Головна » 2015 » Жовтень » 26 » Таджицький "Істиклол" з Петром Ковальчуком - у фіналі Кубка АФК!
15:22
Таджицький "Істиклол" з Петром Ковальчуком - у фіналі Кубка АФК!

Відчутна поразка "Істиклола" у першій півфінальній грі Кубка Азійської Футбольної Конфедерації від СК "Кувейт" (0:4), здавалося б, не залишала шансів таджицькому чемпіону на вихід у фінал. Однак, у хід футбольних змагань несподівано втрутилася політика...

17 жовтня ФІФА дискваліфікувала Кувейт у всіх офіційних турнірах, оскільки спортивне законодавство країни у зазначений термін не було приведене до вимог організації. Відтак матч-відповідь між "Істиклолом" і СК "Кувейт", що планувався на 21 жовтня у Душанбе, відмінили, а "Істиклол" було оголошено фіналістом Кубка АФК.

Іншим фіналістом став малазійський клуб «Джохор Дарул Такзим», який у першому півфіналі програв ще одному представнику "Кувейта" - "Аль-Кадісії" (1:3). Саме "Аль-Кадісія" здобула трофей у 2014 р.

Фінальна гра Кубка АФК відбудеться 31 жовтня на центральному республіканському стадіоні Душанбе, який за різними даними здатен вмістити від 22 000 до 24 000 глядачів.

Нагадаємо, що 30-річний уродженець Надвірнянщини Петро Ковальчук став гравцем "Істиклола" на початку цього року. Попередніми клубом нашого краянина був білоруський "Слуцьк".

В національному чемпіонаті "Істиклол" є беззаперечним лідером, Сьогодні у перенесеному матчі 26-го туру душанбинці розтрощили "Парвоз" (8:0) і вже в наступному матчі зможуть оформити черговий чемпіонський титул. На 25 жовтня заплановано проведення фінального матчу кубка країни, в якому "Істиклол" вп'яте поспіль (!) зустрінеться з "Регар-ТадАЗом" з Турсунзаде.