Головна » 2015 » Травень » 20 » Чемпіонат Тлумаччини - 2015. Склади команд
15:45
Чемпіонат Тлумаччини - 2015. Склади команд

Продовжуємо знайомство з учасниками районних турнірів. Сьогодні подаємо заявки команд Тлумаччини. Новачків, як зажди, виділяємо курсивом. 

«Дністер» Нижнів (26 гравців)
Александров Василь (2000) - без команди
Божумінський Михайло (1994) - без команди

Бойко Ярослав (1982)
Вінтонів Ярослав (1983)
Вакульчук Василь (1984)
Винник Степан (1982) - без команди
Гордий Степан (1991)
Гоцуляк Ростислав (1995)
Дмитрик Василь (1980)
Дмитрик Михайло (1983)
Дячишин Богдан (1988) - ФК "Антонівка"
Котерлин Ігор (2000) - без команди

Котерлин Степан (1982)
Міщанин Василь (1990)
Міщанин Василь (1986)
Мамалига Роман (1999) - без команди
Мацапула Іван (1987)
Мужик Микола (1990) - ФК "Антонівка"
Паньків Віктор (1991)
Пацаган Іван (1996) - без команди
Прокопів Назарій (1996)
Романишин Дмитро (1982) - без команди
Трач Петро (1994)
Фірсов Віктор (1992)
Федорів Іван (1993)
Федунців Андрій (1990)

Вибули: Мисюга і Твердохліб ("Придністров`я"-юн.), Фуштей (ФК "Клубівці", Тисменицький р-н)

ФК «Ісаків» (30 гравців)
Баканов Петро (1992)
Бобик Назар (1997)
Бойцан Руслан (1989)
Бойчук Ярослав (1995)
Василів Василь (1998) - без команди
Гарасим'юк Іван (1991)
Гарасим'юк Володимир (1973)
Гнатюк Анатолій (1994)
Карач Ігор (1982)
Кишинський Іван (1985)
Кишинський Василь (1997)
Ковбель Василь (1991)
Королюк Андрій (1996)
Коцаба Василь (1993)
Крихівський Андрій (1992)
Лесюк Андрій (1995)
Максимчук Богдан (1988)
Мельник Микола (1995) - без команди
Микитин Ігор (1978) - без команди

Мохначук Михайло (1984)
Нижник Мирослав (1984)
Рудяк Петро (1986)
Ткачук Віталій (1988)
Ткачук Володимир (1994)
Шевчук Віталій (1995)
Шевчук Вадим (1997)
Шевчук Евген (2000) - без команди
Школьний Володимир (1993)
Якимів Василь (1993)
Янковський Павло (1994)

Вибув: Р. Гнатюк (ФК "Обертин"-юн.), В. Попович і В. Шевчук ("Дністер" Підвербці)    

ФК «Буківна» (26 гравців)
Білецький Михайло (1983)
Білецький Володимир (1989)
Бегіш Василь (1986) - ФК "Олешів"
Богович Тарас (1992) - без команди

Бойчук Володимир (1977)
Герасимович Петро (1994)
Гиндзель Роман (1985)
Гордіца Назарій (1991)
Гордиця Ігор (1993)
Денис Андрій (1988)
Карпаш Назар (1991)
Карпаш Андрій (1993)
Кравченко Андрій (1988)
Креховецький Денис (1991)
Магіс Володимир (1990)
Маркевич Андрій (1992)
Мельник Євгеній (1993)
Пічак Любомир (1985)
Павлик Андрій (1991)
Пилипчук Володимир (1979) - ФК "Олешів"
Равчук Олександр (1991) - ФК "Антонівка"  

Саракун Віталій (1981)
Скиба Володимир (1995)
Тимчишин Ярослав (1996)
Фіголь Богдан (1994)
Ярославський Борис (1995)

Вибув: Р. Тимчишин (ФК "Битків")

ФК «Гарасимів» (26 гравців)
Івонюк Василь (1976)
Богович Василь (1978)
Гавриш Іван (1996)
Гавриш Василь (1994)
Ковбасюк Ігор (1989) - "Дністер" Лука (Городенківський р-н)
Король Андрій (1998)
Король Любомир (1996)
Кулай Володимир (1988)
Куриш Володимир (1997)
Куриш Михайло (1998)
Куриш Юрій (1991)
Марук Володимир (1998)
Марук Михайло (1977)
Марущак Ігор (1988)
Попович Василь (1993)
Сірман Володимир (1998)
Сірман Микола (1986) - "Хортиця" Крихівці
Сірман Михайло (1991)
Слободян Роман (1995)
Соловко Руслан (1997)
Федюк Василь (1994)
Франчук Дмитро (1995)
Чернецький Володимир (1996)
Чучман Любомир (1988)
Шевага Андрій (1999)
Шевага Василь (1975)

Вибув: Мануляк ("Придністров`я"-юн. Тлумач)

ФК «Грушка» (21 гравець)
Білуник Микола (1993)
Білуник Назарій (1991)
Баланда Руслан (1982)
Гергелюк Віталій (1984) - без команди
Гергелюк Михайло (1990)
Гергелюк Олег (1993)
Дриндак Євген (1993)
Дриндак Василь (1987)
Кашуба Іван (1981)
Кузів Василь (1991)
Кушнірик Ігор (1994)
Лазорко Володимир (1988)
Ласяк Руслан (1994)
Медведєв Михайло (1989)
Миринда Ігор (1996)
Найда Володимир (1991)
Рибак Назарій (1989)
Роман Роман (1990)
Саєнко Мар'ян (1990)
Семанишин Василь (1995) - без команди
Чемерис Ігор (1985)

ФК «Живачів» (26 гравців)
Білий Роман (1993)
Бегарук Іван (1981)
Богайчук Олег (1985)
Богайчук Роман (1983)
Боднарук Віталій (1988)
Боднарук Володимир (1991)
Василишин Ігор (1989)
Василишин Василь (1981)
Королишин Степан (1993) - без команди
Королишин Ярослав (1992)
Котлярський Андрій (1988)
Круп'як Ігор (1985)
Паньків Роман (1984)
Паньків Руслан (1981)
Проданюк Петро (1980)
Романюк Любомир (1992)
Савчук Ігор (1980)
Слободян Любомир (1981)
Смушак Руслан (1993)
Шевчук Іван В. (1995) - ФК "Антонівка"
Шевчук Іван П. (1969)
Шевчук Андрій (1992)
Шевчук Любомир (1993)
Шкатуляк Андрій (1993)
Юзишин В'ячеслав (1992) - без команди
Юзишин Роман (1992)

ФК «Колінці» (26 гравців)
Атаманюк Володимир (1992) - ФК "Тлумач"
Білан Іван (1994)
Білан Василь (1993)
Байдюк Володимир (1993) - ФК "Тлумач"
Бойчук Артур (1995)
Бойчук Василь (1995) - без команди
Бойчук Назарій (1970)
Вересняк Ярослав (1988)
Водославський Назарій (1990) - ФК "Тлумач"
Кукул Роман (1987)
Кулик Андрій (1996) - "Придністров`я"-юн. Тлумач
Кулик Василь (1976)
Кухарчук Ігор (1990)
Моздір Михайло (1982)
Олійник Ігор (1981)
Пинчук Іван (1989)
Поліщук Володимир (1997)
Польовий Василь (1980)
Романовський Андрій (1988)
Сегедин Назарій (1988)
Сенів Назарій (1993)
Тихоняк Роман (1984)
Фицик Андрій (1994)
Чаплинський Віталій (1987)
Челяк Володимир (1993)
Шабіна Василь (1995)

Вибули: І. Олійник (Прибилів)

ФК «Королівка» (32 гравці)
Іванюк Василь (1995)
Іванюк Михайло (1994)
Безверхів Михайло (1996)
Бойчук Андрій (1988)
Бойчук Андрій (1992)
Бойчук Віктор (1987)
Бойчук Василь (1994)
Бурмей Руслан (1978)
Вітковський Ігор (1991)
Возняк Іван (1980)
Возняк Любомир (1987)
Возняк Святослав (1985)
Гаврилишин Михайло (1992) - без команди
Гергелюк Роман (1992)
Гергелюк Роман (1992)
Гринюк Іван (1992)
Гринюк Ігор (1994)
Гринюк Василь (1996)
Долішній Назар (1997) - "Бистриця"-юн. Вовчинець
Жарківський Андрій (1980)
Крук Михайло (1971)
Круп'як Іван (1986)
Наливайчук Роман (1995) - без команди
Павлюк Іван (1981)
Павлюк Віталій (1996)
Павлюк Роман (1996)
Прокопів Сергій (1989)
Ракіцький Богдан (1982)
Стасюк Назарій (1994)
Стрихард Ярослав (1989)
Цюх Михайло (1994)
Чемерис Ігор (1991)

ФК «Надорожна» (25 гравців)
Єрмаченко Леонід (2000) - без команди
Антошків Василь (1991)
Бачинський Микола (1990) - ФК "Тлумач"
Бойко Назарій (1995)
Вітюк Андрій (1998) - без команди
Загурський Михайло (1993)
Кавецький Руслан (1985)
Каліцун Дмитро (1993)
Карпів Андрій (1996)
Коваль Василь (1989)
Круховський Микола (1995) - без команди
Курдибановський Іван (2001) - без команди
Луців Михайло (1988)
Міщанин Володимир (1988)
Михайленко Андрій (1987)
Михайленко Михайло (1994)
Найда Андрій (1986)
Пронюк Андрій (1995)
Пронюк Володимир (1993)
Розметанюк Олексій (2001) - без команди
Романюк Назарій (1995)
Романюк Петро (1994)
Солован Іван (1992)
Юрченко Михайло (1988)
Ярославський Володимир (1999) - без команди

ФК «Олеша» (43 гравці)
Бегарук Іван (1989)
Бегарук Василь (1981)
Бойчук Василь (1994)
Бойчук Михайло (1992)
Глушак Дмитро (1996)
Гнатюк Михайло (1992)
Грицак Володимир (1996)
Двояк Василь (1971)
Двояк Володимир (1998)
Жиляк Ілля (1992)
Кінащук Владислав (1995)
Кавінський Федір (1990) - "Карпати" Старі Богородчани (Богородчанський р-н)
Коропецький Роман (1994)
Кравцов Михайло (1991)
Кухній Іван (1995)
Малетич Михайло (1987)
Мандар Богдан (1995)
Марковський Микола (1994)
Марценюк Роман (1991)
Мединський Назарій (1998)
Микитин Роман (1984)
Надкерничний Михайло (1978)
Недоляк Богдан (1989)
Пісік Дмитр Пашаєвич(1990)
Пилипів Іван (1986)
Пилипів Юрій (1999)
Семенів Володими (1982)
Семенів Дмитро (1996) - "Придністров`я"-юн. Тлумач
Семенів Назарій (1998)
Семенів Тарас (1998)
Семенів Ярослав (1990)
Середюк Володимир (1988)
Слободян Михайло (1991)
Стринаглюк Володимир (1992)
Тугай Володими (1984)
Хантя Олег (1996)
Храновський Олександр (1996)
Чинчик Богдан (1984)
Чорній Руслан (1990)
Шкварило Іван (1996)
Шкурат Дмитро (1993)
Щепківський Михайло (1990)
Щепківський Олександр (1986)

ФК «Остриня» (17 гравців)
Іванус Ігор (1983)
Іванус Богдан (1987)
Ільчишин Роман (1994) - без команди
Байжанов Руслан (1983)
Бородайкевич Олег (1995)
Гах Андрій (1998)
Залакоцький Іван (1990)
Клід Володимир (1993)
Клід Микола (1993)
Клід Сергій (1991)
Крижанівський Іван (1997) - без команди
Куцук Сергій (1991)
Пічак Володимир (1998)
Павлик Ігор (1991)
Павлик Ярослав (1994)
Цідило Михайло (1990)
Щербина Віктор (1993)

Вибув: Бодз (ФК "Олешів")

ФК «Прибилів» (26 гравців)
Атаманюк Євгеній (1988)
Атаманюк Андрій М. (1996)
Атаманюк Андрій С. (1999) - без команди
Атаманюк Володимир (1991)
Борецький Іван (1996)
Борецький Андрій (1999) - без команди
Вінтонюк Андрій (1992)
Вінтонюк Юрій (1990)
Жирун Денис (1999) - без команди
Кондратюк Андрій (1993)
Лисачинський Ярослав (1992)
Олійник Ігор (1981) - ФК "Колінці"
Олійник Микола (1994) - без команди
Олійник Руслан (1985)
Олійник Святослав (1992)
Подвітецький Олександр (1989)
Процак Іван (1994)
Процак Руслан (1991)
Рекрутяк Василь (1995)
Романюк Анатолій (1994)
Стельмащук Артур (1997)
Федорчук Андрій (1989)
Федорчук Володимир (1991)
Федюк Іван (1987)
Яцюк Володимир (1986)
Яцюк Михайло (1988)

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд

Переглядів: 481 | Додав: bramki | Рейтинг: 1.3/3
Всього коментарів: 1
1  
А як перевірити заявки команд другої ліги?

Ім`я *:
Email *:
Код *: