Головна » 2016 » Квітень » 4 » ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 2 ліга
15:25
ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 2 ліга

Підбиваємо підсумки заявкової кампанії учасників першості Івано-Франківщини 2016 року (весна). Інформацію подано станом на 25 травня

Заявки команд

Група Південь

"Арсенал" Вербовець (21 гравець)            
Андріюк Андрій (1991) - "Гуцульщина" Косів           
Будзуляк Петро (1990)             
Гавучак Іван (1988) - "Зарінок" Тисовець, Чернівецька обл.            
Гайсенюк Микола (1989)            
Гордій Ігор (1980)            
Колісник Дмитро (1989)             
Коржук Ігор (1990) - "Черемош" Верховина             
Косович Володимир (1988)            
Куташ Дмитро (1990) - "Надія Карпат" Малий Рожен           
Пишик Богдан (1988)            
Риптик Михайло (1996)            
Савчук Володимир (1977)            
Свирид Назар (1980)            
Синяк Василь (1990)            
Синяк Микола (1989)            
Сусак Андрій (1990)            
Сусак Любомир (1994)             
Сусак Тарас (1992)            
Цебрук Юрій (1983)            
Цьок Микола (1991)            
Яремин Володимир (1993)            

Вибули: Кириляк і Слижук ("Нептун" Заболотів), Андріюк П., Андрусяк Н., Волковецький, Крутофіст, Пасайлюк, Ставчанський, Сусак О., Федорчук С.

"Гуцульщина-ДЮСШ" Косів (18 гравців)
Ільницький Василь (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.           
Бахтіяров Юрій (1988) - ФК "Матрікс" Клішківці, Чернівецька обл.           
Боднарук Тарас (1992) - "Зарінок" Тисовець, Чернівецька обл.            
Вінтоняк Андрій (1997) - "Кремінь" Пістинь         
Ганущак Дмитро (1982)            
Грудзинський Ярослав (1996)            
Дворник Володимир (1996) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Козлан Роман (1986) - "Кремінь" Пістинь
Конрад Руслан (1984) - "Кремінь" Пістинь
Кулешір Юрій (1992) - "Ведмежа" Березів           
Михальчук Олег (1970) - "Кремінь" Пістинь      
Мосейчук Юрій (1996) - "Кремінь" Пістинь  
Палій Володимир (1995) - "Ведмежа" Березів       
Пиптюк Тарас (1989) - "Карпати" Шешори            
Ромаш Роман (1991)        
Савин Богдан (1993) - "Нептун" Заболотів       
Тимофіїв Назарій (1996) - "Покуття-Євромодуль" Снятин  
Тинкалюк Антон (1991) - "Карпати" Шешори    
Урбанович Іван (1993) - ФК "Березів"    
Чернецький Василь (1997)

Вибули: Пиптюк, Стринадюк і Тинкалюк ("Карпати" Шешори), Андріюк ("Арсенал" Вербовець), Іваничук, Данищук Вол., Крамар, Сочка і Яцик Д. (усі - "Турка-Сандаліно"), Мотель і Остапчук, (ФК "П'ядики"), Кубаєвич ("Спартак" Струпків, Коломийський р-н), Филипів (ФК "Сопів", Коломийський р-н), Возняк, Голіней, Големба Р.,  Дмитерко, Кулик, Срібний С., Тріщук, Улич

"Карпати" Кути (17 гравців) 
Андрусяк Юрій (1995) - "Надія Карпат" Малий Рожин
Букатка Юрій (1996) - "Черемош" Слобідка
Букатчук Дмитро (1995) - "Черемош" Слобідка
Іваха Анатолій (1994) - "Скала" Старі Кути
Іваха Михайло (1994) - "Скала" Старі Кути
Кадемський Володимир (1993)
Лазорик Степан (1987)    
Луканюк Роман (1996) - "Нива" Тюдів 
Луцький Дмитро (1991) - "Скала" Старі Кути 
Романюк Вадим (1996) - "Скала" Старі Кути
Романюк Валерій (1997) - "Скала" Старі Кути
Тонієвич Євген (1993)    
Усик Ярослав (1983)    
Фінчак Назар (1994)    
Черленяк Андрій (1986) - "Черемош" Слобідка
Чупіль Назар (1996) - "Скала" Старі Кути
Шулько Олександр (1980) - ФК "Вижниця", Чернівецька обл.

Вибули: Берник (ФК "Берегомет", Чернівецька обл.), Гасяк, Я. Никифорак і Осічний ("Черемош" Слобідка), Вийчук, Кузменюк, Поп'юк, Ромащук
 (в 2015 р. команда не виступала)

"Прут" Делятин (23 гравці)
Білінкевич Іван (1978)
Бойчук Андрій (1997) - "Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ - юн.
Виксюк Михайло (1995)
Голіней Михайло (1983) - ФК "Ланчин"
Довбенюк Максим (1986)
Зупник Руслан (1984)
Кіщук Василь (1990)
Ключівський Микола (1992)
Кочержук Василь (1990)
Кучак Богдан (1992)
Кучак Тарас (1990)
Ліхновський Андрій (1995)
Миндюк Віктор (1991)
Небелюк Олександр (1989)
Семенюк Борис (1996)
Сенюк Тарас (1991)
Слободян Єгор (1993) - "Ніка-Івано-Франківськ"
Сулятицький Юрій (1995) - ФК "Березів", Косівський р-н
Ткачук Сергій (1992) - ФК "Ланчин"
Хайнус Роман (1995)
Урбанович Михайло (1995) - ФК "Березів", Косівський р-н
Цурак Ігор (1986)

Вибули: Бодров ("Торнадо" Делятин), Василишин, Ковалюк М., Небелюк В., Непейвода В., Непейвода Ю., Нечепуренко, Римарук

ФК "Битків" (21 гравець)
Ільницький Володимир (1987) - "Ураган" Черніїв, Тисменицький р-н
Бенюк Василь (1985)        
Берчак Тарас (1996)        
Борсук Євгеній (1986) - "Придністров`я" Тлумач     
Гандзюк Василь (1993) - в 2015 р. не був зареєстрований 
Губарь Дмитро (1996)        
Демяник Арсен (1997) - "Ніка-Івано-Франківськ" - юн.  
Дитко Роман (1996)        
Калиній Андрій (1997) - юн. склад    
Калитка Михайло (1989) - "Придністров`я" Тлумач
Ковальчук Петро (1997) - "Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ - юн.       
Кудринський Андрій (1994) - "Інтербур" Єзупіль  
Лавринович Василь (1991)        
Ломпас Іван (1993)        
Максим'юк Іван (1990)        
Максим'юк Андрій (1978)        
Максим'юк Тарас (1991)        
Мартинюк Михайло (1991)        
Мотрук Василь (1987)        
Рогів Ярослав (1995)        
Слободян Михайло (1983) - "Придністров`я" Тлумач

Вибули: Зубкевич ("Медик-Краснопіль"), Тимчишин ("Скала" Монастирчани), Бандура, Великий, Крикунов, Максим'юк В., Сахарчук, Ципердюк Р. ("Авангард" Загвіздя)

"Черемош" Верховина (22 гравці)
Ілюк Дмитро (1993)        
Бельмега Василь (1991)        
Боднарук Віталій (1992)        
Бощук Володимир (1982)        
Вітовський Микола (1967) - "Газовик" Богородчани        
Додюк Віталій (1992) - в 2015 р. не був зареєстрований 
Жикаляк Любомир (1996)        
Коніщук Іван (1997) - юн. склад        
Коржук Василь (1950) - в 2015 р. не був зареєстрований 
Кумлик Богдан (1993)        
Лабудяк Володимир (1985)        
Матаржук Василь (1997) - юн. склад     
Пітиляк Андрій (1997) - юн. склад      
Полоз Олександр (1976)        
Попелюк Олександр (1977)        
Пугальський Тарас (1992)        
Рибарюк Святослав (1997) - юн. склад
Рибенчук Василь (1990)        
Тимчук Дмитро (1986)        
Харінчук Анатолій (1993)        
Чуркін Анатолій (1990)        
Юрчук Василь (1994) - в 2015 р. не був зареєстрований

Вибули: Коржук І. ("Гуцульщина-ДЮСШ" Косів), Рильчук ("Кристал" Херсон), Антонюк А., Зузяк, Коржук Вол., Мосорук, П'ятнюк, Рубаняк, Семенів, Семенюк, Федорчук А., Федорчук В., Якіб'юк 

Група Північ

"Дністер-Рітас" Побережжя (16 гравців) - команду знято: вказано нові команди футболістів
Білан Василь (1993)        
Бадюк Назар (1995) (ФК "Стриганці") - "Інтербур" Єзупіль 
Гнатишин Олег (1980) - "Легіон" Ів.-Франківськ       
Гнатишин Тарас (1976) - 
"Легіон" Ів.-Франківськ    
Долішний Микола (1997) ("Карпати" Болехів - юн.) - ФК "Тисів" (Болехівська міськрада)       
Кабан Андрій (1996) 
- "Інтербур" Єзупіль  
Коренєв Володимир (1996) -
нтербур" Єзупіль   
Коштрубій Микола (1994) - ФК "Тязів"  
Крижанівський Володимир (1971) - "КіК" Ів.-Франківськ       
Кузенко Святослав (1994) - ФК "Стриганці-Довге"     
Мойсишин Ярослав (1987) - "Сокіл" Павлівка
Тихонюк Григорій (1996) - "Вихор" Ямниця    
Третяк Дмитро (1996) - "Скала" Монастирчани (Богородчанський р-н)

Федик Дмитро (1988)        
Чеверда Роман (1994)        
Шаламов Михайло (1984)

Вибув: Вовк і Трач ("Медик-Краснопіль"), Іванов В. ("Сокіл" Коршів, Коломийський р-н), Коваль  А. і Шиндак ("Інтербур" Єзупіль"), Кутицький (ФК "Височанка", Галицький р-н)

"Касова" Бовшів (23 гравці) 
Бесага Максим (1994) - "Гал-Вапно" Галич
Білоус Руслан (1996)
Боднар Андрій (1992)
Британ Володимир (1992) - ФК "Жалибори"
Воробець Тарас (1987) - "Дністер" Галич
Галич Зіновій (1993)
Горбатий Орест (1974)
Даляк Любомир (1992)
Жовнірик Степан (1994)
Калин Петро (1981) - у 2015 р. не зареєстрований
Ковальчук Дмитро (1997) - "Дністер" Галич (юн.)
Кримінський Богдан (1995) - "Гал-Вапно" Галич
Мартинів Володимир (1987)
Озарко Олег (1985)
Паук Іван (1990)
Плешка Сергій (1969)
Салій Петро (1997) - "Енергія" Бурштин (юн.) 
Сас Руслан (1979) - ФК "Станькова", Калуський р-н
Сачевський Роман (1990)
Сташко Павло (1987)
Тимків Ігор (1991)
Товкач Іван (1991)
Цибух Роман (1997)

Вибули: Макарій О. і Ходовіцький (ФК "Задністрянськ")Горбачевський, Дутка, Курдидик, Макарій Р., Мурафа Д.

"Медик-Лісівник" Солотвин (21 гравець)
Іванишак Дмитро (1996)            
Букатюк Василь (1996)            
Вовк Ростислав-Святослав (1996) - "Дністер-Рітас" Побережжя            
Гнатюк Анатолій (1994) - ФК "Маріямпіль", Галицький р-н
Глодан Андрій (1985) - ФК "Старуня"
Данилюк Віталій (1982)            
Данилюк Василь (1980)            
Данилюк Дмитро (1987)            
Зіняк Орест (1994) - "Отрада" Глибівка   
Зубкевич Роман (1986) - ФК "Битків"   
Ліхновський Михайло (1994)            
Міщук Тарас (1993)            
Мельниченко Дмитро (1982) - "Газовик" Богородчани            
Мельничук Андрій (1995)            
Попадюк Роман (1990)            
Прокоп Володимир (1989)            
Синишин Василь(1987) - "Придністров'я" Тлумач            
Ткачук Михайло (1979)            
Трач Микола (1992) - "Дністер-Рітас" Побережжя 
Шевчук Михайло (1985)            
Шевчук Роман (1992)

Вибули: Демків Я. ("Вихор"), Зомбік і Тащук ("Бескид"), Гнатюк М. (ФК "Дзвиняч"), Гоцанюк, Микитюк М., Продан Р. і Паславський ("Скала" Монастричани), Лесюк В. ("Спартак" Струпків, Коломийський р-н), Зіняк

"Сокіл" Павлівка (24 гравці) 
Іваночко Тарас (1985)        
Баранович Іван (1989) - ФК "Блюдники", Галицький р-н   
Вівчар Дмитро (1997) - "Тепловик-ДЮСШ-3" Ів.-Франківськ 
Галущак Віталій (1992) 
Гуменяк Ігор (1988) 
Кабат Андрій (1986)        
Копачук Назар (1992)        
Король Назарій (1986) - ФК "Березів", Косівський р-н        
Кубрак Василь (1993)        
Курилюк Андрій (1986) - в 2015 р. не зареєстрований   
Куфедчук Микола (1984)        
Маковійчук Денис (1995) - в 2015 р. не реєструвався        
Мойсишин Ярослав (1987) - "Дністер-Рітас" Побережжя        
Нагірний Ігор (1989) - в 2015 р. не зареєстрований  
Підвисоцький Сергій (1988)        
Поліщук Юрій (1993)        
Рішко Олександр (1997) - юн. склад     
Семенів Юрій (1997) - "Енергія" Лисець     
Телепчук Петро (1992) - "Ураган" Черніїв   
Ткач Роман (1988) - ФК "Волосів", Надвірнянський р-н   
Тригуб'як Роман (1988) - ФК "Березів", Косівський р-н
Турчанський Віталій (1994)        
Федишин Олег (1982)        
Шайбан Роман (1978) - "Кремінь" Пістинь, Косівський р-н 

Вибули: Дорошенко Іван (КіК Ів.-Франківськ), Жирик ("Січ" Микитинці), Соколенко ("Кремінь" Пістинь, Косівський р-н), Гошовський М і Гутник ("Нафтовик" Долина), Буграк, Будник, Грабовський, Матіяш, Теслюк

ФК "Сваричів" (24 гравці)
Інес Богдан (1994)        
Беник Сергій (1996)        
Волощук Андрій (1992)        
Волощук Віталій (1990)        
Волощук Володимир (1990) - Польща        
Жолобак Роман (1991)        
Колтик Євген (1994)        
Курташ Михайло (1994)        
Марчук Степан (1988)        
Мельник Роман (1995)        
Оліярник Юрій (1986) - "Чечва" Нижній Струтин      
Рибчак Євген (1993)        
Рибчак Борис (1996) - "Горгани" Рожнятів      
Рибчак Володимир (1989)        
Романишин Михайло (1992) - "Карпати" Болехів     
Русаль Валерій (1995)        
Савчук Олег (1995)        
Семчук Василь (1992)        
Сеничак Михайло (1991)        
Тренчук Роман (1980) - "Горгани" Рожнятів     
Турчин Назар (1996)        
Фітяк Володимир (1979)        
Фітяк Михайло (1989)        
Федишин Ігор (1992)        

Вибули: Яремчук Н. ("Горгани" Рожнятів), Дзундза, Локатир О., Тринчук

ФК "Рогатин" (21 гравець)
Адамович Павло (1985) - в 2015 р. не реєструвався       
Белегай Мирослав (1997) - в 2015 р. не реєструвався
Бойсин Степан (1993) - в 2015 р. не реєструвався     
Вовк Іван (1996) - в 2015 р. не реєструвався    
Галушка Олег (1992) - зареєстрований вперше     
Горинь Володимир (1997) - в 2015 р. не реєструвався      
Гриник Назарій (1994) - зареєстрований вперше      
Гриців Тарас (1992) - в 2015 р. не реєструвався  
Зінько Тарас (1986) - в 2015 р. не реєструвався
Замощак Зіновій (1993) - в 2015 р. не реєструвався     
Качала Андрій (1994) - в 2015 р. не реєструвався
Качур Ярослав (1994) - в 2015 р. не реєструвався
Лавров Роман (1989) - в 2015 р. не реєструвався   
Мінурка Іван (1995) - в 2015 р. не реєструвався      
Нестеренко Єгор (1998) - "Діназ" Вишгород, Київщина - юн.      
Оступ Віталій (1993) - в 2015 р. не реєструвався    
Притика Роман (1995) - в 2015 р. не реєструвався     
Соломка Ярослав (1978) - "Хортиця" Крихівці, Івано-Франківська міськрада  
Торган Роман (1993) - в 2015 р. не реєструвався
Фарина Віталій (1995) - в 2015 р. не реєструвався   
Шевчук Олег (1991) - в 2015 р. не реєструвався

Вибули: Дзюб ("Нива" Бережани, Тернопільщина), Кліщ (ФК "Юнашків) 

Група Центр

"Нептун" Заболотів (18 гравців)
Гаврилюк Ігор (1997) - юн. склад
Горук Василь (1983) - ФК "Келихів"
Гриник Любомир (1992)
Драганюк Роман (1995)
Драганюк Сергій (1988)
Каюк Віталій (1990)
Кириляк Остап (1992) - "Арсенал" Вербовець
Клебановський Тарас (1990)
Кондратко Назар (1993) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Левко Василь (1989)
Лесюк Денис (1997) - "Старт" Старий Гвіздець - юн. (Коломийський р-н)
Підлетейчук Сергій (1986)
Палагній Сергій (1978)
Пилип'юк Іван (1997) - юн. склад
Пирог Юрій (1984)
Радиш Тарас (1986)
Слободян Володимир (1982)
Стецик Руслан (1997) - юн. склад

Вибули: Кириляк ("Арсенал" Вербовець), Савин ("Гуцульщина-ДЮСШ"), Голюк, Онищук, Цюпин, Юрійчук

"Хутровик" Тисмениця (26 гравців)
Богович Андрій (1986) - в 2015 р. не був зареєстрований
Василюк Михайло (1993) - в 2015 р. не був зареєстрований  
Грицанюк Василь (1996) - в 2015 р. не був зареєстрований
Гришко Іван (1983) - "Спартак" Струпків, Коломийський р-н
Данек Микола (1989) - в 2015 р. не був зареєстрований
Данилюк Петро (1984) - "Олімпія" Камінне, Надвірнянський р-н
Дебелюк Руслан (1995) - в 2015 р. не був зареєстрований
Денисюк Назар (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.   
Дубенюк Іван (1990) - в 2015 р. не був зареєстрований  
Дудяк Володимир (1994) - "Галичина" Івано-Франківськ   
Калашніков Іван (1997) - в 2015 р. не був зареєстрований
Кордяк Сергій (1997) - в 2015 р. не був зареєстрований
Луцький Андрій (1995) - "Козацький острів" Чорнолізці    
Макогоняк Андрій (1987) - "Сокіл" Угринів    
Пасемко Іван (1989) - в 2015 р. не був зареєстрований
Петринка Любомир (1987) - ФК "Клубівці"    
Петруняк Сергій (1982) - в 2015 р. не був зареєстрований
Приймак Любомир (1993) - "Колос" Пшеничники 
Семків Андрій (1997) - "Ніка-Івано-Франківськ" - юн.
Семко Андрій (1981) - в 2015 р. не був зареєстрований 
Смикавчук Володимир (1994) - "Інтербур" Єзупіль  
Смикавчук Сергій (1989) - в 2015 р. не був зареєстрований
Смучок Володимир (1984) - в 2015 р. не був зареєстрований
Стефінка Василь (1992) - в 2015 р. не був зареєстрований
Тарнавський Станіслав (1991) - в 2015 р. не був зареєстрований
Хомик Андрій (1993) - ФК "Радча"

Вибули: в 2015 р. команда не виступала

ФК "Устя" (19 гравців)            
Александрук Ігор (1992)            
Александрук Роман (1988)            
Волинський Василь (1969)            
Данищук Микола (1998) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн.            
Гузак Сергій (1991)    
Краєвський Ігор (1988) - "Покуття-Євромодуль" Снятин         
Магас Василь (1988)            
Максим'юк Василь (1991)            
Ориджук Іван (1991) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Плехтяк Василь (1981) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Плехтяк Володимир (1994) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Плехтяк Олексій (1992)            
Плехтяк Ярослав (1996) - ФК "Кулачин" Снятин            
Рожко Іван (1982)            
Рожко Віталій (1980)            
Рожко Петро (1990)            
Романюк Іван (1985) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Турчинський Тарас (1992) - "Прут" Видинів   
Федорів Любомир (1989) - ФК "Борщів"

Вибули: Волощук Д. ("Прут" Прутівка), Савойко ("Маяк" Русів), Волинський Вік., Волощук В.,Кіцул, Молофій, Савчук В., Сандуляк, Харук І., Харук Р. та ін. 

"Дельта" Гвіздець (19 гравців)
Антонюк Василь (1980)        
Арбузов Сергій (1985) - "Старт" Старий Гвіздець
Бойчук Ростислав (1998) - ФК "Виноград", Городенківський р-н
Вахняк Ігор (1990) - "Старт" Старий Гвіздець
Гайдичук Іван (1990)        
Гайдичук Ігор (1991)        
Голейчук Ігор (1989)        
Голинський Павло (1995) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Дроник Тарас (1995) - ФК "Виноград", Городенківський р-н
Кіцанюк Андрій (1989) - "Старт" Старий Гвіздець
Корнута Віталій (1993)        
Лоюк Сергій (1992)        
Малярчук Святослав (1994)        
Маруцан Іван (1997) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн. 
Михайлищук Микола (1988)        
Стражник Дмитро (1996) - в 2015 р. не реєструвався        
Томашевський Віталій (1985)        
Остапчук Олександр (1993) - ФК "Острівець", Городенківський р-н        
Ясуник Василь (1983)

Вибули: Глумик А. ("Карпати" Шешори, Косівський р-н)Бицкало В. (ФК "Стрільче", Городенківський р-н), Коновалик (ФК "Глушків", Городенківський р-н), Бойків, Запотічний, Цибуляк

"Чайка" Вільхівці (17 гравців)
Белей Василь (1983) - "Дністер" Галич       
Бузуляк Юрій (1994)            
Вістовський Юрій (1996)            
Гордей Андрій (1996) - "Карпати" Коломия      
Гурак Василь (1987)      
Завершенюк Олександр (1989) - "Кремінь" Пістинь, Косівський р-н 
Коваль Ігор (1997) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн.   
Лемак Олександр (1993) - ФК "Велика Копаня", Закарпаття            
Лещук Володимир (1993) - "Метеор" Жукотин, Коломийський р-н            
Музика Михайло (1993)            
Прокіпчук Михайло (1996)            
Романюк Володимир (1998) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн.    
Тодорак Олександр (1993)            
Федик Любомир (1994) - ФК "Станькова", Калуський р-н       
Федоров Денис (1984) - "Покуття-Євромодуль" Снятин        
Цінчик Олександр (1996) - ФК "Дунаївці", Хмельницька обл.        
Шинкарук Роман (1997) - юн. склад

Вибули: Бичай С. ("Вихор" Тишківці), Бичай ("ОлКОР" Олієво-Королівка), Третяк Д. ("Дністер-Рітас"), Клепко (ФК "Калуш"), Антонюк І., Гавриш А., Козлов О., Куриляк, Лялюк, Приймак Р., Сендзюк, Тарас Ю., Тихонюк, Шнайдер 

ФК "П'ядики" (19 гравців)
Волощук Олег (1993)      
Гаєвий Микола (1991) - зареєстрований вперше     
Делейчук Юрій (1995)        
Дербах Сергій (1993)        
Зелінський Володимир (1990)        
Кашевко Андрій (1993) - "Лебедин" Яблунів, Косівський р-н  
Козловський Назар (1991)        
Куровський Юрій (1992) - "Лебедин" Яблунів, Косівський р-н  
Лерш Ярослав (1985)        
Мельничук Віталій (1985)        
Мотель Олег (1995) - "Гуцульщина" Косів      
Олексюк Віталій (1992) - ФК "Матеївці"  
Остапчук Микола (1986) - "Гуцульщина" Косів      
Палійчук Микола (1994) - ФК "Королівка-Корнич"   
Сметанюк Володимир (1997) - юн. склад     
Тепчук Олег (1995) - "Княгинин" Підгайчики
Федюк Назарій (1983)        
Хорт Володимир (1992) - "Метеор" Жукотин     
Ющак Арсен (1997) - "Прут" Воскресинці (Коломийський р-н)

Вибули: Островський ("Прометей" Матеївці), Андріяш, Вінтоняк М., Волощук О., Костюк Д., Кушнір, Марків, Нікулін, Рубич, Соповський, Тарасенко Н., Тонюк П.

 

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

ІФФФ. Заявкова кампанія. Підсумки. 1 ліга

Переглядів: 743 | Додав: bramki | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: