Головна » 2014 » Березень » 27 » Наші профі. 26-27 березня. Кубкові баталії
09:44
Наші профі. 26-27 березня. Кубкові баталії

26 березня відбулися матчі 1/4 фіналу розіграшу Кубка України, в яких взяли участь семеро вихованців прикарпатського футболу.

В Тернополі зійшлися друголіговий ФК "Тернопіль" і одеський "Чорноморець". У цій грі виступали три наші гравці - тернополяни Микола Плетеницький і Ігор О. Худобяк (Ігор дебютував у складі містян) і "моряк" Петро Ковальчук. Путівку в півфінал дісталася гостям. Підопічні Романа Григорчука провели переможний м'яч на 90+5 хвилині.

Зійшов у чвертьфіналі ще один представник Тернополя - "Нива", кольори якої захищав квартет прикарпатців (Андрій Новак, Віктор Яневич, Михайло Басараб і Микола Лазорик). "Нива" поступилася у серії післяматчевих пенальті черкаському "Славутичу" на його полі.

В середу розпочався чвертьфінальний етап Кубка Росії. ФК "Ростов", за який виступає Ігор Я. Худоб'як, легко переграв представника другого дивізіону, "Ротор" з Волгограду (3:0). Однак Ігор навіть не був заявлений на матч.

Натомість "Терек" з Ярославом Годзюром у воротах поступився в додатковий час московському ЦСКА на його полі. Годзюр неодноразово рятував свою команду. Переможний м'яч армійці провели на 111-й хвилині.

Футболісти Івано-Франківщини у турнірах "профі". Сезон-2013/14 (26-27 березня)

Віктор Яневич (1985) "Нива" Т 26/03 "Славутич" - 1:1, п. - 3:4 (г) 1-120 хв. 2

Ігор О. Худобяк (1987) ФК "Тернопіль" 26/03 "Чорноморець" - 0:1 (д) 1-90 хв. 4-1
Микола Плетеницький (1985) - вр. ФК "Тернопіль" 26/03 "Чорноморець" - 0:1 (д) 1-90 хв. 4