ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
В чемпіонаті обласного центру - перерва, яка триватиме до 24 серпня.
Cтановище команд
І В Н П М О
"Легіон" 8 7 1 0 31-8 22
Крихівці 9 7 1 1 33-13 22
Микитинці 9 6 2 1 26-8 20
"Благо" 9 6 2 1 27-11 20
Хриплин 9 5 0 4 20-14 15
"Штурмовик" 8 3 0 5 15-22 9
Вовчинець 9 2 1 6 10-17 7
"Громадський форум" 5 0 1 4 6-22 1
"Ярковиця" 8 0 0 8 5-32 0
ТДВ БМФ-"ІФ-буд-Сокіл" 6 0 0 6 5-33 0
Бомбардири: Лукинів (Крихівці) - 13, Вонс ("Легіон") - 8, Вістовський ("Благо") - 7, Федина (Крихівці) і Лучко ("Штурмовик") - по 6, Золотарчук, Калакука і Яцишин (усі - Микитинці), Николишин (Хриплин) і Скринник ("Легіон") - по 5 голів.
ГАЛИЧ
1 ліга
"Північ". 10 тур
Бовшів - Медуха - 3:2
Задністрянськ - Яблунів - 1:2
Кінашів - Слобода - 3:1
Тустань - Нараївка - 4:1
11 тур
Більшівці - Тустань - 6:0
Нараївка - Кінашів - 1:2
Слобода - Задністрянськ - +:-
Яблунів - Бовшів - 2:1
Становище команд
I В Н П М О
Яблунів 10 8 1 1 32-12 25
Бовшів 10 7 2 1 33-9 23
Кінашів 10 7 1 2 27-12 22
Більшівці 9 6 2 1 17-7 20
Задністрянськ 10 4 0 6 13-12 12
Медуха 9 4 0 5 18-18 12
Тустань 10 2 1 7 12-43 7
Слобода 10 2 1 7 6-24 6
Нараївка 10 0 1 9 10-31 1
"Південь". 10 тур
Блюдники - Маріямпіль - 3:1
Дубівці - Залуква - 1:3
Крилос-2 - Крилос - 0:2
Вікторів - Кінчаки - 2:1
Мединя - Комарів - +:-
11 тур
Комарів - Вікторів - -:+
Кінчаки - Крилос-2 - 3:1
Крилос - Дубівці - 2:1
Залуква - Блюдники - 3:1
Маріямпіль - Мединя - 2:2
Становище команд
I В Н П М О
Мединя 11 8 2 1 36-11 26
Маріямпіль 11 8 1 2 33-15 25
Вікторів 11 6 3 2 23-15 21
Блюдники 11 6 1 4 24-22 19
Крилос 10 5 0 5 17-20 15
Кінчаки 11 4 0 7 14-31 12
Дубівці 11 3 1 7 22-26 10
Залуква 10 3 1 6 14-24 10
Крилос-2 11 3 1 7 14-33 10
Комарів 11 3 0 8 17-17 9
2 ліга
"Північ". 8 тур
Острів - Старий Мартинів - 1:2
Височанка - Придністров`я - 3:4
Бринь - Новий Мартинів - 1:3
9 тур
Придністров`я - Бринь - 1:2
Старий Мартинів - Ганівці - 2:0
Новий Мартинів - Острів - 8:1
Становище команд
І В Н П М О
Н. Мартинів 8 6 1 1 32-9 19
Ст. Мартинів 8 4 2 2 12-13 14
Ганівці 7 4 1 2 17-17 13
Бринь 8 3 3 2 19-15 12
Придністров'я 8 3 2 3 24-22 11
Височанка 7 1 2 4 15-19 5
Острів 8 0 1 7 5-29 1
"Південь". 8 тур
Вигівка - Куропатники - +:-
Курів - Насташино - -:+
Жалибори - Підшумлянці - +:-
Дем`янів - Скоморохи - 3:3
9 тур
Підшумлянці - Дем`янів
Насташино - Жалибори - 1:0
Куропатники - Курів - 1:3
Скоморохи - Вигівка - 0:1
Становище команд
І В Н П М О
Вигівка 9 9 0 0 31-9 27
Насташино 9 6 0 3 15-14 18
Курів 9 5 1 3 20-10 16
Підшумлянці 8 4 0 4 12-12 12
Жалибори 9 3 1 5 16-16 10
Куропатники 9 3 1 5 16-19 10
Скоморохи 9 1 3 5 13-24 6
Дем'янів 8 0 2 6 10-29 2
Детальніше - Галицька РФФ
РОГАТИН
Суперліга. 10 тур
Черче – Липівка - 1:2
Юнашків – Добринів - 0:1
Рогатин – Лучинці - 1:2
Васючин – Долиняни - 2:3
Верхня Липиця – Помонята - 3:1
Бабухів – вільний від гри
11 тур
Помонята – Черче - 2:1
Долиняни – Верхня Липиця - 1:1 (зіграли 22 червня)
Лучинці – Васючин - 5:1
Добринів – Бабухів - 2:0
Липівка - Юнашків - 1:3
Рогатин - вільний від гри
12 тур
Черче - Юнашків - 1:5
Липівка - Бабухів - 1:0
Добринів - Рогатин - 0:0
Лучинці - Верхня Липиця - 4:1
Помонята - Долиняни - 1:3
Васючин – вільний від гри
Становище команд
І В Н П М О
Липівка 11 7 2 2 25-17 23
Добринів 11 7 2 2 21-13 23
Лучинці 11 5 4 2 24-13 19
Рогатин 11 4 3 4 21-18 15
Долиняни 11 4 3 4 22-23 15
В. Липиця 11 4 3 4 18-20 15
Юнашків 10 4 2 4 24-16 14
Бабухів 11 4 1 6 20-19 13
Помонята 10 3 2 5 18-26 11
Васючин 10 3 1 6 25-39 10
Черче 11 2 1 8 17-31 7
Обельниця знята
1 ліга. 10 тур
Кліщівна - Чесники - 1:1
Козарі - Пуків - 1:0
Підвиння - Підкамінь - 3:2
Жовчів - Потік - 2:1
Путятинці – Нижня Липиця - 1:1
Букачівці - вільні від гри
11 тур
Нижня Липиця - Букачівці - 5:2
Потік - Путятинці - 1:2
Підкамінь - Жовчів - 1:2 (грали 22 червня)
Пуків - Підвиння - 1:2
Чесники - Козарі - 3:1
Кліщівна - вільна від гри
12 тур
Букачівці - Кліщівна - 1:2
Чесники - Підвиння - 3:1
Жовчів - Пуків - 2:3
Підкамінь - Путятинці - 1:1
Потік - Нижня Липиця - 1:3
Козарі - вільні від гри
Становище команд
I В Н П М О
Букачівці 11 9 0 2 42-15 27
Н. Липиця 10 7 2 1 24-11 23
Чесники 11 6 3 2 17-13 21
Кліщівна 10 6 1 3 31-17 19
Жовчів 11 5 0 6 15-18 15
Козарі 10 5 0 5 13-17 15
Підкамінь 11 3 2 6 17-24 11
Потік 11 3 1 7 16-19 10
Пуків 11 3 1 7 11-18 10
Путятинці 11 2 4 5 8-19 10
Підвиння 11 3 0 8 10-22 9
Світанок знято
2 ліга
"Схід". 9 тур
Конюшки - Загір'я - 2:0
Сарники - Діброва - 4:0
Явче - Вишнів - 13:1
Колоколин - Чернів - 6:1
Вербилівці - вільні від гри
10 тур
Явче - Чернів - 6:1
Колоколин - Діброва - 5:3
Сарники - Загір'я - 3:2
Конюшки - Вербилівці - 5:1
Вишнів - вільний від гри
11 тур
Вербилівці - Сарники - 0:2
Загір'я - Колоколин - 3:0
Діброва - Явче - 2:2
Чернів - Вишнів - 5:3
Конюшки - вільні від гри
"Захід". 9 тур
Яглуш - Воскресінці - 0:2
Заланів - Долиняни-2 - 4:1
Приозерне - Залужжя - 0:5
Фрага - Беньківці - 4:0
Руда - вільна від гри
10 тур
Приозерне - Беньківці - 2:5 (грали в Беньківцях)
Фрага - Долиняни-2 - 0:1
Заланів - Воскресинці - 0:6
Яглуш - Руда - 6:1
Залужжя - вільне від гри
11 тур
Руда - Заланів - 1:0 (грали у Заланові)
Воскресинці - Фрага - 3:1
Долиняни-2 - Приозерне - 4:0
Беньківці - Залужжя - 2:2
Яглуш - вільний від гри
Детальніше - Футбол Рогатинщини
ТИСМЕНИЦЯ
Прем'єр-ліга. 12 тур
Клубівці - Загвіздя - перенесено
Радча - Старий Лисець - перенесено
Чукалівка - Липівка - 1:1
Драгомирчани - Старі Кривотули - 0:1
Чорнолізці - Підлісся - 2:0
Черніїв - Єзупіль - 3:1
13 тур
Підлісся - Єзупіль - 0:0
Старі Кривотули - Чорнолізці - 3:2
Липівка - Драгомирчани - 6:0
Старий Лисець - Чукалівка - 4:1
Загвіздя - Радча - 2:1
Клубівці - Черніїв - 2:4
Становище команд
І В Н П М О
Черніїв 13 8 2 3 34-20 26
Ст. Кривотули 13 7 3 3 21-16 24
Підлісся 13 6 5 2 23-12 23
Ст. Лисець 12 7 1 4 31-23 22
Єзупіль 13 6 4 3 20-17 22
Чорнолізці 13 7 0 6 28-29 21
Клубівці 12 6 2 4 26-22 20
Загвіздя 12 5 4 3 22-14 19
Радча 12 3 4 5 20-22 13
Драгомирчани 13 3 0 10 12-33 9
Липівка 13 1 4 8 16-24 7
Чукалівка 13 1 3 9 10-31 6
Бомбардири (після 1-го кола): М. Іванишин (Загвіздя) - 8, Вікуловський (Черніїв) і Р. Дмитрів (Ст. Лисець) - по 7, Р. Назарук (Ст. Кривотули) і Макогоняк (Клубівці) - по 6, Гайдейчук (Чорнолізці), Пентелюк (Клубівці), Самойліч (Ст. Лисець), Скорик (Підлісся) і Є. Качур (Єзупіль) - по 5 голів.
1 ліга. 12 тур
Стриганці - Стебник - 3:4
Березівка - Павлівка - 3:0
Вільшаниця - Одаї - 1:1
Тязів - Нові Кривотули - 6:0
Милування - Довге - 3:3
Підлужжя - Пшеничники - 3:2
Cтановище команд
І В Н П М О
Пшеничники 12 8 2 2 27-16 26
Березівка 12 7 4 1 27-9 25
Підлужжя 12 6 3 3 23-19 21
Довге 10 5 2 3 26-17 17
Милування 12 5 1 6 28-24 16
Тязів 12 5 1 6 24-22 16
Нові Кривотули 11 5 1 5 20-23 16
Павлівка 12 5 1 6 20-24 16
Стебник 11 5 1 5 24-30 16
Одаї 11 4 2 5 17-21 14
Вільшаниця 12 4 1 7 12-21 13
Стриганці 11 0 1 10 12-33 1
Сілець знято
Бомбардири (після 1-го кола): Можджак (Довге) і Капраленко (Березівка) - по 8, Волосянко Д. (Стебник) і Легун (Милування) - по 7, Адамчук (Одаї), Левицький (Довге), Турик (Пшеничники) і Юрчак (Павлівка) - по 6 голів.
ТЛУМАЧ
1 ліга. 14 тур
Прибилів - Палагичі - 1:0
Грушка - Надорожна - 4:1
Ісаків - Остриня - 1:2
Підвербці - Королівка - 0:1
Олеша - Тлумач - 2:1
Нижнів - Живачів - 3:1
15 тур
Живачів - Олеша - 5:0
Колінці - Підвербці - 2:1
Королівка - Ісаків - 4:2
Остриня - Грушка - 1:3
Надорожна - Прибилів - 0:3
Палагичі - Нижнів - 1:5
16 тур
Палагичі - Надорожна - 2:4
Прибилів - Остриня - 2:2
Грушка - Тлумацький - 2:0
Ісаків - Колінці - 0:1
Підвербці - Тлумач - 0:2
Нижнів - Олеша - 15:1
Становище команд
І В Н П М О
Нижнів 15 12 0 3 65-31 36
Прибилів 15 11 2 2 53-19 35
Грушка 15 11 1 3 39-19 34
Живачів 14 10 1 3 40-18 31
Колінці 14 7 2 5 16-21 23
Королівка 15 6 1 8 15-27 19
ФК "Тлумач" 14 5 4 5 20-13 19
Остриня 15 4 5 6 25-29 17
Ісаків 15 4 3 8 26-27 15
Надорожна 15 4 3 8 20-41 15
Палагичі 15 3 3 9 21-33 12
Олеша 15 3 1 11 15-51 10
Підвербці 15 2 2 11 11-37 8
Жуків знято
Cтановище команд. 1 коло
І В Н П М О
Гарасимів 7 6 1 0 25-3 19
Бортники 7 4 3 0 27-6 15
Яківка 7 4 1 2 23-7 13
Гринівці 7 4 1 2 17-13 13
Пужники 7 3 0 4 19-8 9
Хотимир 7 3 0 4 18-12 9
Озеряни 7 1 0 6 6-33 3
Живачів-2 7 0 0 7 4-56 0
Група Б
Cтановище команд. 1 коло
І В Н П М О
Буківна 7 6 1 0 30-5 19
Вікняни 7 5 0 2 15-9 15
Гостів 7 4 2 1 21-16 14
Антонівка 7 4 1 2 16-12 13
Олешів 7 2 2 3 12-13 8
Петрилів 7 2 2 3 15-23 8
Братишів 7 1 0 6 19-22 3
Локітка 7 0 0 7 12-40 0
БРАМКИ
|