Головна » 2013 » Листопад » 12 » Кубок чемпіонів міст і районів області - 2013. Анонс і результати
14:49
Кубок чемпіонів міст і районів області - 2013. Анонс і результати

Цими вихідними продовжиться боротьба за обласний Кубок чемпіонів. В суботу та неділю пройдуть поєдинки 1/4 фіналу. Цікаво, що в чвертьфінал разом з старожилами змагань ("Прут" Видинів" і "Кремінь" Пістинь) вийшли одразу шість дебютантів турніру!

Кубок чемпіонів міст і районів. 1/4 фіналу

"Прут" Видинів (Снятинський р-н) - ФК "Перегінське" (Рожнятівський р-н) - 1:3 і 2:5

"Каменяр" Серафинці (Городенківський р-н) - ФК "Станькова" (Калуський р-н) - 0:2 і 1:1

"Кремінь" Пістинь (Косівський р-н) - "Легіон" Ів.-Франківськ - 3:1 і +:- (гра не відбулася ч/з невідповідність розмітки правилам гри)

"Отрада" Глибівка (Богородчанський р-н) - "Нива" Гаврилівка (Надвірнянський р-н) - 1:1 і 2:2 (переможцем пари за рахунок більш результативної гри у гостях стала "Отрада")

Бомбардири (після групового етапу): П. Дмитрів ("Отрада") - 9, Процик ("Легіон") - 8, Руй ("Свіча") - 7, І. Яців ("Станькова") - 5, Лудчак ("Прут"), Соломчак ("Перегінське") і О. Андрусів ("Долина") - по 4, Р. Іванів ("Отрада"), О. Петрів ("Перегінське"), Сосєнков ("Долина"), Я. Ципердюк ("Сокіл"), А. Федорчук ("Прибилів") - по 3 голи.  

Дискваліфікований: Магас ("Станькова").


СНЯТИНЩИНА & РОЖНЯТІВЩИНА

Снятинщина в Кубку чемпіонів: 2005 - "Прут" Видинів (чемпіон), 2006 - "Прут" Видинів (чемпіон), 2007 - "Прут" Видинів (1/4), "Колос" Стецева (1/4), 2008 - "Єдність" Балинці (фіналіст), 2009 - "Прут" Видинів (2 гр.), 2010 - "Прут" Видинів (фіналіст), 2011 - "Прут" Видинів (1/2), 2011/12 - "Прут" Видинів (1/4), 2012 - "Прут" Видинів (1/2)      

Рожнятівщина в Кубку чемпіонів: 2005 - "Чечва" Нижній Струтин (1/8), 2007 - Брошнів (1/8), 2008 - Брошнів (1/4), 2009 - "ЛІР-Буд" Сваричів (1/2), 2010 - "Лімниця" Перегінське (2 гр.), 2011 - ФК "Цінева" (3 гр.), 2011/12 - "Колос" Цінева(3 гр.)      

Команди Снятинщини і Рожнятівщини раніше не зустрічалися.


ГОРОДЕНКІВЩИНА & КАЛУЩИНА

Городенківщина в Кубку чемпіонів: 2005 - "Колос" Ясенів-Пільний (1/8), 2007 - "Колос" Чернятин (1/8), 2008 - ФК "Глушків" (1/8), 2009 - ФК "Глушків" (3 гр.), 2010 - "Колос" Чернятин (3 гр.), 2011 - "Чайка" Вільхівці (1/4), 2011/12 - "Чайка" Вільхівці (1/2)     

Калущина в Кубку чемпіонів: 2005 - ФК "Підмихайля" (1/8), 2006 - "Сокіл" Голинь(1/4), 2007 - "Рух" Вістова (1/4), 2008 - "Штурм" Сівка-Калуська (1/8), 2009 - "Штурм" Сівка-Калуська (2 гр.), 2010 - "Рух" Вістова (3 гр.), 2011 - ФК "Тужилів" (1/2), 2011/12 - ФК "Тужилів" (1/4), 2012 - ФК "Тужилів" (1/2)        

Команди Городенківщини і Калущини раніше не зустрічалися.


КОСІВЩИНА & ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Косівщина в Кубку чемпіонів: 2005 - "Черемош" Кобаки (1/8), 2006 - ФК "Вербовець" (1/2), 2007 - ФК "Вербовець" (фіналіст), 2008 - "Арсенал" Вербовець(1/2), "Кремінь" Пістинь (1/8), 2009 - "Зоря" Рожнів (1/2), 2010 - "Кремінь" Пістинь (1/2), 2011 - "Кремінь" Пістинь (фіналіст),  2011/12 - "Кремінь" Пістинь (1/2), 2012 - "Кремінь" Пістинь (фіналіст)       

Івано-Франківськ в Кубку чемпіонів: 2012 - "Удар - Громадський форум" (4 гр.) 

Команди Косівщини та Івано-Франківська раніше не зустрічалися.


БОГОРОДЧАНЩИНА & НАДВІРНЯНЩИНА 

Богородчанщина в Кубку чемпіонів: 2005 - "Карпати" Ст. Богородчани (1/4), 2006 - "Карпати" Ст. Богородчани (1/4), 2007 - ФК "Саджава" (1/8), 2010 - ФК "Дзвиняч" (3 гр.), 2011 - ФК "Дзвиняч" (1/4), 2011/12 - ФК "Дзвиняч" (1/2), 2012 - "Краснопіль" Солотвин (1/4)   

Надвірнянщина в Кубку чемпіонів: 2005 - ФК "Перерісль" (1/8),  2006 - "Олімпія" Камінна (1/8), 2007 - "Колос" Тисменичани (1/8), 2008 - "Колос" Тисменичани (1/4), 2009 - "Лістер" Лісна Тарновиця (чемпіон), 2010 - ФК "Перерісль" (2 гр.), 2011 - "Арсенал" Тисменичани (3 гр.), 2011/12 - ФК "Перерісль" (1/4), 2012 - "Арсенал" Тисменичани (1/4)     

Особисті зустрічі: 2010 - ФК "Дзвиняч" - ФК "Перерісль" - 3:3 і 2:7 (група), 2012 - "Краснопіль" Солотвин - "Арсенал" Тисменичани - 1:0 і 2:3 (група)

Примітка. Розіграш кубка 2011-12 рр. не завершено через порушення низкою команд регламенту змагань.

Результати групового етапу: 1-2 тури, 3-4 тури, 5-6 тури  

БРАМКИ

Переглядів: 402 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: