Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Міста і райони. Всі чемпіони 2013 року (склади команд)
09:49
Міста і райони. Всі чемпіони 2013 року (склади команд)

Підходить до завершення футбольний сезон 2013 року. Нижче подаємо склади команд-переможниць. Вже за кілька днів їм стартувати в обласній Лізі чемпіонів. Інформація взята з єдиної бази даних ФФУ. Як ми вже повідомляли, туди не внесені команди Верховинського та Рогатинського районів.  

Після імені футболіста вказано рік його народження, місяць/рік заявки за клуб а також попередню команду (наразі такі дані подано тільки для двох команд, далі буде). Зауважимо, що в ЄБД більшість районних колективів представлені з 2012 року (Долинський і Рожнятівський - з 2013 р.).  

Івано-Франківськ - "Легіон" (25 гравців)

Бабій Руслан (1985) - 04/12
Вівчар Віктор (1983) - 05/13, "Січ" Микитинці
Вонс Олександр (1987) - 05/13, "Тепловик" 
Горальчук Ігор (1984) - 08/13, "Луквиця" Вікторів 
Драганчук Андрій (1974) - 04/12   
Зуєнко Микола (1972) - 08/12, "Черемош" Верховина     
Ковальчук Андрій (1993) - 08/13, "Луквиця" Вікторів  
Ковальчук Василь (1969) - 04/12    
Ковальчук Роман (1992) - 04/12   
Кріль Юрій (1990) - 04/12, "Юніор" Лисець   
Мельникович Олег (1994) - 05/13, юн.склад
Мельничук Олег (1994) - 05/13, "Хортиця" Крихівці (юн.)
Процик Тарас (?) - 04/12
Пташник Сергій (1983) - 04/12
Салига Ігор (1994) - 08/13, "Луквиця" Вікторів
Скринник Євген (1984) - 04/12
Слободян Володимир (1972) - 04/12
Соколан Андрій (1987) - 04/12
Тимків Андрій (1991) - 04/12 
Хлібкевич Тарас (1994) - 05/13, юн.склад 
Цимбалістий Василь (1979) - 05/13
Шайда Сергій (1980) - 04/12
Шуляр Михайло (1970) - 04/12  
Шуляр Роман (1975) - 04/12 
Юхимук Ігор (1979) - 04/12

Калуш - ФК "Збора-Інтернаціонал" (24 гравці) 

Багрій Михайло (1992) - 04/12
Барнась Володимир (1994) - 05/13
Башта Ігор (1973) - 04/12
Воробель Дмитро (1982) - 05/13
Гук Володимир (1974) - 09/13
Закальницький Ігор (1979) - 05/13, "Юність" Верхня
Захарків Ігор (1993) - 05/13
Захарків Олег (1992) - 09/13
Лаврик Роман (1986) - 04/12
Лесів Михайло (1995) - 04/12
Лизень Роман (1984) - 05/13
Лизень Юрій (1997) - 05/13
Мендела Олег (1995) - 09/13
Мендела Сергій (1996) - 05/13
Мудрик Дмитро (1991) - 05/13
Сенявський Микола (1980) - 05/13
Смоляк Олексій (1990) - 04/12
Фальковський Ігор (1994) - 05/13
Фальковський Володимир (1976) - 05/13
Федоришин Олег (1991) - 05/13
Федоришин Олег (1990) - 05/13
Цюпер Петро (1978) - 04/12
Шпарій Василь (1984) - 04/12
Шпарій Любомир (1990 - 04/12

Богородчанський район - "Отрада" Глибівка (25 гравців) 

Іванів Андрій (1994) - 04/12, юн. склад
Іванів Роман (1977) - 04/12
Близнюков Олександр (1990) - 04/13, "Газовик" Богородчани 
Винницький Тарас (1991) - 08/13, ФК "Клубівці"
Герин Назарій (1991) - 04/13, "Газовик" Богородчани   
Дмитрів Павло (1993) - 04/13 "Бистриця" Підгір'я
Добровольський Петро (1991) - 04/12, "Газовик" Богородчани   
Загірняк Роман (1991) - 08/13, "Краснопіль" Солотвин 
Загірняк Юрій (1990) - 08/13, ФК "Глибоке"   
Канюк Андрій (1993) - 08/13, ФК "Саджава"
Колінковський Роман (1975) - 04/13, "Бистриця" Підгір'я
Міщук Микола (1981) - 04/12
Макар Роман (1993) - 04/12
Мельниченко Дмитро (1982) - 04/13, ФК "Дубовиця"   
Михайлів Володимир (1985) - 08/12
Надрага Михайло (1994) - 04/13, юн. склад
Процак Роман (1987) - 04/13, "Придністров'я" Тлумач
Рожко Олег (1993) - 08/12, "Газовик" Богородчани 
Русак Павло (1990) - 04/13 
Семенчук Андрій (1985) - 04/13, "Сокіл" Гринівка-Нивочин
Струтинський Сергій (1986) - 04/13, "Карпати" Старі Богородчани
Трінчук Дмитро (1988) - 08/13, ФК "Дзвиняч"
Фафлей Олег (1992) - 04/13, "Сокіл" Гринівка-Нивочин 
Холевчук Володимир (1990) - 05/13, ФК "Саджава"
Ющук Василь (1994) - 04/13, юн. склад 
Ющук Михайло (1992) - 04/12

Галицький район - СБК-1 Задністрянськ (28 гравців)

Бобрис Олександр (1997) - 04/12
Волошин Андрій (1990) - 08/13, ФК "Ворона"
Гахоцький Микола (1981) - 05/13, ФК "Нижня Липиця"
Голуб Андрій (1984) - 04/12
Голуб Павло (1986) - 04/12, "Галичина-Вапно" Галич
Гораль Василь (1978) - 04/12
Гринчишин Ярослав (1985) - 05/12 
Дзекца Андрій (1996) - 06/13
Дмитрів Василь (1985) - 08/13, ФК "Більшівці" 
Зеленчук Євген (1993) - 05/13, ФК "Медуха"
Ковальчук Дмитро (1997) - 08/13
Кочай Богдан (1988) - 08/13, ФК "Угорники" (Коломийський р-н)
Кубрак Василь (1993) - 08/13, ФК "Яблунів"
Кудляк Іван (1990) - 08/13, ФК "Більшівці"
Маланюк Ярослав (1991) - 04/12
Мартинів Андрій (1989) - 04/12
Маслій Юрій (1985) - 05/13, "Слобідка" Більшівці
Матейко Андрій (1987) - 04/12
Морозюк Богдан (1994) - 05/13, "Тепловик"-юн. Ів.-Фр.
Нейман Андрій (1988) - 05/13, ФК "Верхня Липиця"
Олексин Богдан (1993) - 05/13, "Сокіл" Павлівка
Парандій Олександр (1989) - 05/13, ФК "Більшівці"
Процик Андрій (1982) - 05/13, ФК "Нижня Липиця"
Сафо Метью Кварена (1987), Гана - 05/13, "Бистриця" Стебник
Сидорко Олег (1981) - 08/13, ФК "Яблунів"
Скула Андрій (1997) - 05/13
Фігурка Ігор (1993) - 08/13, ФК "Більшівці"
Януш Володимир (1994) - 08/13, ФК "Яблунів"

Городенківський район - "Каменяр" Серафинці (25 гравців)

Білик Ігор (1984) - 08/13, "Пробій" 
Бачинський Андрій (1995) - 05/13
Бережанський Богдан (1994) - 04/13 - "Пробій"-юн.
Березовський Василь (1979) - 04/12
Борисевич Володимир (1969) - 05/13
Боюк Ярослав (1994) - 04/13, "Пробій"-юн.
Бучовський Володимир (1982) - 04/13
Вєтров Андрій (1995) - 05/13
Вєтров Олександр (1996) - 05/13
Гайдаш Василь (1992) - 04/12
Гайдаш Микола (1990) - 04/12
Гривул Ігор (1995) - 05/13
Думанський Володимир (1975) - 04/13
Козаченко Олег (1981) - 04/12 
Коновалик Сергій (1981) - 08/13, ФК "Гвіздець"
Кривко Михайло (1977) - 08/13, "Пробій"
Крижанівський Віталій (1989) - 04/12
Лукеник Володимир (1977) - 04/13
Мандич Андрій (1984) - 04/12
Мандич Петро (1987) - 04/12
Матійчик Любомир (1976) - 04/12
Москалик Богдан (1995) - 04/13, "Пробій" 
Орищук Олег (1987) - 08/13, "Пробій"
Тис Василь (1975) - 04/13
Яримович Василь (1990) - 04/12

Долинський район - ФК "Долина" (21 гравець)

Андрусів Олег (1991) - 05/13, "Сокіл" Борщовичі (Львівщина)
Бакаляр Володимир (1979) - 05/13
Балан Назарій (1987) - 05/13
Батіг Ігор (1991) - 05/13
Гайнюк Дмитро (1989) - 05/13
Гретчак Роман (1986) - 05/13
Гринечко Олег (1973) - 05/13
Дмитровський Микола (1983) - 05/13
Дутчак Олег (1981) - 08/13, "Колос" Цінева
Кліщ Василь (1995) - 08/13, "Нафтовик"-юн. Долина
Кордасевич Андрій (1978) - 05/13
Лаврович Святослав (1989) - 05/13
Мацевич Юрій (1986) - 08/13, "Колос" Цінева
Мацевка Андрій (1986) - 05/13
Мерунович Руслан (1986) - 05/13 
Рапач Руслан (1992) - 05/13
Рожак Іван (1990) - 05/13
Романишин Юрій (1986) - 05/13
Сокирко Василь (1987) - 05/13
Сосєнков Олег (1988) - 05/13
Тарантюк Володимир (1985) - 05/13

Калуський район - ФК "Станькова" (17 гравців)

Бабенко Федір (1985) - 04/12
Височан Ігор (1985) - 04/12  
Демчук Роман (1975) - 04/12 
Довганич Андрій (1991) - 05/13, ФК "Тужилів"   
Зелінський Ігор (1990) - 04/12 
Козій Віталій (1986) - 05/13, ФК "Тужилів"   
Курташ Михайло (1994) - 05/13, ФК "Сваричів"-юн.  
Марчук Володимир (1985) - 08/13, "Зоря" Берлоги
Пакула Андрій (1990) - 08/13, "Зоря" Берлоги
Романів Тарас (1992) - 05/13, "Легіон" Львів
Романишин Сергій (1975) - 08/13 
Сас Руслан (1979) - 05/13, ФК "Тужилів"
Свирид Іван (1993) - 04/12
Стрільчук Володимир (1991) - 04/12
Федан Олександр (1986) - 05/13, ФК "Тужилів"
Федоренко Микола (1986) - 04/12
Яців Ігор (1987) - 05/13, ФК "Тужилів"

Коломийський район - "Спартак" Струпків (20 гравців)

Іванців Сергій (1989) - 08/12, "Славія" Отинія
Вінтоняк Олег (1994) - 04/12 
Герега Андрій (1994) - 04/13
Герега Володимир (1994) - 04/13, "Тепловик"-юн. 
Гришко Іван (1983) - 04/13, "Хутровик" Тисмениця
Дяків Ігор (1963) - 04/12
Кіндратюк Дмитро (1993) - 04/12
Ковцун Микола (1988) - 04/12, "Яспіль" Яс.-Пільний 
Кушляк Микола (1994) - 04/13, "Карпати"-юн. Коломия
Лесів Володимир (1993) - 04/12, "Ніка-Динамо"-юн. Ів.-Фр.
Любенчук Мирон (1985) - 04/12
П'ятковський Володимир (1962) - 04/12
Павлюк Михайло (1984) - 04/12
Сапович Михайло (1964) - 04/12
Сенькович Володимир (1975) - 04/13
Скоков Віталій (1970) - 04/12
Слободян Ігор (1989) - 04/12
Хома Володимир (1972) - 04/13, "Хутровик" Тисмениця
Чабанюк Назарій (1992) - 04/12
Якубів Юрій (1970) - 04/12

Косівський район - "Кремінь" Пістинь (25 гравці) 

Бірюк Вадим (1989) - 05/12
Васильцов Юрій (1991) - 08/12, "Сокіл" Ямпіль (Львівщина)
Вольченко Олег (1980) - 05/12
Ганущак Володимир (1986) - 05/12
Гринюк Роман (1994) - 04/13, "Гуцульщина"-юн. Косів
Гурак Василь (1987) - 08/13, ФК "Семенівка" (Городенківський р-н)
Кашевко Дмитро (1980) - 05/13, "Карпати" Шешори
Козлан Віталій (1989) - 05/12
Козлан Роман (1986) - 08/13, "Гуцульщина" Косів
Конрад Руслан (1984) - 04/13, "Зоря" Рожнів
Лаврук Дмитро (1973) - 05/12
Лукачук Андрій (1984) - 05/12
Луцик Василь (1991) - 08/13, "Січовик" Завалля
Лялюк Остап (1991) - 04/13
Максимчук Володимир (1974) - 05/12 
Миронюк Юрій (1987) - 05/12
Михальчук Олег (1970) - 05/12, "Гуцульщина" Косів
Мосейчук Василь (1985) - 05/12
Мосейчук Остап (1993) - 05/12, "Гуцульщина"-юн. Косів
Ориняк Тарас (1991) - 05/13
Орищук Іван (1992) - 05/12
Тодорак Василь (1990) - 04/13, "Карпати" Шешори
Хрущ Олег (1994) - 04/13, "Гуцульщина"-юн. Косів 
Якімишин Віталій (1992) - 05/12
Якімишин Тарас (1990) - 05/12

Надвірнянський район - "Нива" Гаврилівка (21 гравець)

Вацеба Валерій (1985) - 08/13, ФК "Більшівці"
Вишпольський Сергій (1986) - 04/12
Вовчук Володимир (1986) - 04/13, ЮТІМ Ів.-Франківськ
Гавкалюк Василь (1992) - 04/12
Гараздюк Роман (1996) - 04/12
Даців Віталій (1997) - 04/12
Зеленюк Ігор (1972) - 04/12  
Калакука Юрій (1992) - 08/13, ФК "Клубівці"
Костриця Михайло (1994) - 05/13, ФК "Чорнолізці"
Кривий Андрій (1984) - 04/12
Максим'юк Андрій (1978) - 04/13
Мельник Сергій (1983) - 08/12, "Енергія" Лисець
Пинчук Іван (1991) - 04/12
Романюк Дмитро (1992) - 04/12
Романюк Микола (1987) - 04/12
Романюк Мирослав (1993) - 04/12, "Бескид"-юн. Надвірна
Сем'ян Юрій (1990) - 09/12, "Енергія" Лисець
Торб'як Віталій (1989) - 04/12
Шевченко Василь (1996) - 04/12
Шевченко Тарас (1981) - 08/12, "Енергія" Лисець
Шпіляревич Микола (1987) - 08/13, "Енергія" Лисець

Рожнятівський район - ФК "Перегінське" (25 гравців)

Єжижанський Олександр (1988) - 09/13, "Придністров'я" Тлумач
Іванцівський Мар'ян (1991) - 04/13
Буханець Юрій (1989) - 04/13
Вірстюк Роман (1991) - 08/13, "Газовик" Богородчани
Волощук Володимир (1990) - 08/13, "Горгани" Рожнятів
Дранчук Роман (1991) - 08/13, "Кроно-Карпати"
Ковальчук Тарас (1991) - 08/13, ФК "Калуш"
Країло Андрій (1995) - 04/13
Кулик Михайло (1991) - 04/13
Кулик Петро (1995) - 04/13
Курташ Роман (1989) - 08/13, "Кроно-Карпати"
Люклян Олег (1985) - 04/13
Маршалко Мар'ян (1986) - 04/13
Нгон А Нгон Яннік (1984) - 08/13, ФК "Чорнолізці"
Остап'юк Ігор (1976) - 08/13
Петрів Ігор (1983) - 04/13
Петрів Олег (1987) - 04/13, ФК "Саджава"
Римик Василь (1990) - 04/13
Римик Петро (1989) - 04/13
Семчій Ігор (1991) - 08/13, "Придністров'я" Тлумач
Скрипка Олег (1986) - 04/13
Соломчак Ярослав (1992) - 04/13
Стефінін Ярослав (1980) - 05/13
Тринчук Андрій (1979) - 04/13
Шумей Тарас (1990) - 04/13

Снятинський район - "Прут" Видинів (23 гравці)

Аронець Іван (1988) - 04/12
Беца Ігор (1978) - 04/12
Беца Микола (1993) - 04/12
Бухвак Віталій (1993) - 05/13, "Ураган-2" (футзал)
Винничук Іван (1993) - 04/12
Винничук Володимир (1990) - 04/12
Воротняк Петро (1990) - 04/12
Гоян Олександр (1988) - 04/12
Григорійчук Ярослав (1990) - 04/12
Дедільман Богдан (1980) - 04/12
Дмитрук Микола (1996) - 04/12
Кейван Іван (1979) - 04/12
Кейван Ігор (1982) - 04/12
Котлярчук Михайло (1988) - 04/12
Кушерський Іван (1984) - 04/12
Лудчак Віктор (1981) - 04/12
Лукинюк Володимир (1991) - 04/13
Мойсяк Іван (1993) - 04/12
Мурмилюк Іван (1988) - 04/12
Семотюк Володимир (1992) - 04/12
Сенів Віталій (1985) - 04/12
Слободян Володимир (1982) - 04/13, "Кремінь" Пістинь
Турчинський Тарас (1992) - 04/13, ФК "Снятин"

Тисменицький район - "Сокіл" Підлісся (23 гравців)  

Іванишин Богдан (1994) - 04/13, "Прут" Делятин (юн.)
Іванків Роман (1979) - 04/12
Галагуз Ігор (1987) - 04/13, "Інтербур" Єзупіль
Галагуз Михайло (1985) - 04/12
Зубаль Олександр (1993) - 08/13, "Бистриця" Ст. Лисець
Кобза Олег (1985) - 04/12
Ковтун Олександр (1993) - 04/13, "Бистриця" Ст. Лисець  
Коровайчук Василь (1982) - 04/12
Коровайчук Володимир (1985) - 04/12
Костишин Дмитро (1972) - 04/12
Кучера Назар (1994) - 04/13, "Прут" Делятин (юн.)
Ломей Назар (1980) - 04/12
Макара Руслан (1979) - 04/12
Мачкур Василь (1974) - 04/12
Мачкур Зеновій (1979) - 04/12
Парипа Тарас (1990) - 04/12
Скорик Андрій (1989) - 04/12
Скорик Олег (1983) - 04/12
Ціцюра Дмитро (1988) - 05/12
Ціцюра Михайло (1994) - 04/12
Ціцюра Роман (1990) - 04/12
Ципердюк Ярослав (1991) - 04/12
Яцишин Ігор (1972) - 04/12

Тлумацький район - ФК "Прибилів" (27 гравців) 

Атаманюк Євгеній (1988) - 05/13, "Граніт" Тлумач
Атаманюк Андрій (1996) - 04/13
Атаманюк Володимир (1991) - 04/13, "Граніт" Тлумач 
Борецький Іван (1996) - 04/13
Вінтонюк Андрій (1992) - 05/13
Вінтонюк Юрій (1990) - 05/13, "Граніт" Тлумач
Когутяк Петро (1994) - 04/13, "Граніт" Тлумач (юн.)  
Кондратюк Андрій (1993) - 04/13, "Граніт" Тлумач
Лисачинський Ярослав (1992) - 04/13
Олійник Ігор (1981) - 08/13, ФК "Колінці" 
Олійник Валентин (1996) - 04/13
Олійник Руслан (1985) - 04/14
Олійник Святослав (1992) - 04/13, "Граніт" Тлумач
Подвітецький Олександр (1989) - 04/13
Процак Іван (1994) - 04/13, "Граніт" Тлумач (юн.)  
Процак Руслан (1991) - 04/13, "Граніт" Тлумач
Рекрутяк Василь (1995) - 04/13, "Граніт" Тлумач (юн.)
Романюк Анатолій (1994) - 04/13, "Граніт" Тлумач (юн.)
Стельмащук Артур (1997) - 04/13
Федорчук Андрій (1989) - 08/13
Федорчук Володимир (1991) - 04/13, "Граніт" Тлумач  
Федюк Іван (1987) - 04/13
Федюк Олег (1997) - 04/13
Яцюк Володимир (1986) - 08/13
Яцюк Михайло (1988) - 04/13

Переглядів: 974 | Додав: bramki | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1  
ФК "Станькова" (Калуський р-н). Пакула Андрій заявлений за ФК "Юність" Верхня (віце-чемпіон району), а не за Станькову. Виправте, будь-ласка

2  
Пакула в заявці ФК "Станькова". Може він згодом був перезаявлений за Верхню, але в базі даних це не відображено.

Ім`я *:
Email *:
Код *: