Головна » 2016 » Квітень » 14 » Чемпіонат Богородчанщини - 2016. Склади команд
12:09
Чемпіонат Богородчанщини - 2016. Склади команд

Минулої неділі стартував чемпіонат Богородчанщини, учасниками якого є 13 команд. Пропонуємо ознайомитися з їхніми складами.

Чемпіонат Богородчанщини. Склади команд

СФК "Богородчани" (17 гравців)
Гладковський Сергій (1975)
Данилюк Іван (1984)
Заруба Назар (1990)
Колінковський Роман (1975)
Коломия Володимир (1981)
Лунів Володимир (1997) - юн. склад
Процак Роман (1987)
Пташник Михайло (1974)
Рожко Іван (1993)
Савчук Ігор (1996) - ФК "Саджава"
Савчук Микола (1994)
Семенчук Андрій (1985)
Сенич Юрій (1991) - "Карпати" Старі Богородчани
Ткачук Максим (1997) - юн. склад
Фафлей Олег (1992)
Федорій Михайло (1997) - "Отрада" Глибівка - юн.
Цахнів Микола (1995)

Вибули: Вірстюк ("Карпати" Ст. Богородчани), Вітовський ("Черемош" Верховина), Загірняк І., Загірняк Р. і Федорій ("Отрада" Глибівка), Мельниченко Д. ("Медик-Лісівник" Солотвин), Павлюк І. (ФК "Старуня"), Стецьків ("Отрада" Глибівка)

Примітка. У 2015 р. команда мала назву "Газовик".

"Каменяр" Іваниківка (17 гравців) 
Атаманчук Сергій (1986)
Бурда Віталій (1983)
Ганчак Іван (1992)
Гаргат Андрій (1977)
Гаргат Володимир Вас. (1986)
Гаргат Володимир Вол. (1987)
Гаргат Павло (1996)
Гаргат Тарас (1993)
Доцяк Дмитро (1995)
Катрич Михайло (1988)
Квич Андрій (1996)
Матієшин Андрій (1991)
Сенюк Назарій (1995)
Симкович Петро (1984)
Слободян Назарій (1995)
Сободян Володимир (1986)
Яковів Олександр (1988)

"Карпати" Старі Богородчани (26 гравців)
Байгерич Володимир (1987)
Богоносюк Андрій (1990) - "Отрада" Глибівка
Вірстюк Андрій (1983) - "Газовик" Богородчани
Говдяк Андрій (1994)
Гоголь Роман (1993)
Гуменяк Роман (1992)
Гусак Олег (1990)
Дидич Володимир (1997) - юн. склад
Дидич Роман (1982)
Дидич Роман (1979)
Збіглей Олександр (1986)
Кострабій Василь (1996)
Кривко Іван (1983)
Куртин Назарій (1989)
Магдій Назар (1996)
Мисів Іван (1985)
Мискоглід Микола (1979)
Михайлів Володимир (1989)
Момот Володимир (1993)
П'ятко Микола (1986)
Паливода Віталій (1996)
Присяжний Андрій (1984)
Челепіс Назарій (1995)
Яців Ігор (1993)
Яців Михайло (1989)
Яців Олег (1986)

Вибули: Сенич Ю. (СФК "Богородчани")

"Отрада" Глибівка (23 гравці)
Іванів Андрій (1994)
Іванів Роман (1977)
Бочкур Назарій (1995)
Гоголь Іван (1994)
Гоголь Андрій (1997) - юн. склад
Добровольський Петро (1991)
Загірняк Роман (1991) - "Газовик" Богородчани
Кавінський Василь (1986)
Ковтун Назарій (1995)
Кульчак Володимир (1988) - в 2015 р. не реєструвався
Михайлів Дмитро (1997) - юн. склад
Надрага Михайло (1994)
Рожко Олег (1993)
Руснак Роман (1980) - "Оскар" Підгір'я
Сабат Сергій (1996)
Семенів Володимир (1991)
Сисак Андрій (1992)
Слободян Владислав (1996) - "Інтербур" Єзупіль, Тисменицький р-н
Стецьків Анатолій (1986) - "Газовик" Богородчани
Струтинський Сергій (1986)
Федорій Назар (1995) - "Газовик" Богородчани
Фелик Ігор (1997) - юн. склад
Шевцов Олег (1997) - юн. склад

Вибули: Загірняк І. (ФК "Саджава"), Богоносюк ("Карпати" Ст. Богородчани), Зіняк ("Медик-Лісівник" Солотвин)

"Скала" Монастирчани (29 гравців)
Бурса Іван (1994)
Бурса Тарас (1993)
Глумик Андрій (1989)
Гоцанюк Василь (1990) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Гринишин Мар'ян (1991)
Іванків Микола (1996)
Кріцак Ігор (1993)
Кріцак Михайло (1995) - в 2015 р. не реєструвався
Красілич Михайло (1993) - в 2015 р. не реєструвався
Крицький Іван (1996) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Крицький Михайло (1996) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Кубірка Роман (1996)
Кузюк Василь (1992)
Луцак Ігор (1989) - в 2015 р. не реєструвався
Макарович Василь (1982)
Марковецький Роман (1992)
Микитюк Микола (1996) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Михайлюк Володимир (1994) - ФК "Дзвиняч"
Паславський Олег (1972) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Продан Роман (1988) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Суслик Василь (1995)
Суслик Михайло (1994)
Суслик Олег (1993)
Суслик Степан (1992)
Тимчишин Роман (1991) - ФК "Битків"
Третяк Дмитро (1996) - "Дністер-Рітас" Побережжя
Урсу Сергій (1994)
Хімчак Юрій (1987)
Цоцко Володимир (1992)

Вибули: Барган (ФК "ПІдгір'я"), Гринішак Н. і Кріцак В. (ФК "Дзвиняч")

Примітка. У 2015 р. команда мала назву "Грім".

ФК "Глибоке" (31 гравець)
Бомба Андрій (1981)
Василевський Сергій (1993)
Дирів Андрій (1997) - юн. склад
Дутчин Назар (1993)
Дутчин Степан (1996)
Дякун Назар (1997) - юн. склад
Дякун Петро (1990)
Дякун Роман (1985)
Дякун Степан (1996)
Завадський Тарас (1994) - ФК "Саджава"
Загірняк Юрій (1990)
Климбус Іван (1989)
Куртяк Іван (1997) - юн. склад
Левченко Олексій (1995)
Луговий Іван (1989)
Лунь Андрій (1993)
Лунь Дмитро (1985)
Мельник Андрій (1996)
Мельник Тарас (1991)
Мисюра Василь (1989)
Науменко Іван (1997) - юн. склад
Олексій Андрій (1987)
Олексин Микола (1993)
Олексин Роман (1996)
Писанко Дмитро (1987) - зареєстрований вперше
Приймак Ігор (1984)
Приймак Дмитро (1989)
Сабада Юрій (1990)
Срібняк Михайло (1997) - юн. склад
Харик Дмитро (1994) - в 2015 р. не реєструвався
Черевко Андрій (1997) - юн. склад

Вибули: Дутчин, Красілич і Яковенко А. (усі - ФК "Підгір'я"), Романів В. (ФК "Саджава")

ФК "Грабовець" (25 гравців)
Іванцюк Михайло (1983) - ФК "Старуня"
Балацко Іван (1995)
Бойчук Ігор (1984)
Вінтоняк Андрій (1990)
Варцаб'юк Іван (1995)
Грабовецький Дмитро (1988)
Грабовецький Роман (1988)
Грабовецький Степан (1990) - ФК "Волосів", Надвірнянський р-н
Гуменюк Віталій (1979) - був заявлений у 2014 р.
Гутник Іван (1986)
Гутник Микола (1991)
Дейнега Микола (1994)
Землянський Михайло (1989) - ФК "Перерісль", Надвірнянський р-н
Кулічковський Микола (1994) - "Дружба" Горохолина
Куртяник Віктор (1993)
Матківський Богдан (1987)
Мельник Дмитро (1988) - "Дружба" Горохолина
Мельник Іван (1988) - "Дружба" Горохолина
Микула Андрій (1983) - ФК "Грабовець" (2014 р.)
Паламарчук Іван (1991) - "Дружба" Горохолина
Попович Роман 1980
Попович Тарас (1988)
Стефурак Валентин (1997) - ФК "Арсенал" Тисменичани-юн. (Надвірнянський р-н) 
Стефурак Ваиль (1988) - "Дружба" Горохолина 

Чумбей Степан (1979) - раніше не реєструвався

Вибув: Куртяник ("Бескид" Надвірна)

Примітка. В 2015 р. команда не виступала.  

ФК "Дзвиняч" (31 гравець)
Іванків Володимир (1975)
Вірстюк Руслан (1993)
Волочій Василь (1993)
Волочій Михайло (1993)
Гнатюк Михайло (1992) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Гончарук Михайло (1977) 
Гринішак Назар (1993) - "Грім" Монастирчани 
Гуменюк Іван (1989)
Гуменюк Дмитро (1995)
Дубей Ігор (1990)
Дутко Олег (1991) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Ерназаров Михайло (1996)
Йосипенко Богдан (1995) - "Медик-Краснопіль" Солотвин 
Карабінович Василь (1994)
Карабінович Петро (1990)
Костів Тарас (1991)
Костишин Василь (1995)
Котів Назарій (1993)
Кріцак Василь (1982) - "Скала" Монастирчани
Левіцький Андрій (1993)
Максимів Володимир (1984)
Максимів Петро (1988)
Марковецький Мар'ян (1989)
Павлюк Роман (1988) - зареєстрований вперше
Сабат Олег (1983)
Семенишин Василь (1983) - зареєстрований вперше
Семенишин Мирон (1988)
Семків Володимир (1996)
Чусак Андрій (1996)
Ярема Олег (1992) - зареєстрований вперше
Яцурак Василь (1990)

Вибули: Михайлюк В. ("Скала" Монастричани)

ФК "Космач" (22 гравці)
Бабінський Василь (1993) - ФК "Росільна"
Герин Володимир (1988)
Герин Назарій (1996) - ФК "Росільна"
Гоголь Ігор (1989)
Гоцак Іван (1996) - ФК "Росільна"
Данилів Назар (1994)
Данилів Роман (1985)
Лазарук Іван (1997) - ФК "Дзвиняч" - юн.
Мельник Степан (1995)
Паливода Іван (1986) - ФК "Росільна"
Рудяк Михайло (1987) - "Ураган" Воронів, Городенський р-н
Сало Сергій (1993) - ФК "Росільна"
Семенів Ігор (1993)
Семенів Ярослав (1994)
Сисак Ігор (1996)
Скрипник Владислав (1997) - ФК "Дзвиняч" - юн.
Степанюк Андрій (1988) - ФК "Росільна"
Третяк Іван (1994)
Херманюк Василь (1988)
Ярич Вадим (1994) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Ярич Ростислав (1996)
Яцків Іван (1997) - ФК "Дзвиняч" - юн.

Вибув: Косович І. ("Чайка" Перевозець, Калуський р-н) 

Примітка. В 2015 р. команда не виступала.

ФК "Підгір'я" (23 гравці)
Балаш Дмитро (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Барган Віталій (1990) - "Грім" Монастирчани
Висоцкіс Андрій (1987) - ФК "Перерісль", Надвірнянський р-н
Дутчин Андрій (1994) - ФК "Глибоке"
Захарчук Любомир (1974) 
Захарчук Олександр (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Захарчук Станіслав (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Кицман Богдан (1991) 
Красілич Дмитро (1993) - ФК "Глибоке"
Міщук Павло (1990) 
Матлюк Андрій (1987)
Микицей Любомир (1986)
Мискоглід Андрій (1978)
Мудрицький Тарас (1991)
Мусатюк Вячеслав (1996)
Нич Тарас (1981)
Парфан Микола (1997)  - "Оскар" Підгір'я - юн.
Романів Василь (1992) - зареєстрований вперше
Роспопа Іван (1988) - зареєстрований вперше
Сабатюк Андрій (1995)
Труфанов Юрій (1996)
Уманців Василь (1996)
Яковенко Андрій (1990) - ФК "Глибоке"

Примітка. В 2015 р. команда не виступала.

ФК "Росільна" (32 гравці)
Бирилюк Андрій (1987)
Бирилюк Михайло (1985)
Василів Андрій (1995)
Волочій Василь (1996)
Грай Дмитро (1995)
Долинський Назар (1996)
Долинський Роман (1996)
Зінич Андрій (1996)
Зваричук Іван (1984)
Канюк Віктор (1995)
Кицмен Дмитро (1994)
Коритан Роман (1993)
Костей Роман (1993)
Кропивницький Володимир (1979)
Куртяк Назарій (1995)
Лавринюк Іван (1994) - в 2015 р. не реєструвався 
Лецин Василь (1983)
Лецин Тарас (1989)
Паливода Роман (1990)
Паньків Василь (1994)
Пасічняк Павло (1988)
Петришин Іван (1997) - юн. склад
Писарчук Богдан (1997) - юн. склад
Попович Іван 1973
Притула Роман (1996)
Роспопа Іван (1997) - юн. склад
Савчин Михайло (1983)
Савчин Назар (1996)
Солецький Ігор (1997) - юн. склад
Стефурин Віталій (1973)
Хмельовський Василь І. (1997) - юн. склад
Хмельовський Василь М. (1995)

Вибули: Бабінський, Герин Н., Гоцак, Паливода І. і Сало (усі - ФК "Космач")

ФК "Саджава" (23 гравці)
Волочій Тарас (1989)
Воронич Ігор (1991) - в 2015 р. не реєструвався
Глебчук Юрій (1986)
Жирик Володимир (1997) - юн. склад
Загірняк Іван (1989) - "Отрада" Глибівка
Криховський Сергій (1993)
Максимів Михайло (1990)
Михайлів Василь (1996)
Михайлів Сергій (1996)
Мороз Андрій (1996)
Надрага Віталій (1995)
Остапішин Андрій (1994)
Петрів Михайло (1983) - в 2015 р. не реєструвався
Петрів Олег (1987)
Петрів Сергій (1991)
Приймак Олександр (1994)
Романів Володимир (1993) - ФК "Глибоке"
Середюк Ігор (1985)
Середюк Андрій (1986)
Середюк Ярослав (1983)
Стефуняк Віталій (1994)
Федорів Олександр (1994) - в 2015 р. не реєструвався
Феценець Сергій (1996)
Хмельовський Микола (1993) - в 2015 р. не реєструвався
Цюпа Михайло (1981)

Вибули: Завадський (ФК "Глибоке"), Савчук І., Степанюк (СФК "Богородчани)

ФК "Старуня" (29 гравців)
Біловусяк Микола (1997) - юн. склад
Вальчук Павло (1993)
Геник Дмитро (1994)
Глодан Ярослав 1978
Григорук Іван (1997) - юн. склад
Григорук Тарас (1995)
Гриців Василь (1996)
Гриців Тарас (1992)
Грицюк Анатолій (1985)
Грицюк Руслан (1987)
Купчак Андрій (1993)
Лукач Микола (1994)
Максимлюк Андрій (1993)
Мосюк Володимир (1995)
Оглоб'як Іван (1980)
Павлюк Іван (1971) - "Газовик" Богородчани
Петришин Віктор (1974)
Рудницький Микола (1988)
Семенович Ігор (1997) - юн. склад
Середюк Володимир (1991)
Стефуняк Іван (1994)
Фафлей Євгеній (1992)
Чередниченко Ігор (1991)
Чередниченко Андрій (1996)
Шимонівський Василь (1996)
Шимонівський Михайло (1997) - юн. склад
Шутак Михайло (1983)
Шуфлін Василь (1994)
Шуфлен Іван (1996) - юн. склад

Вибули: Глодан ("Медик-Лісівник" Солотвин), Іванцюк (ФК "Грабовець")

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ


Чемпіонат Тисмениччини - 2016. Прем'єр-ліга. Склади команд

ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 1 ліга

ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 2 ліга

Переглядів: 692 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: