Головна » 2016 » Березень » 30 » ІФФФ. Заявкова кампанія. 30-31 березня
08:07
ІФФФ. Заявкова кампанія. 30-31 березня

31 березня завершується заявкова кампанія учасників обласних змагань. Станом на ранок середи, 30 березня, заявкові листи подали 17 з 25-ти команд, які вже повинні були пройти цю процедуру. При цьому, як стало відомо, "Енергія" Бурштин і "Покуття-Євромодуль" Снятин відмовилися від участі в весняному чемпіонаті, внаслідок чого кількість команд у 1-й лізі скоротилася до 14-ти (по 7 у кожній групі).

30 березня за графіков мають заявлятися ФК "П'ядики", ФК "Рогатин" і ФК "Сваричів", 31-го - "Чайка" Вільхівці"Тепловик-ДЮСШ-3" Івано-Франківськ, "Турка-Сандаліно" Турка і ФК "Устя". Назвемо також ті вісім команди, котрі прострочили графік заявкової кампанії - "Дністер" Галич, "Дністер-Рітас" Побережжя, "Карпати" Коломия, "Медик-Краснопіль" Солотвин, "Нафтовик" Долина, "Придністров'я" Тлумач, "Пробій" Городенка і ФК "Гвіздець".

Заявки команд

"Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ (23 гравці) 
Барчук Роман (1990) - "Дністер" Галич   
Вівчар Дмитро (1997) - юн. склад   
Вацеба Ярослав (1997)        
Витак Володимир (1990)        
Генсьор Владислав (1994)        
Горбатий Роман (1997)        
Грона Юрій (1994)        
Гук Олександр (1976)        
Гуменюк Назар (1996)        
Красій Василь (1994) - "Придністров'я" Тлумач
Кукурудз Андрій (1996)        
Кучера Василь (1993)        
Легкий Іван (1996)        
Луців Мар'ян (1997) - юн. склад
Луцький Павло (1997)        
Оринчак Богдан (1993)        
Павлів Юрій (1994)        
Пархуць Віталій (1997) - "Енергія" Бурштин
Рудницький Денис (1993)        
Самочко Андрій (1994)        
Семенів Юрій (1997)        
Ступницький Василь (1995)        
Якібчук Павло (1996)

Вибули: Прошак ("Ніка-Івано-Франківськ"), Безрукий, Городецький, Мороз Н., Пилка, Скакун, Яцурак

"Турка-Сандаліно" Турка (20 гравців)
Іваничук Петро (1997) - "Гуцульщина" Косів        
Андрусяк Дмитро (1995)        
Блащук Василь (1995)        
Гарасим'як Руслан (1994)        
Гнатюк Ярослав (1989)        
Данищук Володимир (1997) - "Гуцульщина" Косів        
Дмитрук Василь (1987)        
Карач Василь (1989)        
Коломийчук Любомир (1996) - "Карпати" Спас       
Крамар Ігор (1997) - "Гуцульщина" Косів        
Кулик Михайло (1989)        
Маковійчук Василь (1989)        
Максим'юк Дмитро (1988)        
Мегдиник Володимир (1987)        
Мироняк Роман (1987)        
Сопилюк Василь (1994)        
Сочка Андрій (1993) - "Гуцульщина" Косів        
Тепчук Ігор (1990)        
Халабарчук Володимир (1987)        
Яцик Дмитро (1992) - "Гуцульщина" Косів

Вибули: Буджак, Гнатюк О., Піддубрівний, Синчук, Томчук, Червінський, Шарморецький

"Дністер" Галич (20 гравців)
Іванишин Андрій (1994) - в базі даних зареєстрований вперше        
Іванишин Юрій І. (1993)        
Бесага Максим (1994) - "Енергія" Бурштин
Бобрис Олександр (1997) - юн. склад      
Вовчук Юрій (1987)        
Вовчук Ярослав (1989)        
Гаврилишин Віталій (1987) - "Галичина" Івано-Франківськ       
Гуменяк Дмитро (1976)        
Гречух Іван (1995) - "Енергія" Бурштин        
Данів Назарій (1992)        
Деренюк Ярослав (1988)        
Кицька Ярослав (1988)        
Козловський Микола (1996) - "Енергія" Бурштин      
Космірак Андрій (1989)        
Кримінський Богдан (1995) - "Енергія" Бурштин    
Кулик Дмитро (1995) - "Енергія" Бурштин       
Сабат Євген (1987) - ФК "Більшівці"       
Томин Тарас (1995)        
Третяк Роман (1994) - "Козацький острів" Чорнолізці        
Федорняк Олег (1989)

Вибули: Воробець ("Касова" Бовшів), Калапач (Польща), Русак П. (Чехія), Барчук Р., Белей, Бендер, Галян, Губар, Гуменюк В., Петрів, Прокоп, Тістик.

"Нафтовик" Долина (19 гравців)
Боднар Олег (1992) - ФК "Калуш"
Вецко Сергій (1990) - ФК "Вигода"
Гала Микола (1991) - ФК "Вільхівка", Рожнятівський р-н
Гошовський Михайло (1991) - "Сокіл" Павлівка, Тисменицький р-н
Громоляк Назар (1992)
Гутник Богдан (1991) - "Сокіл" Павлівка, Тисменицький р-н
Димид Святослав (1988)
Жмуркевич Андрій (1990)
Копистянський Андрій (1997) - юн. склад
Локатир Іван (1975)
Паньків Іван (1992) - "Карпати" Болехів
Петрушка Олег (1989) - "Рубань" Велика Тур'я
Рапач Руслан (1992)
Романів Тарас (1992) - ФК "Станькова", Калуський р-н 
Салаш Андрій (1990) - ФК "Кропивник", Калуський р-н
Стефурак Остап (1995) - "Рубань" Велика Тур'я
Тишківський Василь (1997) - юн. склад
Шатковський Олег (1984)
Юрків Віталій (1996)

Вибули: Івахнюк В., Боровський, Гошовський Р., Грицак І., Дутчак, Локатир О., Менчак, Пукаляк, Смоляр, Сосєнков, Ференц, Худастка, Шиян.

"Придністров'я" Тлумач (13 гравців)
Атаманюк Володимир (1992) - ФК "Колінці"           
Бєлоусов Дмитро (1994) - "Ніка-Івано-Франківськ"      
Вікарюк Олег (1979)        
Денищук Ігор (1995)            
Довгань Олександр (1995) - "Козацький острів" Чорнолізці, Тисменицький р-н           
Олійник Володимир (1996)            
Питльований Олег (1994)            
Поліщук Олег (1996) - "Бескид" Надвірна     
Рій Володимир (1986)            
Самборський Олег (1997)            
Француз Василь (1996)            
Хилюк Сергій (1997) - "Бескид" Надвірна    
Щербина Василь (1990)

Вибули: Борсук, Калитка і Слободян М. (усі - ФК "Битків"), Гундяк, Красій, Сікач, Синишин, Трухан, Шифир

ФК "Сваричів" (24 гравці)
Інес Богдан (1994)        
Беник Сергій (1996)        
Волощук Андрій (1992)        
Волощук Віталій (1990)        
Жолобак Роман (1991)        
Колтик Євген (1994)        
Курташ Михайло (1994)        
Марчук Степан (1988)        
Мельник Роман (1995)        
Оліярник Юрій (1986) - "Чечва" Нижній Струтин      
Рибчак Євген (1993)        
Рибчак Борис (1996) - "Горгани" Рожнятів      
Рибчак Володимир (1989)        
Романишин Михайло (1992) - "Карпати" Болехів     
Русаль Валерій (1995)        
Савчук Олег (1995)        
Семчук Василь (1992)        
Сеничак Михайло (1991)        
Тренчук Роман (1980) - "Горгани" Рожнятів     
Турчин Назар (1996)        
Фітяк Володимир (1979)        
Фітяк Михайло (1989)        
Федишин Ігор (1992)        
Яремчук Назарій (1991) - "Горгани" Рожнятів

Вибули: Дзундза, Локатир О., Тринчук

ФК "Рогатин" (22 гравці)
Адамович Павло (1985) - в 2015 р. не реєструвався       
Белегай Мирослав (1997) - в 2015 р. не реєструвався
Бойсин Степан (1993) - в 2015 р. не реєструвався     
Вовк Іван (1996) - в 2015 р. не реєструвався    
Галушка Олег (1992) - зареєстрований вперше     
Горинь Володимир (1997) - в 2015 р. не реєструвався      
Гриник Назарій (1994) - зареєстрований вперше      
Гриців Тарас (1992) - в 2015 р. не реєструвався  
Дзюб Тарас (1991) - ФК "Бережани", Тернопільщина
Зінько Тарас (1986) - в 2015 р. не реєструвався
Замощак Зіновій (1993) - в 2015 р. не реєструвався     
Качала Андрій (1994) - в 2015 р. не реєструвався
Качур Ярослав (1994) - в 2015 р. не реєструвався
Кліщ Роман (1996) - в 2015 р. не реєструвався
Лавров Роман (1989) - в 2015 р. не реєструвався   
Мінурка Іван (1995) - в 2015 р. не реєструвався      
Оступ Віталій (1993) - в 2015 р. не реєструвався    
Притика Роман (1995) - в 2015 р. не реєструвався     
Соломка Ярослав (1978) - "Хортиця" Крихівці, Івано-Франківська міськрада  
Торган Роман (1993) - в 2015 р. не реєструвався
Фарина Віталій (1995) - в 2015 р. не реєструвався   
Шевчук Олег (1991) - в 2015 р. не реєструвався

Вибули: у 2015 році команда не була зареєстрована в ЄБД ФФУ 

ФК "Устя" (21 гравець)            
Александрук Ігор (1992)            
Александрук Роман (1988)            
Волинський Василь (1969)            
Волощук Дмитро (1992) - "Прут" Прутівка        
Данищук Микола (1998) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн.            
Гузак Сергій (1991)    
Краєвський Ігор (1988) - "Покуття-Євромодуль" Снятин         
Магас Василь (1988)            
Максим'юк Василь (1991)            
Ориджук Іван (1991) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Плехтяк Василь (1981) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Плехтяк Володимир (1994) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Плехтяк Олексій (1992)            
Плехтяк Ярослав (1996) - ФК "Кулачин" Снятин            
Рожко Іван (1982)            
Рожко Віталій (1980)            
Рожко Петро (1990)            
Романюк Іван (1985) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Савойко Любомир (1985) - "Маяк" Русів   
Турчинський Тарас (1992) - "Прут" Видинів   
Федорів Любомир (1989) - ФК "Борщів"

Вибули: Волинський Вік., Волощук В.,Кіцул, Молофій, Савчук В., Сандуляк, Харук І., Харук Р. та ін. 

"Дельта" Гвіздець (16 гравців)
Антонюк Василь (1980)        
Арбузов Сергій (1985) - "Старт" Старий Гвіздець
Вахняк Ігор (1990) - "Старт" Старий Гвіздець
Гайдичук Іван (1990)        
Гайдичук Ігор (1991)        
Голейчук Ігор (1989)        
Голинський Павло (1995) - "Покуття-Євромодуль" Снятин     
Кіцанюк Андрій (1989) - "Старт" Старий Гвіздець
Корнута Віталій (1993)        
Лоюк Сергій (1992)        
Малярчук Святослав (1994)        
Маруцан Іван (1997) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн. 
Михайлищук Микола (1988)        
Томашевський Віталій (1985)        
Остапчук Олександр (1993) - ФК "Острівець", Городенківський р-н        
Ясуник Василь (1983)

Вибули: Бицкало Р., Бойків, Запотічний, Коновалик, Цибуляк

"Чайка" Вільхівці (18 гравців)
Белей Василь (1983) - "Дністер" Галич       
Бичай Станіслав (1989)     
Бузуляк Юрій (1994)            
Вістовський Юрій (1996)            
Гордей Андрій (1996) - "Карпати" Коломия      
Завершенюк Олександр (1989) - "Кремінь" Пістинь, Косівський р-н 
Коваль Ігор (1997) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн.   
Лемак Олександр (1993) - ФК "Велика Копаня", Закарпаття            
Лещук Володимир (1993) - "Метеор" Жукотин, Коломийський р-н            
Луців Руслан (1992) - "Луквиця" Вікторів, Галицький р-н            
Музика Михайло (1993)            
Прокіпчук Михайло (1996)            
Романюк Володимир (1998) - "Покуття-Євромодуль" Снятин - юн.    
Тодорак Олександр (1993)            
Федик Любомир (1994) - ФК "Станькова", Калуський р-н       
Федоров Денис (1984) - "Покуття-Євромодуль" Снятин        
Цінчик Олександр (1996) - ФК "Дунаївці", Хмельницька обл.        
Шинкарук Роман (1997) - юн. склад

Вибули: Антонюк І., Бичай, Гавриш А., Гурак, Козлов О., Куриляк, Лялюк, Приймак Р., Сендзюк, Тарас Ю., Тихонюк, Третяк Д., Шнайдер 

 

БРАМКИ, за даними ІФФФ і ЄБД ФФУ

ІФФФ. Заявкова кампанія. 28-29 березня

Заявкова кампанія. 24-25 березня

Заявкова кампанія. 21-23 березня

Заявкова кампанія. 17-18 березня

Графік заявочної кампанії до чемпіонату і першості області з футболу (оф. сайт ІФФФ) 

Переглядів: 532 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: