Головна » 2015 » Вересень » 3 » Міста і райони. 28-30 серпня. Частина ІІ
21:53
Міста і райони. 28-30 серпня. Частина ІІ

КОСІВ
12 тур
Трач - Вербовець - 3:1
Пістинь - Малий Рожен - 4:0
Березів - Яблунів - 7:0
Тюдів - Старі Кути - 3:0
Слобідка - Шешори - 3:0

Становище команд
                       І   В  Н  П    М    О
Пістинь          12  12  0  0  63-9  36
Березів          12  9  0  3  45-13  27
Слобідка        12  8  0  4  38-21  24
Шешори         11  7  1  3  30-18  22
Трач               12  6  0  6  27-38  18
Вербовець     12  5  1  6  29-21  16
Тюдів             11  5  0  6  37-24  15
Мал. Рожен    12  3  0  9  14-47  9
Яблунів          10  2  0  8  9-40  6
Ст. Кути          12  0  0  12  7-68  0

Детальніше - vk.com/football_kosiv

НАДВІРНА
Суперкубок
Назавизів - Перерісль - 4:1

1 ліга. 14 тур 
Волосів - Ланчин - 3:2
Назавизів - Перерісль - 1:1
Тисменичани - Камінне - 2:1
Лісна Тарновиця - Красна - +:-
Гаврилівка - "Нафтовик" Битків - 1:1

Становище команд
                         І    В  Н  П   М     О
Волосів            14  10  3  1  39-20  33
Тисменичани    13  9  2  2  28-11  29
Перерісль         14  7  3  4  21-14  24
Камінне            14  6  2  6  18-15  20
Гаврилівка        14  6  3  5  27-32  21
Назавизів          13  4  5  4  18-19  17
Битків               14  4  2  8  9-23  14
Ланчин             14  3  4  7  24-32  13
Ліс. Тарновиця  14  4  2  8  18-24  14
Красна              14  2  2  10  8-20   8 (знята)

2 ліга. 16 тур
Саджавка - Стримба - 3:3
Парище - Фитьків - 4:2
Пнів - Гвізд - 2:2
Лоєва - Середній Майдан - 0:0
Молодків - Добротів - 3:2
Зелена - Пасічна - 2:5 

Становище команд
                          І   В  Н  П     М    О
Парище            15  12  1  2  49-14  37
Фитьків            15  11  3  1  50-25  36
Гвізд                16  9  4  3  38-21  31
Добротів           16  9  3  4  50-16  30
Саджавка         16  8  2  6  41-33  26
Стримба           16  7  2  7  39-40  23
Молодків          16  6  2  8  36-54  20
Зелена             15  5  2  8  33-43  17
Пасічна            16  4  3  9  18-30  15
Пнів                 16  4  2  10  25-40  14
Сер. Майдан    16  3  2  11  25-45  11
Лоєва               16  1  4  11  17-60  7

Детальніше - Футбол Надвірнянщини

РОГАТИН
Суперліга. 16 тур
Лучинці - Н. Липиця - 5:0
Липівка - Бабухів - 2:1
Долиняни - Помонята - 0:1
Добринів - Юнашків - 3:2
Верхня Липиця - Рогатин - 1:1
Букачівці - вільні

Становище команд
                   І   В  Н  П     М     О
Лучинці      15  11  3  1  37-13  36
​Бабухів      15  8  6  1  32-17  30
Добринів     15  8  2  5  25-20 26
Н. Липиця   15  7  3  5  46-32  24
Рогатин       14  7  3  5  33-21  24
Липівка       14  8  0  6  39-26  24
В. Липиця   15  5  4  6  26-27  19
Букачівці     14  5  2  7  23-26  17
Юнашків     14  3  5  6  25-26  14
Помонята    14  3  0  11  20-46  9
Долиняни    15  1  0  14  19-72  3
Васючин     з н я т о

1 ліга. 16 тур
Загір'я - Кліщівна - 4:0
Воскресінці - Жовчів - 2:1
Конюшки - Чесники - 8:0
Черче - Пуків - 1:1
Підвиння - Козарі - 0:1
Путятинці - Колоколин - 2:6

Становище лідерів
                   І    В  Н  П     М    О
Конюшки    16  14  1  1  63-13  43
Загір'я        16  12  2  2  48-18  38
Кліщівна     16  12  0  4  42-24  36
Козарі         16  8  3  5  34-27  27
Пуків          16  8  3  5  26-22  27
Черче         16  8  2  6  38-32  26
Воскресінці 16  8  0  8  44-35  24
Жовчів        16  6  1  9  27-36  19

2 ліга. 18 тур 
Підкамінь - Явче - 1:0
Сарники - Беньківці - 1:0
Залужжя - Заланів - 1:0
Фрага - Руда - 1:4
Яглуш - Приозерне - +:- (3:0)
Чернів - вільний

Становище лідерів
                   І   В  Н  П     М     О
Яглуш        17  13  2  2  36-13  41
Залужжя    16  13  1  2  40-13  40
Руда          16  11  3  2  46-16  36
Підкамінь    16  9  1  6  25-22  28
Явче          17  8  4  5  42-26  28
Сарники      16  7  5  4  28-19  26
Фрага         16  7  2  7  30-31  23
Беньківці    17  5  2  10  23-33  17

Детальніше - Футбол Рогатинщини

РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 13 тур

Рожнятів - Лоп'янка - 5:1
Нижній Струтин - Суходіл - 2:0
Цінева - Вільхівка - :+
Сваричів - Берлоги - 6:3
Брошнів - вільний 

Становище команд
                      І    В  Н П     М     О
Сваричів       12  10  1  1  38-13  31
Рожнятів       11  9  1  1  28-5  28
Ниж. Струтин 11  7  1  3  32-19  22
Вільхівка       12  6  1  5  19-20  19
Брошнів        11  4  2  5  14-15  14
Лоп'янка        12  4  1  7  17-30  13
Берлоги         12  4  0  8  20-38  12
Суходіл         11  3  2  6  24-30  11
Цінева           12  0  1  11  17-39  1 (знято)

2 ліга. 15 тур
Сливки - Дуба - 2:3
Креховичі - Петранка - 4:1
Вербівка - Ясень - 3:2
Закерничне - Спас - 10:1
Верхній Струтин - Вільхівка-2 - 1:1
Іванівка-Ясеновець - Небилів - 2:3

Становище лідерів
                     І    В  Н П     М     О
Закерничне  15  12  2  1  63-16  38
Креховичі     15  12  1  2  45-13  37
Небилів        15  11  3  1  43-21  36
Ясень           15  10  1  4  37-22  31
В. Струтин    15  5  3  7  25-25  18
Вільхівка-2    15  4  6  5  24-51  18
Дуба             15  5  2  8  35-37  17
Сливки         15  4  2  9  25-46  14

Детальніше - Футбол Рожнятівщини

СНЯТИН
1 ліга. 18 тур
Потічок - Видинів - 0:1
Джурів - Вовчківці - перенесено
Задубрівці - Устя - 1:2
Прутівка - Будилів - 1:3
Белелуя - Залуччя - 4:1
Стецева - Підвисоке - 0:1
Борщів - вільний

Становище команд
                   І    В  Н  П    М     О
Вовчківці   16  15  0  1  70-13  45
Будилів      17  11  1  5  42-16  34
Видинів      17  11  0  6  38-19  33
Борщів      16  9  4  3  33-17  31
Підвисоке   16  8  4  4  30-15  28
Белелуя     17  8  2  7  30-36  26 
Прутівка     17  6  4  7  23-30  22
Задубрівці  17  5  6  6  23-26  21
Залуччя      16  5  3  8  19-39  18
Потічок       16  4  1  11  13-35  13
Стецева      17  3  4  10  23-38  13
Устя            17  3  3  11  18-51  12
Джурів        15  2  2  11  21-48  8

2 ліга. 18 тур
Попельники - Олешків - +:-
Келихів - Русів - 1:4
Ганьківці - Новоселиця - 3:1
Іллінці - Рудники - 2:3
Балинці - Красноставці - 4:0
Трійця - Любківці - 6:2
"Стара Сеньйора" Заболотів - «Кулачин» Снятин - 0:4

Становище команд
                      
І    В  Н П     М     О
Рудники        18  13  3  2  52-24  42
Русів            18  12  4  2  38-13  40
Снятин          18  10  4  4  45-28  34
Трійця           18  10  3  5  35-19  33
Попельники   18  10  2  6  34-23  32
Новоселиця   18  8  2  8  31-28  26
Балинці         18  9  2  7  34-30  29
Іллінці            18  8  2  8  36-43  26
Ганьківці        18  8  4  6  34-24  28
Любківці         18  6  1  11  29-38  19
Келихів          18  5  2  11  29-47  17
Красноставці  18  4  1  12  25-58  13
Олешків         18  3  4  11  30-39  13
Заболотів       18  2  2  14  20-59  8

Детальніше - Футбол Снятинщини

ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 17 тур
Липівка - Черніїв - 0:0
Чорнолізці - Радча - 2:0
Чукалівка - Павлівка - -:+
Драгомирчани - Старий Лисець - 4:2
Загвіздя - Єзупіль - 6:0
Лисець - Підлісся - 2:1
Пшеничники - Клубівці - 1:3

Становище команд
                       І    В  Н  П    М     О
Чорнолізці      17  14  2  1  45-11  44
Павлівка         16  10  4  2  32-15  34
Загвіздя          17  10  3  4  45-18  33
Лисець            17  9  3  5  30-17  30
Єзупіль           17  9  2  6  32-27  29
Черніїв            17  8  4  5  42-26  28
Підлісся          17  7  2  8  27-26  23
Клубівці          17  7  2  8  25-35  23
Ст. Лисець      17  6  5  6  38-32  23
Драгомирчани 17  5  8  4  26-22  23
Липівка           18  4  7  7  21-35  19
Радча             18  5  2  11  32-45  17
Чукалівка        17  1  2  14  10-46  5 (знята)
Пшеничники    16  1  0  15  14-54  3

1 ліга. 15 тур
Стриганці - Тязів
Одаї - Підлужжя
Старі Кривотули - Стебник - 1:0
ФК "Угринів" - Марківці - 6:1
Березівка - Милування - 1:0
Довге - "Сокіл" Угринів - 3:0

Становище команд
                        І   В  Н  П    М     О
Ст. Кривотули 13  9  2  2  33-15  29
Березівка        14  7  4  3  33-22  25
Підлужжя        13  7  3  3  43-24  24
Милування      15  7  2  6  35-28  23
"Сокіл" У         15  7  2  6  31-36  23
Стебник           14  6  5  3  36-25  23
Довге              15  6  3  6  41-24  21
ФК "Угринів"    14  6  3  5  27-26  21
Тязів               13  5  4  4  29-17  19
Одаї                9  3  0  6  20-30  9
Марківці          15  2  0  13  25-72  6
Стриганці        10  1  0  9  18-52  3

ТЛУМАЧ
1 ліга. 16 тур
Ісаків - Остриня - 1:1
Олеша - Королівка - 0:2
Буківна - Надорожна - 1:1
ФК "Грушка" - Колінці - 3:0
Живачів - Прибилів - 1:1
Гарасимів - Нижнів - 2:2
17 тур
Прибилів - Нижнів - 1:2
Колінці - Живачів - 1:1
Надорожна - ФК "Грушка" - 0:3
Королівка - Буківна - 1:0
Остриня - Олеша - 8:0
Ісаків - Гарасимів - 1:2

Становище команд
                     І    В  Н  П    М     О
Живачів       17  12  3  2  45-15  39
Грушка        17  12  1  4  42-26  37
Остриня       17  11  3  3  49-22  36
Прибилів      16  8  5  3  42-20  29
Нижнів         17  6  5  6  39-39  23
Ісаків           17  6  5  6  31-32  23
Колінці         17  6  3  8  22-24  21
Королівка     17  6  2  9  31-32  20
Надорожна   16  4  7  5  19-20  19
Буківна        16  4  6  6  25-25  18
Гарасимів     17  1  5  11  23-60  8
Олеша          16  1  1  14  16-69  4

2 ліга
Група А. 12 тур

"Єдність" Грушка - Вікняни - 0:4
Братишів - Олешів - 3:0
Петрилів - Локітка - 3:4
Гостів - Палагичі - 6:4
13 тур
Гостів - "Єдність" Грушка - 3:0
Палагичі - Петрилів - 3:0
Локітка - Братишів - 2:3
Олешів - Вікняни - 0:3

Становище команд
                     І   В  Н  П     М     О
Братишів      13  12  1  0  50-12  37
Вікняни         13  9  3  1  36-7  30
Гостів           13  8  1  4  48-28  25
Локітка         13  7  1  5  31-33  22
Палагичі       13  6  1  6  32-27  19
"Єдність" Гр. 13  3  0  10  14-53  9
Петрилів       13  2  1  10  18-36  7
Олешів         13  0  2  9  6-37  2 (знято)

Група Б. 15 тур
Бортники - "Дністер" Підвербці - 3:0
Озеряни - Пужники - 0:2
ФК "Підвербці" - Хотимир - 2:2
Жуків - Яківка - 2:2
16 тур
Яківка - Хотимир - 0:1
Озеряни - ФК "Підвербці" - 5:1
Пужники - Бортники - 0:1
"Дністер" Підвербці - Живачів-2 - 2:0

Становище команд
                         І    В  Н  П    М    О
Бортники          15  11  2  2  40-10  35
Хотимир           16  11  2  3  39-12  35
Жуків               15  8  2  5  38-19  26
Яківка              13  6  4  3  27-11  22
Пужники           13  6  2  5  15-14  20
Озеряни           15  6  2  7  26-28  20
"Дністер" Підв. 15  6  1  8  25-48  19
ФК "Підвербці" 13  2  3  8  12-35  9
Живачів-2         15  0  0  15  8-63  0

БРАМКИ

Переглядів: 332 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: