0 2 7-9 3
8 Хотимир 3 1 0 2 4-11 3
9 Братишів 3 1 0 2 3-15 3
10 Надорожна 3 0 1 2 3-5 1
11 Королівка 3 0 1 2 3-8 1
12 Ісаків 3 0 0 3 2-14 0

2 ліга. 1 тур
Група А

"Єдність" Грушка - Гринівці - 2:9
Антонівка - Кутище - 2:2
Олешів - Вікняни - 0:5
Палагичі - Локітка - 3:3
Перилів - вільний
Група Б
Яківка - Пужники - 2:1
Гончарів - Бортники - 2:6
Підвербці - Озеряни - 1:2
Гарасимів - Живачів-2 - 2:0
Петрів - Олеша - 2:4

БРАМКИ

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 286 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: