Головна » 2014 » Квітень » 30 » Чемпіонат Калущини - 2014. Склади команд (станом на 15 травня)
16:12
Чемпіонат Калущини - 2014. Склади команд (станом на 15 травня)

Продовжуємо знайомити читачів зі складами команд-учасниць районних чемпіонатів. На черзі - Калущина. Найбільше гравців у заявці "Штурму" з Сівки-Калуської (25), ФК "Станькова" (24), вістівського "Руху" і "Сокола" Голинь (по 23). Найменше - у ФК "Студінка" і "Тризуба" Старий Угринів (по 16), ФК "Будучність" Довге-Калуське (15). Нагадаємо, що юнацька першість району проходить окремо від дорослої.

«Рух» Вістова (24 гравці)
Баландін Володимир (1997)
Баландін Олег (1994)
Бедрій Петро (1993)
Бобровський Юрій (1986)
Василів Тарас (1990)
Василів Ярослав (1982)
Глек Віталій (1994)
Гринів Андрій (1994)
Грицюк Андрій (1993)
Грицюк Василь (1986)
Довжанський Дмитро (1989)
Корвацький Любомир (1988)
Матіїшин Василь (1989)
Панчишин Богдан (1974)
Побережник Володимир (1979) 
Смольський Василь (1991)
Федорко Ярослав Є. (1974)
Федорко Ярослав Л. (1992)
Хомич Орест (1979)
Хомич Роман (1989)
Цівка Іван (1990)
Цимбалістий Володимир (1991)
Черпак Володимир (1981)

«Сокіл» Голинь (23 гравці)
Івахнюк Роман (1993)
Андрейко Віталій (1997)
Андрейко Микола (1993)
Вахрушев Володимир (1991)
Грицак Андрій (1988)
Грицак Дмитро (1991)
Данів Андрій (1981)
Дичковський Василь (1993)
Дутчак Тарас (1991)
Коршовський Володимир (1992) 
Коршовський Михайло (1985)
Костів Ігор (1995)
Матрофайло Микола (1981)
Мельник Олег (1989)
Олексюк Василь (1982)
Пихней Роман (1979)
Сондей Степан (1971)
Ткачук Юрій (1989)
Фединяк Ярослав (1994)
Христонько Володимир (1991)
Христонько Святослав (1992)
Христонько Юрій (1990)
Шинкар Іван (1982)

«Тризуб» Старий Угринів (16 гравців)
Атаманчук Ростислав (1986)
Бойчук Василь (1991)
Винник Роман (1988)
Коцовський Володимир (1999)
Лесюк Іван (1996)
Мельниченко Микола (1993)
Мельниченко Сергій (1998)
Неспляк Віталій (1991)
Оленюк Іван (1993)
Оленюк Іван (1992)
Оленюк Володимир (1996)
Притула Роман (1995)
Рибій Володимир (1995)
Романів Віталій (1990)
Федорів Іван (1993)
Федорів Ігор (1993)

ФК «Гуменів» (18 гравців)
Височан Іван (1993)
Гвоздецький Василь (1986)
Гвоздецький Володимир (1983)
Джус Ігор (1989)
Заткальницький Василь (1988)
Кальмук Віталій (1999)
Ковалюк Олег (1997)
Левицький Василь (1994)
Мазур Володимир (1989)
Мазурчак Віталій (1997)
Мазурчак Володимир (1973)
Мухаїр Дмитро (1993)
Попадюк Богдан (1993)
Протецький Тарас (1989)
Свирид Володимир (1973)
Свирид Микола (1986)
Тимків Любомир (1986)
Яців Тарас (1967)

ФК «Будучність»  Довге-Калуське (15 гравців)
Головчак Віталій (1992)
Дмитрів Іван (1986)
Дюг Андрій (1990)
Жбадинський Андрій (1981)
Коваль Володимир (1991)
Ковальчук Ігор (1989)
Ковальчук Костянтин (1997)
Кулинин Василь (1976)
Лесів Петро (1970)
Марчук Андрій (1986)
Микуляк Михайло (1986)
 Петрів Петро (1983)
Притуляк Андрій (1979)
 Сербін Іван (1997)
Хомин Юрій (1979)

ФК «Тріумф» Довгий Войнилів (22 гравці)
Винник Богдан (1989)
Возняк Віталій (1989) 
Гавдан Андрій (1994)
Гасяк Михайло (1992)
Гладенький Тарас (1991)
Демків Роман (1990)
Джус Володимир (1987)
Зятик Володимир (1989)
Кокорудз Петро (1995)
Кравчук Олег (1993)
Кравчук Святослав (1991)
Лаврів Тарас (1990)
Луців Роман (1992)
Микитин Ігор (1991)
Микитин Петро (1992)
Сантар Микола (1988)
Свирид Любомир (1998)
Томків Тарас (1993)
Федоришин Валентин (1998)
Федьків Олег (1992)
Чоловський Віталій (1988)
Чоловський Василь (1990)

ФК «Перекоси» (17 гравців)
Ібрагімов Ігор (1976)
Атаманчук Василь (1987)
Атаманчук Юрій (1989)
Вількович Ігор (1992)
Кобута Іван (1996)
Кобута Андрій (1993)
Кобута Микола 1980
Кухар Микола 1977
Марчук Микола (1984)
Петрів Любомир (1979)
Петрів Михайло (1994)
Побігун Іван (1991)
Побігун Віталій (1986)
Сондей Василь (1976)
Сорока Степан (1992)
Сорока Тарас (1996)
Тимків Степан (1996)

ФК «Станькова» (24 гравці)
Іванів Василь (1990)
Бабенко Федір (1985)
Барнась Іван (1988)
Барнась Володимир (1986)
Вашкевич Віталій (1985)
Височан Ігор (1985)
Гнатківський Тарас (1990)
Демчук Роман 1975
Довганич Андрій (1991)
Зелінський Ігор (1990)
Козій Віталій (1986)
Король Андрій (1985)
Магас Володимир (1979)
Романів Тарас (1992)
Романишин Сергій (1975)
Сас Руслан (1979)
Федан Олександр (1986)
Федик Іван (1976)
Федоренко Микола (1986) 
Феліпович Роман 1975
Цюпер Руслан 1975
Яніцький Андрій (1991)
Яніцький Володимир (1993)
Яніцький Володимир (1963)

ФК «Студінка» (16 гравців)
Андрусів Володимир (1996)
Атаман Володимир (1991)
Баранович Андрій (1988)
Квасньовський Михайло (1992)
Квятковський Олег (1995)
Куров Роман (1995)
Медвідь Степан (1993)
Овчар Володимир (1998)
Петрина Володимир (1996)
Петрина Юліан (1991)
Романів Юрій (1990) 
Скульський Іван (1990)
Тимків Олег (1991)
Хемич Андрій (1996)
Хемич Роман (1993) 
Царевич Анатолій (1990)

«Фортуна» Негівці (20 гравців)
Атаманчук Василь (1995)
Бербець Дмитро (1998)
Варій Богдан (1999) 
Варій Юрій (1992)
Журба Василь (1990)
Журба Тарас (1983)
Мельник Василь 1969
Мельник Тарас (1991)
Микитюк Василь (1992)
Микитюк Степан (1982)
Насада Олег (1987)
Попович Микола (1987)
Протецький Володимир (1991)
Федоришин Богдан (1971)
Федоришин Тарас (1996)
Чолій Ростислав (1998)
 Ющишин Іван (1983)
Ющишин Микола (1985)
Яковина Олег (1995)
Яців Олег (1995)

«Штурм» Сівка-Калуська (25 гравців)
Барнич Тарас (1986)
Бреславський Василь (1991)
Бурій Роман (1991)
Гнатишин Володимир (1997)
Гнатишин Данило (1995)
Гузоватий Іван 1970
Гузоватий Богдан (1997)
Гузоватий Михайло (1998)
Заліський Андрій (1995)
Коцан Михайло (1990)
Коцан Петро (1996)
Ляхович Степан 1978
Мельник Іван (1984)
Моспан Сергій (1993)
Олійник Петро (1974)
П'ясецький Іван (1998)
Пілянський Богдан (1992)
Пукіш Андрій (1992)
Пукіш Михайло (1981)
Пукіш Юрій (1994)
Розвора Микола (1994)
Тимків Микола (1984)
Тимцюрак Юрій (1991)
Тимчишин Андрій (1996)
Якимчук Іван (1993)

«Юність» Верхня (20 гравців)
Адамюк Василь (1987)
Артемович Петро (1992)
Бреславський Андрій (1987)
Гошовський Борис (1989)
Григорійчук Віктор (1979)
Дмитрів Ярослав (1990)
Закальницький Євген (1986)
Захарків Олег (1992)
Копачевський Роман (1995)
Кузик Тарас (1989)
Лаврик Віталій (1992)
Луців Олександр (1988)
Мудрик Дмитро (1991)
Попадюк Іван (1997)
Попадюк Богдан (1992)
Попадюк Любомир (1995)
Попадюк Микола (1988)
Пришляк Назар (1990)
Свирид Ігор (1992)
Філіпович Андрій (1989)
Шевчук Микола (1997)
Шевчук Ярослав (1996)

БРАМКИ за даними ЄБД ФФУ


Дивіться також

Чемпіонат Івано-Франківська - 2014. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Коломийщини - 2014. Склади команд
Чемпіонат Тлумаччини - 2014. Склади команд
 

Переглядів: 553 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
все гарно, але ще б краще було із фотографіями  зробити склад.

2  
200 фото! Де їх узяти? І так по кожному району? Поки я їх складатиму, чемпіонати завершаться... А взагалі відкрию секрет. Планую зробити подібне спершу для гравців чемпіонату області.

Ім`я *:
Email *:
Код *: