Головна » 2015 » Липень » 24 » Наші профі. Кубковий мід-уїк. 22-23 липня. "Габала" Григорчука обігрує "Чукарічки"
06:53

"Габала" святкує перемогу. На першому плані (спиною) - тренер команди Михайло Савка. Фото УЄФА

В четвер відбулися матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи. "Габала" на чолі з Романом Григорчуком після поразки у виїздному матчі в Бєлграді (0:1) зуміла в Баку (габалинський стадіон дискваліфіковано) взяти реванш у сербських "Чукарічок" (2:0). В наступному раунді суперником азербайджанців буде кіпрський "Аполлон".

А от ризький "Сконто", де виступає Іван Луканюк, зазнав нищівної поразки на полі угорського "Дебрецена" - 2:9 (перша гра - 2:2). Наш земляк з'явився на полі в середині 2-го тайму за рахунку 1:8.

Тим часом, стартував черговий розіграш Кубка України. Зокрема, охтирський "Нафтовик" з Іваном Сондеєм обіграв тернопільську "Ниву", де виступає одразу четверо наших краян. Окрім Сондея, продовжить виступи в турнірі Іван Піцан зі столичної "Оболоні", яка переграла "Арсенал-Київщину". Черговим голом відзначився Василь Цюцюра зі "Скали", однак його клуб вибув з розіграшу.

Цієї неділі команди 1 та 2 ліг ПФЛ почнуть нову першість.

Змагальний тиждень прикарпатців у турнірах "профі"
Гравець (р. н.) Команда  Суперник Тех. дані Матчі - голи (турнір)
Віктор Яневич (1985) "Нива" Т (Д-2) "Нафтовик-Укрнафта" - 1:3 (г) запас 1
Ростислав Волошинович (1991) "Нива" Т (Д-2) "Нафтовик-Укрнафта" - 1:3 (г) 1-90' 1
Олександр Лучик (1994) "Іллічівець" (Д-2) - - -
Іван Сондей (1994) "Нафтовик-Укрнафта" (Д-2) "Нива" Т - 3:1 (д) 61-90', ж. к. 1
Іван Піцан (1990) - вр. "Оболонь-Бровар" (Д-2) "Арсенал-Київщина" - 2:0 (г) запас -
Василь Цюцюра (1994) "Скала" Стрий (Д-3) "Балкани" Зоря - 1:2 (г) 1-90', 1 гол (пен.) 1-1
Денис Маринчук (1984) ? - - -
Легіонери
Ярослав Годзюр (1985) "Терек", Росія - - 1
Ігор Ощипко (1985) ? - - -
Іван Луканюк (1993) "Сконто" Рига, Латвія ФК "Дебрецен", Угорщина - 2:9 (г); Ліга Європи 61-90' 3
Петро Ковальчук (1984) "Істиклол" Душанбе, Таджикистан Перерва між І та ІІ колами - 7
Тарас Данилюк (1984) "Спартак" Семей, Казахстан (Д-2) - - 10-3
Головні тренери
Роман Григорчук (1965) "Габала", Азербайджан "Чукарички" Бєлград, Сербія - 2:0 (д); Ліга Європи - 4