ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Становище команд
І В Н П М О
"Легіон-1" 18 17 0 1 88-22 51
Крихівці 18 15 0 3 72-25 45
"Феміда" 18 13 1 4 65-28 40
"Благо" 18 11 0 7 44-34 33
Микитинці 18 10 2 6 41-22 32
"Легіон-2" 18 7 1 10 39-45 22
"Штурмовик" 18 5 2 11 16-48 17
Хриплин 18 3 2 13 35-80 11
Вовчинець 18 2 1 15 16-26 7 (знято)
"Інваспорт" 18 2 1 15 19-105 7
БУРШТИН
Підсумкове становище
І В Н П М О
Вигівка 15 13 1 1 58-14 40
Демешківці 15 12 0 3 33-22 36
Дем'янів 15 8 3 4 35-19 27
Слобода 15 7 2 6 35-32 23
Н. Мартинів 15 6 4 5 26-20 22
Ст. Мартинів 15 5 2 8 16-34 17
Тенетники 15 5 1 9 32-39 16
Насташине 8 1 0 6 9-25 3 (знято)
Куропатники 15 0 1 14 12-46 1
Детальніше - БМФФ
БОГОРОДЧАНИ
Підсумкове становище
І В Н П М О
Богородчани 20 18 1 1 54-13 55
Глибівка 20 18 1 1 73-12 55
Ст. Богородчани 20 13 0 7 55-27 39
Росільна 20 11 3 6 35-34 36
Іваниківка 20 8 3 9 31-29 27
Саджава 20 8 2 10 34-36 26
Монастирчани 20 7 2 11 21-35 23
Старуня 20 6 5 9 22-36 23
Дзвиняч 20 6 1 13 28-45 19
Глибоке 20 3 2 15 16-66 11
Горохолина 20 1 2 17 14-51 5 (знято)
Золотий матч
Богородчани - Глибівка - 0:0, по пен. - 4:3
Детальніше - БРФФ
ГАЛИЧ
1 ліга. 1 етап
"Північ"
Підсумкове становище
І В Н П М О
Бовшів 20 18 1 1 66-18 55
Медуха 20 14 3 3 49-24 45
Дубівці 20 13 2 5 44-30 41
Курів 20 11 2 7 31-40 35
Більшівці 20 11 2 7 36-41 35
Кінашів 20 10 4 6 41-27 34
Нараївка 20 7 3 10 32-33 24
Межигірці 20 6 3 11 11-42 21
Придністров'я 20 4 2 14 23-48 14
Жалибори 20 4 2 14 21-28 14 (знято)
Скоморохи 20 0 0 20 5-25 0 (знято)
"Південь"
Підсумкове становище
І В Н П М О
Вікторів 22 19 3 0 63-14 60
Мединя 22 18 3 1 67-14 57
Маріямпіль 22 14 3 5 75-22 45
Комарів 22 11 7 4 46-25 40
Крилос 22 11 5 6 51-38 38
Височанка 22 9 0 13 28-43 27
Блюдники 22 8 3 11 38-42 27
Бринь 22 6 5 11 31-46 23
Кінчаки 22 6 3 13 36-55 21
Залуква 22 4 5 13 28-61 17
Маріямпіль-2 22 2 4 16 26-55 10
Острів 22 2 2 18 11-88 8
Фінал
Підсумкове становище
І В Н П М О
Бовшів 3 3 0 0 7-0 9
Вікторів 3 2 0 1 7-5 6
Мединя 3 1 0 2 4-6 3
Медуха 3 0 0 3 3-10 0
Детальніше - ГРФФ
ГОРОДЕНКА
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Рашків 26 19 3 4 62-24 60
Чернятин 26 18 3 5 67-29 57
Чортовець 26 18 0 8 92-51 54
Яс.-Пільний 26 16 3 7 80-28 51
Стрільче 26 13 6 7 62-38 45
Семенівка 26 14 3 9 76-41 45
Торговиця 26 14 2 10 54-59 44
Воронів 26 11 1 14 45-92 34
Тишківці 26 9 4 13 47-54 31
Глушків 26 8 5 13 40-52 29
Колінки 26 7 5 14 44-59 26
Ол.-Королівка 26 6 6 14 44-76 24
Топорівці 26 6 0 20 41-85 18
Котиківка 26 1 5 20 22-107 6
2 ліга. І етап
Група А
Становище команд
І В Н П М О
Сороки 10 7 0 3 25-12 21
Лука 10 6 2 2 13-6 20
Острівець 10 5 2 3 20-13 17
Серафинці 10 5 2 3 18-16 17
Росохач 10 2 1 7 10-29 7
Виноград 10 0 1 9 6-16 1
Група Б
Становище команд
І В Н П М О
Городниця 10 7 1 2 28-11 22
Семаківці 10 7 1 2 22-9 22
Копачинці 10 6 1 3 14-17 19
Поточище 10 4 1 5 9-14 13
Кунисівці 10 1 1 8 5-21 4
Михальче 10 0 3 7 4-10 3
ІІ етап. 14 тур
Становище команд
І В Н П М О
Семаківці 11 9 0 2 25-10 27
Городниця 11 5 3 3 22-17 18
Лука 12 5 3 4 19-16 18
Сороки 11 5 2 4 22-18 17
Копачинці 11 4 2 5 15-19 14
Серафинці 11 2 5 4 14-20 11
Острівець 11 1 2 8 12-30 5
ДОЛИНА
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Тяпче 18 14 3 1 52-20 45
Гошів 18 9 7 2 45-23 34
Вигода 18 9 4 5 42-33 31
Тисів 18 7 5 6 37-36 26
Вел. Тур'я 18 7 4 7 29-33 25
Гузіїв 18 5 6 7 34-34 21
Міжріччя 18 5 5 8 33-33 20
Белеїв 18 4 7 7 35-38 19
Одиниця 18 4 3 11 28-37 15
Яворів 18 3 2 13 25-70 11
Надіїв з н я т о
2 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Розточки 18 15 2 1 45-17 47
Солуків 18 13 2 3 52-16 41
Станківці 18 11 0 7 43-20 33
Шевченкове 18 10 2 6 36-22 32
Сл.-Долинська 18 9 2 7 36-33 29
Новошин 18 9 2 7 34-31 29
Кропивник 18 6 3 9 26-47 21
Кальна 18 6 2 10 25-45 20
Витвиця 18 1 3 14 19-63 6
Новичка 18 1 0 17 9-30 3 (знято)
Детальніше - Долинський футбол
КАЛУШ
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Станькова 22 17 2 3 60-21 53
Д.-Калуське 22 14 3 5 42-21 45
Голинь 22 12 6 4 42-27 42
С.-Калуська 22 11 4 7 36-31 37
Студінка 22 10 2 10 36-38 32
Вістова 22 9 2 11 41-37 29
Тужилів 22 8 5 9 34-32 29
Перекоси 22 7 6 9 31-37 27
Ст. Угринів 22 7 4 11 22-39 25
Гуменів 22 7 3 12 20-32 24
Копанки 22 5 4 13 22-37 19
Негівці 22 3 3 16 23-56 12
2 ліга. І етап
Група А
Становище команд
І В Н П М О
Перевозець 16 10 2 4 37-22 32
Грабівка 16 10 1 5 24-16 31
Підгірки 16 8 2 6 31-24 26
Новиця 16 7 3 6 27-18 24
Пійло 16 7 2 7 32-27 23
Бабин-Серед. 16 6 3 7 17-27 21
Підмихайля 16 6 1 9 22-32 19
Боднарів 16 5 2 9 20-36 17
Бабин-Зарічн. 16 3 4 9 26-34 13
Група Б
Становище команд
І В Н П М О
Д. Войнилів 14 13 0 1 47-7 39
Войнилів 14 9 1 4 35-16 28
Кропивник 14 8 2 4 39-11 26
Верхня 14 8 2 4 35-17 26
Довпотів 14 5 2 7 23-33 17
Довжка 14 3 2 9 7-39 11
Томашівці 14 3 0 11 8-44 9
Кулинка 14 2 1 11 15-40 7
Фінал. 6 тур
Підгірки - Войнилів - 3:2
Перевозець - Довгий Войнилів - 0:1
Грабівка - Кропивник - +:-
Підсумкове становище
І В Н П М О
Д. Войнилів 10 8 1 1 23-4 25
Перевозець 10 6 1 3 21-12 19
Грабівка 10 4 1 5 7-16 13
Підгірки 10 4 1 5 13-23 13
Войнилів 10 3 2 5 17-18 11
Кропивник 10 1 2 7 9-17 5
Детальніше - Калущина футбольна
КОЛОМИЯ
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Угорники 26 22 3 1 79-17 69
Жукотин 26 20 3 3 63-19 63
Сопів 26 18 2 6 83-52 56
Струпків 26 17 4 5 60-23 55
Дебеславці 26 16 5 5 53-29 53
Печеніжин 26 10 5 11 49-44 35
Воскресинці 26 9 5 12 39-45 32
Коршів 26 8 6 12 55-60 30
Л. Хлібичин 26 8 5 13 40-50 29
М. Кам`янка 26 8 2 16 28-68 26
Матеївці 26 6 4 16 28-66 22
Верх. Вербіж 26 5 4 17 25-56 19
Семаківці 26 4 3 19 26-67 15
Підгайчики 26 3 5 18 27-59 14
2 ліга. 26 тур
?
Становище команд
І В Н П М О
Черемхів 25 20 3 2 76-20 63
Іванівці 25 20 1 4 70-23 61
Ліс. Слобідка 24 17 1 6 54-31 52
Голосків 25 15 3 7 32-17 48
Спас 25 15 2 8 63-32 47
Ценява 25 13 5 7 35-19 44
Торговиця 25 13 1 11 57-47 40
Королівка-
Корнич 25 13 1 11 53-55 40
Ст. Гвіздець 25 12 1 12 43-49 37
В. Кам'янка 25 7 1 17 27-62 22
М. Кам'янка-2 24 6 4 14 47-59 22
Джурків 25 6 3 16 28-74 21
Ковалівка 25 3 1 21 27-88 10
Ворона 25 0 1 24 8-44 1 (знята)
Детальніше - Футбол Коломийщини
КОСІВ
Підсумкове становище
І В Н П М О
Пістинь 18 16 1 1 89-15 49
Березів 18 13 2 3 65-21 41
Шешори 18 11 3 4 48-30 36
Вербовець 18 9 2 7 53-28 29
Слобідка 18 9 2 7 49-37 29
Трач 18 8 2 8 43-54 26
Тюдів 18 6 2 10 47-39 20
Мал. Рожен 18 6 1 11 32-60 19
Яблунів 18 4 1 13 19-60 13
Ст. Кути 18 0 0 18 9-110 0
Детальніше - vk.com/football_kosiv
НАДВІРНА
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Тисменичани 18 14 2 2 36-15 44
Волосів 18 12 3 3 45-28 39
Перерісль 18 9 3 6 27-21 30
Камінне 18 8 2 8 23-20 26
Назавизів 18 7 5 6 23-22 26
Гаврилівка 18 7 3 8 34-43 24
Ланчин 18 6 5 7 29-34 23
Битків 18 5 3 10 13-28 18
Ліс. Тарновиця 18 5 2 11 24-31 17
Красна 18 2 2 14 8-20 8 (знята)
2 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Фитьків 22 16 4 2 62-33 52
Парище 22 16 2 4 81-22 50
Добротів 22 14 3 5 68-26 45
Молодків 22 11 2 9 62-65 35
Саджавка 22 10 3 9 48-45 33
Гвізд 22 9 4 9 42-38 31
Стримба 22 9 3 10 47-52 30
Пнів 22 7 2 13 35-52 23
Зелена 22 7 2 13 34-61 23
Сер. Майдан 22 6 4 12 37-51 22
Пасічна 22 4 4 14 22-48 16
Лоєва 22 3 5 14 25-70 14
Детальніше - Футбол Надвірнянщини
РОГАТИН
Суперліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Лучинці 20 13 4 3 46-17 43
Липівка 20 13 1 6 59-34 40
Бабухів 20 11 6 3 41-27 39
Рогатин 20 12 3 6 46-22 39
Добринів 20 9 2 9 28-31 29
Н. Липиця 20 8 3 9 54-44 27
В. Липиця 20 7 5 8 34-32 26
Букачівці 20 8 2 10 34-36 26
Юнашків 20 5 5 10 34-43 20
Помонята 20 5 1 14 30-62 16
Долиняни 20 3 0 17 25-84 9
Васючин з н я т о
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Конюшки 22 20 1 1 102-17 61
Загір'я 22 15 4 3 65-27 49
Кліщівна 22 16 0 6 60-33 48
Козарі 22 12 4 6 45-36 40
Воскресинці 22 12 1 9 60-43 37
Черче 22 11 3 8 56-44 36
Пуків 22 9 5 8 33-36 32
Жовчів 22 7 3 12 37-52 24
Чесники 22 4 6 12 ? (-32) 18
Путятинці 22 4 4 14 ? (-33) 16
Колоколин 22 4 3 15 ? (-47) 15
Підвиння 22 1 0 21 ? (-56) 3
2 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Яглуш 20 16 2 2 46-17 50
Залужжя 20 15 2 3 46-17 47
Руда 20 12 4 4 54-22 40
Підкамінь 20 10 3 7 32-29 33
Сарники 20 9 5 6 34-24 32
Явче 20 9 5 6 48-30 32
Беньківці 20 8 2 10 33-36 26
Фрага 20 7 3 10 34-44 24
Заланів 20 6 2 12 ? (-18) 20
Чернів 20 1 1 18 ? (-42) 4 (знято)
Приозерне 20 1 0 19 ? (-58) 3 (знято)
Детальніше - Футбол Рогатинщини
РОЖНЯТІВ
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Сваричів 16 14 1 1 51-16 43
Рожнятів 16 13 1 2 45-11 40
Ниж. Струтин 16 9 1 6 40-25 28
Брошнів 16 6 3 7 28-28 21
Суходіл 16 6 2 8 42-42 20
Вільхівка 16 6 2 8 28-34 20
Лоп'янка 16 6 2 8 30-42 20
Берлоги 16 4 1 11 28-59 13
Цінева 16 1 1 14 23-58 4
2 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Закерничне 22 18 3 1 107-26 57
Креховичі 22 18 2 2 77-26 56
Небилів 22 15 3 4 52-33 48
Ясень 22 13 2 7 55-32 41
Дуба 22 8 3 11 49-53 27
В. Струтин 22 7 5 10 40-43 26
Петранка 22 7 4 11 43-38 25
Спас 22 7 1 14 34-56 22
Вербівка 22 6 4 12 37-64 22
Сливки 22 6 3 13 35-55 21
Вільхівка-2 22 5 6 11 32-88 21
Іванівка-Яс. 22 3 2 17 38-85 11
Детальніше - Футбол Рожнятівщини, Калущина футбольна
СНЯТИН
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Вовчківці 24 23 0 1 95-19 69
Будилів 24 16 1 7 62-21 49
Видинів 24 15 1 8 51-28 46
Підвисоке 24 13 4 7 46-31 43
Борщів 24 12 4 8 38-25 40
Белелуя 24 9 5 10 39-47 32
Залуччя 24 8 5 11 25-54 29
Задубрівці 24 7 7 10 35-41 28
Прутівка 24 7 5 12 41-53 26
Стецева 24 6 7 11 39-49 25
Потічок 24 6 4 14 24-50 22
Устя 24 4 3 17 23-68 15
Джурів 24 6 2 16 35-67 20
2 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Рудники 26 20 4 2 76-32 64
Русів 26 18 5 3 53-19 59
Трійця 26 16 4 6 54-26 52
Снятин 26 14 5 7 55-38 47
Балинці 26 14 3 9 48-40 45
Попельники 26 13 3 10 57-43 42
Новоселиця 26 12 5 9 42-37 41
Іллінці 26 12 2 12 52-62 38
Ганьківці 26 10 7 9 44-36 37
Любківці 26 9 3 14 38-51 30
Келихів 26 7 3 16 39-71 24
Красноставці 26 5 1 20 25-63 16 (знято)
Олешків 26 3 4 19 30-39 13 (знято)
Заболотів 26 3 3 20 26-82 12
Детальніше - Футбол Снятинщини
ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 26 тур
Черніїв - Драгомирчани - 3:0
Загвіздя - Чорнолізці - -:+
Лисець - Липівка - 4:1
Чукалівка - Радча - -:+
Пшеничники - Старий Лисець - 1:1
Клубівці - Єзупіль - +:-
Павлівка - Підлісся - 2:3
Становище команд
І В Н П М О
Чорнолізці 26 22 3 1 70-15 69
Черніїв 26 16 5 5 69-30 53
Павлівка 26 15 5 6 43-26 50
Лисець 26 15 5 6 43-20 50
Загвіздя 26 14 3 9 52-28 45
Клубівці 26 13 2 11 38-42 41
Підлісся 26 12 3 11 49-45 39
Драгомирчани 26 10 8 8 34-35 38
Єзупіль 26 10 2 14 38-44 32
Ст. Лисець 26 8 8 10 56-52 32
Липівка 26 7 8 11 30-49 29
Радча 26 8 3 15 43-62 27
Пшеничники 26 2 1 23 18-99 7
Чукалівка 26 1 2 23 10-46 5 (знята)
1 ліга
Підсумкове становище
І В Н П М О
Підлужжя 18 10 3 5 51-34 33
Ст. Кривотули 18 10 2 6 39-24 32
ФК "Угринів" 18 9 3 6 48-36 30
Милування 18 9 2 7 51-35 29
"Сокіл" У 18 9 2 7 28-36 29
Березівка 18 7 6 5 34-31 27
Стебник 18 6 6 6 42-33 24
Тязів 18 5 5 7 33-34 20
Довге 18 4 5 9 27-37 17
Марківці 18 4 0 14 31-84 12
Одаї знято
Стриганці знято
ТЛУМАЧ
1 ліга
Становище команд
І В Н П М О
Живачів 22 16 3 3 55-18 51
Грушка 22 15 3 4 54-30 48
Остриня 22 11 6 5 54-31 39
Прибилів 21 11 5 5 54-28 38
Нижнів 22 9 6 7 49-45 33
Надорожна 22 7 8 7 28-28 29
Колінці 22 8 4 10 32-31 28
Королівка 22 8 3 11 39-41 27
Ісаків 22 7 6 9 34-39 27
Буківна 21 6 8 7 33-34 26
Гарасимів 22 2 5 15 29-75 11
Олеша 22 2 1 18 22-83 7
2 ліга. І етап
Група А
Становище команд
І В Н П М О
Братишів 14 13 1 0 55-12 40
Вікняни 14 9 4 1 38-9 31
Гостів 14 8 2 4 49-29 26
Локітка 14 7 2 5 33-35 23
Палагичі 14 6 1 7 32-32 19
"Єдність" Гр. 14 4 0 10 17-53 12
Петрилів 14 2 2 10 19-37 8
Олешів 14 0 2 10 6-40 2 (знято)
Група Б
Становище команд
І В Н П М О
Бортники 16 11 2 3 42-13 35
Хотимир 16 10 2 4 36-15 32
Жуків 16 10 2 4 43-17 32
Яківка 16 9 4 3 35-12 31
Пужники 16 8 2 6 28-17 26
Озеряни 16 6 2 8 27-34 20
"Дністер" Підв. 15 5 1 9 24-49 16
ФК "Підвербці" 15 2 3 10 14-41 9
Живачів-2 16 1 0 15 12-63 3
БРАМКИ
|