Головна » 2016 » Березень » 24 » ІФФФ. Заявкова кампанія. 24-25 березня
09:49
ІФФФ. Заявкова кампанія. 24-25 березня

Триває заявкова кампанія учасників обласних змагань. Станом на вечір середи, 23 березня, заявкові листи за графіком подали лише 7 з 15 команд. У четвер, 24 березня, мають заявлятися "Ніка-Івано-Франківськ", "Оскар" Підгір'я і "Покуття-Євромодуль" Снятин, у п'ятницю - "Придністров'я" Тлумач, "Пробій" Городенка і "Прут" Делятин. Також, не виключено, що до офісу ІФФФ прибудуть представники команд, що вже прострочили гафік кампанії.

Заявки команд

"Оскар" Підгір'я (20 гравців)
Іванишин Юрій (1985)
Басараб Михайло (1988) - "Атомік Селектс" Торонто, Канада
Вірстюк Роман (1991)
Гапончук Дмитро (1995) - "Металург" Запоріжжя
Герин Назарій (1991)
Гребінський Ігор (1985)
Гринів Олег (1994)
Данищук Віктор (1983)
Дмитрів Павло (1993)
Долотко Ігор (1982)
Канюк Андрій (1983)
Конкольняк Ярослав (1991)
Курташ Роман (1989)
Лазорик Микола (1984)
Макогон Михайло (1987)
Мотуз Роман (1981)
Онуфрак Тарас (1995)
Стоцький Роман (1990)
Цимбалістий Ігор (1990)
Ципердюк Іван (1986)

Вибули: Мельничук Т., Руснак Р.

"Бескид" Надвірна (18 гравців)
Ієм Кана Рауль Захі (1992, Камерун) - "Штурмовик" Івано-Франківськ
Іванюк Іван (1995)
Іванюк Тарас (1996)
Барило Андрій (1991)
Боднар Андрій (1985) - ФК "Перерісль"
Давидюк Роман (1991)
Зомбік Володимир (1986) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Кудляк Богдан (1992) - "Галичина" Івано-Франківськ
Логажевський Богдан (1980)
Максим'юк Іван (1992) - ФК "Сопів", Коломийський р-н
Павлюк Олег (1994) - ФК "Перерісль"
Реміцький Андрій (1997) - вперше зареєстрований в ЄБД
Романюк Роман (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Соколовський Назар (1990)
Стасишин Олег (1983) - "Лістер" Лісна Тарновиця
Тащук Олег (1984) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Угринчук Василь (1991)
Шумляс Роман (1985) - "Газовик" Богородчани

Вибули: Сем'янчук ("Ніка-Івано-Франківськ"), Гуменяк Д., Дудяк, Павлюк А., Салманов, Шуфлін

"Ніка-Івано-Франківськ" (23 гравці)
Байдачок Василь (1998) - юн. склад
Бойко Тарас (1995)
Вацеба Андрій (1995)
Веприк Олег (1983)
Волок Владислав (1994)
Вульчин Остап (1992)
Геник Василь (1998)
Дербах Василь (1996)
Ковалюк Володимир (1972)
Комар Артур (1995)
Малик Андрій (1997) - "Оскар" Підгір'я - юн.
Мельник Назарій (1998) - юн. склад
Михайлишин Роман (1998) - юн. склад
Москаленко Віталій (1998) - юн. склад
Мудрик Ігор (1997) - юн. склад
Приймак Владислав (1996)
Пристай Віталій (1995)
Прошак Роман (1996) - "Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ
Сем'янчук Ярослав (1994) - "Галичина" Івано-Франківськ
Татарин Олександр (1998) - юн. склад
Чопик Михайло (1987)
Шпирка Юрій (1998)
Ярема Назарій (1998) - ФК "Тужилів", Калуський р-н

Вибули: Атаманюк, Бєлоусов, Голей, Лаврук С., Метенька, Сворень, Слободян Є., Хороб. 

"Прут" Делятин (22 гравці)
Білінкевич Іван (1978)
Бодров Петро (1996)
Бойчук Андрій (1997) - "Тепловик"-ДЮСШ-3 Івано-Франківськ - юн.
Виксюк Михайло (1995)
Голіней Михайло (1983) - ФК "Ланчин"
Довбенюк Максим (1986)
Зупник Руслан (1984)
Кіщук Василь (1990)
Ключівський Микола (1992)
Кочержук Василь (1990)
Кучак Богдан (1992)
Кучак Тарас (1990)
Ліхновський Андрій (1995)
Миндюк Віктор (1991)
Небелюк Олександр (1989)
Семенюк Борис (1996)
Сенюк Тарас (1991)
Сулятицький Юрій (1995) - ФК "Березів", Косівський р-н
Ткачук Сергій (1992) - ФК "Ланчин"
Хайнус Роман (1995)
Урбанович Михайло (1995) - ФК "Березів", Косівський р-н
Цурак Ігор (1986)

Вибули: Василишин, Ковалюк М., Небелюк В., Непейвода В., Непейвода Ю., Нечепуренко, Римарук

БРАМКИ, за даними ІФФФ і ЄБД ФФУ

Графік заявочної кампанії до чемпіонату і першості області з футболу (оф. сайт ІФФФ) 

Заявкова кампанія. 21-23 березня

Заявкова кампанія. 17-18 березня

Переглядів: 547 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: