Головна » 2015 » Травень » 14 » Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд (на 13 травня)
14:04
Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд (на 13 травня)

Продовжуємо знайомство зі складами команд-учасниць регіональних чемпіонатів. Сьогодні оглядаємо кадровий потенціал Богородчанщини. Новачків традиційно виділяємо курсивом.

"Газовик" Богородчани (20 гравців)
Близнюков Олександр (1990) - "Отрада" Глибівка
Гладковський Сергій (1975) - ФК "Дзвиняч"
Загірняк Іван (1989) - ФК "Саджава"
Загірняк Роман (1991) - "Отрада" Глибівка
Заруба Назар (1990) - ФК "Саджава"
Клебан Ігор (1973) - "Оскар" Підгір`я
Ковалів Кирил (1995) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Колінковський Роман (1975) - "Оскар" Підгір`я
Коломия Володимир (1981) - ФК "Росільна"
Костишин Павло (1992) - без команди
Мельниченко Дмитро (1982) - "Отрада" Глибівка
Процак Роман (1987) - "Отрада" Глибівка
Пташник Михайло (1974) - ФК Росільна
Савчук Ігор (1996) - "Оскар"-юн. Підгір`я
Савчук Микола (1994)  - "Оскар" Підгір`я
Семенчук Андрій (1985) - "Сокіл" Гринівка-Нивочин
Сенич Юрій (1991) - "Сокіл" Гринівка-Нивочин
Фафлей Олег (1992) - "Отрада" Глибівка
Федорій Назар (1995) - "Отрада" Глибівка
Цахнів Микола (1995) - "Медик-Краснопіль" Солотвин

"Грім" Монастирчани (30 гравців)
Іванків Микола (1996)
Бурса Іван (1994)
Бурса Тарас (1993)
Глумик Андрій (1989)
Гринішак Назар (1993) - ФК "Солотвин"
Гринишин Мар'ян (1991) - без команди

Гута Михайло (1991)
Дем'янюк Ігор (1992)
Добровольський Микола (1990)
Дребот Ігор (1993)
Князевич Андрій (1996)
Кріцак Ігор (1993)
Кріцак Василь (1982)
Кріцак Назар (1996)
Кубірка Роман (1996) - "Медик-Краснопіль"-юн. Солотвин
Кузюк Василь (1992)
Макарович Василь (1982)
Марковецький Роман (1992)
Сенчак Володимир (1993) - ФК "Солотвин"
Сковронський Тарас (1987)
Суслик Василь (1995)
Суслик Михайло (1994)
Суслик Олег (1993)
Суслик Петро (1989)
Суслик Степан (1992)
Суслик Степан (1973)
Труш Петро (1993)
Урсу Сергій (1994)
Хімчак Юрій (1987)
Цоцко Володимир (1992)

Вибули: Вальчук, Геник, Лукач (усі - ФК "Старуня")

"Дружба" Горохолино (31 гравець)
Бітківський Андрій (1978)
Бойко Іван (1994)
Бойко Андрій (1996) - ФК "Грабовець"-юн.
Бургарт Назарій (1995) - без команди

Гавришко Любомир (1991)
Гедзик Богдан (1995)
Гедзик Василь (1970)
Гедзик Володимир (1977) - без команди
Глуханюк Віталій (1986)
Данилюк Сергій (1985)
Капущак Роман (1996) - ФК "Грабовець"-юн.
Климів Констянтин (1996)
Климів Руслан (1988) - без команди
Колосовський Михайло (1986)
Кулічковський Микола (1994) - ФК "Грабовець"
Мацюк Андрій (1992)
Мельник Дмитро (1988) ФК "Грабовець"
Мельник Іван (1988) ФК "Грабовець"

Микицей Василь (1970)
Паламарчук Іван (1991)
Паламарчук Дмитро (1989)
Писклинець Михайло (1990)
Середюк Іван (1993)
Стефурак Василь (1988)
Тимків Іван (1994) ФК "Грабовець"
Тимків Ігор (1988)
Тимків Олег (1991)
Удуд Михайло (1995)
Удуд Ярослав (1976) - без команди
Чіпка Михайло (1988) - ФК "Кінчаки" (Галицький р-н)
Ясінський Дмитро (1994) ФК "Грабовець"

"Каменяр" Іваниківка (21 гравець)
Атаманчук Сергій (1986)
Ганчак Іван (1992)
Гаргат Андрій 1977
Гаргат Володимир (1986)
Гаргат Володимир (1987)
Гаргат Павло (1996)
Гаргат Тарас (1993)
Доцяк Дмитро (1995)
Замятін Михайло (1983)
Зорій Микола (1985)
Катрич Віталій (1987)
Катрич Михайло (1988)
Квич Андрій (1996)
Матієшин Андрій (1991)
Павликівський Іван (1991)
Павликівський Михайло (1992)
Сенюк Назарій (1995)
Симкович Петро (1984)
Слободян Назарій (1995)
Сободян Володимир (1986)
Яковів Олександр (1988)

"Карпати" Старі Богородчани (30 гравців)
Байгерич Володимир (1987)
Волков Олександр (1991)
Волосянко Тарас (1991)
Гоголь Микола (1991) - "Сокіл" Гринівка-Нивочин
Гоголь Роман (1993) - "Сокіл" Гринівка-Нивочин

Гуменяк Роман (1992)
Гусак Олег (1990)
Дидич Роман В. (1982) - ФК "Дзвиняч"
Дидич Роман М. (1979)
Збіглей Олександр (1986)
Костей Роман (1993)
Кострабій Василь (1996)
Кривко Іван (1983)
Лапко Тарас (1986)
Магдій Назар (1996)
Мисів Іван (1985)
Мискоглід Микола (1979)
Михайлів Володимир (1989)
Момот Володимир (1993)
П'ятко Микола (1986)
Паливода Віталій (1996)
Присяжний Андрій (1984)
Ремез Іван (1996)
Стельмахович Олег (1984)
Трінчук Іван (1985) - "Сокіл" Гринівка-Нивочин
Фелик Назарій (1993) - "Сокіл" Гринівка-Нивочин
Челепіс Назарій (1995)
Яців Ігор (1993)
Яців Михайло (1989)
Яців Олег (1986)

Вибули: Богоносюк ("Отрада"), Говдяк (трансфер у США), Ф. Кавінський (ФК "Олеша", Тлумацький р-н)

"Отрада" Глибівка (24 гравці)
Іванів Андрій (1994)
Іванів Роман 1977
Андрусишин Іван (1996)
Богоносюк Андрій (1990) - "Карпати" Старі Богородчани
Бойко Дмитро (1995)
Гоголь Іван (1994) - "Оскар" Підгір`я
Грабовецький Степан (1990) - ФК "Грабовець"

Добровольський Петро (1991)
Зіняк Орест (1994) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Кавінський Василь (1986)
Ковтун Назарій (1995) - "Оскар" Підгір`я
Кульчак Іван (1996)
Куртин Михайло (1995)
Лунів Віталій (1987) - ФК "Саджава"
Макар Віталій (1995)
Надрага Михайло (1994)
Рожко Іван (1993) - "Оскар" Підгір`я
Рожко Олег (1993)
Сабат Сергій (1996)
Семенів Володимир (1991)
Сисак Андрій (1992) - "Бистриця" Старий Лисець (Тисменицький р-н)
Струтинський Сергій (1986)
Ющук Василь (1994)
Ющук Михайло (1992)

Вибули: Близнюков, Р. Загірняк, Д. Мельниченко, Процак, Фафлей і Федорій (усі - "Газовик"), Винницький ("Січ" Микитинці), П. Русак ("Дністер" Галич)

ФК "Глибоке" (27 гравців)
Барган Віталій (1990)
Бомба Андрій (1981)
Василевський Сергій (1993)
Дутчин Назар (1993)
Дутчин Степан (1996)
Дякун Петро (1990)
Дякун Роман (1985)
Дякун Степан (1996)
Завадський Тарас (1994)
Загірняк Юрій (1990) - ФК "Саджава"
Климбус Іван (1989)
Красілич Дмитро (1993)
Левченко Олексій (1995)
Лунь Андрій (1993)
Лунь Дмитро (1985) - без команди
Мельник Андрій (1996)
Мельник Тарас (1991)
Мисюра Василь (1989)
Мориквас Віталій (1992) - ФК "Дзвиняч"
Олексій Андрій (1987) - без команди

Олексин Микола (1993)
Олексин Роман (1996)
Приймак Ігор (1984)
Приймак Дмитро (1989)
Романів Володимир (1993)
Сабада Юрій (1990)
Яковенко Андрій (1990)

Вибули: Висоцкіс (ФК "Перерісль", Надвірнянський р-н), Ю. Грицак і Максимлюк (ФК "Старуня"), Климбус (ФК "Перевозець", Калуський р-н)

ФК "Дзвиняч" (27 гравців)
Іванків Володимир (1975)
Вірстюк Руслан (1993)
Волочій Василь (1993)
Герин Назарій (1996)
Гончарук Михайло (1977)
Гуменюк Іван (1989)
Гуменюк Дмитро (1995)
Дубей Ігор (1990)
Ерназаров Михайло (1996)
Жук Юрій (1991) - ФК "Солотвин"
Канюк Віктор (1995)
Карабінович Василь (1994)
Карабінович Петро (1990)
Карабанович Андрій 1973
Костів Тарас (1991)
Котів Назарій (1993) ФК "Солотвин"
Лаврій Михайло (1985)
Максимів Володимир (1984)
Максимів Петро (1988)
Марковецький Мар'ян (1989)
Михайлюк Володимир (1994) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Паливода Іван (1986) - ФК "Росільна"

Птіцин Володимир (1994)
Семенишин Мирон (1988)
Семків Володимир (1996)
Середюк Василь (1993)
Чусак Андрій (1996)

Вибули: Гладковський ("Газовик"), Гловлюк і М. Гнатюк ("Медик-Краснопіль" Солотвин), Р. Дидич ("Карпати" Ст. Богородчани), Мориквас (ФК "Глибоке"), Р. Паливода (ФК "Росільна")

ФК "Росільна" (26 гравців)
Бирилюк Андрій (1987)
Бирилюк Михайло (1985)
Бойчук Ігор 1974
Василів Андрій (1995) - без команди
Волочій Василь (1996)
Грай Дмитро (1995)
Данилюк Іван (1984) - без команди
Долинський Назар (1996)
Долинський Роман (1996)
Зінич Андрій (1996)
Зваричук Іван (1984)
Кицмен Дмитро (1994)
Кропивницький Володимир (1979)
Куртяк Назарій (1995)
Лецин Василь (1983)
Лецин Тарас (1989)
Паливода Роман (1990) - ФК "Дзвиняч"
Паньків Василь (1994)
Пасічняк Павло (1988)
Притула Роман (1996)
Савчин Михайло (1983)
Савчин Назар (1996)
Сало Сергій (1993) - без команди
Степанюк Андрій (1988)
Стефурин Віталій (1973)
Хмельовський Василь (1995)

Вибули: Гуцман ("Хортиця" Крихівці), Коломия і М. Пташник ("Газовик"), Паливода (ФК "Дзвиняч"), Ярич ("Медик-Краснопіль" Солотвин)

ФК "Саджава" (20 гравців)
Глебчук Юрій (1986)
Жирик Руслан (1985)
Криховський Сергій (1993)
Максимів Михайло (1990)
Михайлів Василь (1996)
Михайлів Сергій (1996)
Мороз Андрій (1996)
Мороз Володимир (1980)
Надрага Віталій (1995)
Остапішин Андрій (1994)
Петрів Олег (1987)
Петрів Сергій (1991)
Приймак Олександр (1994)
Сікора Роман (1996)
Середюк Ігор (1985)
Середюк Андрій (1986)
Середюк Ярослав (1983)
Феценець Роман (1975) - без команди
Феценець Сергій (1996)
Цюпа Михайло (1981)

Вибули: І. Загірняк і Заруба ("Газовик"), Лунів ("Отрада"), Ю. Загірняк (ФК "Глибоке")

ФК "Старуня" (28 гравців)
Іванцюк Михайло (1983) - ФК "Грабовець"
Бабчук Михайло (1974) - без команди
Вальчук Павло (1993) - "Грім" Монастирчани
Геник Дмитро (1994) - "Грім" Монастирчани
Глодан Ярослав (1978)
Григорук Тарас (1995)
Гриців Василь (1996)
Гриців Тарас (1992)
Грицак Юрій (1995) - ФК "Глибоке"
Грицюк Анатолій (1985)
Грицюк Руслан (1987) - без команди
Купчак Андрій (1993)
Лукач Микола (1994) - "Грім" Монастирчани
Максимлюк Андрій (1993) - ФК "Глибоке"

Мосюк Володимир (1995)
Оглоб'як Іван (1980)
Павлюк Іван (1971)
Петришин Віктор (1974)
Рудницький Микола (1988)
Середюк Володимир (1991)
Стефуняк Іван (1994)
Фафлей Євгеній (1992)
Хома Володимир-Іван (1972)
Чередниченко Ігор (1991)
Чередниченко Андрій (1996)
Шимонівський Василь (1996)
Шутак Михайло (1983)
Шуфлін Василь (1994)

Вибули: В. Барчук ("Галичина" Івано-Франківськ), Вітовський ("Сокіл" Коршів, Коломийський р-н), Глодан і А. Мельничук ("Медик-Краснопіль" Солотвин), Грабовський ("Сокіл" Павлівка, Тисменицький р-н), Кучера ("Тепловик" Івано-Франківськ), О. Микуляк ("Кремінь" Пістинь, Косівський р-н), Б. Ольшанецький ("Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н), І. Нагірний

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Дивіться також:

Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд

Переглядів: 825 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: