Головна » 2014 » Травень » 16 » Чемпіонат Косівщини - 2014. Склади команд
14:07
Чемпіонат Косівщини - 2014. Склади команд

Пропонуємо увазі читачі склади команд Косівського району.

«Арсенал» Вербовець (24 гравці)
Андріюк Андрій (1991)
Андріюк Петро (1978)
Андрусяк Назар (1989)
Будзуляк Петро (1990)
Гайсенюк Микола (1989)
Гордій Ігор (1980)
Кириляк Остап (1992)
Медвідчук Василь (1990)
Пиптюк Тарас (1989)
Пишик Богдан (1988)
Савчук Володимир (1977)
Самокіщук Микола (1991)
Свирид Назар (1980)
Свирид Юрій (1983)
Синяк Василь (1990)
Синяк Микола (1989)
Слижук Руслан (1995)
Сусак Андрій (1990)
Сусак Любомир (1994)
Сусак Олег (1985)
Федорчук Сергій (1982)
Цебрук Юрій (1983)
Цьок Микола (1991)
Яремин Володимир (1993)

«Ведмежа» Березів (24 гравці)
Ільницький Михайло (1990)
Геник Андрій (1993)
Геник Дмитро (1984)
Кіцелюк Ігор (1995)
Кіцелюк Василь (1995)
Капак Іван (1990)
Клим'юк Петро (1972)
Ковалишин Володимир (1983)
Король Назарій (1986)
Лесюк Петро (1995)
Малкович Микола (1992)
Мединський Ігор (1985)
Негрич Юрій (1994)
Никорович Юрій (1986)
Русак Петро (1970)
Симчич Іван (1995)
Симчич Іван (1991)
Сулятицький Роман (1968)
Сулятицький Юрій (1995)
Тригуб'як Роман (1988)
Урбанович Іван (1993)
Урбанович Михайло (1995)
Урбанович Роман (1984)

«Газовик» Трач (24 гравці)
Ганущак Богдан (1991)
Горук Володимир (1993)
Грималюк Іван (1968)
Грималюк Василь (1992)
Грималюк Назарій (1991)
Каюк Богдан (1995)
Кваснюк Назар (1995)
Мосейчук Віталій (1994)
Мосейчук Тарас (1993)
Ориняк Андрій (1990)
Підлетейчук Андрій (1991)
Підлетейчук Богдан (1986)
Підлетейчук Володимир (1995)
Підлетейчук Микола (1991)
Підлетейчук Роман (1985)
Покидко Тарас (1995)
Слободян Олег (1993)
Стах Роман (1990)
Стручук Юрій (1994)
Тинкалюк Василь (1993)
Чобан Андрій (1988)
Чобанюк Віталій (1990)
Якібчук Дмитро (1995)
Якібчук Микола (1992)

«Карпати» Кути (22 гравці)
Іваха Анатолій (1994)
Іваха Михайло (1994)
Ігнатенко Михайло (1986)
Андрусяк Юрій (1995)
Бельмега Сергій (1988)
Букатчук Дмитро (1995)
Гордейчук Володимир (1995)
Гулій Юрій (1993)
Джумарик Володимир (1993)
Кадемський Володимир (1993)
Калинчук Євген (1967)
Крижанівський Іван (1971)
Кузменюк Максим (1995)
Михайлюк Володимир (1988)
Палій Володимир (1995)
Сайнюк Микола (1993)
Сливчук Микола (1984)
Том'юк Назарій (1986)
Тонієвич Євген (1993)
Усик Ярослав (1983)
Черкач Олександр (1995)
Черленяк Андрій (1986)

«Карпати» Шешори (25 гравців)
Іванишин Назарій (1994)
Ігнатюк Іван (1987)
Ігнатюк Василь (1978)
Ігнатюк Микола (1979)
Атаманюк Ігор (1989)
Атаманюк Василь (1992)
Болець Роман (1994)
Грималюк Роман (1994)
Дручків Ігор (1994)
Крилюк Костянтин (1989)
Курищук Іван (1988)
Олексюк Василь (1980)
Орищук Іван (1992)
Петрів Микола (1977)
Петращук Володимир (1985)
Плитчук Олег (1986)
Тимофійчук Іван (1985)
Титаренко Андрій (1989)
Тодорак Олександр (1993)
Третяк Назарій (1988)
Фотиско Юрій (1991)
Шкром'юк Василь (1975)
Шкром'юк Михайло (1990)
Якібчук Василь (1993)
Якимишин Ярослав (1981)

«Колос» Хімчин (24 гравці)
Боднар Дмитро (1988)
Будзуляк Денис (1993)
Будзуляк Роман (1981)
Гостюк Віталій (1983)
Гостюк Любомир (1994)
Козюк Вадим (1987)
Копчук Віктор (1990)
Кучеренко Дмитро (1992)
Луканюк Олександр (1983)
Луканюк Роман (1988)
Михальчук Олег (1982)
Оленюк Мирослав (1982)
Підлетейчук Степан (1994)
Розвадовський Євген (1984)
Розвадовський Андрій (1991)
Розвадовський Михайло (1995)
Розпутняк Богдан (1985)
Семчишин Андрій (1983)
Скоропанюк Богдан (1985)
Скоропанюк Степан (1992)
Спольницький Юрій (1993)
Федчук Василь (1991)
Юрійчук Богдан (1979)
Юрійчук Василь (1977)

«Кремінь» Пістинь (25 гравці)
Бірюк Вадим (1989)
Ганущак Володимир (1986)
Гурак Василь (1987)
Дорош Орест (1971)
Завершенюк Олександр (1989)
Каралаш Василь (1981)
Кашевко Дмитро (1980)
Козлан Віталій (1989)
Козлан Роман (1986)
Конрад Руслан (1984)
Лаврук Дмитро (1973)
Лукачук Андрій (1984)
Максимчук Володимир (1974)
Миронюк Юрій (1987)
Михальчук Олег (1970)
Мосейчук Василь (1985)
Мосейчук Остап (1993)
Ориняк Тарас (1991)
Северин Василь (1995)
Тодорак Василь (1990)
Третяк Віктор (1995)
Шайбан Роман (1978)
Якімишин Віталій (1992)
Якімишин Тарас (1990)
Яковенчук Юрій (1995)

«Лебедин» Яблунів (26 гравців)
Ільницький Богдан (1992)
Атаманюк Андрій (1997)
Белей Ігор (1985)
Бойчук Микола (1985)
Кавацюк Микола (1999)
Капак Дмитро (1992)
Кашевко Андрій (1993)
Кашевко Михайло (1988)
Кемер Євгеній (1994)
Кравчук Василь (1993)
Ливдар Іван (1981)
Лисишин Андрій (1995)
Литвиненко Сергій (1986)
Мицьо Любомир (1980)
Мохначук Віталій (1993)
Репей Віктор (1995)
Синітович Степан (1994)
Тацюк Василь (1994)
Унгурян Василь (1978)
Фіцич Юрій (1987)
Фальбійчук Василь (1994)
Фальбійчук Олег (1994)
Цагельніков Станіслав (1990)
Чупірчук Роман (1994)
Шепетюк Володимир (1988)
Юрченко Андрій (1991)

«Надія Карпат» Малий Рожин (23 гравців)
Івасюк Юрій (1988)
Андрусяк Василь (1963)
Бойчук Ігор (1980)
Бойчук Дмитро (1969)
Бойчук Назарій (1983)
Буряк Василь (1986)
Воротняк Іван (1989)
Воротняк Мирослав (1979)
Воротняк Назар (1992)
Додяк Віталій (1992)
Дутка Андрій (1987)
Калинич Володимир (1990)
Кордяк Руслан (1988)
Луканюк Іван (1992)
Луканюк Микола (1992)
Малищук Володимир (1987)
Махніцький Андрій (1988)
Олексюк Юрій (1993)
Онисим'юк Дмитро (1984)
Павлюк Юрій (1993)
Пліхтяк Іван (1995)
Фейчук Роман (1987)
Яремчук Дмитро (1995)

«Нива» Тюдів (14 гравців)
Івасюк Юрій (1962)
Бойчук Олександр (1984)
Глібчук Сергій (1987)
Григораш Михайло (1984)
Григорчак Андрій (1980)
Калинич Юрій (1988)
Конюшак Роман (1990)
Павлюк Іван (1979)
Подоляк Володимир (1983)
Подоляк Руслан (1975)
Радиш Богдан (1991)
Радиш Юрій (1995)
Чоборяк Микола (1992)
Яремчук Василь (1987)

«Скала» Старі Кути (23 гравці)
Андрусяк Андрій (1990)
Боднарук Тарас (1992)
Бойчук Степан (1987)
Будз Дмитро (1991)
Васік Назарій (1995)
Гасяк Андрій (1990)
Гасяк Дмитро (1985)
Гасяк Петро (1981)
Глібчук Петро 1975
Гончар Віталій (1980)
Григорчук Богдан (1993)
Гуцуляк Сергій (1988)
Кузменюк Ярослав (1991)
Кулешір Юрій (1992)
Луцький Андрій (1994)
Лях Дмитро (1994)
Марущак Василь (1980)
Мотовилець Андрій (1991)
Павлюк Антон (1984)
Палчинський Ігор (1991)
Рудак Василь (1988)
Скриплюк Григорій (1993)
Сливчук Петро (1986)

ФК «Рожнів» (26 гравців)
Андрич Юрій (1978)
Бойко Олег (1986)
Борук Володимир (1990)
Глушко Василь (1978)
Голюк Василь (1994)
Гулій Едуард (1988)
Зінич Юрій (1990)
Каюк Віталій (1990)
Марфей Віталій (1990)
Марфей Володимир (1994)
Намісник Олег (1986)
Пішак Сергій (1984)
Радиш Іван (1992)
Радиш Тарас (1986)
Ропар Олег (1994)
Савин Богдан (1993)
Соломійчук Григорий (1994)
Стеф'юк Василь (1991)
Стеф'юк Василь (1994)
Стеф'юк Сергій (1978)
Стефурак Микола (1988)
Строїч Андрій (1993)
Цюпин Роман (1986)
Чернега Ігор (1993)
Юрах Юрій (1994)
Яким Юрій (1990)

«Черемош» Слобідка (26 гравців)
Бодоряк Зіновій (1981)
Бойчук Михайло (1991)
Бойчук Михайло (1995)
Букатка Андрій (1991)
Василинчук Віктор (1983)
Гавриш Іван (1988)
Голобуцький Олег (1967)
Гордєєв Степан (1995)
Григоряк Олексій (1988)
Девда Петро (1972)
Дивоняк Юрій (1995)
Колісник Дмитро (1989)
Кухто Анатолій (1994)
Лазорик Михайло (1970)
Лукинич Віталій (1972)
Никифорак Сергій (1995)
Никифорак Ярослав (1995)
Олексюк Василь (1994)
Олексюк Ярослав (1990)
Підлетейчук Михайло (1982)
Підлетейчук Сергій (1986)
Позарук Тарас (1972)
Різник Богдан (1988)
Рибарук Іван (1995)
Романов Олег (1986)
Сайнюк Дмитро (1994)

БРАМКИ за даними ЄБД
 

Дивіться також

Чемпіонат Снятинщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Тисмениччини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Калущини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Івано-Франківська - 2014. Склади команд

Чемпіонат Богородчанщини - 2014. Склади команд

Чемпіонат Коломийщини - 2014. Склади команд
Чемпіонат Тлумаччини - 2014. Склади команд



 

Переглядів: 706 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: