Головна » 2016 » Травень » 17 » Міста і райони. 14-15 травня. Коломия, Городенка, Снятин, Косів, Верховина
18:01
Міста і райони. 14-15 травня. Коломия, Городенка, Снятин, Косів, Верховина

ВЕРХОВИНА
Сезон не розпочато

ГОРОДЕНКА
1 ліга. 5 тур
Стрільче – Тишківці - 8:2
Чернятин – Семенівка - 3:0
Рашків – Торговиця - 2:1
Колінки – Олієво-Королівка - 3:1
Воронів – Семаківці - 0:2
Чортовець – Ясенів-Пільний - 1:1
Сороки – Глушків - 0:4

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Ясенів-Пільний 5 4 1 0 12-1 13
2 Чернятин 5 4 0 1 15-5 12
3 Семенівка 5 3 1 1 15-10 10
4 Рашків 5 3 1 1 8-7 10
5 Торговиця 5 2 2 1 13-9 8
6 Стрільче 5 2 2 1 11-8 8
7 Чортовець 5 2 2 1 7-6 8
8 Глушків 5 2 0 3 7-6 6
9 Тишківці 5 2 0 3 6-12 6
10 Колінки 5 1 2 2 10-12 5
11 Сороки 5 1 2 2 5-12 5
12 Семаківці 5 1 1 3 3-8 4
13 Олієво-Королівка 5 0 1 4 5-11 1
14 Воронів 5 0 1 4 6-16 1

2 ліга
Група А
1 тур

Котиківка - Рогиня - 0:3
Серафинці - Острівець - 3:0
Поточище - Городниця - 2:2
Топорівці - Слобідка - 3:3
2 тур
Котиківка - Серафинці - 2:2
Острівець - Поточище - 1:4
Городниця - Топорівці - 1:0
Рогиня - Слобідка - 2:0

Група Б
1 тур

Михальче - Кунисівці - 4:2
Корнів - Незвисько - 2:1
Раковець - Лука - 0:5
Чернелиця - Копачинці - 0:7
2 тур
Михальче - Корнів - 3:4
Незвисько - Раківець - 3:2
Лука - Чернелиця - 9:0
Кунисівці - Копачинці - 1:4

 

КОЛОМИЯ
1 ліга. 4 тур
Іванівці - Дебеславці - 1:1
Жукотин - Матеївці - 2:0
Угорники - Печеніжин - 4:0
Воскресинці - Сопів - 2:0
Черемхів - Коршів - 4:0
Струпків - Лісний Хлібичин - 2:1

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Угорники 3 3 0 0 15-0 9
2 Струпків 3 3 0 0 12-2 9
3 Дебеславці 3 2 1 0 7-1 7
4 Матеївці 3 2 0 1 8-3 6
5 Черемхів 3 1 1 1 4-1 4
6 Жукотин 3 1 1 1 2-1 4
7 Лісний Хлібичин 3 1 0 2 3-5 3
8 Воскресинці 3 1 0 2 3-11 3
9 Коршів 3 1 0 2 2-12 3
10 Іванівці 3 0 2 1 3-5 2
11 Сопів 3 0 1 2 3-8 1
12 Печеніжин 3 0 0 3 0-13 0

2 ліга. 4 тур
Спас - Велика Кам'янка - 7:1
Торговиця - Шепарівці - 4:2
Джурків - Лісна Слобідка - 5:0
Старий Гвіздець - Підгайчики - 2:1
Голосків - Семаківці - 2:2
Ценява - Королівка-Корнич - 0:3
Мишин - вільний від гри

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Спас 5 4 0 1 18-4 12
2 Королівка-Корнич 5 4 0 1 15-6 12
3 Старий Гвіздець 5 3 0 2 12-9 9
4 Торговиця 5 3 0 2 10-9 9
5 Підгайчики 5 3 0 2 8-8 9
6 Семаківці 5 2 2 1 9-7 8
7 Шепарівці 4 2 0 2 10-10 6
8 Ценява 4 2 0 2 3-5 6
9 Лісна Слобідка 5 2 0 3 8-13 6
10 Джурків 5 1 1 3 6-5 4
11 Голосків 4 1 1 2 6-11 4
12 Мишин 4 1 0 3 8-10 3
13 Велика Кам'янка 4 0 0 4 3-19 0

Детальніше - ФОСК "Прикарпаття"

 

КОСІВ
1 тур
Тюдів - Старі Кути - 13:1
Яблунів - Уторопи - 10:1
Соколівка - Слобідка - 0:4
Рожнів - Малий Рожен - 1:1
Пістинь - Трач - 3:0
Шешори-2 - Шешори - 1:4

СНЯТИН
1 ліга. 3 тур

Белелуя - Будилів - 2:4
Залуччя - Видинів - 1:4
Прутівка - Вовчківці - 2:1
Борщів - Задубрівці - 0:0
Балинці - Потічок - 2:1
Підвисоке - Стецева - 1:1
Джурів - вільний

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Видинів 3 3 0 0 13-4 9
2 Задубрівці 3 2 1 0 7-2 7
3 Балинці 3 2 1 0 6-3 7
4 Вовчківці 3 2 0 1 13-4 6
5 Будилів 2 2 0 0 8-2 6
6 Потічок 3 1 1 1 5-5 4
7 Прутівка 3 1 1 1 5-7 4
8 Підвисоке 2 0 2 0 3-3 2
9 Борщів 3 0 2 1 5-6 2
10 Стецева 3 0 2 1 5-7 2
11 Залуччя 3 0 0 3 4-12 0
12 Джурів 2 0 0 2 0-8 0
13 Белелуя 3 0 0 3 5-16 0

2 ліга. 3 тур
«Кулачин» Снятин - Келихів - 1:1
Рудники - Трійця - 5:0
«Стара Сеньйора» Заболотів - Ганьківці - 1:5
Русів - Завалля - 7:2
Попельники - Олешків - 4:0
Потічок - Любківці - 0:0
Новоселиця - Іллінці - +:-

  Становище команд   І  В  Н  П  М  О
1 Попельники 3 3 0 0 14-1 9
  Русів 3 3 0 0 17-3 9
3 Новоселиця 3 3 0 0 8-0 9
4 Рудники 3 2 1 0 11-2 7
5 Ганьківці 3 2 1 0 8-3 7
6 Трійця 2 1 0 1 3-6 3
7 Завалля 3 1 0 2 3-11 3
8 Потічок 3 0 2 1 1-4 2
9 Снятин 3 0 1 2 2-5 1
10 Іллінці 3 0 1 2 1-5 1
11 Заболотів 3 0 1 2 3-8 1
12 Келихів 2 0 1 1 1-6 1
13 Олешків 3 0 1 2 2-11 1
  Любківці 3 0 1 2 2-11 1

Детальніше - Футбол Снятинщини


БРАМКИ

Міста і райони. 24 квітня

Міста і райони. 17 квітня

Міста і райони. 3-10 квітня

Переглядів: 227 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: