Головна » 2014 » Травень » 23 » Чемпіонат Надвірнянщини - 2014. Склади команд
11:51
Чемпіонат Надвірнянщини - 2014. Склади команд

Продовжуємо друкувати склади команд-учасниць чемпіонатів міст і областей. На черзі - Надвірнянщина. Найдовші заявкові листи у "Прута" з Саджавки (36 гравців), "Лістера" Лісна Тарновиця (20) і "Арсеналу" з Тисменичан (29). Найкоротші - у "Ниви" з Гаврилівки (14), "Підгір'я" Назавизів (15) і білоославської "Рокити" (16).

«Арсенал» Тисменичани (29 гравців)
Гладій Роман (1995)
Глек Анатолій (1986)
Глек Роман (1995)
Гривнак Євген (1984)
Григорчак Руслан (1995)
Гусак Олег (1988)
Костюк Віталій (1997)
Куртяк Сергій (1984)
Кушнірчук Тарас (1975)
Микитишин Петро (1975)
Минда Мар'ян (1987)
Минда Микола (1992)
Пленюк Іван (1981)
Рожко Роман (1990)
Сікач Тарас (1989)
Семанюк Іван (1995)
Суш Василь (1990)
Ткачук Іван (1987)
Ткачук Дмитро (1987)
Фучко Василь (1992)
Цуциловський Олег (1994)
Човган Володимир (1980)
Чорний Роман (1991)
Чуйко Віталій (1983)
Чуйко Станіслав (1995)
Янишин Володимир (1988)
Янкевич Орест (1989)
Яремчук Назарій (1992)
Яремчук Руслан (1993)

«Лістер» Лісна Тарновиця (30 гравців)
Білейчук Богдан (1981)
Балюк Михайло (1985)
Буняк Дмитро (1966)
Гаврилів Роман (1987)
Гайдаш Василь (1980)
Гальчак Ігор (1987)
Гальчак Василь (1984)
Гальчак Василь (1990)
Гальчак Михайло (1985)
Гриджук Ярослав (1976)
Капущак Михайло (1991)
Качанюк Мар'ян (1992)
Качанюк Михайло (1988)
Качанюк Степан (1995)
Клюфінський Богдан (1978)
Крук Василь (1988)
Легеньких Віктор (1995)
Логажевський Роман (1992)
Мельничук Олег (1976)
Непеляк Василь (1995)
Онуфрак Віталій (1995)
Остап'юк Віталій (1992)
Подоляк Руслан (1983)
Сенькович Назар (1991)
Смеречук Василь (1991)
Созанський Василь (1986)
Созанський Володимир (1994)
Созанський Михайло (1987)
Созанський Михайло (1987)
Усманов Микола (1994)

«Нива» Гаврилівка (14 гравців)
Гавкалюк Василь (1992)
Данищук Назар (1995)
Максим'юк Андрій (1978)
Пинчук Іван (1991)
Пинчук Іван (1994)
Полатайко Богдан (1983)
Романюк Дмитро (1992)
Романюк Микола (1987)
Романюк Мирослав (1993)
Сем'ян Юрій (1990)
Слободян Владислав (1996)
Тимків Тарас (1986)
Торб'як Віталій (1989)
Чепіль Віталій (1992)

«Олімпія» Камінне (21 гравець)
Іванців Володимир (1978)
Іванюк Іван (1995)
Іванюк Богдан (1995)
Іванюк Максим (1992)
Іванюк Олег (1995)
Іванюк Тарас (1994)
Андрусяк Василь (1993)
Барбак Василь (1995)
Богатчук Назар (1995)
Василишин Любомир (1982)
Висіцький Назар (1993)
Гільтайчук Павло (1992)
Гуляк Михайло (1992)
Данилюк Роман (1984)
Качур Василь (1995)
Ковальов Святослав (1998)
Панасюк Ярослав (1984)
Пушкар Олександр (1986)
Титаренко Тарас (1987)
Цуцилівський Тарас (1990)
Шкрумеляк Петро (1983)

«Підгір’я» Назавизів (15 гравців)
Іванов Василь (1993)
Андрейчук Микола (1989)
Андрейчук Роман (1988)
Голинський Олег (1993)
Гурмак Любомир (1986)
Гурмак Роман (1995)
Гурмак Северин (1995)
Загайкевич Андрій (1990)
Козороз Микола (1987)
Логин Василь (1991)
Ляхович Роман (1992)
Олійник Іван (1990)
Остапчук Петро (1992)
Ровінський Степан (1991)
Худяєв Василь (1992)

«Прут» Саджавка (36 гравців)
Андрійчук Василь (1987)
Блонський Олександр (1995)
Бутенко Володимир (1989)
Зарінчук Андрій (1995)
Кузьмин Іван (1981)
Кузьмин Василь (1985)
Кузьмин Дмитро (1988)
Кузьмин Назарій (1990)
Кухтар Василь (1992)
Лисак Ігор (1988)
Лисак Василь (1993)
Лисак Михайло (1991)
Мартиняк Тарас (1989)
Мотрук Іван (1992)
Мотрук Дмитро (1993)
Півторак Дмитро (1995)
Сенюк Василь (1985)
Ткачук Віктор (1993)
Ткачук Дмитро (1991)
Тороус Василь (1991)
Тороус Михайло (1995)
Тороус Роман (1990)
Федорчук Іван (1993)
Христан Андрій (1986)
Христан Володимир (1995)
Христан Михайло (1988)
Чехович Василь (1987)
Щербатюк Анатолій (1992)
Щербатюк Андрій (1995)
Щербатюк Роман (1995)
Юрійчук Богдан (1991)
Якуб'як Ігор (1994)
Янчій Іван (1995)
Янчій Микола (1993)
Янчій Роман (1991)
Янчій Роман (1985)

«Рокита» Білі Ослави (16 гравців)
Ільків Іван (1975)
Вацик Ярослав (1992)
Грещук Микола (1993)
Дячук Михайло (1984)
Дячук Юрій (1989)
Менюк Микола (1994)
Обідняк Василь (1991)
Поварчук Назарій (1995)
Прокоп'юк Роман (1994)
Струк Петро (1991)
Струк Руслан (1993)
Тимінський Василь (1989)
Хайнус Роман (1995)
Холошнюк Іван (1994)
Шеверак Михайло (1992)
Шовгенюк Ярослав (1990)

ФК «Волосів» (25 гравців)
Ільків Руслан (1989)
Багайлюк Олег (1991)
Бариляк Володимир (1977)
Бариляк Роман (1995)
Бовін Василь (1988)
Боднарчук Святослав (1994)
Бойчук Богдан (1990)
Гайдар Святослав (1988)
Гарбар Микола (1994)
Гвоздянчук Віталій (1988)
Горбейчук Володимир (1995)
Ерстенюк Ігор (1988)
Зьола Іван (1995)
Кінаш Руслан (1984)
Концов Олександр (1990)
Курман Роман (1992)
Лесюк Дмитро (1992)
Неільчук Михайло (1986)
Паньків Станіслав (1993)
Пнівчак Володимир (1985)
Табак Володимир (1994)
Тимчук Ігор (1989)
Ткач Роман (1988)
Федюк Роман (1992)
Чухнов Андрій (1991)

ФК «Красна» (19 гравців)
Барановський Роман (1983)
Бойко Василь (1993)
Бойко Володимир (1980)
Дем'янчук Роман (1981)
Дитко Андрій (1972)
Зубко Богдан (1985)
Кухарчук Михайло (1993)
Левицький Микола (1993)
Нагорняк Богдан (1994)
Нагорняк Василь (1991)
Нагорняк Володимир (1980)
Онуфрак Роман (1995)
Паньків Василь (1994)
Петруняк Василь (1982)
Поробок Дмитро (1995)
Тарлапан Іван (1993)
Тарлапан Василь (1991)
Харишак Андрій (1994)
Харишак Микола (1987)

ФК «Перерісль» (28 гравців)
Боднарук Михайло (1995)
Вінтонишин Іван (1995)
Втерковський Тарас (1991)
Григорук Андрій (1991)
Григорук Ярослав (1993)
Гула Андрій (1981)
Ерстенюк Михайло (1994)
Ерстенюк Ярослав (1994)
Клюфінський Віктор (1992)
Корженюк Роман (1990)
Логажевський Дмитро (1992)
Насадюк Роман (1993)
Непеляк Василь (1990)
Николюк Андрій (1990)
Остап'юк Василь (1987)
Остап'юк Руслан (1983)
Павлюк Іван (1994)
Павлюк Олег (1994)
Передрук Василь (1985)
Савчук Андрій (1985)
Савчук Віталій (1987)
Синоверський Роман (1989)
Созанський Андрій (1986)
Стефанюк Арсен (1990)
Стефанюк Богдан (1991)
Угринчук Василь (1991)
Яворський Андрій (1982)
Якимович Сергій (1995)

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ

 

Дивіться також

Чемпіонат Косівщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Снятинщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Калущини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Івано-Франківська - 2014. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Коломийщини - 2014. Склади команд
Чемпіонат Тлумаччини - 2014. Склади команд



 

Переглядів: 635 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: