Головна » 2016 » Березень » 21 » ІФФФ. Заявкова кампанія. 21-23 березня
09:34
ІФФФ. Заявкова кампанія. 21-23 березня

17 березня розпочалася заявкова кампанія учасників чемпіонату і першості Івано-Франківщини 2016 р. (весна). Вона триватиме до кінця місяця. Щодня (окрім вихідних) свої заявки повинні подавати по три клуби. Черговість подачі в ІФФФ визначили за абеткою.    

Команди, котрі мали заявитися у понеділок, 21 березня, - "Енергія" Бурштин"Карпати" Болехів і "Карпати" Брошнів-Осада, графік проігнорували. У вівторок чекаємо "Карпати" Коломия"Карпати" Кути і "Касова" Бовшів. У середу - "Медик-Краснопіль" Солотвин, "Нафтовик" Долина і "Нептун" Заболотів.

Заявки команд

"Вихор" Ямниця (24 гравці)
Іваночко Назар (1992)
Бибик Андрій (1990)
Бойченюк Петро (1994) - "Кремінь" Пістинь, Косівський р-н
Вандзіляк Андрій (1990) - ФК "Калуш"
Ванченко Назарій (1990)
Вирста Володимир (1996)
Гринькевич Вітал-Йосип (1996)
Гринькевич Любомир (1997)
Данилюк Володимир (1986) - в 2015 р. не зареєстрований
Дем'яник Олег (1975) 
Демків Ярослав (1995) - "Медик-Краснопіль" Солотвин
Джус Роман (1995)
Дзекца Андрій (1996)
Дорошенко Іван (1991)
Зуб'як Олег (1991)
Кравців Микола (1993) - "Дружба" Драгомирчани, Тисменицький р-н
Малик Ігор (1992)
Мухтаров Віталій (1992)
Наконечний Володимир (1993)
Новицький Андрій (1993) - ФК "Калуш"
Павлів Назарій (1994)
Петрунчак Петро (1988)
Федюк Михайло (1996)
Хавлюк Олександр (1996)

"Карпати" Брошнів-Осада (20 гравців)
Атаманчук Любомир (1985)
Барановський Олег (1993)
Боришкевич Володимир (1987)
Громоляк Андрій (1989)
Дранчук Роман (1991)
Качур Василь (1974)
Кащій Микола-Дмитро (1995)
Кузьмин Роман (1996)
Кушецький Ігор (1990)
Локатир Олег (1984)
Локатир Святослав (1988)
Ляхович Михайло (1985)
Паньків Станіслав (1993) - "Сокіл" Коршів, Коломийський р-н 
Петрик Євгеній (1997) - "Нафтовик" Долина
Пілянський Богдан (1992) - ФК "Станькова", Калуський р-н
Пліщук Петро (1986)
Покачайло Ромуальд (1990)
Романишин Ростислав (1992)
Стасів Роман (1997) - юн. склад
Яворський Георгій (1989)
Януш Орест (1988) - ФК "Калуш"

Вибули: Качак, Косован, Костів, Перепічка, Христонько В., Христонько Ю.

"Карпати" Кути (21 гравець) 
Андрусяк Юрій (1995) - "Надія Карпат" Малий Рожин
Берник Володимир (1976) - ФК "Берегомет", Чернівецька обл.
Букатка Юрій (1996) - "Черемош" Слобідка
Букатчук Дмитро (1995) - "Черемош" Слобідка
Гасяк Дмитро (1985) - "Черемош" Слобідка
Іваха Анатолій (1994) - "Скала" Старі Кути
Іваха Михайло (1994) - "Скала" Старі Кути
Кадемський Володимир (1993)
Кузменюк Ярослав (1993) - "Скала" Старі Кути 
Лазорик Степан (1987)    
Луканюк Роман (1996) - "Нива" Тюдів 
Луцький Дмитро (1991) - "Скала" Старі Кути 
Никифорак Ярослав (1995) - "Черемош" Слобідка
Осічний Микола (1996) - "Черемош" Слобідка
Поп'юк Іван (1988) - ФК "Іспас", Чернівецька обл. 
Романюк Вадим (1996) - "Скала" Старі Кути
Романюк Валерій (1997) - "Скала" Старі Кути
Ромащук Станіслав (1990) - "Зарінок" Тисовець, Чернівецька обл.
Усик Ярослав (1983)    
Черленяк Андрій (1986) - "Черемош" Слобідка
Чупіль Назар (1996) - "Скала" Старі Кути
Шулько Олександр (1980) - ФК "Вижниця", Чернівецька обл.

Вибули: - (в 2015 р. команда не виступала)

"Касова" Бовшів (23 гравці) 
Білоус Руслан (1996)
Боднар Андрій (1992)
Британ Володимир (1992) - ФК "Жалибори"
Воробець Тарас (1987) - "Дністер" Галич
Галич Зіновій (1993)
Даляк Любомир (1992)
Жовнірик Степан (1994)
Калин Петро (1981) - у 2015 р. не зареєстрований
Ковальчук Дмитро (1997) - "Дністер" Галич (юн.)
Макарій Олександр (1987)
Мартинів Володимир (1987)
Озарко Олег (1985)
Паук Іван (1990)
Плешка Сергій (1969)
Салій Петро (1997) - "Енергія" Бурштин (юн.) 
Сас Руслан (1979) - ФК "Станькова", Калуський р-н
Сачевський Роман (1990)
Сташко Павло (1987)
Тимків Ігор (1991)
Товкач Іван (1991)
Ходовіцький Микола (1987)
Цибух Роман (1997)
Шумський Юрій (1997) - нергія" Бурштин (юн.)

Вибули: Горбатий О., Горбачевський, Дутка, Курдидик, Макарій Р., Мурафа Д.

"Нептун" Заболотів (17 гравців)
Гаврилюк Ігор (1997) - юн. склад
Горук Василь (1983) - ФК "Келихів"
Гриник Любомир (1992)
Драганюк Роман (1995)
Драганюк Сергій (1988)
Каюк Віталій (1990)
Клебановський Тарас (1990)
Кондратко Назар (1993) - "Покуття-Євромодуль" Снятин
Левко Василь (1989)
Лесюк Денис (1997) - "Старт" Старий Гвіздець - юн. (Коломийський р-н)
Підлетейчук Сергій (1986)
Палагній Сергій (1978)
Пилип'юк Іван (1997) - юн. склад
Пирог Юрій (1984)
Радиш Тарас (1986)
Слободян Володимир (1982)
Стецик Руслан (1997) - юн. склад

Вибули: Голюк, Онищук, Цюпин, Юрійчук

Примітка. Для новачків подано дані про їх попередній клуб.

 

БРАМКИ, за даними ІФФФ і ЄБД ФФУ

Графік заявочної кампанії до чемпіонату і першості області з футболу (оф. сайт ІФФФ) 

Заявкова кампанія. 17-18 березня

Переглядів: 572 | Додав: bramki | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: