Головна » 2015 Березень 4 » Футбол на сторінках "Західного кур'єра"
16:17 Футбол на сторінках "Західного кур'єра" | |
- Ігор Худоб'як провів 200-й матч в українській Прем'єр-лізі. Він першим серед вихованців прикарпатського футболу досяг цієї позначки. Деталі у матеріалі "Вже не один у полі воїн.." Загалом, зазначає видання, в еліті укранського футболу залишили свій слід майже 60 гравців з Івано-Франківщини. Хто з них відзначився найбільшою кількстю матчів та голів? - Роман Григорчук провів перший місяць в чемпіонаті Азербайджану. Яким він був для наставника? Про це у матеріалі "Кавказька сковорідка для Григорчука" А також про те, хто з прикарпатських футболістів має нині статус професіонала... | |
|
Всього коментарів: 0 | |