Головна » 2016 Серпень 11 » Заявка - 2016 (літо). ФК "Калуш". Поповнення з Львівщини
22:23 Заявка - 2016 (літо). ФК "Калуш". Поповнення з Львівщини | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Втім, не й втрати команди є відчутними. Зокрема, Любомир Головінський перейшов у брошнівські "Карпати", а Геннадій Паращій - у долинський "Нафтовик". Також залишили команду Назарій Драган, Володимир Борщ, Олексій Клепко... Попри все, щось вже давненько ми не бачили калушан на п'єдесталі.
БРАМКИ, за даними ЄБД ФФУ | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Всього коментарів: 0 | |