Головна » 2015 » Травень » 7 » Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд (на 6 травня)
10:10
Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд (на 6 травня)

Розпочинаємо знайомство зі складами команд-учасниць чемпіонатів міст і районів Івано-Франківщини 2015 року. Розпочнемо з Тисмениччини. 14 клубів тамтешньої Прем'єр-ліги заявили разом 344 гравці (традиційно новачків ми відзначаємо курсивом).

Найменше новачків заявили чемпіон району - черніївський "Ураган" і "Сокіл" з Чукалівки (по 2), новачок Прем'єр-ліги - "Колос" Пшеничники (3), "Сокіл" Підлісся, "Дружба" Драгомирчани і "Стримба" Липівка (по 4). Повністю нову команду представила лисецька "Енергія", котра в минулому сезоні не виступала, по 12 новачків - у павлівського "Сокола" і "Козацького острова" з Чорнолізців. Серед новачків останнього - чемпіон світу серед студентів Микола Ревуцький.   

"Інтербур" Єзупіль (21 гравець)
Бідочко Михайло 1989
Гасюк Ростислав (1991)
Катрич Олег (1996) - "Тепловик"-юн Івано-Франківськ
Качур Євген (1991)
Коваль Андрій (1994)
Коваль Степан (1990)
Кудла Володимир (1984)
Кудла Михайло (1989)
Кудринський Андрій (1994) - "Січ" Микитинці
Лесів Володимир (1979) - "Тепловик" Івано-Франківськ
Обух Святослав (1994) - 
"Січ" Микитинці
Петрик Володимир (1985)
Регей Ігор (1991) - "Дністер-Рітас" Побережжя
Романюк Назарій (1983)
Сеньга Михайло (1990)
Слободян Владислав (1996) - "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н)
Смикавчук Володимир (1994)
Трушик Олег (1994)
Чіпка Степан (1982)
Шиндак Святослав (1996)
Шпирка Богдан (1976) - "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н)

Вибули: Бадюк і Мацьків (ФК "Стриганці), Басюк і Качкан ("Феміда" І-Ф), Долинський ("Енергія" Лисець), С. Рибак ("Авангард" З), Д. Вовчук, Кавка, Ходинський 

"Авангард" Загвіздя (24 гравці)
Іванишин Михайло (1993)
Бєлов Михайло (1990)
Волосінчук Андрій (1991) - "Стримба" Липівка
Гоголь Іван (1996)
Грицкевич Владислав (1996) - "Тепловик"-юн Івано-Франківськ
Дем'янів Олег (1987)
Драганчук Мирослав (1987)
Дубницький Іван (1991)
Дудій Ігор (1987)
Заремба Віталій (1968)
Заремба Олег (1991)
Заремба Юрій (1993)
Кудла Олег (1993)
Митник Андрій (1994)
Пилип'юк Ігор (1991) - "Ярковиця" Івано-Франківськ
Полянський Іван (1985)
Рибак Святослав (1989) - "Інтербур" Єзупіль
Рипан Мар'ян (1981)
Сагайда Богдан (1984)
Середюк Сергій (1996)
Старостенко Вадим (1990)
Стасюк Микола (1991) - без команди
Чекіс Назарій (1994) - "Ярковиця" Івано-Франківськ

Юрчишин Олег (1987)

Вибули: Бриндзей, Гайнюк і Кернякевич (усі - "Енергія" Лисець), Стельмах ("Бескид" Надвірна)

"Бистриця" Старий Лисець (31 гравець)
Амброзяк Олег (1988) - "Хортиця" Крихівці
Білогубка Віталій (1991)
Бабінчук Роман (1985)
Баланчук Анатолій (1988)
Балаш Михайло (1995)
Барановський Михайло (1991) - ФК "Кінчаки" (Галицький р-н)
Бойко Степан (1979)
Бурда Роман (1964)
Волосянко Іван (1994) - без команди
Волосянко Василь (1990)
Волосянко Петро (1988) - без команди
Волосянко Степан (1992)
Гаврилів Андрій (1996)
Галушка Андрій (1983)
Говзан Олександр (1991)
Громоздов Володимир (1995)
Гураль Вячеслав (1991) - без команди
Дем'янів Сергій (1992) - без команди
Дем'яник Роман (1994) - без команди

Дичук Анатолій (1981)
Дмитрів Роман (1980)
Дрекало Мирослав (1980)
Куріш Любомир (1992) - ФК "Яблунів" (Галицький р-н)
Любенько Олександр (1995)
Межерицький Святослав (1996) - "Карпати"-юн. Коломия
Попович Павло (1991)
Романів Микола (1989)
Феденько Віталій (1995)
Феденько Любомир (1981)
Феденько Олег (1995) - без команди
Федоришин Тарас (1987)

Вибули: Волосняко В., Грабельнийі Шепельов (усі - "Бистриця" Стебник), Гринечко М. ("Ураган" Черніїв), Данилюк П. ("Олімпія" Камінне), Ільницький Р. ("Сокіл" Угринів), Канюс ("Енергія" Лисець), Самойліч ("Галичина" І-Ф), Сисак ("Отрада" Глибівка), Горячий, Заєць М., Мельникович, Струтинський Д. 

"Дружба" Драгомирчани (23 гравці)
Білейчук Юрій (1993)
Брегін Олег (1990)
Гаврон Олег (1970)
Голодюк Василь (1991)
Дубницький Зіновій (1996)
Капусняк Іван (1994)
Квич Назар (1983)
Коляджин Тарас (1987)
Кравців Микола (1993) - ФК "Калуш"
Луканюк Василь (1984) 
Лущак Іван (1983)
Мельничук Павло (1987) - без команди
Мустафа Азат Абдулразак (1978, Сірія)
Німаш Михайло (1983)
Палюга Іван (1978)
Петрів Юрій (1984)
Ружицький Віталій (1984)
Трушко Володимир (1995) - "Нафтовик" Долина
Трушко Микола (1973)
Федюк Андрій (1987) - ФК "Тлумач"
Хороб Іван (1984)
Хороб Степан (1982)
Хоробчук Любомир (1982)

Вибули: Бельбас ("Легіон-2" І-Ф), Ватаманюк А. ("Козацький острів"), Хороб М.

"Енергія" Лисець (21 гравець)
Білогубка Юрій (1989) - "Нафтовик" Долина
Бриндзей Віталій (1981) - "Авангард" Загвіздя
Бровар Роман (1994) - без команди
Вацеба Валерій (1985) - "Метеор" Жукотин (Коломийський р-н)
Гайнюк Дмитро (1989) - "Авангард" Загвіздя
Герзун Андрій (1986) - "Сокіл" Павлівка
Грицак Роман (1974) - без команди
Грос Ігор (1994) - без команди

Данилюк Володимир (1986) - без команди
Долинський Володимир (1994) - "Інтербур" Єзупіль
Кадайський Іван (1986) - без команди
Канюс Ігор (1978) - "Бистриця" Старий Лисець
Кернякевич Євгеній (1985) - "Авангард" Загвіздя
Кисиличак Анатолій (1991) - "Бистриця" Стебник
Мадей Микола (1972) - без команди
Осипів Володимир (1990) - "Олімпія" Камінне (Надвірнянський р-н)
Подобний Степан (1994) - "Олімпія" Камінне (Надвірнянський р-н)
Поліскевич Богдан (1983) - без команди
Сем'ян Юрій (1990) - "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н)
Тимчук Михайло (1991) - "Бистриця" Стебник
Шпіляревич Микола (1987) - "Олімпія" Камінне (Надвірнянський р-н)

"Козацький острів" Чорнолізці (30 гравців)
Балагурак Юрій (1988)
Бандурак Андрій (1995)
Ватаманюк Андрій (1984) - "Дружба" Драгомирчани
Гайдейчук Михайло (1993)
Галка Роман (1994)
Гарбажа Дмитро (1985)
Гладун Іван (1989)
Гладун Ігор (1996)
Гладун Василь (1991)
Гладун Остап (1996)
Костриця Михайло (1994)
Лаврук Ігор (1982)
Лаврук Михайло (1996) - "Ніка-Івано-Франківськ"-юн.
Луцький Андрій (1995) - ФК "Старі Кривотули"

Мельник Сергій (1985)
Моголівський Зіновій (1984) - "Метеор" Жукотин (Коломийський р-н)
Назарук Михайло (1978) - ФК "Старі Кривотули"

Назарук Роман (1994)
Ольшанецький Богдан (1988) - ФК "Старуня" (Богородчанський р-н)
Павлюк Валерій (1995) - ФК "Слобідка" (Городенківський р-н)
Ревуцький Микола (1988) - "Горгани" Рожнятів

Слободян Василь (1993)
Терлецький Андрій 1994 - "Сокіл" Великі Глібовичі (Львівщина)
Терновецький Іван (1990)
Ткаченко Петро (1988) - ФК "Радча"
Третяк Роман (1994) - "Карпати" Брошнів-Осада
Фучинський Олег (1995) - ФК "Обертин"

Шкварилюк Петро (1982)
Якимович Андрій (1993)
Якимович Йосип (1982)

Вибули: Галущак М., Петринка і Ярославський (усі - ФК "Клубівці"), Довгань ("Ніка Івано-Франківськ"), Русановський (ФК "Станькова"), Фицик і Шлемкевич Вол. ("Колос" Пшеничники), Бандурак Д., Василько, Рипан, Шлемкевич Віт.

"Колос" Пшеничники (20 гравців)
Андрейчук Юрій (1995)
Баворовський Михайло (1996)
Гольцверт Петро (1992)
Гресько Михайло (1985)
Капечук Ігор (1994)
Луців Михайло (1989)
Микитюк Дмитро (1986)
Петелюк Андрій (1994) - без команди
Петелюк Роман (1979)
Приймак Любомир (1993)
Приходько Назарій (1995)
Семчук Степан (1994)
Семчук Тарас (1995)
Стефанюк Іван (1972)
Стефанюк Назарій (1996)
Турик Дмитро (1991)
Ферштей Богдан (1985)
Фицик Іван (1994) - ФК "Чорнолізці"
Шешурак Юрій (1994)
Шлемкевич Володимир (1985) - ФК "Чорнолізці"

Вибули: Антошків, Баворовський, Когут Л.

"Сокіл" Підлісся (27 гравців)
Іванишин Богдан (1994)
Іванків Роман (1979)
Івашко Дмитро (1991)
Галагуз Ігор (1987)
Галагуз Михайло (1985)
Качкан Михайло (1987)
Кобза Олег (1985)
Ковтун Олександр (1993) - ФК "Угорники" (Коломийський р-н)
Коровайчук Василь (1982)
Коровайчук Володимир (1985)
Костишин Дмитро (1972)
Кучера Назар (1994)
Ломей Назар (1980)
Макара Руслан (1979)
Мачкур Василь (1974)
Мачкур Зеновій (1979)
Михайлів Василь (1996) - "Авангард"-юн. Загвіздя
Парипа Тарас (1990)
Скорик Андрій (1989)
Харандюк Віталій (1995)
Ціцюра Віталій (1995)
Ціцюра Дмитро (1988)
Ціцюра Михайло (1994) - без команди
Ціцюра Роман (1990)
Яцишин Ігор (1972)
Яцишин Володимир (1995)
Яцишин Дмитро (1992) - "Старт" Слобода Рівнянська (Рожнятівський р-н)

Вибули: Томас, Ціцюра Т. 

"Сокіл" Павлівка (19 гравців)
Іваночко Тарас (1985) - "Вихор" Ямниця
Боєчко Володимир (1980) - ФК "Яблунів" (Галицький р-н)

Будник Ігор (1981)
Буряк Ігор (1993) - "Вихор" Тишківці (Городенківський р-н)
Вацеба Іван (1985)
Грабовський Олег (1989) - ФК "Старуня" (Богородчанський р-н)
Дорошенко Іван (1995)
Жирик Олексій (1989)
Кабат Андрій (1986) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Когуч Іван (1984)
Копачук Назар (1992)
Кубрак Василь (1993) - ФК "Яблунів" (Галицький р-н)
Куфедчук Микола (1984) - ФК "Яблунів" (Галицький р-н)
Матіяш Юрій (1996) - "Вихор"-юн. Ямниця
Підвисоцький Сергій (1988) 
- ФК "Яблунів" (Галицький р-н)
Поліщук Юрій (1993) - ФК "Яблунів" (Галицький р-н)
Попадинець Володимир (1993) - без команди
Турчанський Віталій (1994) - ФК "Яблунів" (Галицький р-н)
Федишин Олег (1982)

Вибули: Басюк, Гринишин В., Дацишин, Калиновський, Качкан (усі - "Феміда" І-Ф), Герзун ("Енергія" Лисець), Родчин ("Штурмовик" І-Ф) та ін.

"Сокіл" Чукалівка (24 гравці)
Абрамчук Михайло (1993) - без команди
Бойчук Віктор (1992)
Бойчук Василь В. (1991) - "Бистриця" Хриплин
Бойчук Василь Р. (1991)
Бойчук Юрій (1993)
Воробйов Микола (1994)
Дзундза Ігор (1989)
Кашівський Роман (1979)
Міщук Любомир (1967)
Музика Василь (1984)
П'ятничук Ігор (1983)
П'ятничук Тарас (1985)
Скавронський Святослав (1993)
Струк Богдан (1986)
Струк Тарас (1989)
Талпа Андрій (1985)
Тимків Віктор (1989)
Федорків Іван (1995)
Шеремет Роман (1990)
Шиптур Віталій (1975)
Шиптур Мар'ян (1996)
Шиптур Юрій (1992)
Яремак Ігор (1987)
Яремак Володимир (1986)

Вибули: Туркевич ("Благо" І-Ф), Кінюк (ФК "Радча"), Боднар Б., Галюк О, Драбчук, Моукам, Пірус, Ящишин

"Стримба" Липівка (27 гравців)
Іванилюк Андрій (1995) - "Штурмовик" Івано-Франківськ
Білик Ігор (1990)
Вільшук Микола (1988)
Василишин Роман М. (1983)
Василишин Роман Р. (1994) - ФК "Солотвин" (Богородчанський р-н)
Дунда Петро (1990)
Дутчак Василь (1994)
Камінський Роман (1979) - без команди
Конобас Роман (1993) - без команди

Которин Михайло (1996)
Кукудяк Святослав (1989)
Матківський Петро (1996)
Мердух Ігор (1985)
Микитин Іван (1995)
Оркуш Віталій (1984)
Паньків Назар (1994)
Пасакас Іван (1989)
Равлюк Андрій (1995)
Равлюк Олег (1993)
Сисак Юрій (1985)
Соколовський Володимир (1978)
Степанян Артур (1990)
Сус Віктор (1993)
Тимчук Володимир (1995)
Федорів Віталій (1994)
Яворський Андрій (1996)
Яворський Роман (1992)

Вибули: Волосінчук ("Авангард" З), Микитин П., Романюк Р. і Тимчук Р. (усі - "Олімпія" Камінне), Баворовський Я., Дерев'янко В.

"Ураган" Черніїв (22 гравці)
Ільницький Володимир (1987)
Басараб Богдан (1995)
Василюк Роман (1985)
Гашинський Іван (1996)
Гринечко Микола (1990) - "Бистриця" Старий Лисець
Жолкевич Олег (1984)
Зварич Роман (1986)
Карпець Андрій (1985)
Ларін Микола (1992)
Лящовський Віктор (1984)
Мельничин Роман (1996)
Павлів Віталій (1978)
Ревчук Степан (1982)
Свистяк Андрій (1987)
Свистяк Михайло (1991)
Семанюк Володимир (1984)
Середа Роман (1975)
Ткачук Михайло (1985)
Угринчук Дмитро (1992)
Урбанович Олег (1989) - ФК "Матеївці" (Коломийський р-н)
Шемрай Петро (1994)
Юзик Микола (1981)

Вибули: Вікуловський (ФК "Станькова"), Сідлярчук, Семко А.

ФК "Клубівці" (27 гравців)
Андріїв Василь (1991)
Борушок Богдан (1989)
Борушок Руслан (1993)
Варивода Павло (1994)
Галущак Микола (1990) - ФК "Чорнолізці"
Десятов Андрій (1988)
Досюк Іван (1994)
Квасніцький Іван (1987)
Кочай Богдан (1988) - ФК "Старі Кривотули"
Левашов Андрій (1977)
Майданчук Роман (1987)
Маланчій Богдан (1995)
Марцінко Микола (1991)
Михайлович Богдан (1995)
Павлюк Андрій (1996)
Парадний Святослав (1996)
Пентелюк Олег (1987)
Петринка Любомир (1987) - ФК "Чорнолізці"
Полюхович Тарас (1991) - без команди

Проценко Юрій (1985)
Семаньків Іван (1985)
Сливінський Дмитро (1976)
Токарук Ігор (1988) - ФК "Старі Кривотули"     
Федик Дмитро (1988) - без команди

Федорук Роман (1989)
Фуштей Андрій (1993) - "Дністер" Нижнів (Тлумацький р-н)
Ярославський Віталій (1990) - ФК "Чорнолізці"

Вибули: Макогоняк ("Сокіл" Угринів), Ольшанецький О. (ФК "Угорники", Коломийський р-н), Фодчук 

ФК "Радча" (28 гравців)
Андрусишин Іван (1987)
Биков Сергій (1981)
Борин Іван (1990) 
Борин Ігор (1987) - без команди
Борин Микола (1984)
Вацеба Тарас (1987) - без команди
Григорів Богдан (1992)
Дідух Василь (1990)
Дідух Назар (1996)
Кінюк Андрій (1979) - "Сокіл" Чукалівка
Левицький Олег (1983)
Майко Володимир (1995)
Назаренко Михайло (1989)
Недобійчук Дмитро (1995)
Остап'як Володимир (1989) - без команди
Остап'як Остап М. (1966)
Остап'як Остап О. (1994)
Остап'як Роман (1984)
Романишин Володимир (1990)
Скіцко Іван (1975)
Струк Андрій (1990)
Ткачук Іван (1994)
Фуштей Віталій (1995)
Фуштей Юрій (1995) - без команди
Хомик Андрій (1993)
Яковів Іван (1981)
Якубів Ігор (1994)
Ярчук Василь (1990)

Вибули: Мокогон О. ("Січ" Микитинці), Ткаченко П. ("Козацький острів"), Смолинський (ФК "Маріямпіль"), 

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 844 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: