Головна » 2013 » Листопад » 15 » Чемпіонат Косівщини: Фатальна помилка Березова
10:12
Чемпіонат Косівщини: Фатальна помилка Березова
Головна арена краю - стадіон "Колос" у Косові (над трибунами вже змонтовано накриття). Фото - "Косівський фотоальбом"

За підсумками сезону-2013 Косівщина цілком могла отримати нового чемпіона. Майже до самого фінішу у турнірі передувала "Ведмежа" з Березова. У передостанньому турі лідер виборов бажану нічию на полі свого конкурента, переможця кількох останніх чемпіонатів - пістинського "Кременя". Однак саме ця гра стала для березівців фатальною...

З'ясувалося, що в складі "Ведмежої" на поле вийшов дискваліфікований футболіст. Відтак нічийний результат (0:0) обернувся для березівців технічною поразкою. Чемпіоном знову, вп'яте поспіль, став "Кремінь. Пістиньці також здобули кубок району.

Загалом на рахунку "Кременя" сім чемпіонських титулів і одинадцять кубків району. Про пристойний рівень гри колективу свідчить і той факт, що в двох останніх розіграшах Кубка чемпіонів міст і районів Івано-Франківщини він діставався фіналу. Правда, обидва рази чемпіон Косівщини поступався представникам Тисменицького р-ну.

"Кремінь" Пістинь - чемпіон і володар Кубка Косівщини 2013-го і попередніх років. Фото - ФК "Кремінь"

"Ведмежа" змушена була задовольнитися "сріблом". До речі, ця команда є своєрідною збірною т. зв. "березівського куща". Чотири села, в яких пристутня назва Березів, мають лише одне футбольне поле. Воно розташоване у Середньому Березові.

Попри те, що чемпіонат Косівщини є одним з найменш чисельних (цього року на старт вийшли всього 10 команд (торік - 12)), рівень змагань є доволі високим. Адже саме тут зосереджені найбільші села Прикарпаття. Приміром населення Пістині - майже 4 000 осіб, у Рожневі і Старих Кутах - понад 5 000, Хімчині - понад 3 000 і т. д. Проте не всюди є можливість облаштувати футбольні поля через складних гірський рельєф.