Головна » 2015 » Червень » 26 » Чемпіонати Рожнятівщини і Долинщини - 2015. Склади команд
11:48
Чемпіонати Рожнятівщини і Долинщини - 2015. Склади команд

Продовжуємо знайомство з учасниками районних турнірів. Нині подаємо склади команд чемпіонатів Долинщини і Рожнятівщини. Традиційно курсивом зазначаємо новачків.

Чемпіонат Рожнятівщини
"Горгани" Рожнятів (27 гравців)
Бесага Роман (1996)
Волковецький Святослав (1995)
Волощук Василь (1994)
Волощук Степан (1985)
Городецький Назарій (1989)
Данилюк Тарас (1991)
Джус Мар'ян (1987)
Жмуркевич Андрій (1990) - "Нафтовик" Долина
Залозний Сергій (1989)
Зварич Назарій (1995)
Зеленчук Євген (1993) - "Старт" Слобода-Рівнянська
Кліщ Володимир (1993) - "Старт" Слобода-Рівнянська
Корпан Богдан (1990)
Ліпатов Михайло (1992)
Маєвський Віталій (1996)
Неспляк Святослав (1996) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Паламар Ярослав (1996) - без команди
Пастухов Ігор (1992)
Растопчін Руслан (1973)
Рибчак Борис (1996) - ФК "Перегінське"-юн.
Рошко Роман (1970)
Русин Юрій (1990)
Савчук Сергій (1984)
Семотюк Андрій (1999)
Тренчук Роман (1980)
Тягур Богдан (1995) - ФК "Тязів" (Тисменицький р-н)
Яремчук Назарій (1991)

Вибули: Ревуцький ("Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н), Дзундза, Ю. Коваль, О. Локатир, М. Олексин, Русин, Стефура, Тулубінський

"Зоря" Берлоги (36 гравців)
Бедрак Андрій (1988)
Бедрак Тарас (1989)
Бойко Андрій (1991) - без команди
Гриців Іван (1992)
Гриців Андрій (1997)
Гура Назарій (1993)
Дністрян Олег (1996)
Котик Василь (1992)
Котик Дмитро (1995)
Кухтин Руслан (1994)
Лаврів Андрій (1994)
Лаврів Микола (1993)
Лаврів Сергій (1994)
Ляхович Микола (1971)
Мазур Дмитро (1989) - "Верховина" Камінь
Мельник Андрій (1999)
Мельник Віктор В. (1992)
Мельник Віктор Ю. (1983)
Мельник Олександр В. (1993)
Мельник Олександр В. (1986)
Мельник Олександр М. (1996) - ФК "Калуш"-юн.
Петрів Роман (1987)
Пицків Андрій (1993) - ФК "Тужилів" (Калуський р-н)
Полицький Петро (1988)
Поташник Олександр (1999)
Притула Роман (1995)
Рибак Ярослав (1993)
Рибчак Михайло (1983) - ФК "Сваричів"
Римарчук Ярослав (1996) - "Верховина" Камінь
Сеняк Віталій (1993)
Сороцький Віталій (1996)
Стефанків Назар (1987)
Тунків Михайло (1974)
Турчин Роман (1995)
Фединяк Сергій (1981)
Ясінець Руслан (1979) - ФК "Кадобна" (Калуський р-н)

Вибули: Музичин і Н. Юрчишин (ФК "Тужилів", Калуський р-н), І. Беник, В. Беник, О. Гриців, Н. Гумен, О. Гумен, Сухарник

"Карпати" Лоп'янка (37 гравців)
Бойчук Андрій (1988) - ФК "Грабів"
Боян Назарій (1990) - ФК "Грабів"
Вельган Андрій (1993)
Гавриш Андрій (1987)
Гавриш Роман (1989)
Гусак Михайло (1990)
Гутак Іван (1992)
Зубик Андрій (1992)
Зубик Віталій (1986)
Зубик Михайло І. (1990)
Зубик Михайло І. (1995)
Зубик Руслан (1983)
Зубик Тарас (1994)
Когут Василь (1984)
Кос Іван В. (1989)
Кос Іван В. (1998)
Кос Василь (1991)
Кос Микола (1992)
Кос Роман (1990)
Кузьмин Мар'ян (1998)
Кузьмин Михайло (1995)
Лешко Андрій (1990)
Лешко Василь (1993)
Лешко Олег (1995)
Лешко Тарас (1997)
Луцик Віталій (2000) - без команди
Луцик Михайло (1980)
Мазничка Андрій (1996) - ФК "Грабів"
Мазничка Тарас (1970)
Мельникович Тарас (1998)
Михно Іван (1994)
Михно Михайло (1995)
Михно Назарій (1992)
Мончак Назар (1990)
Петрівник Іван (1996)
Проскурник Роман (1990) - ФК "Грабів"
Саварин Василь (1994) - ФК "Грабів"

"Колос" Цінева (25 гравців)
Єремєєв Микола (1987)
Вагилевич Віталій (1994) - без команди
Виннишін Андрій (1983)
Вовчук Ігор (1982) - без команди
Вовчук Віталій (1997) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада

Гаврилюк Володимир (1996) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Грицків Віктор (1994)
Грицків Сергій (1985)
Данилів Святослав (1989)
Данилюк Андрій (1999) - без команди
Депутович Зорян (1999) - без команди
Дирів Віталій (1997)
Костюк Андрій (1996) - без команди
Креховецький Станіслав-Роман (1999) - "Прикарпаття"-юн. Івано-Франківськ
Магулій Олег (1987)
Маринчук Віталій (1995) - без команди
Маринчук Степан (1993)
Мацевич Юрій (1986) - без команди
Михайльонка Володимир (1997) - без команди
Романишин Олег (1992)
Стецюк Микола (1989)
Федчук Владислав (1998) - без команди
Хабаль Іван (1987)
Хабаль Володимир (1986)
Хортів Андрій (1973)

Вибули: А. Дорош, Р. Дорош, Котовус і Р. Попадюк (усі - "Лімниця" Перегінське), Лаврінок ("Нафтовик" Долина), Дутчак ("Карпати" Болехів), Капраль ("Сівка" Креховичі), О. Локатир ("Карпати" Брошнів-Осада), Мачошак ("Сокіл" Коршів, Коломийський р-н), І. Федишин (ФК "Сваричів"), Шнайдер ("Чацка" Вільхівці), Р. Шпак (ФК "Вільхівка"), Ільницький, Карабин, Паращій, Табен

"Оболонь" Брошнів (27 гравців)
Івасютин Андрій (1992)
Барановський Віктор (1991)
Відливаний Роман (1985)
Винник Владислав (1994)
Волошинович Зіновій (1986) - "Карпати" Брошнів-Осада
Гальчишак Богдан (1976)
Гуцул Володимир (1980)
Дутка Роман (1991) - без команди
Жаровський Олег (1988)
Зорій Петро (1993)
Кажук Назар (1995)
Кондур Володимир (1987)
Курташ Любомир (1979)
Локатир Іван (1975)
Мельник Тарас (1980)
Мельниченко Микола (1985) - "Карпати" Брошнів-Осада
Михайлишин Павло (1980)
Опайнич Мирон (1993)
Перейма Василь (1989)
Пилипів Тарас (1985)
Проців Володимир (1994)
Романюк Олександр (1995) - без команди
Семчук Роман (1997)
Харів Назар (1992)
Чепіль Мирослав (1998)
Шкромида Тарас (1982) - без команди
Юзик Олег (1971)

Вибули: Я. Семчук ("Карпати"-юн. Брошнів-Осада), С. Гуцул, Косар, Крапівкін, Пицків, Юркевич

ФК "Вільхівка" (35 гравців)
Абрам Олег (1995)
Андрусяк Павло (1987) - "Свіча" Міжріччя (Долинський р-н)
Атаманчук Дмитро (1986)
Атаманчук Максим (1997)
Атаманчук Руслан (1988)
Вецко Сергій (1990)
Вовчок Олег (1993)
Гала Микола (1991) - без команди
Галат Назарій (1995) - "Верховина" Камінь
Ганцюк Андрій (1996)
Глушко Іван (1992) - "Лімниця" Перегінське
Дзюбінський Василь (1996) - "Верховина" Камінь
Дмитрів Микола (1996)
Зозулин Тарас (1991) - "Верховина" Камінь
Кліщ Василь (1995) - "Нафтовик" Долина
Ковпак Андрій (1991)
Конопкевич Юрій (1997)
Косів Роман (1991)
Луців Михайло (1979)
Матуляк Іван (1994)
Матуляк Олег (2002) - без команди
Олійник Василь (1993)
Побран Олег (1989)
Ріпей Ярослав (1982)
Рапач Руслан (1992)
Рим Микола (1993)
Сігачов Дмитро (1991)
Сігачов Микола (1983)
Сайчишин Назарій (1996) - ФК "Одиниця" (Долинський р-н)
Філіпович Василь (1986) - без команди
Ханенко Степан (1995) - "Верховина" Камінь
Чван Микола (1997) - ФК "Рівня"
Шикеринець Іван (1983)
Шпак Роман (1987) - "Колос" Цінева
Юзьв'як Василь (1979) - без команди

Вибули: Андрусів (ФК "Підгірки", Калуський р-н), М. Гошовський і Н. Громоляк ("Нафтовик" Долина), Карнадз-Мартинів (ФК "Новошичі", Львівщина), Розлач (СК "Східниця", Львівщина), Рущак (ФК "Угринів", Тисменицький р-н), Матвіїв, М. Мельник, Олексій, Цебряк 

ФК "Сваричів" (22 гравці)
Інес Богдан (1994)
Беник Сергій (1996)
Волощук Андрій (1992)
Волощук Віталій (1990)
Дзундза Дмитро (1983)
Жолобак Роман (1991)
Колтик Євген (1994)
Курташ Михайло (1994)
Локатир Олег (1996) - "Старт" Слобода-Рівнянська
Марчук Степан (1988)
Мельник Роман (1995)
Рибчак Євген (1993)
Рибчак Володимир (1989)
Русаль Валерій (1995)
Савчук Олег (1995)
Семчук Василь (1992)
Сеничак Михайло (1991)
Тринчук Олег (1993)
Турчин Назар (1996)
Фітяк Володимир (1979)
Фітяк Михайло (1989)
Федишин Ігор (1992) - "Колос" Цінева

Вибули: М. Рибчак ("Зоря" Берлоги), С. Локатир ("Чечва" Нижній Струтин), Іллев, Т. Качак, Є. Локатир, А. Рибчак, Р. Савчук, А. Тринчук

ФК "Суходіл" (32 гравці)
Ільків Микола (1993)
Ільків Юрій (1995)
Ільчишин Богдан (1989)
Гирда Іван (1990)
Гирда Михайло (1977)
Гринишин Андрій (1989)
Гриновецький Сергій (1986)
Гусак Михайло (1989)
Гутак Василь (1994)
Гутак Назарій (1989)
Гутак Петро (1992)
Дикун Микола (1994)
Коневич Марко (1998) - без команди
Курч Іван (1990)
Курч Віталій (1976)
Курч Василь (1988)
Лешко Іван (1992)
Мельник Василь (1990)
Мигалюк Денис (1986)
Михайлишин Іван (1992)
Павлюк Василь (1989)
Понайда Андрій (1986)
Понайда Олег (1993)
Семкулич Василь (1995)
Семкулич Микола (1994)
Семкулич Назар (1999) - без команди
Сенкевич Віталій (1986)
Сенкевич Ярослав (1978)
Тріщ Сергій (1995)
Чабан Мирослав (1991) - "Оболонь" Милування (Тисменицький р-н)
Чоповський Василь (1996)
Шумський Василь (1983)

Вибули: Бабюк ("Дністер" Галич), І. Стефанишин ("Феміда" Івано-Франківськ), А. Ільків, Богак, В. Курч, О. Курч, С. Левко, Маркович, Михно, І. Петрів, Пилявка, Тороварин

"Чечва" Нижній Струтин (21 гравець)
Бігун Віталій (1975)
Бігун Дмитро (1996)
Бігун Роман (1990)
Бігун Роман (1972) - ФК "Перегінське"
Біланчук Роман (1992) - "Старт" Слобода-Рівнянська
Бачкур Назарій (1995) - "Старт" Слобода-Рівнянська
Бобик Анатолій (1996) - без команди
Гурський Руслан (1995)
Дяків Михайло (1997)
Костишин Андрій (1998)
Кравців Ігор (1986)
Локатир Сергій (1983) - ФК "Сваричів"
Оліярник Юрій (1986) - "Старт" Слобода-Рівнянська
Пилипів Петро (1993)
Самілів Назарій (1993)
Семків Ігор (1987)
Соловій Віталій (1983)
Фреїшин Андрій (1990)
Якимів Андрій (1987)
Якимів Любомир (1977)
Якимів Роман (1992)

Вибули: В. Гавриляк ("Карпати"-юн. Брошнів-Осада), Р. Данилишин ("Сокіл" Коршів, Коломийський р-н), Т. Палій ("Лімниця" Перегінське), І. Бігун, Липовський, Чухнов, Штогрин, Якимів

Чемпіонат Долинщини
"Динамо" Гузіїв (32 гравці)
Березан Михайло (1993)
Блажко Володимир (1985)
Гасяк Тарас (1991)
Гошовський Іван (1988)
Гринчишин Микола (1984)
Демків Микола (1990)
Долішній Любомир (1989)
Корпан Анатолій (1997) - без команди
Корпан Андрій (1990)
Корпан Богдан (1994)
Корпан Микола (1987)
Кудиба Василь (1992)
Кулак Мар'ян (1992)
Кулак Петро (1990)
Лавришій Іван (1992)
Лапків Іван (1982)
Лутчин Дмитро (1991) - без команди
Макота Петро (1986)
Макота Роман (1985)
Ожгевич Андрій (1987)
Пасічник Василь (1991)
Погорілий Іван (1996)
Пристай Микола (1990)
Пристай Павло (1995)
Сапатий Тарас (1990)
Сеньків Микола (1993)
Соловей Василь (1992) - без команди
Стефанський Володимир (1986)
Стефанський Микола (1995)
Стефанський Петро (1976)
Стефанський Роман (1987)
Фуцак Олесь (1999) - без команди

"Зоря" Надіїв (19 гравці)
Андріїшин Роман (1993)
Бордун Валерій (1994)
Вецків Микола (1995) - без команди
Гербера Володимир (1983) - без команди
Голик Михайло (1986)
Гуріненко Андрій (1993) - без команди
Копильчак Володимир (1989)
Копильчак Юрій (1987)
Костюк Іван (1994)
Ліннік Володимир (1982)
Ленів Василь (1990) - без команди
Марусаж Володимир (1986)
Москальчук Василь (1990)
Пронів Назарій (1996)
Свістельніцкий Іван (1989)
Стецюк Іван (1998) - без команди
Ткач Дмитро (1994)
Турчин Ростислав (1997)
Федишин Олег (1996)

"Колос" Белеїв (28 гравці)
Бубенко Іван (1992)
Галів Андрій (1994) - без команди
Галів Дмитро (1993) - без команди
Галів Олег (1992)
Горін Михайло (1985)
Гошовський Михайло (1987) - "Юність" Слобода-Долинська
Грешко Ярослав (1998) - без команди
Довганич Ярослав (1989)
Клебан Ростислав (1989)
Крайник Олег (1993)
Лаврів Ярослав (1989)
Матійців Віктор (1987)
Медведик Іван (2000) - без команди
Новошицький Андрій (1995)
Новошицький Мирослав (1991)
Рак Богдан (1989)
Романишин Олександр (1993)
Рудяк Назарій (1995) - без команди
Сащак Михайло (1982)
Скоблик Роман (1991)
Тюн Василь (1987)
Тюн Дмитро (1992)
Тюн Святослав (1991)
Хома Іван (1992)
Чех Любомир (1989)
Чех Роман (1987)
Юрків Василь (1992)
Ярич Роман (1991)

"Нафтовик" Яворів (29 гравців)
Іващенко Микола (1998)
Бабука Олег (1994)
Базюк Назар (1997)
Безділь Олег (1990)
Гошилик Віталій (1983)
Гошилик Роман (1991) - без команди
Гошовський Володимир (1993) - без команди
Гошовський Олег (1993)
Григорський Максим (1993)
Грицків Степан (1992)
Дмитрів Іван (1991) - без команди
Кордасевич Андрій (1978) - ФК "Долина"
Косило Йосип (1991)
Куленич Анатолій (1974)
Куціль Іван (1997) - без команди
Куціль Ігор (1991)
Марчук Андрій (1985) - без команди
Матіїшин Назарій (2000) - без команди
Мельник Мар'ян (1985)
Мисюк Василь (1996)
Начас Андрій (1994)
Пришлюк Віталій (1998) - без команди
Ружевич Назарій (1993)
Сенич Андрій (1990) - без команди
Ставчанський Юрів (1989)
Тороус Михайло (1988)
Шородок Андрій (1995) - без команди
Юрків Віталій (1996) - "Нафтовик"-юн. Долина
Яців Роман (1998) - без команди

"Прикарпаття" Гошів (31 гравець)
Борис Богдан (1995)
Будинкевич Василь (1997) - "Карпати"-юн. Болехів
Винник Дмитро (1995) - "Нафтовик"-юн. Долина
Витвицький Іван (1993)
Геряк Андрій (1983)
Димид Іван (1984)
Димид Андрій І. (1998) - без команди
Димид Андрій М. (1972) - без команди
Димид Михайло (1995)
Качур Роман І. (1983)
Качур Роман З. (1988)
Косовський Степан (1986)
Мандрик Андрій (1995) - без команди
Маслій Ростислав (1990)
Мельникович Степан (1993)
Олексин Роман (1998) - без команди
Пилипів Василь (1993)
Пуняк Роман (1991)
Риндзак Олег (1994)
Романів Володимир (1993)
Сметаняк Тарас (1992)
Стефанишин Олег (1997) - без команди
Сюсько Іван (1985)
Федорів Андрій (1994) - без команди
Федорко Іван (1998) - без команди
Халацький Микола (1982)
Шиян Дмитро (1996) - "Карпати"-юн. Болехів
Шиян Михайло (1973)
Юрків Руслан (1993) - без команди
Яремко Тарас (1994) - без команди
Ярич Назарій (1990) - "Нафтовик" Долина

"Рубань" Велика Тур'я (36 гравців)
Бабінець Михайло (1994)
Бринош Роман (1983) - без команди
Бринуш Василь (1992)
Бринуш Володимир (1988)
Віятик Михайло (1970)
Віятик Тарас (1998)
Галай Назар (1994) - без команди
Довганич Михайло (1993) - без команди
Князик Юрій (1992)
Кобльовський Роман (1992)
Кондрин Андрій (1984)
Кондрин Василь (1994)
Крайник Андрій В. (1995) - без команди 
Крайник Андрій С. (1995) - без команди

Крайник Василь І. (1993) - без команди
Крайник Василь В. (1994)
Крайник Василь С. (1994)
Крайник Михайло В. (1987)
Крайник Михайло О. (1999) - без команди
Кушпер Олег (1989)
Петрушка Андрій І. (1992)
Петрушка Андрій М. (1987)
Петрушка Олег (1989) - "Нафтовик" Долина
Петрушка Руслан (1990)
Подайко Роман (1996) - без команди
Романків Михайло (1997)
Скаб'як Віктор (1996)
Скаб'як Павло (1989)
Стандіо Андрій (1979) - "Нафтовик" Долина
Стефурак Владислав (1998)
Стефурак Остап (1995)
Тріщ Михайло (1995)
Фендик Василь (1996)
Цап Василь (1991) - "Юність" Слобода-Долинська
Ярич Андрій (1992)
Ярич Михайло (1989)

"Свіча" Міжріччя (29 гравців)
Іванюк Петро (1989)
Болехівський Святослав (1992)
Болехівський Юрій (1988)
Герило Андрій (1997) - без команди
Глушко Дмитро (1990)
Кирик Василь (1986)
Клим Іван (1991)
Мацик Іван (1998)
Мацик Василь (1993)
Настасяк Василь (1985)
Настасяк Михайло (1986)
Олексин Василь (1990)
Павлишій Олег (1989)
Пришлюк Микола (1983)
Руй Василь (1986)
Сироватка Руслан (1994)
Суслик Михайло (1997) - без команди
Суслик Тарас (1989)
Цюцюра Михайло (1988)
Чикаловський Михайло 1965
Чикаловський Михайло (1991)
Швець Ігор (1978) - ФК "Вільхівка" (Рожнятівський р-н)
Шокодько Микола (1982) - без команди
Шопоняк Іван (1998) - без команди
Шопоняк Василь (1986)
Шопоняк Михайло (1993)
Шопоняк Ярослав (1989)
Штулер Микола (1999) - без команди
Щербак Михайло (1993)

ФК "Вигода" (28 гравців)
Базюк Тарас (1985) - "Юність" Слобода-Долинська
Бута Василь (1994) - "Карпати" Болехів
Гайнюк Володимир (1987) - ФК "Долина"
Горфиняк Василь (1999) - без команди
Дарвай Ігор (1998)
Джавала Олег (1988)
Дидяк Андрій (1992) - "Горянка" Старий Мізунь
Кнігніцький Іван 1968
Коваленко Олександр (1980)
Копистянський Микола (1971) - без команди
Корч Іван (1993) - без команди
Кос Михайло (1991)
Лаврович Святослав (1989) - ФК "Долина"
Литвин Василь (1980)
Марчак Євген (1993) - "Горянка" Старий Мізунь
Мельник Микола (1993)
Мельникович Анатолій (1996) - "Карпати"-юн. Болехів
Паньків Іван (1999) - без команди
Паньків Юрій (1999) - без команди

Пельчер Василь (1994)
Сасник Андрій (1988) - без команди
Сасник Микола (1992) - без команди

Сенів Анатолій (1996) - "Нафтовик"-юн. Долина
Сеньків Владислав (1996) - "Карпати"-юн. Болехів
Тишківський Михайло (1978) - "Юність" Слобода-Долинська
Ференц Андрій (1990)
Шмаль Віктор (1984) - ФК "Розточки"
Яцків Василь (1992)

ФК "Одиниця" (22 гравці)
Івашкевич Зіновій (1992)
Балан Назарій (1987) - ФК "Долина"
Валіхновський Мар'ян (1983)
Гретчак Роман (1986) ФК "Долина"
Дзюнич Роман (1993)
Дмитровський Микола (1983) - ФК "Долина"
Кліщ Андрій (1994) - ФК "Долина"
Коневич Іван (1991)
Копко Роман (1989)
Костецький Віктор (1995)
Лупириба Юрій (1992)
Мазуркевич Володимир (1996) - "Нафтовик"-юн. Долина
Мацевка Андрій (1986) - "Нафтовик" Долина
Мерунович Руслан (1986) - "Нафтовик" Долина
Мищак Тарас (1994)
Мотика Роман (1991) - без команди
Райнич Руслан (1982)
Романишин Юрій (1986) - ФК "Долина"
Сайчишин Руслан (1977) - ФК "Вільхівка" (Рожнятівський р-н)
Сем'янків Дмитро (1993)
Сокирко Віталій (1994) - "Нафтовик" Долина
Хайнус Роман (1990)

Вибули: Н. Сайчишин (ФК "Вільхівка", Рожнятівський р-н)

ФК "Тисів" (33 гравці)
Абрам Василь 1968
Васькович Михайло (1984)
Гав'як Роман (1997)
Гав'як Руслан (2000) - без команди
Ганчар Андрій (1995)
Гнатойко Василь (1980)
Гонтарук Андріян (1979)
Долбієв Богдан (1992) - "Карпати" Болехів
Дуб Микола (1996)
Кидик Ярослав 1966
Костів Мар'ян (1984)
Маланин Іван (1998) - без команди
Матвеєв Сергій (1975)
Павлів Роман (1982)
Павлишин Андрій (1996)
Пецоляк Віталій (1996)
Савчук Дмитро (1986)
Сказик Михайло (1993)
Соловій Микола (1992) - "Карпати" Болехів
Стаськів Василь (1985)
Стрижка Михайло (1996)
Турмис Андрій (1991)
Турмис Роман (1990)
Уханський Андрій (1983)
Уханський Дмитро (1986)
Фридер Іван (1997)
Хромишин Василь (1995)
Юрів Дмитро (1988)
Юхман Василь (1975)
Юхней Ростислав (1996)
Яцинин Андрій (1990)

ФК "Тяпче" (25 гравців)
Бодоряк Олег (1991) - "Свіча" Тяпче
Віктор Володимир (1989) - "Свіча" Тяпче
Васько Володимир (1988) - "Свіча" Тяпче

Витвицький Сергій (1998) - "Нафтовик"-юн. Долина
Гірний Роман (1998)
Галій Руслан (1991)
Диндин Михайло (1981) - "Свіча" Тяпче
Кіщук Василь (1989)
Колінський Володимир (1991)
Косовський Павло (1995)
Кузьмін Тарас (1991) - без команди
Кушнір Віктор (1989) - "Свіча" Тяпче
Лесів Сергій (1995)
Павлишин Василь (1986) - "Свіча" Тяпче
Пастух Іван (1992)
Пастух Василь (1991)
Пастух Захар (1995)
Пастух Руслан (1996) - "Нафтовик"-юн. Долина
Пуняк Андрій (1993) - "Свіча" Тяпче
Сенів Віталій (1975) - "Свіча" Тяпче
Стефанишин Ігор М. (1987) - "Свіча" Тяпче
Стефанишин Ігор П. (1977) - "Свіча" Тяпче
Федоришин Іван (1997) - "Карпати"-юн. Болехів
Шимків Іван (1989) - "Свіча" Тяпче
Штеньович Андрій (1992) - "Свіча" Тяпче

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Чемпіонат Коломийщини - 2015. Склади команд 

Чемпіонат Калущини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тлумаччини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд

Переглядів: 591 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: