Головна » 2015 » Травень » 21

Від старту чемпіонату минув заледве місяць, а його учасники фактично здолали вже чверть турнірної дистанції - 7 турів з 30-ти запланованих. В неділю в чемпіонаті - 8-й ігровий день. В особистих зустрічах зійдуться шість із восьми команд з верхів турнірної таблиці: "Карпати" Болехів (5 місце) - "Оскар" (1), "Карпати" Брошнів-Осада (8) - "Карпати" Коломия (2), ФК "Турка" (3) - "Дністер" (6).

Чемпіонат Івано-Франківщини. 1 ліга. 8 тур

Першою у календарі стоїть гра в Городенці між місцевим "Пробоєм" і франківським "Тепловиком". Господарі взагалі ще не перемагали, а гості святкували успіх лише одного разу (1:0 вдо ... Читати далі »

Переглядів: 862 | Додав: bramki | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

20 травня був останній день першого заявкового періоду для аматорів у 2015 році. Отож, ми маємо можливість підвести підсумки трансферної кампанії. Нижче подаємо склади команд, де після імені гравця та року народження вказано рік дебюту в команді, попередні клуби (з 2010 р.), кількість матчів і голів в чемпіонаті Івано-Франківщини (2003-14 рр.; знак (*) вказує на те, що гравець виступав до 2003-го і дані щодо нього є неповними).

... Читати далі »
Переглядів: 832 | Додав: bramki | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)

Продовжуємо тримати у фокусі турніри під егідою Тисменицької РФФ. Минулого тижня відбулися чергові матчі чемпіонату і першості, а сьогодні - матчі 1/8 фіналу розіграшу кубка району.

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга
4 тур. 17 травня (неділя)
"Ураган" Черніїв - "Стримба" Липівка - 8:1
(М. Свистяк, 5, Шемрай, 16, 62, Семанюк, 25, 41, 63, 80, М. Ткачук, 57 - Н. Паньків, 78)
ФК "Радча" - "Козацький Острів" Чорнолізці - 1:6 (В. Романишин, 27-п. - Балагурак, 4, 39, 43, Ярчук, 11-авт. М. Лаврук, 32-п., 76)
"Бистриця" Старий Лисець - "Дружба" Драгомирчани - 1:1 (?)
"Інтербур" Єзупіль - "Авангард" Загвіздя - 2:0 ... Читати далі »

Переглядів: 1119 | Додав: bramki | Дата: 21.05.2015 | Коментарі (0)