Головна » 2015 » Червень » 11 » Чемпіонат Коломийщини - 2015. Склади команд (на 10 червня)
13:57
Чемпіонат Коломийщини - 2015. Склади команд (на 10 червня)

Через велику кількість поточної інформації ніяк не вдається завершити знайомство з учасниками районних чемпіонатів 2015 року. Нині подаємо інформацію про команди Коломийщини. Інформація про новачків та гравців, що вибули, подана курсивом.

Чемпіонат Коломийщини - 2015. Склади команд

ФК "Верхній Вербіж" (25 гравців)
Іваник Андрій (1991) - "Коваль" Ковалівка
Андрійчук Дмитро (1976)
Баранов Андрій (1996) - юн. склад
Бойків Василь (1990)
Бордун Любомир (1984)
Гафійчук Тарас (1996) - юн. склад
Данилюк Василь(1984)
Жупник Василь (1982)
Кваснюк Назар (1995) - "Газовик" Трач (Косівський р-н)
Книгницький Максим (1985)
Ковальчук Павло (1994)
Ковцуняк Володимир (1989)
Куник Тарас(1977)
Лучецький Віталій (1982)
Маковійчук Петро (1987)
Мельничук Микола (1996) - юн. склад
Рознюк Микола (1984)
Тимошишин Олексій (1988)
Ткачук Ростислав (1996) - юн. склад
Тодорів Василь (1988)
Тріщук Микола (1984)
Угринчук Максим (1988)
Чорненький Ігор (1996) - "Карпати"-юн. Коломия
Чорненький Назарій (1996) - "Прут"-юн. Воскресинці

Шевчук Іван (1979)

Вибув: Крих ("Нива" М. Кам'янка), А. Мартинюк ("Ювента" Ліс. Слобідка), Н. Павлюк ("Синивір" Іванівці), Питльований ("Придністров`я" Тлумач), П. Бойчук, Півторак, 

"Довбушівець" Печеніжин (24 гравці)
Андрійчук Любомир (1987)
Бойчук Микола (1987)
Горецький Роман(1991)
Дідик Любомир (1987) - ФК "П`ядики"
Дрогомирецький Юрій (1991)
Козяк Андрій (1994)
Козяк Микола (1994)
Кучерин Андрій (1993)
Луцак Любомир (1996) - юн. склад
Малкович Микола (1992) - "Ведмежа" Березів (Косівський р-н)
Павлюк Дмитро (1988)
Панчошак Василь (1990)
Пнівчук Іван (1997) - немає даних
Пнівчук Любомир (1992)
Ровенчук Віталій (1996) - юн. склад
Садівник Михайло (1989)
Самокишин Василь (1991)
Слободян Ігор (1996) - юн. склад
Старжинський Назар (1990)
Фенин Любомир (1992)
Юхненко Микола (1993)
Яворський Ярослав (1992)
Якубенко Андрій (1993)
Яремчук Михайло (1989) - ФК "Молодятин"

Вибули: В. Гальчук, В. Горук, Дудінчук, Л. Павлюк, Старжинський

"Княгинин" Підгайчики (23 гравці)
Вівчарик Роман (1993)
Василик Олександр (1991)
Василишин Тарас (1987)
Гречанюк Богдан (1993)
Григорашик Василь (1990)
Григорашик Олександр (1995)
Григорашик Тарас (1992)
Далибожик Олексій (1995)
Жидак Володимир (1994)
Киселичик Василь (1988)
Мегдиник Тарас (1990)
Мельничук Сергій (1989)
Олексюк Олександр (1994)
Петрів Ігор (1990)
Пильщик Андрій (1995)
Ризюк Василь (1984)
Селезінка Роман (1977)
Сервачак Андрій (1989) - немає даних
Слівінський Сергій (1993)
Срібний Сергій (1985) - "Енергія" Бурштин
Стебінський Андрій (1986) - немає даних 
Якуб'як Михайло (1987)
Ятчук Микола (1996) - "Карпати"-юн. Коломия

Вибули: Кушицький (ФК "Ценява"), Балацюк, Бек, Врубливський, Далибожик, Томащук

"Метеор" Жукотин (24 гравці)
Івасютин Віктор (1985)
Івасютин Василь (1994)
Івасютин Михайло (1992)
Івасютин Роман (1987)
Антонюк Назар (1993) - "Вікторія" Велика Кам`янка
Дутчак Василь (1992) - без команди
Дякун Павло (1988)
Козоріз Іван (1989)
Козоріз Олег (1978)
Козоріз Степан (1983)
Кріль Юрій (1990)
Лещук Володимир (1991) - "Ярковиця" Івано-Франківськ
Лютий Василь (1989)
Мельничук Іван (1992) - "Лебедин" Яблунів (Косівський р-н)
Мельничук Назар (1991)
Мосійчук Назарій (1993)
Мочернюк Василь (1996) - ФК "Турка"-юн.
Павлюк Олег (1979)
Саманів Сергій (1986)
Середюк Олег (1992)
Тироус Володимир (1995)
Тироус Юрій (1994)
Федорак Іван (1992) - ФК "Матеївці"
Цюцяк Євген (1996) - ФК "Турка"-юн.

Вибув: В. Вацеба ("Енергія" Лисець, Тисменицький р-н), Галян ("Дністер" Галич), О. Мацюк ("Сокіл" Коршів), Моголівський ("Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н), Сенич ("Кремінь" Пістинь, Косівський р-н), Скільський (ФК "Березів", Косівський р-н), Віт. Івасютин, Кваснюк, Федорощук

"Нива" Мала Кам'янка (24 гравці)
Антонюк Володимир (1991) - без команди
Биньо Іван (1989) - ФК "Матеївці"
Вінтоняк Володимир (1987)
Големба Ростислав (1994)
Голуб Олександр (1996) - "Вербіж"-юн. Верхній Вербіж
Горничар Тарас (1994)
Григорчук Юрій (1996) - юн. склад
Гришук Микола (1985)
Костюк Андрій (1987)
Костюк Роман М. (1986) - ФК "П`ядики"
Костюк Роман О. (1973) - без команди
Костюк Юрій (1983)
Крих Віктор (1977) - "Вербіж" Верхній Вербіж/"Ювента" Лісна Слобідка
Мартинюк Григорій (1984)
Матвієнко Олег (1996) - "Вербіж"-юн. Верхній Вербіж
Мельничук Микола (1994)
Мусіловський Віктор (1986)
Надурак Роман (1989)
Остапчук Микола (1986)
Палій Юрій (1980)
Паламарчук Сергій (1995) - без команди
Пустовар Володимир (1995) - без команди
Рудик Роман (1987)
Якубів Володимир (1996) - юн. склад

Вибули: І. Андрієчко, Д. Андрієчко, І.Ткачук (усі - ФК "Жуків", Тлумацький р-н), Р. Големба ("Гуцульщина" Косів), С. Кваснюк, Книгницький, М.Мартинюк, Н. Мартинюк, О. Мартинюк і Ю. Мартинюк (усі - "Мала Кам'янка-2"), Єршов, Федів

"Прут" Воскресинці (24 гравці)
Батура Андрій (1990) - "Карпати" Спас
Буграк Олексій (1983)
Гуцуляк Валерій (1973)
Гуцуляк Олексій (1995)
Досин Андрій (1991) - ФК "П`ядики"
Дяків Анатолій (1993) - "Карпати" Спас

Левицький Богдан (1996) - ФК "Матеївці"-юн.
Лемко Михайло (1992)
Михайлинин Віктор (1993)
Нагірняк Андрій (1986)
Ориняк Роман (1985)
Пеца-Довбуш Олександр (1987)
Романенчук Мирон (1975)
Романчук Роман (1972)
Романюк Роман (1987) - без команди
Румига Володимир (1994)
Рутковський Михайло (1984)
Стефанюк Володимир (1994)
Томчук Назарій (1989) - без команди
Фаль Ростислав (1974)
Фесюк Іван (1983)
Фесюк Андрій (1986) - без команди
Шлемко Іван (1985)
Явдошняк Василь (1984) - без команди

Вибув: А. Паньків (ФК "Дебеславці"), Гайдичук (ФК "Гвіздець"), Островський (ФК "П'ядики"), Броніцький, М. Волощук, Геник, Захарук, Коцюр, Лемко, Шепетюк

"Прут" Семаківці (24 гравці)
Іваничук Петро (1997) - "Арсенал-2" Київ
Ілин Роман (1993)
Барановський Михайло (1970)
Варцаб'юк Олег (1989)
Веселовський Любомир (1972)
Веселовський Ростислав (1996) - юн. склад
Гуня Ярослав (1975)
Дмитерко Іван (1993) - немає даних
Дмитерко Василь (1969)
Дмитерко Орест (1996)
Кочмар Ігор (1993)
Марціновський Руслан (1994)
Матюх Андрій (1995) - юн. склад.
Назарійчук Іван (1989)
Пустовар Ярослав (1985)
Решетов Володимир (1981)
Розвадовський Назарій (1994)
Романюк Роман (1974)
Стефурак Віталій (1987)
Федірко Віталій (1987)
Щербанюк Денис (1996) - юн. склад
Юрійчук Іван-Владислав (1995)
Юрах Михайло (1988)
Ясюнас Роман (1985)

Вибув: Варцаб'юк (ФК "Матеївці"), П. Семотюк ("Покуття-Євромодуль" Снятин), Волошенюк, Гнидка, Н. Гуменюк, Корбутяк, Чобанюк

"Сокіл" Коршів (24 гравці)
Андрієчко Олександр (1987) - ФК "Обертин"
Бабіїв Іван (1989)
Бойчук Петро (1986)
Голіней Юрій (1993)
Гребенюк Павло (1994)
Гультайчук Василь (1991)
Данилишин Роман (1989) - "Чечва" Нижній Струтин (Рожнятівський р-н)
Досин Юрій (1987)
Жупник Олексій (1995)
Карковський Антон (1994)
Кобилянський Олександр (1989)
Костишин Василь (1993)
Коцаба Тарас (1995)
Кубаєвич Віталій (1994)
Мацюк Олег (1989) - "Метеор" Жукотин
Мачошак Андрій (1989) - "Колос" Цінева (Рожнятівський р-н)
Муділу-Макумбу Декстер Кріст (1990, Конго)
Паньків Степан (1987)
Попов Олександр (1988) - без команди
Синчук Дмитро (1970)
Синчук Ярослав(1993)
Стрик Мирослав (1980)
Черкас Валерій (1995)
Яценишин Іван (1983)

Вибув: Дербах (ФК "П'ядики"), Ковцун (ФК "Сопів"), Попадюк ("Карпати" Коломия), Досин, Дубенюк, 

"Спартак" Струпків (24 гравці)
Вінтоняк Олег (1994) - без команди
Ващук Роман (1993) - ФК "Матеївці"
Гавадзюк Ігор (1984) - "Каменяр" Серафинці

Гайдичук Сергій (1995)
Герега Володимир (1994)
Гришко Іван (1983)
Дяків Ігор (1963)
Жибак Дмитро (1996) - юн. склад
Кіндрацький Іван (1996) - юн. склад
Козловський Назар (1991) - ФК "П`ядики"
Лесів Володимир (1993)
Лесюк Олег (1995) - ФК "П`ядики"
Лишиленко Максим (1997) - "Ніка-Івано-Франківськ"-юн.
Любенчук Мирон (1985)
П'ятковський Володимир 1962
Павлюк Михайло (1984)
Сапович Михайло (1964)
Сенькович Володимир (1975)
Скоков Віталій (1970)
Слободян Ігор (1989)
Турянський Володимир (1980)
Чабанюк Назарій (1992)
Череп Ярослав (1996) - "Карпати"-юн. Коломия
Ярий Роман (1980)

Вибули: Горбачевський (ФК "Хлібичин"), Страховський (ФК "Сопів"), Милик (ФК "Голосків"), Синчишен ("Кремінь" Пістинь, Косівський р-н), І. Жолоб, Кіндратюк, Кушляк, Ю. Якубів

ФК "Дебеславці" (22 гравці)
Бирчак Юрій (1995) - без команди
Дем'янюк Олег (1972)
Жупанський Дмитро (1996) - юн. склад
Кіф'як Вадим (1988)
Козюк Ігор (1995)
Корецький Микола (1984)
Лазарук Василь (1987)
Ломінський Іван (1986)
Медвечук Роман (1988)
Мельничук Василь (1987) - немає даних
Паньків Андрій (1984) - "Прут" Воскресинці

Рудий Ігор (1988) - ФК "Матеївці"
Сем'юк Мирослав (1985)
Сем'юк Тарас (1991)
Сем'юк Юрій (1995)
Сенюк Володимир (1983)
Слободян Михайло (1992)
Сойчук Олег (1986)
Ткачук Юрій (1985)
Туєв Денис (1987)
Федорович Роман (1990)
Чемерис Володимир (1986)

Вибули: Б. Сіщук і М. Сапович (ФК "Матеївці"), Лерш і О. Сапович (ФК "П'ядики"), Недоляк (ФК "Мала Кам'янка-2"), І. Проців    

ФК "Матеївці" (24 гравці)
Ілюк Олег (1994)
Варцаб'юк Вадим (1993) - "Прут" Семаківці
Волошенюк Іван (1984) - "Славія" Отинія
Гуменюк Ігор (1982) - "Ювента" Лісна Слобідка
Гураль Петро (1996) - юн. склад

Каглян Іван (1985)
Клапчук Михайло (1984) - без команди
Клим Анатолій (1985) - немає даних

Козловський Юрій (1990) - немає даних
Мартинюк Тарас (1992) - немає даних
Несторяк Олексій (1996) - юн. склад
Олексюк Віталій (1992) - "Карпати" Спас
Помадовський Артур (1986)
Приймачук Любомир (1982)
Ребенчук Микола (1987)
Ровенчук Орест (1993) - немає даних 
Сіщук Богдан (1991) - ФК "Дебеславці"  
  
Сіщук Василь (1994)
Сальніков Вячеслав (1987)
Сапович Іван (1959) - немає даних
Сапович Михайло (1990) - ФК "Дебеславці"
Спіров Олексій (1992)
Чаруватий Володимир (1979)
Яковлєв Костянтин (1982)

Вибули: Биньо ("Нива" М. Кам'янка), Р. Ващук ("Спартак" Ступків), Головецький ("Гуцульщина" Косів), Рудий (ФК "Дебеславці"), Урбанович ("Ураган" Черніїв, Тисменицький р-н), Федорак ("Метеор" Жукотин), Багліков, Вербіцький, Ніньовський, З. Остафійчук, А. Срібний, Юращук

ФК "Сопів" (23 гравці)
Бакай Олексій (1995)
Бакай Сергій (1996) - юн. склад
Бойків Андрій (1989) - ФК "Гвіздець"

Габорак Іван (1994)
Глумик Андрій (1993) - ФК "Гвіздець"
Дердюк Микола (1991)
Довганюк Василь (1993)
Ковцун Микола (1988) - "Сокіл" Коршів
Копильців Ігор (1992)
Корнута Віталій (1993) - ФК "Гвіздець"
Лаврук Василь (1984)
Луцак Назарій (1988)
Максим'юк Іван (1992) - "Славія" Отинія
Мацьків Андрій (1984)
Мороз Андрій (1991)
Олексій Роман (1984)
Остафійчук Павло (1993)
Остафійчук Роман (1996) - юн. склад
Петрук Ігор (1997) - "Карпати"-юн. Коломия
Петрук Назар (1993)
Рибак Максим (1988)
Страховський Сергій (1989) - "Спартак" Струпків
Филипів Богдан (1996) - юн. склад

Вибув: Курдибанюк (ФК "Угорники"), А. Филипів ("Карпати" Коломия), Карп'юк, Філіп, П. Филипів, Р. Филипів, Ясінський

ФК "Угорники" (20 гравців)
Іванців Максим (1988)
Іванців Роман (1991)
Іванців Сергій (1989) - ФК "Турка"
Баюрчак Дмитро (1993)
Гурак Володимир (1988)
Дзісяк Михайло (1988)
Кінащук Андрій (1993)
Кваснюк Михайло (1990)
Кондрат Михайло (1995)
Кудла Мафтій (1980)
Курдибанюк Віталій (1994) - ФК "Сопів"
Кучер Дмитро (1993)
Максимів Назар (1984)
Нестерук Дмитро (1995) - без команди
Ольшанецький Олег (1991) - ФК "Клубівці" (Тисменицький р-н)

Соботник Петро (1987)
Фірсов Артур (1990)
Форгач Мирослав (1987)
Хом'як Орест (1993)
Хоміцький Любомир (1983)

Вибули: Гречух, Гулій, Злепко, Маланчук, Сенюк, Снітко, Чорноокий

ФК "Хлібичин" Лісний Хлібичин (24 гравці)
Івасюк Володимир (1996) - юн. склад
Бегметюк Володимир (1995) - без команди
Горбачевський Ярослав (1995) - "Спартак" Струпків

Григорів Любомир (1994)
Гундер Степан (1988)
Демків Андрій (1975)
Демків Назарій (1995) - без команди
Колибаб'юк Михайло (1994) - без команди

Конюк Іван (1959)
Конюк Микола (1991)
Остап'юк Михайло (1982)
Остапів Володимир (1974)
Панчак Віталій(1991)
Паньків Роман (1983)
Петришак Тарас(1993)
Плещук Михайло (1989)
Поленюк Євген (1996) - юн. склад
Поленюк Назарій (1994)
Савчук Роман (1991)
Семенишин Андрій (1983)
Стасюк Тарас (1993)
Урляк Олег (1983)
Федоришин Олег (1992) - ФК "Голосків"
Харабарук Анатолій (1996) - без команди

Вибули: Бекеша (ФК "Голосків"), Бесенюк, В. Боднарук, Корутчак, Онуфреїв, Я. Павлюк, Петришак, Харук, Чорноріцький

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Чемпіонат Калущини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тлумаччини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2015. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2015. Склади команд

Переглядів: 453 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: