Головна » 2015 » Травень » 27 » Чемпіонат Калущини - 2015. Склади команд
13:12
Чемпіонат Калущини - 2015. Склади команд

Продовжуємо знайомство з учасниками районних турнірів. Сьогодні подаємо заявки команд Калущини. Новачків виділено курсивом. 

"Рух" Вістова (25 гравців)
Баландін Олег (1994)
Бедрій Петро (1993)
Василів Тарас (1990)
Василів Ярослав (1982)
Влашин Андрій (1997) - "Дружба"-юн. Драгомирчани (Тисменицький р-н)
Гринів Андрій (1994)
Грицюк Андрій (1993)
Грицюк Василь (1986)
Довжанський Дмитро (1989)
Корвацький Любомир (1988)
Куцела Святослав (1992) - без команди
Леміщак Василь (1997) - без команди
Мельник Андрій (1994) - "Карпати" Болехів
Мунтянов Ілля (1989) - без команди

Панчишин Богдан (1974)
Перегінець Назар (1995) - без команди
Побережник Володимир (1979)
Рибатчин Андрій (1991) - ФК "Калуш"
Смольський Василь (1991)
Федорко Орест (1996)
Федорко Ярослав (1992)
Хомич Орест (1979)
Хомич Роман (1989)
Цимбалістий Володимир (1991)
Черпак Володимир (1981)

Вибули: Баландін В. ("Благо" Ів.-Франківськ), Матіїшин (ФК "Бабин-Зарічний"), Глек, Грицюк В., Федорко

"Сокіл" Голинь (24 гравці)
Іванів Роман (1988)
Івахнюк Віталій (1996) - ФК "Калуш"-юн.
Івахнюк Роман (1993)
Андрейко Микола (1993)
Вахрушев Володимир (1991)
Грицак Андрій (1988)
Грицак Дмитро (1991)
Данів Андрій (1981)
Дичковський Василь (1993)
Дутчак Тарас (1991)
Завадецький Ігор (1996) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Коршовський Володимир (1992)
Локатир Сергій (1993) - без команди
Мазурик Юрій (1994) - без команди
Мошків Іван (1996) 
- "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Олексюк Василь (1982)
Пихней Роман (1979)
Романишин Василь (1995) - без команди
Сондей Степан (1971)
Ткачук Юрій (1989)
Фединяк Ярослав (1994)
Хоменко Сергій (1996) - без команди
Христонько Святослав (1992)
Шинкар Іван (1982)

Вибули: Костів, Христонько В. і Христонько Ю. ("Карпати" Брошнів-Осада), Андрейко В. ("Карпати"-юн. Брошнів-Осада), Коршовський М., Матрофайло, Мельник О., Олексюк А.

"Тризуб" Старий Угринів (19 гравців)
Бойчук Василь (1991)
Винник Роман (1988)
Костів Володимир (1992) - без команди 
Коцовський Володимир (1999)
Лесюк Іван (1996)
Мельниченко Микола (1993)
Мельниченко Сергій (1998)
Морис Ігор (1994) - без команди
Неспляк Віталій (1991)
Оленюк Іван (1993)
Оленюк Іван (1992)
Оленюк Володимир (1996)
Рибій Володимир (1995)
Стасюк Василь (1994) - без команди
Ткаченко Євген (1992) - без команди

Федорів Іван (1993)
Федорів Ігор (1993)
Щуровський Роман (1995) - без команди
Яловий Роман (1980) - без команди

Вибули: Атаманчук Р., Романів В. 

ФК "Гуменів" (21 гравець)
Гвоздецький Василь (1986)
Гвоздецький Володимир (1983)
Джус Ігор (1989)
Заткальницький Василь (1988)
Кальмук Віталій (1999)
Ковалюк Олег (1997)
Левицький Василь (1994)
Липай Ярослав (1967) - без команди
Мазур Володимир (1989)
Мазурчак Віталій (1997)
Мазурчак Володимир (1973)
Мухаїр Дмитро (1993)
Попадюк Богдан (1993)
Протецький Тарас (1989)
Свирид Володимир (1973)
Свирид Микола М. (1994) - без команди
Свирид Микола Я. (1986)
Скікун Олег (1995) - без команди
Скікун Роман (1996) - без команди

Тимків Любомир (1986)
Яців Тарас (1967)

Вибув: Височан І. 

ФК "Довге-Калуське" (16 гравців)
Івахнюк Андрій (1988) - без команди
Гладенький Андрій (1999) - ФК "Тужилів"

Дмитрів Іван (1986)
Добрянський Тарас (1993) - без команди
Ковалевський Ігор (1978) - ФК "Томашівці"

Ковальчук Ігор (1989)
Ковальчук Віталій (1997) - ФК "Пійло"
Ковальчук Костянтин (1997)
Костів Микола (1999) - ФК "Тужилів"
Кулинин Василь (1976)
Марчук Андрій (1986)
Притуляк Андрій (1979)
Пришляк Назар (1990) - "Юність" Верхня
Рисей Андрій (1989) - без команди
Свирид Ігор (1992) 
- "Юність" Верхня
Хомин Юрій (1979)

Вибули: Головчак, Коваль В., Микуляк М. і Сербін (усі - ФК "Пійло"), Жбадинський, Лесів П., Петрів П. 

ФК "Копанки" (20 гравців)
Бараняк Олександр (1993)
Бунга Дмитро (1990)
Бунга Мар'ян (1991)
Вовкович Михайло (1994)
Грабарський Тарас (1995)
Гумен Роман (1988)
Красій Юрій (1997) - без команди
Літинський Назар (1987) - без команди
Лойко Михайло (1991)
Лукасевич Олег (1995) - "Титан" Мостище
Мар'яшко Андрій (1994)
Мельник Віталій (1993)
Мудрий Ігор (1978) - без команди
Мудрий Володимир (1977)
Псюк Олег (1995)
Пукіш Олександр (1993)
Труш Богдан (1995) - без команди
Чикулай Назар (1997) без команди
Шпирко Володимир (1994) без команди

Яців Назарій (1991)

Вибули: Андрусів Р., Венгрин, Куцій, Тепчук В.

ФК "Перекоси" (20 гравців)
Ібрагімов Ігор (1976)
Атаманчук Юрій (1989)
Вількович Ігор (1992)
Винник Ярослав (1988) - без команди
Клим Андрій (1998) - без команди

Кобута Іван (1996)
Кобута Андрій (1993)
Кобута Микола (1980)
Кухар Микола (1977)
Марчук Микола (1984)
Мацьків Вадим (1999) - без команди
Петрів Михайло (1994)
Побігун Іван (1991)
Савчин Любомир (1997) - без команди
Савчин Руслан (1996) - без команди

Сондей Василь (1976)
Сорока Степан (1992)
Сорока Тарас (1996)
Тимків Степан (1996)
Чоловський Віталій (1988) - ФК "Довгий Войнилів"

Вибули: Атаманчук В., Петрів Л., Побігун

ФК "Станькова" (25 гравців)
Барнась Володимир (1986)
Вікуловський Віктор (1990) - "Ураган" Черніїв (Тисменицький р-н)
Вашкевич Віталій (1985)
Височан Ігор (1985)
Гнатківський Тарас (1990)
Довганич Андрій (1991)
Зелінський Ігор (1990)
Козій Віталій (1986)
Король Андрій (1985)
Кучма Орест (1992)
Магас Володимир (1979)
Мельник Сергій (1993)
Романів Тарас (1992)
Русановський Роман (1972) - ФК "Чорнолізці" (Тисменицький р-н)
Савчин Василь (1989)
Сас Руслан (1979)
Стрільчук Володимир (1991)
Федан Олександр (1986)
Федик Іван (1976)
Федик Любомир (1994) - ФК "Калуш"
Федоренко Микола (1986)
Феліпович Роман (1975)
Цюпер Руслан (1975)
Чмелик Володимир (1991) - без команди
Яніцький Володимир (1993)

Вибули: Іванів В. (ФК "Кропивник"), Пілянський ("Штурм" Сівка-Калуська), Бабенко, Барнась І.

ФК "Студінка" (23 гравці)
Андрусів Володимир (1996)
Атаман Володимир (1991)
Багриновський Назарій (1993) - без команди
Баранович Андрій (1988)
Басник Володимир (1996) - ФК "Калуш"-юн.
Богдан Юрій (1984) - без команди
Бусел Олександр (1998) - без команди
Жмур Максим (1994) - без команди

Квасньовський Михайло (1992)
Квятковський Олег (1995)
Кохан Назарій (1996) - без команди
Лукіянчук Андрій (1988) - без команди

Медвідь Степан (1993)
Моспан Сергій (1993) - "Штурм" Сівка-Калуська
Овчар Володимир (1998)
Петрина Володимир (1996)
Петрина Юліан (1991)
Рибчак Юрій (1991) - без команди
Сидор Юрій (1996) 
- ФК "Калуш"-юн.
Скульський Іван (1990)
Солтан Андрій (2000) - без команди
Хемич Андрій (1996)
Хемич Роман (1993)

Вибули: Куров, Романів Ю., Тимків О., Царевич

ФК "Тужилів" (24 гравці)
Андрейко Ігор (1975) - без команди
Гнатишин Роман (1995)
Качур Ігор (1978)
Ковальчук Назар (1986)
М'язга Юрій (1994) - ФК "Довпотів"
Марчук Володимир (1985)
Матковський Іван (1988)
Мельник Назарій (1998) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Музичин Любомир (1989) - "Зоря" Берлоги (Рожнятівський р-н)
Олексишин Назар (1999) - без команди

Остап'юк Ігор (1976)
Остапчук Ігор (1981)
Пакула Андрій (1990)
Першин Роман (1993)
Поташник Назарій (1990) - без команди
Розвора Василь (1991) - без команди
Розвора Олександр (1988) 
Розвора Тарас (1996) - "Карпати"-юн. Брошнів-Осада
Семанів Назар (1993) - без команди
Турчин Олег (1994)
Фридрик Степан (2000) - без команди
Юрчишин Назарій (1995)
 - "Зоря" Берлоги (Рожнятівський р-н)
Ярема Назарій (1998)
Яців Ігор (1987)

Вибули: Гладенький і Костів М. (ФК "Довге-Калуське"), Пицків ("Зоря" Берлоги), Бреславський, Дюг, Матковський Ю., Розвора В., Шищак

"Фортуна" Негівці (17 гравців)
Атаманчук Василь (1995)
Варій Богдан (1999)
Варій Юрій (1992)
Денис Ігор (1978) - без команди
Журба Василь (1990)
Журба Тарас (1983)
Мельник Василь 1969
Мельник Тарас (1991)
Насада Олег (1987)
Попадюк Іван (1997) - "Юність" Верхня
Попович Микола (1987)
Романів Василь (1972) - без команди
Федоришин Тарас (1996)
Чолій Ростислав (1998)
Ющишин Микола (1985)
Яковина Олег (1995)
Яців Олег (1995)

Вибули: Микитюк В. (ФК "Довгий Войнилів"), Бербець, Микитюк С., Протецький, Федоришин Б., Ющишин І.

"Штурм" Сівка-Калуська (24 гравці)
Архипенко Андрій (1995) - без команди
Барнич Тарас (1986)
Бреславський Василь (1991)
Булавінець Юрій (1995) - без команди
Васильків Сергій (1986)
Гнатишин Володимир (1997)
Гнатишин Данило (1995)
Гузоватий Богдан (1997)
Гузоватий Михайло (1998)
Зеленяк Андрій (1987)
Коцан Михайло (1990)
Коцан Петро (1996)
Ляхович Микола (1999) - без команди
Ляхович Степан (1978)
Мельник Іван (1984)
Олійник Петро (1974)
П'ясецький Іван (1998)
Пілянський Богдан (1992) - ФК "Станькова"
Пукіш Андрій (1992)
Пукіш Юрій (1994)
Розвора Микола (1994)
Тимків Микола (1984)
Тимчишин Андрій (1996)
Юрчишин Василь (1988)

Вибули: Безрукий (ФК "Томашівці"), Моспан (ФК "Студінка"), Гузоватий І., Пукіш М., Якимчук І.

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Чемпіонат Тлумаччини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд

Переглядів: 555 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: