Навіщо цей сайт?

Автори сайту «Брамки» за чверть століття (хто більше, хто менше) нагромадили величезний матеріал з історії футболу Івано-Франківщини – від перших ударів по м’ячу до наших днів. Очевидно, настав час поділитися своїми знаннями з широким загалом. Більшість даних, котрі будуть наведені у «Брамках», ви не знайдете в жодних інших відкритих джерелах. 

Чому «Брамки»?  

В довоєнний час брамками на Галичині називали футбольні ворота. З іншого боку, наш сайт – своєрідна брама часу, за допомогою якої можна перенестися у будь-який період з історії футболу Івано-Франківщини.

Що буде на сайті?

На «Брамках» поступово буде з’являтися інформація про ВСІ діючі (і не тільки) команди Івано-Франківської області, ВСІ офіційні турніри, що проводяться (проводилися) в регіоні і т. п. Почнемо з обласного чемпіонату, завершимо районними і міськими. В розділі «Меню» незабаром з’являтимться кнопки з назвою регіону, де буде розміщена відповідна інформація. 

Ми детально інформуватимемо про поточні справи прикарпатського футболу – результати матчів, турнірні таблиці та ін. Найбільшу увагу приділятимемо чемпіонату Івано-Франківщини. На вас чекає найрізноманітніша інформація до кожного з турів. Будуть також розміщуватися всі результати районних першостей.

Не оминемо й професійний футбол. Хоч наші клуби не представлені у турнірах, та маємо там футболістів і тренерів.

Під рубрикою «Наш календар» з’являтимуться матеріали про знакові події в історії футболу Івано-Франківщини та кращих його представників. 

Загалом планів дуже багато. Для втілення деяких з них будемо просити вашої допомоги, шановні читачі.

Чого на сайті не буде?

Не буде поточних новин. Їх достатньо на інших сайтах. Займатися передруками немає ні часу, ні бажання.    

Автор ідеї сайту та її безпосередній виконавець – Володимир Горощак.

Авторський колектив – Володимир Горощак, Василь Клічук, Ігор Томашівський, Петро Белей, Ігор Костюк (Івано-Франківськ), Віталій Мазур, Ростислав Михайловський, Ярослав Липай (Калуш), Роман Дмитрів (Тисменицький р-н), Олександр Тищенко (Надвірна), Назар Коншин (Рогатин), Михайло Кепещук (Долина) та ін.

Власне співавтором сайту може стати кожен, хто цікавиться футболом нашого краю. 

Пишіть нам: bramki@ukr.net