БОГОРОДЧАНИ
Перенесені матчі
Солотвин – Старуня - 0:9
Глибоке – Підгір’я - 1:8
Росільна – Іваниківка - 2:1
Становище команд
І В Н П М О
Підгір'я 6 6 0 0 32-3 18
Старуня 6 5 1 0 21-6 16
Глибівка 6 4 2 0 16-5 14
Ст. Богородчани 6 4 0 2 15-7 12
Іваниківка 7 3 1 3 15-8 10
Росільна 7 3 1 3 6-7 10
Саджава 6 3 0 3 14-10 9
Глибоке 6 3 0 3 10-15 9
Монастирчани 6 2 1 3 9-8 7
Дзвиняч 6 2 1 3 8-15 7
Гринівка-Нивочин 6 2 0 4 6-11 6
Грабовець 6 1 1 4 4-11 4
ФК "Солотвин" 6 1 0 5 5-33 3
Горохолина 6 0 0 6 2-24 0
Бомбардири: Мотуз (Підгір’я) – 10, П. Дмитрів (Підгір’я) – 8, Челепіс (Ст. Богородчани) – 7, Онуфрак (Підгір’я) – 6, А.Мельничук (Старуня) – 6 голів.
Детальніше - Богородчанська РФФ
ДОЛИНА
1 ліга. 6 тур
Яворів - Гошів - 1:2
Старий Мізунь - ФК "Долина" - 2:3
ТФК Тяпче - Міжріччя - 0:1
Белеїв - "Свіча" Тяпче - 2:1
Велика Тур'я - Розточки - 2:6
Тисів - Одиниця - 3:2
Становище команд
І В Н П М О
Белеїв 6 5 0 1 13-7 15
ТФК Тяпче 6 4 0 2 14-5 12
"Свіча" Тяпче 6 4 0 2 16-9 12
ФК "Долина" 6 4 0 2 11-12 12
Гошів 6 3 1 2 22-13 10
Велика Тур'я 6 3 0 3 20-15 9
Одиниця 6 3 0 3 14-17 9
Міжріччя 6 3 0 3 6-14 9
Розточки 6 2 1 3 16-13 7
Тисів 6 2 0 4 11-17 6
Яворів 6 1 0 5 7-17 3
Ст. Мізунь 6 1 0 5 7-18 3
2 ліга. 5 тур
Витвиця - Надіїв - 1:2
Кропивник - Раків - 3:3
Солуків - Тростянець - 8:1
Станківці - Підліски - 1:2
Гузіїв - Вигода 3:0
Княжолука - Слобода-Долинська
Становище лідерів
І В Н П М О
Гузіїів 6 5 1 0 18-2 16
Надіїв 6 5 1 0 18-7 16
Підліски 6 4 2 0 10-5 14
Вигода 6 4 1 1 17-6 13
Детальніше - Футбол Долинщини
КАЛУШ
1 ліга. 4 тур
Негівці - Станькова - 1:4
Вістова - Старий Угринів - 2:0
Голинь - Студінка - 2:2
Гуменів - Верхня - 2:3
Довге-Калуське - Сівка-Калуська - 2:0
Перекоси - Довгий Войнилів - 3:1
Становище команд
І В Н П М О
Станькова 4 4 0 0 15-2 12
Довге-Калуське 4 4 0 0 6-1 12
Сівка-Калуська 4 2 0 2 10-8 6
Перекоси 4 2 0 2 6-6 6
Гуменів 4 2 0 2 7-11 6
Голинь 4 1 2 1 7-6 5
Негівці 4 1 2 1 7-8 5
Верхня 4 1 2 1 6-9 5
Вістова 4 1 1 2 7-10 4
Старий Угринів 4 1 0 3 2-6 3
Студінка 4 0 2 2 6-8 2
Довгий Войнилів 4 0 1 3 4-8 1
2 ліга. 4 тур
1 група
Тужилів - Бабин-Середній - 4:0
Грабівка - Новиця - 3:3
Боднарів - Підгірки - 3:2
Бережниця - Бабин-Зарічний - 0:5
Перевозець - Пійло - 4:2
Становище лідерів
І В Н П М О
Новиця 4 3 1 0 11-6 10
Тужилів 4 3 0 1 19-4 9
Боднарів 4 3 0 1 10-4 9
2 група
Лука - Слобідка - не відбувся
Томашівці - Мостище - 3:1
Довпотів - Довжка - 1:0
Кропивник - Кадобна - 2:1
Войнилів - Сівка-Войнилівська - 1:1
Копанки - Дубовиця - 4:1
Становище лідерів
І В Н П М О
Лука 3 3 0 0 11-3 9
Копанки 3 2 1 0 14-1 7
Мостище 4 2 1 1 7-6 7
Детальніше - Калущина футбольна
НАДВІРНА
1 ліга. 2 тур
Волосів - Назавизів - 0:1
Красна - Гаврилівка - 0:1
Тисменичани - Камінне - перенесено
Білі Ослави - Лісна Тарновиця - 3:3
Перерісль - Саджавка - 3:2
Становище команд
I В Н П М О
Перерісль 2 2 0 0 9-4 6
Ліс. Тарновиця 2 1 1 0 5-3 4
Гаврилівка 2 1 1 0 3-2 4
Назавизів 2 1 1 0 3-2 4
Саджавка 2 1 0 1 3-3 3
Камінне 1 0 1 0 0-0 1
Білі Ослави 2 0 1 1 3-4 1
Красна 2 0 1 1 0-1 1
Тисменичани 1 0 0 1 0-2 0
Волосів 2 0 0 2 2-7 0
Детальніше - Футбол Надвірнянщини
РОЖНЯТІВ
Вища ліга. 3 тур
Брошнів - Слобода-Рівнянська - 0:1
Рожнятів - Ясень - 2:0
Нижній Струтин - Берлоги - 4:0
Цінева - Сваричів - 2:2
Вільхівка - Суходіл - 3:1
Становище команд
І В Н П М О
Цінева 3 2 1 0 16-2 7
Сваричів 3 2 1 0 8-3 7
Вільхівка 3 2 1 0 9-6 7
Сл.-Рівнянська 3 2 1 0 6-4 7
Нижній Струтин 3 2 0 1 8-4 6
Брошнів 3 2 0 1 3-2 6
Рожнятів 3 1 0 2 3-5 3
Ясень 3 0 0 3 3-7 0
Суходіл 3 0 0 3 3-15 0
Берлоги 3 0 0 3 0-12 0
Бомбардири: Матуляк (Вільхівка) - 6, Лаврінок (Цінева) - 4, Дзундза (Сваричів) - 3 голи.
2 ліга. 3 тур
Петранка - Закерничне - 3:1
Рівня - Іванівка-Ясеновець - 4:0
Креховичі - Грабів - 1:4
Спас - Вербівка - 1:0
Верхній Струтин - Дуба - 0:4
Камінь - Небилів - 2:5
Детальніше - Футбол Рожнятівщини
БРАМКИ
|