Головна » 2013 » Червень » 05
Вихованці СДЮСШОР "Прикарпаття" після дворічної перерви повернули собі право виступу у вищій лізі Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ). В сезоні 2012-13 рр. юні франківці здобули перемоги в обох вікових групах (серед 15-ти і 17-річних). Старших юнаків готували Василь Гуменяк і Петро Русак, молодших - Ігор Гогіль і Валентин Москвін.

В сумі двома складами "Прикарпаття" набрало 98 очок. Це другий показник серед переможців восьми територіальних груп після столичної ДЮСШ-15 (101 очко). Зауважимо, що до вищого дивізіону входять чотири кращі команди. Втім, чи дозволять фінанси виступати франківцям в еліті, наразі невідомо.

Відзначимо, що успіх здобуто в непростих умовах. Адже через суперечки довкола стадіону "Рух", де базується СДЮСШОР, вихованці школи майже півроку були позбавлені елементарних побутових умов - світла, тепла, води, тощо...

Нині обидві команди СДЮСШОР "Прикарпаття" готуються до стико ... Читати далі »

Переглядів: 1672 | Додав: bramki | Дата: 05.06.2013 | Коментарі (1)

"Гал-Вапно-Енергетик" Галич
< ... Читати далі »
Переглядів: 964 | Додав: bramki | Дата: 05.06.2013 | Коментарі (0)

Вже вісім турів зі старту першості угринівський "Сокіл" ніяк не дістанеться до воріт суперника. Останній гол угринівців в чемпіонатах області датований заключним туром попереднього сезону, коли вони розгромили ФК "Битків" (10:0). Таким чином безголева серія команди нараховує 728 хвилин.

Антирекорд останнього десятиріччя належить косівській "Гуцульщині". В 2008 році косівчани не могли вразити суперника впродовж 9-ти зустрічей! Відзначившись 30 березня голом у грі з "Дельтою" Гвіздець (на 3-й хвилині), свій наступний м'яч у ворота суперників вони провели аж 19 червня (на 52-й хвилині матчу з "Калушем" - 3:0). Безголева серія "Гуцульщини" склала 948 хвилин!