08:32 Календар "Брамок". Квітень (оновлюється) | |
Продовжуємо друк нашого календаря. Нині - про помітні події першої половини квітня. Календар "Брамок" (1 - 15 квітня) 1 квітня 1956 року о 3-й годині дня (була неділя) станіславський "Спартак" дебютував на рівні команд-майстрів (по-сучасному - професійних команд). Його першим суперником став "Шахтар" з Мосбасу (Росія). Мосбас – узагальнена назва Підмосковного вугільного басейну, що охоплював територію восьми областей. Сама ж команда базувалася у Сталіногорську Тульської області (нині - Новомосковськ). Гра відбувалася в рамках союзного класу Б. Капітани команди – Василь Чепига і Георгій Шарипін підняли прапор змагань. Сигнал до початку гри дав арбітр Архіпов з Москви. Вже на 13-й хвилині господарі змушені були виймати м’яч із сітки власних воріт. На 40-й хвилині поєдинку прем’єрний м’яч «червоно-білих» у класі «Б» провів капітан команди, уродженець Снятина Василь Чепига. Матч завершився перемогою гостей - 3:1.
3 квітня 1949 року на Рівненщині народився Віктор Аністратов. Чемпіон України 1969 р. в складі "Спартака" Івано-Франківськ, автор прем'єрного гола команди в першій союзній лізі. Кольори "Спартака" захищав у 1972-74 рр. Виступав також у командах "Локомотив" Вінниця (1968), "Прогрес" Бердичів (1969-70), СКА Львів (1971), "Авангард" Рівне (1975-76). Працює в Івано-Франківську.
БРАМКИ | |
|
Всього коментарів: 0 | |