08:38 Історичний матч на "Русі" | |
Принаймні за останні 12 сезонів в чемпіонаті області не було випадків, коли гравці не реалізовували за матч три пенальті. Не було й такого, щоб двічі за матч пенальті не реалізував один гравець. 18-річний Микола Кащій взагалі претендує на статус антигероя туру. Адже, окрім двох промахів з "крапки", він відзначився... голом у власні ворота. А ще заробив третє у трьох зіграних матчах чемпіонату попередження... P. S. Починаючи з 2003 року, максимальну кількість 11-метрових ударів зафіксовано в травні 2009-го у матчі "Газовик" Богородчани - "Бескид" Надвірна - чотири (по два у кожні ворота). Гості реалізували обидві спроби, господарі - одну. Однак перемогли саме "газовики" - 4:2. Арбітром зустрічі був калушанин Кирил Сушко. БРАМКИ | |
|
Всього коментарів: 0 | |