Головна » 2016 » Квітень » 4 » ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 1 ліга
14:20
ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 1 ліга

Підбиваємо підсумки заявкової кампанії учасників чемпіонату Івано-Франківщини 2016 року (весна). Інформацію подано станом на 25 травня

Заявки команд

Група А

"Оскар" Підгір'я (20 гравців)
Іванишин Юрій (1985)
Басараб Михайло (1988) - "Атомік Селектс" Торонто, Канада
Вірстюк Роман (1991)
Гапончук Дмитро (1995) - "Металург" Запоріжжя
Герин Назарій (1991)
Гребінський Ігор (1985)
Гринів Олег (1994)
Данищук Віктор (1983)
Дмитрів Павло (1993)
Долотко Ігор (1982)
Канюк Андрій (1983)
Конкольняк Ярослав (1991)
Курташ Роман (1989)
Лазорик Микола (1984)
Макогон Михайло (1987)
Мотуз Роман (1981)
Онуфрак Тарас (1995)
Стоцький Роман (1990)
Цимбалістий Ігор (1990)

Вибули: Ципердюк І. ("Тепловик-ДЮСШ-3"), Мельничук Т. ("Авангард" Загвіздя, Тисменицький р-н), Руснак Р. ("Отрада" Глибівка)

"Карпати" Коломия (16 гравців)           
Блонський Олег (1994)            
Гаврилюк Роман (1988)            
Кисилиця Юрій (1987)        
Ковальчук Андрій (1993)            
Корнута Любомир (1981)            
Луцаєв Роман (1994)            
Москалик Роман (1993)            
Подолюк Ігор (1989)            
Попадюк Максим (1994)            
Савчук Олександр (1999) - юн. склад        
Свірідов Микола (1987)            
Сікач Микола (1991) - "Придністров'я" Тлумач        
Уграк Руслан (1988)            
Федорович (1991)            
Шибко Андрій (1988)        
Шифир Роман (1986) - "Придністров'я" Тлумач

Вибули: Гайдичук С. ("Спартак" Струпків), Гордей А. ("Чайка" Вільхівці), Гнат, Данилюк П., Петранюк

"Ніка-Івано-Франківськ" (24 гравці)
Байдачок Василь (1998) - юн. склад
Бойко Тарас (1995)
Вацеба Андрій (1995)
Веприк Олег (1983)
Волок Владислав (1994)
Вульчин Остап (1992)
Геник Василь (1998)
Гуйван Петро (1989) - "Козацький острів" Чорнолізці (Тисменицький р-н) 
Дербах Василь (1996)
Ковалюк Володимир (1972)
Комар Артур (1995)
Лесів Володимир (1979) - "Інтербур" Єзупіль
Малик Андрій (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Мельник Назарій (1998) - юн. склад
Михайлишин Роман (1998) - юн. склад
Москаленко Віталій (1998) - юн. склад
Мудрик Ігор (1997) - юн. склад
Приймак Владислав (1996)
Пристай Віталій (1995)
Прошак Роман (1996) - "Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
Сем'янчук Ярослав (1994) - "Галичина" Івано-Франківськ
Татарин Олександр (1998) - юн. склад
Чопик Михайло (1987)
Шпирка Юрій (1998)

Вибули: Атаманюк ("Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н), Бєлоусов ("Придністров'я"), Слободян Є. ("Прут" Делятин), Голей, Лаврук С., Метенька, Сворень, Хороб

"Придністров'я" Тлумач (17 гравців)
Атаманюк Володимир (1992) - ФК "Колінці"           
Бєлоусов Дмитро (1994) - "Ніка-Івано-Франківськ"      
Вікарюк Олег (1979)        
Денищук Ігор (1995)            
Довгань Олександр (1995) - "Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н           
Довгомеля Михайло (1995) - "Хортиця" Крихівці (Ів.-Франківськ)           
Космірак Андрій (1989) - "Гал-Вапно" Галич           
Ленюк Віталій (1990) - в 2015 р. не реєструвався        
Олійник Володимир (1996)            
Олійник Назарій (1994)  - ФК "Локітка", Тлумацький р-н           
Петренко Олександр (1994) - в 2015 р. не реєструвався    
Питльований Олег (1994)            
Поліщук Олег (1996) - "Бескид" Надвірна     
Рій Володимир (1986)            
Самборський Олег (1997)            
Француз Василь (1996)            
Хилюк Сергій (1997) - "Бескид" Надвірна

Вибули: Борсук, Калитка і Слободян М. (усі - ФК "Битків"), Сікач і Шифир (обидва - "Карпати" Коломия), Красій ("Тепловик"-ДЮСШ-3), Синишин ("Медик-Краснопіль"), Щербина (ФК "Угорники", Коломийський р-н), Гундяк, Трухан

ФК "Турка" (21 гравець)
Іваничук Петро (1997) - "Гуцульщина" Косів        
Андрусяк Дмитро (1995)        
Блащук Василь (1995)        
Буджак Тарас (1985)        
Гарасим'як Руслан (1994)        
Гнатюк Ярослав (1989)        
Данищук Володимир (1997) - "Гуцульщина" Косів        
Дмитрук Василь (1987)        
Карач Василь (1989)        
Коломийчук Любомир (1996) - "Карпати" Спас       
Крамар Ігор (1997) - "Гуцульщина" Косів        
Кулик Михайло (1989)        
Маковійчук Василь (1989)        
Максим'юк Дмитро (1988)        
Мегдиник Володимир (1987)        
Мироняк Роман (1987)        
Сопилюк Василь (1994)        
Сочка Андрій (1993) - "Гуцульщина" Косів        
Тепчук Ігор (1990)        
Халабарчук Володимир (1987)        
Яцик Дмитро (1992) - "Гуцульщина" Косів

Вибули: Синчук ("Сокіл" Коршів), Гнатюк О., Піддубрівний, Томчук, Червінський, Шарморецький

"Бескид" Надвірна (22 гравці)
Ієм Кана Рауль Захі (1992, Камерун) - "Штурмовик" Івано-Франківськ
Іванюк Іван (1995)
Іванюк Тарас (1996)
Барило Андрій (1991)
Боднар Андрій (1985) - ФК "Перерісль"
Давидюк Роман (1991)
Дребота Михайло (1995) - в 2015 р. не реєструвався
Зомбік Володимир (1986) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Кудляк Богдан (1992) - "Галичина" Івано-Франківськ
Куртяник Олег (1994) - ФК "Грабовець", Богородчанський р-н
Логажевський Богдан (1980)
Луців Мар'ян (1997) - "Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ
Максим'юк Іван (1992) - ФК "Сопів", Коломийський р-н
Осіобор-Діамонд Ранті Емманнуель (1989, Нігерія) - зареєстрований вперше
Реміцький Андрій (1997) - вперше зареєстрований в ЄБД
Романюк Роман (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Салманов Валентин (1984)
Соколовський Назар (1990)
Стасишин Олег (1983) - "Лістер" Лісна Тарновиця
Тащук Олег (1984) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Угринчук Василь (1991)
Шумляс Роман (1985) - "Газовик" Богородчани

Вибули: Сем'янчук ("Ніка-Івано-Франківськ"), Поліщук і Хилюк ("Придністров'я"), Гуменяк Д., Дудяк, Павлюк А., Салманов, Шуфлін

 

Група Б

"Карпати" Брошнів-Осада (20 гравців)
Атаманчук Любомир (1985)
Барановський Олег (1993)
Боришкевич Володимир (1987)
Громоляк Андрій (1989)
Дранчук Роман (1991)
Качур Василь (1974)
Кащій Микола-Дмитро (1995)
Кузьмин Роман (1996)
Кушецький Ігор (1990)
Локатир Олег (1984)
Локатир Святослав (1988)
Ляхович Михайло (1985)
Петрик Євгеній (1997) - "Нафтовик" Долина
Пілянський Богдан (1992) - ФК "Станькова", Калуський р-н
Пліщук Петро (1986)
Покачайло Ромуальд (1990)
Романишин Ростислав (1992)
Стасів Роман (1997) - юн. склад
Яворський Георгій (1989)
Януш Орест (1988) - ФК "Калуш"

Вибули: Паньків С. ("Сокіл" Коршів, Коломийський р-н), Костів (ФК "Калуш"), Перепічка (ФК "Дебеславці", Коломийський р-н), Христонько Ю. ("Сокіл" Голинь, Калуський р-н), Качак, Косован, Христонько В., 

ФК "Калуш" (20 гравців)
Борщ Володимир (1996) - ФК "Станькова"
Генега Роман (1997) - юн. склад
Гладенький Віталій (1997)        
Головінський Любомир (1988)        
Гудак Степан (1995)        
Драган Андрій (1989)        
Драган Назарій (1992)        
Клепко Олексій (1995) - "Чайка" Вільхівці     
Ковальчук Тарас (1991)                
Коско Юрій (1994)                
Костів Ігор (1995) - "Карпати" Брошнів-Осада
Кузів Богдан (1993)        
Лаврінок Василь (1990)        
Мельник Орест (1992)        
Микуляк Ярослав (1987)        
Олевич Ярослав (1990)        
Павелко Остап (1997) - "Кохавинка" Гніздичів, Львівська обл.        
Паращій Геннадій (1988) - "Енергія" Лисець, Тисменицький р-н        
Стовбан Любомир (1991)        
Федоришин Тарас (1996) - "Фортуна" Негівці

Вибули: Боднар О. ("Нафтовик"), Вандзіляк і Новицький ("Вихор"), Януш ("Карпати" Брошнів-Осада), Асаре Гідеон Аддай, Борте Густав

"Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ (23 гравці) 
Барчук Роман (1990) - "Дністер" Галич   
Вівчар Дмитро (1997) - юн. склад   
Вацеба Ярослав (1997)        
Витак Володимир (1990)        
Генсьор Владислав (1994)        
Горбатий Роман (1997)        
Грона Юрій (1994)        
Гук Олександр (1976)        
Гультай Володимир (1990) - "Пробій" Городенка        
Гуменюк Назар (1996)        
Кобіта Богдан (1997) - юн. склад
Красій Василь (1994) - "Придністров'я" Тлумач
Кукурудз Андрій (1996)        
Кучера Василь (1993)        
Легкий Іван (1996)        
Луців Мар'ян (1997) - юн. склад
Оринчак Богдан (1993)        
Павлів Юрій (1994)        
Пархуць Віталій (1997) - "Енергія" Бурштин
Рудницький Денис (1993)        
Самочко Андрій (1994)        
Ступницький Василь (1995)        
Якібчук Павло (1996)

Вибули: Луцький П. ("Вихор" Ямниця), Прошак ("Ніка-Івано-Франківськ"), Семенів ("Енергія" Лисець), Безрукий, Городецький, Мороз Н., Пилка, Скакун, Яцурак

"Гал-Вапно" Галич (17 гравців)
Іванишин Андрій (1994) - зареєстрований вперше        
Іванишин Юрій І. (1993)        
Бобко Ігор (1995) - ФК "Маріямпіль", Галицький р-н      
Вовчук Юрій (1987)        
Вовчук Ярослав (1989)        
Гаврилишин Віталій (1987) - "Галичина" Івано-Франківськ       
Гуменюк Вадим (1985) 
Гуменяк Дмитро (1976) - "Галичина" Івано-Франківськ 
Данів Назарій (1992)        
Деренюк Ярослав (1988)        
Кицька Ярослав (1988)        
Кулик Дмитро (1995) - "Енергія" Бурштин       
Плащун Юрій (1993) - ФК "Юхимівка", Вінницька обл.       
Сабат Євген (1987) - ФК "Більшівці"       
Томин Тарас (1995)        
Третяк Роман (1994) - "Козацький острів" Чорнолізці              
Хомин Микола (1974) - "Галичина" Ів.-Франківськ         

Вибули: Бобрис (ФК "Задністрянське"), Гречух (ФК "Слобода"), Барчук Р. ("Тепловик"-ДЮСШ-3), Белей ("Чайка" Вільхівці), Воробець і Бесага ("Касова" Бовшів), Гаврон ("Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н), Галян ("Спартак" Ступків, Коломийський р-н), Калапач (Польща), Космірак ("Придністров'я" Тлумач), Кримінський ("Касова" Бовшів), Федорняк (ФК "Крилос"), Русак П. (Чехія), Бендер,  Губар, Петрів, Прокоп, Тістик.

"Карпати" Болехів (23 гравці)
Асаре Кваме Абоаджі (1995, Гана) - зареєстрований вперше
Бігун Роман (1972) - "Чечва" Нижній Струтин, Рожнятівський р-н
Бойко Богдан (1991) - в 2015 р. не був зареєстрований 
Борте Густав (1995, Гана) - ФК "Калуш"
Вігак Роман (1993)
Гарасимів Роман (1996) - "Сокіл" Угринів
Димид Дмитро (1996) - в 2015 р. не був зареєстрований
Дорош Артур (1992) - "Горгани" Рожнятів
Дяків Роман (1992)
Кладько Руслан (1976)
Кузьо Руслан (1986)
Курец Роман (1993)
Лесів Василь (1986)
Малендевич Роман (1990)
Маленевич Любомир (1987)
Мельникович Анатолій (1996)
Москвін Євгеній (1974) - в 2015 р. не реєструвався
Риндзак Олег (1994) - "Прикарпаття" Гошів, Долинський р-н
Федорів Андрій І. (1996) - в 2015 р. не реєструвався
Федорів Андрій В. (1994) - "Прикарпаття" Гошів, Долинський р-н
Халацький Сергій (1991)
Щупак Андрій (1991)
Яців Ігор (1987) - ФК "Тужилів", Калуський р-н

Вибули: Іванків Р. (ФК "Вигода"), Джус М. ("Горгани" Рожнятів), Кобза ("Кохавинка" Гніздичів, Львівщина), Паньків І. ("Нафтовик"), Романишин М. (ФК "Сваричів"), Івасів, Білозор, Богаткін Н., Будай, Грицків, Швець

"Вихор" Ямниця (25 гравців)
Іваночко Назар (1992)
Бибик Андрій (1990)
Бойченюк Петро (1994) - "Кремінь" Пістинь, Косівський р-н
Вандзіляк Андрій (1990) - ФК "Калуш"
Ванченко Назарій (1990)
Вирста Володимир (1996)
Гринькевич Вітал-Йосип (1996)
Гринькевич Любомир (1997)
Данилюк Володимир (1986) - в 2015 р. не зареєстрований
Дем'яник Олег (1975) 
Демків Ярослав (1995) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Джус Роман (1995)
Дзекца Андрій (1996)
Дорошенко Іван (1991)
Зуб'як Олег (1991)
Кравців Микола (1993) - "Дружба" Драгомирчани, Тисменицький р-н
Луцький Павло (1997) - "Тепловик"-ДЮСШ-3 Ів.-Франківськ
Малик Ігор (1992)
Мухтаров Віталій (1992)
Наконечний Володимир (1993)
Новицький Андрій (1993) - ФК "Калуш"
Павлів Назарій (1994)
Петрунчак Петро (1988)
Тихонюк Григорій (1996) - "Дністер-Рітас" Побережжя
Хавлюк Олександр (1996)

Вибули: Федюк М. (Польща)

"Нафтовик" Долина (19 гравців)
Боднар Олег (1992) - ФК "Калуш"
Вецко Сергій (1990) - ФК "Вигода"
Гала Микола (1991) - ФК "Вільхівка", Рожнятівський р-н
Гошовський Михайло (1991) - "Сокіл" Павлівка, Тисменицький р-н
Громоляк Назар (1992)
Гутник Богдан (1991) - "Сокіл" Павлівка, Тисменицький р-н
Димид Святослав (1988)
Жмуркевич Андрій (1990)
Копистянський Андрій (1997) - юн. склад
Локатир Іван (1975)
Паньків Іван (1992) - "Карпати" Болехів
Петрушка Олег (1989) - "Рубань" Велика Тур'я
Рапач Руслан (1992)
Салаш Андрій (1990) - ФК "Кропивник", Калуський р-н
Сокирко Віталій (1994) - "Горгани" Рожнятів
Тишківський Василь (1997) - юн. склад
Цюпин Роман (1986) - "Нептун" Заболотів
Шатковський Олег (1984)
Юрків Віталій (1996)

Вибули: Романів Т. (ФК "Станькова", Калуський р-н), Стефурак О. ("Рубань" Велика Тур'я), 
Петрик ("Карпати" Б-О), Сосєнков (ФК "Станькова", Калуський р-н), Івахнюк В., Боровський, Гошовський Р., Грицак І., Дутчак, Локатир О., Менчак, Пукаляк, Рапач, Смоляр, Ференц, Худастка, Шиян

 

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 2 ліга

 

Переглядів: 653 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: