Головна » 2016 » Квітень » 7 » Чемпіонат Тисмениччини - 2016. Прем'єр-ліга. Склади команд
13:07
Чемпіонат Тисмениччини - 2016. Прем'єр-ліга. Склади команд

"БРАМКИ" розпочинають знайомство з учасниками чемпіонатів міст і районів Івано-Франківщини 2016 року. 

Чемпіонат Тисмениччини. Прем'єр-ліга. Склади команд

Група А

"Авангард" Загвіздя (29 гравців)
Іванишин Михайло (1993)
Бєлов Михайло (1990)
Бандура Сергій (1981)
Волосінчук Андрій (1991)
Вонс Олександр (1987) - "Легіон" Івано-Франківськ
Гап'як Андрій (1997) - юн. склад
Гоголь Іван (1996)
Дадикін Олександр (1985)
Дем'янів Олег (1987)
Драганчук Мирослав (1987)
Дребот Роман (1977) - зареєстрований вперше
Дубницький Іван (1991)
Дудій Ігор (1987)
Заремба Віталій 1968
Заремба Олег (1991)
Заремба Юрій (1993)
Кудла Олег (1993)
Лапка Владислав (1997) - юн. склад
Мельничук Тарас (1987) - "Оскар" Підгір'я
Митник Андрій (1994)
Пилип'юк Ігор (1991)
Рибак Святослав (1989)
Рипан Мар'ян (1981) - "Феміда" Івано-Франківськ
Середюк Сергій (1996)
Стасюк Микола (1991)
Ципердюк Роман (1974) - ФК "Битків"
Чіпка Степан (1982) - "Інтербур" Єзупіль
Чекіс Назарій (1994)
Юрчишин Олег (1987)

Вибули: ?

"Бистриця" Старий Лисець (35 гравців)
Білий Роман (1987) - в 2015 р. не реєструвався
Білогубка Віталій (1991)
Бабінчук Василь (1997) - юн. склад
Бабінчук Микола (1997) - юн. склад
Бабінчук Роман (1985)
Балан Тарас (1997) - юн. склад
Баланчук Анатолій (1988)
Балаш Михайло (1995)
Бойко Степан (1979)
Волосянко Василь В. (1990)
Волосянко Василь М. (1997) - юн. склад
Волосянко Володимир (1997) - юн. склад
Волосянко Роман (1993)
Волосянко Степан (1992)
Галушка Андрій (1983)
Говзан Ігор (1997) - юн. склад
Говзан Олександр (1991)
Грабельний Назар (1991) - "Бистриця" Стебник
Гринечко Микола (1990)
Дем'янів Сергій (1992)
Дмитрів Роман (1980)
Дрекало Ігор (1978) - "Бистриця" Стебник
Дрекало Мирослав (1980)
Крутий Віталій (1997) - юн. склад
Лущак Микола (1993) - зареєстрований вперше
Любенько Олександр (1995)
Мельник Сергій (1983) - в 2015 р. не реєструвався
Пилипів Михайло (1991) - "Бистриця" Стебник
Портецький Андрій (1995) - "Бистриця" Стебник
Романишак Олег (1993) - "Бистриця" Стебник
Томащук Юрій (1984)
Федоришин Тарас (1987)
Цап Дмитро (1997) - юн. склад
Шепельов Іван (1995) - "Бистриця" Стебник
Шепельов Петро (1996) - "Бистриця" Стебник

Вибули: ?

"Колос" Братківці (21 гравець)
Амброзяк Олег (1997) - юн. склад
Андрусяк Андрій (1990)
Андрусяк Андрій (1996)
Андрусяк Петро (1974) - в 2015 р. не реєструвався 
Варишко Петро (1992) - "Олімпія" Камінне
Волосінчук Віталій (1985) - "Олімпія" Камінне
Гап'як Володимир (1989) - "Феміда" Ів.-Франківськ
Грабар Андрій (1986) - "Енергія" Лисець
Гураль Василь (1992)
Духович Микола (1993) - "Олімпія" Камінне
Кернякевич Євгеній (1985) - "Енергія" Лисець
Луцик Микола (1997) - юн. склад
Назар Іван (1985) - зареєстрований вперше
Присяжнюк Ярослав (1990) в 2015 р. не реєструвався
Салига Василь (1996) - "Феміда" Ів.-Франківськ
Синишин Андрій (1982)
Слободян Олег (1990)
Стопчицький Анатолій (1992) - зареєстрований вперше
Турчин Любомир (1985)
Фучко Василь (1997) - юн. склад
Яковишин Роман (1994) 

Вибув: Данилець Р.

"Сокіл" Підлісся (33 гравці)
Іванишин Богдан (1994)        
Іванків Назар (1997) - юн. склад      
Іванків Роман (1979)        
Івашко Дмитро (1991)        
Галагуз Ігор (1987)        
Галагуз Михайло (1985)        
Зубаль Олександр (1993) - в 2015 р. не реєструвався     
Качкан Михайло (1987)        
Кобза Олег (1985)        
Ковтун Олександр (1993)        
Коровайчук Василь (1982)        
Коровайчук Володимир (1985)        
Костишин Дмитро (1972)        
Кучера Назар (1994)        
Ломей Назар (1980)        
Макара Руслан (1979)        
Мачкур Василь (1974)        
Мачкур Зеновій (1979)        
Парипа Тарас (1990)        
Савуляк Михайло (1995)        
Себедин Степан (1995) - "Бистриця" Стебник        
Сикіш Михайло (1985) - "Бистриця" Стебник       
Скорик Андрій (1989)        
Стасюк Назарій (1997) - юн. склад 
Харандюк Віталій (1995)        
Ціцюра Віталій (1995)        
Ціцюра Олег (1993)        
Ціцюра Роман (1990)        
Ціцюра Тарас (1995)        
Ципердюк Ярослав (1991)        
Яцишин Ігор (1972)        
Яцишин Володимир (1995)        
Яцишин Дмитро (1992)

Вибули: ?

"Ураган" Черніїв (20 гравців)
Басараб Богдан (1995)
Василюк Роман (1985)
Гаврилюк Костянтин (1988) - ФК "Ценява", Коломийський р-н 
Гашинський Іван (1996)
Жолкевич Олег (1984)
Зварич Роман (1986)
Карпець Андрій (1985)
Кубік Віталій (1988) - "Прикарпаття" Підлужжя
Ларін Микола (1992)
Лящовський Віктор (1984)
Мельничин Роман (1996)
Павлів Віталій (1978)
Ревчук Степан (1982)
Свистяк Андрій (1987)
Свистяк Михайло (1991)
Семанюк Володимир (1984)
Середа Роман 1975
Ткачук Михайло (1985)
Шемрай Петро (1994)
Юзик Микола (1981)

Вибули: Ільницький В. (ФК "Битків"), Телепчук ("Сокіл" Павлівка)

ФК "Радча" (27 гравців)
Амброзяк Андрій (1989)
Андрусишин Іван (1987)
Биков Сергій (1981)
Борин Іван (1990)
Борин Ігор (1987)
Борин Микола (1984)
Вацеба Андрій (1997) - юн. склад
Волосянко Ігор (1995) - "Бистриця" Стебник       
Григорів Богдан (1992)
Дідух Андрій (1997) - юн. склад
Дідух Василь (1990)
Кінюк Андрій (1979)
Майко Володимир (1995)
Назаренко Михайло (1989)
Найда Володимир (1991) - ФК "Грушка", Тлумацький р-н
Остап'як Остап М. (1966)
Остап'як Остап О. (1994)
Остап'як Роман (1984)
Остап'як Станіслав (1997) - юн. склад
Романишин Володимир (1990)
Скіцко Іван (1975)
Струк Андрій (1990)
Струк Микола (1997) - юн. склад
Фуштей Сергій (1997) - юн. склад
Яковів Іван (1981)
Якубів Ігор (1994)
Ярчук Василь (1990)

Вибули: Хомик А. ("Хутровик" Тисмениця), Чорнописький (ФК "Семенівка", Городенківський р-н)

Група Б

"Дружба" Драгомирчани (28 гравців)
Абусалем Ясан Джаміль (Йорданія) (1992) - зареєстрований вперше
Аль-Шдіфат Халед Юсеф Нахар (Йорданія) (1993) - "Сокіл" Угринів
Білейчук Юрій (1993)
Брегін Олег (1990)
Ватаманюк Андрій (1984)
Вовчук Ярослав (1983) - "Штурмовик" Івано-Франківськ
Голодюк Василь (1991)
Дем'янів Богдан (1986)
Дубницький Зіновій (1996)
Капусняк Іван (1994)
Коляджин Тарас (1987)
Кучера Володимир (1977)
Луканюк Василь (1984)
Лущак Іван (1983)
Макогон Олександр (1982) - "Січ" Микитинці
Мельничук Павло (1987)
Мустафа Абдулразак (Сірія) (1978)
Німаш Михайло (1983)
Олексин Богдан (1993) - ФК "Задністрянськ", Галицький р-н
Палюга Іван (1978)
Петрів Олег (1997) - юн. склад
Петрів Юрій (1984)
Сурмачевський Віталій (1997) - юн. склад
Трушко Володимир (1995)
Трушко Микола 1973
Федюк Андрій (1987)
Хороб Степан (1982)
Хоробчук Любомир (1982)

Вибули: ?

"Енергія" Лисець (22 гравці)
Білогубка Юрій (1989)        
Бриндзей Віталій (1981)            
Василишин Ярослав (1993) - "Хортиця" Крихівці (Ів.-Франківськ)
Вацеба Валерій (1985)            
Гринишин Андрій (1989) - ФК "Суходіл", Рожнятівський р-н           
Грицак Роман (1974)            
Грос Ігор (1994)            
Данилюк Володимир (1986)            
Долинський Володимир (1994)            
Кадайський Іван (1986)            
Канюс Ігор (1978)            
Мадей Микола (1972)            
Мачошак Андрій (1989)            
Мельничук Андрій (1988)            
Мигалюк Денис (1986) - ФК "Суходіл", Рожнятівський р-н       
Осипів Володимир (1990)            
Подобний Степан (1994)            
Поліскевич Богдан (1983)            
Старостенко Вадим (1990)            
Стельмахович Олег (1984) - "Карпати" Старі Богородчани, Богородчанський р-н       
Царук Василь (1981)            
Шпіляревич Микола (1987)

Вибули: Бобко ("Гал-Вапно" Галич), Паращій (ФК "Калуш")

"Козацький острів" Чорнолізці (26 гравців)
Атаманюк Юрій (1995) - "Ніка-Івано-Франківськ"
Балагурак Юрій (1988)
Барчук Віктор (1987)
Гаврон Тарас (1989) - "Гал-Вапно" Галич
Гайдейчук Михайло (1993)
Галка Роман (1994)
Гарбажа Дмитро (1985)
Гладун Ігор (1996)
Гладун Василь (1991)
Гладун Остап (1996)
Гринюк Назарій (1995) - в 2015 р. не реєструвався
Дем'яник Василь (1997) - юн. склад
Коверник Валерій (1995) - "Шахтар-3" Донецьк (ПФЛ) 
Кода Ігор (1986)
Корнієнко Святослав (1989)
Костриця Михайло (1994)
Лаврук Михайло (1996)
Моголівський Зіновій (1984)
Назарук Михайло (1978)
Семенчук Роман (1986)
Солом'яний Ігор (1996) - ФК "Одаї"
Солоненко Андрій-Олег (1995)
Терновецький Іван (1990)
Ткаченко Петро (1988)
Федорюк Володимир (1994) - ФК "Старуня", Богородчанський р-н 
Федорюк Олексій (1987) - Польща

Вибули: Гуйван Петро ("Ніка-Івано-Франківськ"), Лаврук І., Мельник С. і Якимович Й. ("Колос" Пшеничники), Довгань ("Придністров'я" Тлумач), Ольшанецький Б. (ФК "Угорники", Коломийський р-н), Третяк Р. ("Гал-Вапно")

"Прикарпаття" Підлужжя (29 гравців)
Іваніцький Ігор (1996)
Івасишин Михайло (1990)
Івасишин Юрій (1992)
Вовк Зіновій (1973)
Возний Василь (1993) - в 2015 р. не реєструвався
Галюк Андрій (1987)
Гринчак Андрій (1987)
Гритчук Василь (1993) - в 2015 р. не реєструвався
Демків Тарас (1991)
Дмитрик Богдан (1985)
Дмитрук Дмитро (1981)
Долішній Андрій (1986) - в 2015 р. не реєструвався
Долішній Назар (1984)
Коваленко Максим (1997) - юн. склад
Кондрат Роман (1993) - ФК "Черемхів", Коломийський р-н
Михайлів Іван (1995)
Мокляк Тарас (1993)
Обшира Андрій (1995)
Обшира Роман (1997) - юн. склад
Онищук Юрій (1983)
Пинило Микола (1989)
Савчук Захар (1995) - "Сокіл" Коршів, Коломийський р-н
Стойко Роман (1984)
Урсул Тарас (1996)
Хамуляк Тарас (1989)
Челяк Віталій (1984)
Челяк Сергій (1986)
Челяк Юрій (1996)
Чорноус Микола (1993)

Вибули: Марків І. ("Січ" Микитинці, Ів.-Франківськ), Кубік ("Ураган" Черніїв)

"Стримба" Липівка (28 гравців)
Іванилюк Андрій (1995)
Вільшук Микола (1988)
Василишин Роман (1994)
Дунда Петро (1990)
Дутчак Василь (1994)
Камінський Роман (1979)
Конобас Роман (1993)
Кукудяк Святослав (1989)
Любчик Дмитро (1997) - юн. склад
Любчик Микола (1988)
Матківський Петро (1996)
Мердух Ігор (1985)
Микитин Іван (1995)
Микитин Петро (1993)
Микитин Ярема Яремович(1995)
Паньків Назар (1994)
Пасакас Іван (1989)
Приймак Андрій (1977)
Процюк Андрій (1997) - юн. склад
Равлюк Андрій (1995)
Романюк Роман (1990)
Сисак Юрій (1985)
Соколовський Володимир (1978)
Соловей Ігор (1995) - ФК "Ворона", Коломийський р-н
Тимчук Володимир (1995)
Тимчук Роман (1993)
Федорів Віталій (1994)
Яворський Андрій (1996)

Вибули: Кріль Р. ("Бистриця" Хриплин, Ів.-Франківськ), Оркуш (ФК "Марківці")

ФК "Клубівці" (28 гравців)
Антошків Іван (1989) - "Колос" Пшеничники (2014)
Бойко Богдан (1997) - юн. склад
Борушок Руслан (1993)
Валько Олександр (1982) - ФК "Опришівці" Ів.-Франківськ (2013)
Галущак Микола (1990)
Гуменюк Іван (1997) - ФК "Рокита" Білі Ослави, Надвірнянський р-н (2013)
Досюк Іван (1994)
Івасюк Микола (1978) - зареєстрований вперше
Карпів Руслан (1997) - юн. склад
Квасніцький Іван (1987)
Майданчук Роман (1987)
Маланчій Богдан (1995)
Марцінко Микола (1991)
Павлюк Андрій (1996)
Палій Тарас (1991)
Парадний Святослав (1996)
Пентелюк Олег (1987)
Поварчук Роман (1997) - ФК "Рокита" Білі Ослави, Надвірнянський р-н (2013)
Полюхович Тарас (1991)
Проценко Юрій (1985)
Семаньків Іван (1985)
Середній Володимир (1987) - ФК "Небилів", Рожнятівський р-н (2013)
Сливінський Дмитро (1976)
Федорук Роман (1989)
Чабан Ігор (1997) - юн. склад
Штогрин Тарас (1988) - в 2015 р. не реєструвався
Юрин Дмитро (1997) - ФК "Рокита" Білі Ослави, Надвірнянський р-н (2013)
Ярославський Віталій (1990)

Вибули: Петринка ("Хутровик" Тисмениця), Фуштей ("Дністер" Нижнів, Тлумацький р-н)

БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ

Переглядів: 798 | Додав: bramki | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: